Jump to content

Aldatmak nedir?

Recommended Posts

13 dakika önce, anibal yazdı:

Velakin, mevzu şu, anlaşılan bir kaç gündür birileri koparmış böyle, irem sak falan... Acaba, "lan benim neyim eksik" diyor olabilir mi, belli birine? 

Düşün, bir kadının yanında, erkek olacak, uğraştığı eleman, instagramı açıp, irem sak'ın paylaşımına baksa, kadının cevabı ne olur?

elbette, "ona buna bakanla işim olmaz" demek bir tercihtir tabi. Ama benim neyim eksik diye, budur yapanlarda olmaz mı?

Kadınlar kendi arasındaki rekabette birinci gelmek için gördüğüm kadarı ile her şeyi yapar çünkü bu yaptırdıkları estetik ameliyatlar çok zor süreçler içeriyor ki buna katlanan kadının yapmayacağı şey yoktur. 

Kendinden emin ise ve güzel hissettiren varsa bu işlere yeltenmez çünkü onaylamaya ihtiyaç duymaz ifadene katılıyorum.

Kendini geliştirme içgüdüsü yoksa geliştirenlere helâl olsun o zaman.

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Kafkaslı said:

Kadınlar kendi arasındaki rekabette birinci gelmek için gördüğüm kadarı ile her şeyi yapar çünkü bu yaptırdıkları estetik ameliyatlar çok zor süreçler içeriyor ki buna katlanan kadının yapmayacağı şey yoktur. 

Kendinden emin ise ve güzel hissettiren varsa bu işlere yeltenmez çünkü onaylamaya ihtiyaç duymaz ifadene katılıyorum.

Kendini geliştirme içgüdüsü yoksa geliştirenlere helâl olsun o zaman.

Onlar, beyinlerini kullananlar oluyor işte. Keşke allah olaydı da, herkese o kızlardan nasip etseydi, iyiydi..

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Kafkaslı yazdı:

Kadın erkeklerden çok daha özgürlüğe düşkündür, lakin bunu meydan eylemiyle yapmaz.

Çünkü kadın zekidir, meydana çıkmadan elindeki silahlarla bunu yapacağını bilir.

Erkeklerin zaaflarını tahlil etmede ve kullanmada çok gelişmiştir.

Bu yüzden erkekleri kalkındırma veya yerin dibine batırma söz konusu olduğunda ilk akla kadın gelir.

...Ve bu yüzden en iyi dost da en iyi düşman da kadından çıkar.

Kadında bu özellik olmasaydı dünya bugünkü ilerlemeyi kaydedemezdi.

Gelişen ülkelerin tarihine bakın, kadınlara saygı ve imkan arttıkça gelişme de aynı oranda kaydedilmiş.

Çünkü kadın sadece erkeklerin değil, tüm dünyanın itici gücüne sahiptir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...