Jump to content

ATEİST FORUM KAPANDI

Recommended Posts

7 dakika önce, Thegodzeus yazdı:

Bir kaç hafta boyunca foruma giremedim nedenini bilen varmı yoksa bendenmi kaynaklı idi

7 dakika önce, Thegodzeus yazdı:

Bir kaç hafta boyunca foruma giremedim nedenini bilen varmı yoksa bendenmi kaynaklı idi

güncelleme yapılmış, belkide o yüzden olabilir, emin değilim, ama şu an aktif durumda....kapalı olsa bir tek üye bile giremez 

adminde dahil...

Sitelerde Paylaş
Şimdi, karamsarhuman yazdı:

güncelleme yapılmış, belkide o yüzden olabilir, emin değilim, ama şu an aktif durumda....kapalı olsa bir tek üye bile giremez 

adminde dahil...

O hafta islamci troller sosyal medyada çok saldırdılar. Ben forumun hacklendigini düşünmüştüm.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

O hafta islamci troller sosyal medyada çok saldırdılar. Ben forumun hacklendigini düşünmüştüm.

hangi hafta oldu bu olay? dostum ne zaman oldu bu? bana tarih verebilirmisin? benim bu olaylardan hiç haberim olmadı..ben  her zaman giriyorum foruma, böyle birşey olsa bende giremem.. .:89:

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

hangi hafta oldu bu olay? dostum ne zaman oldu bu? bana tarih verebilirmisin? benim bu olaylardan hiç haberim olmadı..ben  her zaman giriyorum foruma, böyle birşey olsa bende giremem.. .:89:

Haziranin son haftası secimi kaybettikleri hafta sosyal medyada cok saldırdılar muhalif hesaplara.

Guncelleme de temmuzun ilk haftasinda oldu diyorlarlar.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Haziranin son haftası secimi kaybettikleri hafta sosyal medyada cok saldırdılar muhalif hesaplara.

Guncelleme de temmuzun ilk haftasinda oldu diyorlarlar.

haziranın son haftası, ben her gün girdim foruma, herhangi olagan dışı  bir hareketlilik olmadı, olsaydı farkederdim,

bence bunlar söylentidir, ben olmadıgını düşünüyorum, olsaydı % 100 anlardım... :)

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, karamsarhuman yazdı:

haziranın son haftası, ben her gün girdim foruma, herhangi olagan dışı  bir hareketlilik olmadı, olsaydı farkederdim,

bence bunlar söylentidir, ben olmadıgını düşünüyorum, olsaydı % 100 anlardım... :)

Forum temmuzun ilk haftasında kapandı

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, deadanddark yazdı:

Neden bu isi Tanrilari olan Allaha birakmamislarki,

İşin bütün püf noktası bu noktada yatıyor ancak çok bilmiş safkan müslüman sevdalıları genelde "Ben daha iyi bilirim" hastalığından müzdarip oldukları için taptıkları tanrılarına hiç sıra gelmiyor. Sayısız kere anons yapmamıza rağmen bu menem tanrı bir türlü buraya gelme cesareti gösteremedi. Halbuki birinci dereceden kendisi muhatap olması gerekirken, müritlerinin her biri başka bir telden çalmakla meşgul. Ara sıra bunlara "Alayanız hep birden yalvarıp yakarsanız dahi, bu malum tanrının yokları oynayacağı kesin" minvalinde seslenmek lazım ki şaftları biraz kayıversin.

Bir saat önce, deadanddark yazdı:

Bunlarin Allahi ne is yapar?

Muhtemelen hălă ganimet hesabı yapmakla meşgul olduğundan, meydanı müritlerine terketmiş olmalı. Keza onların da ne yaptıkları belli değil, çünkü her biri başka telden çalıyor.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, kavak yazdı:

İşin bütün püf noktası bu noktada yatıyor ancak çok bilmiş safkan müslüman sevdalıları genelde "Ben daha iyi bilirim" hastalığından müzdarip oldukları için taptıkları tanrılarına hiç sıra gelmiyor. Sayısız kere anons yapmamıza rağmen bu menem tanrı bir türlü buraya gelme cesareti gösteremedi. Halbuki birinci dereceden kendisi muhatap olması gerekirken, müritlerinin her biri başka bir telden çalmakla meşgul. Ara sıra bunlara "Alayanız hep birden yalvarıp yakarsanız dahi, bu malum tanrının yokları oynayacağı kesin" minvalinde seslenmek lazım ki şaftları biraz kayıversin.

Muhtemelen hălă ganimet hesabı yapmakla meşgul olduğundan, meydanı müritlerine terketmiş olmalı. Keza onların da ne yaptıkları belli değil, çünkü her biri başka telden çalıyor.

Kavak , Maltali Eric ve ismini hatirlayamadim bir kac karakter sizleri yakindan tanimayi cok isterdim. Inanilmaz pozitiv ve bir o kadar zeki insanlarsiniz.

Ben forumda gördügüm bir Afghan videosu sonrasi yaptigim agresif davranislar ve uyku problemleri yasamam yüzünden kiz arkadasim tarafindan uyarildim. Benden dinler ile ilgili konulardan uzak durmami ve bu adresi sonsuza kadar terk etmemi istedi, artik yazdiklarim düzenlemede yardim edilmiyor, sanirim onu dinlemeliyim.

Türkce zaten cok kötü.

Sizleri okumaktan keyif aldim. Hoscakalin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...