Jump to content

Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

Recommended Posts

7 hours ago, karamsarhuman said:

iyi oldu  o zaman tüm kadınlar çıplak gezsinde görelim ne oluyor?  böyle acız savunmamı olur? tecavüz etmek suçtur kim diyor bunu? araştırdınmı? 

asıl siz atheismisiniz? bende sizden şüpheliyim.

bir atheist ahlaki değerlere ne zamandır değer veriyor? gidin amazonlarda yaşamayı deneyin, atheizme bu kadar meraklıysanız.

ordakıler gerçek atheist sizin gibi çakma değil, 

sonradan atheist olunmuyor, neymiş? bir ahlaklı atheistlemişiz? vayy beeee... senin karşında aptalmı var?

tecavüz etme hakkı diye bir tabir yok, bu şiddettir. tecavüz şiddet değildir. bu konuyu defalarca tartıştık. 

tecavüz şiddet değildir, erkeğin hakkıdır. 

tecavüzün suç oldugunu belirleyen feminist yargıçlar beni ilgilendirmiyor. 

kötülediğiniz tecavüz olmasaydı, bügün var olamazdık.. ama işinize gelmez bu savunu öyle değilmi? bu gerçeklik size ter değilmi? mantıgınıza uymaz değilmi? sizin zavallı mantıgınızdan bana ne? ben gerçeklere bakarım.. 

bana bunu  mantıklı biçimde açıklıyamazsınız, bundan 10.000 yıl önce üremek ve çogalmak için,

erkekler ne yapıyordu? ahh aşkım benimle evlenirmisin? sonrada  balayına çıkıp çocukmu yapıyordu?

bırakın bu ucuz dinci savunuları, asıl sizden şüphe etmek lazım. ahlaki değerlerin dinsel bir icat oldugunu, defalarca ispatladık  bu forumda, ama sizin  kafalmıyor değilmi?  atheis değilim ama atheist olucaksam bir gün ahlaki değerlere değer veremem , bu atheizme ihanet olur. 

neymişşş dinler icadı oldugu için atehist olduk, evet çok doğru!  dinler insan icadı  oldugu için deist! oldum. 

peki ya ahlak, ahlakta insan icadı değilmi? 150 yıllık yasalarla tecavüzü suç sayan tecavüzü kötü gösteren,

kim? tanrılarmı? 

işinize geldiği  zaman,  dinler insan icadıdır, atheist olduk. ama işimize gelmediği  zaman ahlaki değerler.

insan icadı değildir. atheist olduk. böyle mantıkmı kurulur? 

atheistler ne kadar meraklıymışş, beee tecavüze bu kadar kötü, olduguna,

kolayı var anam.. tüm erkekleri kimyasal hadımla itlaf edelim yakışır siz feministlere haksızmıyım? 

Kadınların hepsinin çıplak gezdiği yerleri, görüyor ve biliyoruz.

LON43248.jpg

Her kadın senin ana gibi, önüme gelen ne olrusa olsun, siki daşşağı olsun da siksin kafasında değil. Her erkekte sen gibi, orospu çocuğu değil. 

Yani, mesele kadınların ne giydiği değil, senin rezil, şerefsiz bir orospu evladı olman. Yeterince açıktır herhalde?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 21.07.2019 at 23:22, Faşist Ateist yazdı:

Bence çok güzel bir fikir bu. Suçsuz, zavallı hayvanları kobay yapacaklarına bu şerefsizleri yapsınlar. Daha mantıklı değil mi? Bundan güzel ceza mı olur?

İlkel bir düşünce, tecavüzcüyü kobay olarak kullanarak tecavüz kavramı yok edilemez. Altındaki din, sosyal baskı, feodalite ve seks ticareti gibi konuları çözmek gerek. Bu unsurlar tecavüze zemin hazırlar. Baş örtülü bir kadını ahlaklı olarak gösteren zihniyet dolaylı olarak başı açığı ahlaksız olarak gösterir. Şeriat düzeninde başı açığa, mini etekliye tecavüz meşrudur.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, karamsarhuman yazdı:

iyi oldu  o zaman tüm kadınlar çıplak gezsinde görelim ne oluyor?  böyle acız savunmamı olur? tecavüz etmek suçtur kim diyor bunu? araştırdınmı? 

asıl siz atheismisiniz? bende sizden şüpheliyim.

bir atheist ahlaki değerlere ne zamandır değer veriyor? gidin amazonlarda yaşamayı deneyin, atheizme bu kadar meraklıysanız.

ordakıler gerçek atheist sizin gibi çakma değil, 

sonradan atheist olunmuyor, neymiş? bir ahlaklı atheistlemişiz? vayy beeee... senin karşında aptalmı var?

tecavüz etme hakkı diye bir tabir yok, bu şiddettir. tecavüz şiddet değildir. bu konuyu defalarca tartıştık. 

tecavüz şiddet değildir, erkeğin hakkıdır. 

tecavüzün suç oldugunu belirleyen feminist yargıçlar beni ilgilendirmiyor. 

kötülediğiniz tecavüz olmasaydı, bügün var olamazdık.. ama işinize gelmez bu savunu öyle değilmi? bu gerçeklik size ter değilmi? mantıgınıza uymaz değilmi? sizin zavallı mantıgınızdan bana ne? ben gerçeklere bakarım.. 

bana bunu  mantıklı biçimde açıklıyamazsınız, bundan 10.000 yıl önce üremek ve çogalmak için,

erkekler ne yapıyordu? ahh aşkım benimle evlenirmisin? sonrada  balayına çıkıp çocukmu yapıyordu?

bırakın bu ucuz dinci savunuları, asıl sizden şüphe etmek lazım. ahlaki değerlerin dinsel bir icat oldugunu, defalarca ispatladık  bu forumda, ama sizin  kafalmıyor değilmi?  atheis değilim ama atheist olucaksam bir gün ahlaki değerlere değer veremem , bu atheizme ihanet olur. 

neymişşş dinler icadı oldugu için atehist olduk, evet çok doğru!  dinler insan icadı  oldugu için deist! oldum. 

peki ya ahlak, ahlakta insan icadı değilmi? 150 yıllık yasalarla tecavüzü suç sayan tecavüzü kötü gösteren,

kim? tanrılarmı? 

işinize geldiği  zaman,  dinler insan icadıdır, atheist olduk. ama işimize gelmediği  zaman ahlaki değerler.

insan icadı değildir. atheist olduk. böyle mantıkmı kurulur? 

atheistler ne kadar meraklıymışş, beee tecavüze bu kadar kötü, olduguna,

kolayı var anam.. tüm erkekleri kimyasal hadımla itlaf edelim yakışır siz feministlere haksızmıyım? 

Baştan sona zırva...

Cevap vermeyim diyorum ama harbiden bugüne kadarki her iletin bir facia.

Sadece ilk cümlene bir iki kelam yazayım bari, biliyorum sonra yine saçmalayacaksın.

Olsun, tüm forum ahalisi alıştı nasılsa senin saçmalıklarına.

Avrupa´nın her tarafında çıplaklar kampları var, hiç bir şey olmuyor. Erkeği de cıbıldak, kadını da cıbıldak dolaşıyorlar.

Eğer orada çükünün kalkmayacağına güveniyorsan, git de gör.

Bak sana birşey daha anlatayım...

Bundan çok değil, 2 sene evvel yılbaşı eğlencelerinde Avrupa´nın birçok kentinde kadınlar fiziksel tacize uğradılar.

Bil bakalım tacizcilerin kim olduklarını?

Evet; Suriye´li mültecilerdi. Adamlar aç, sekse açlar.

Geldikleri yerlerde cinsel arzuları o kadar bastırılmış ki, neredeyse her önüne gelen ağacı sikecekler.

Daha önce de söyledim; bütün mesele cinsel özgürlük.

Cinsellik nerede çok kısıtlanıyorsa, bil ki orada gizli gizli eşek, koyun, keçi, köpek sikenler çok olur.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 23.07.2019 at 14:47, sağduyu yazdı:

Kadınlar istediği gibi giyinmekte özgürdür ifadesinden kadınlar çıplak gezsin sonucunu mu çıkardın sadece?

Ahlaki değerler babanızın malı mı da ateistler ahlaki değerleri savununca celalleniyorsunuz?

Ne zaman ahlaki değerlerin dinsel bir icat olduğunu kanıtladın? Yahu amma kof ve boş herifsin, devamlı bir şeyler zırvalayıp bir şeyler kanıtladığını sanıyorsun.

Sana göre ahkaki değerler din icadıysa ve ateistlerin ahlaki değerlere değer vermemesi gerekiyorsa deist olduğunu iddia eden senin de değer vermemen lazım, canının istediğini yapman, ananla, babanla, kardeşlerinle yatman, çocuklarla ilişkiye girmen, her canlıya eziyet etmen, saldırman, öldürmen, çalman, yalan söylemen lazım. Ne de ahlaki değerler sana göre din icadı, din de yalan olduğuna göre bu değerler geçersiz oluyor senin mantığına göre. Kimnbilir belki de yapıyorsundur, bu kadar hararetle tecavüzü savunduğuna göre.

Sen hiç ben dinden kurtuldum, deistim falan diye ortalıkta dolaşma, senin gibiler bu kafayla asla dinden kopamaz, hala din mantığı ile düşünür.

Adam bir de gitmiş kendine 10 000 yıl önceki insanı model seçmiş, yahu madem 10 000 yıl önceki insanı model seçecektin, ne diye okudun, ettin? Sen bu kafayla her pisliği savunursun, hatta şimdiye kadar neden pedofilleri, ensesti falan da savunmadığına şaşırmak lazım. Ne de olsa 10 000 yıl önce pedofili, ensest falan da vardı.

Ülkede yaşanan tüm tecavüz olaylarında kadınların payı daha büyüktür.

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, sağduyu yazdı:

Tabii tabii, öyledir. Kadınlar erkekleri zorla kendilerine tecavüz ettiriyorlar, di mi? Yahu sıçtın, bari sıvama, bırak öyle kalsın.

Kadın vücudu erkeği tahrik eder. Kadınlar bunu zaten ergenlikten itibaren biliyorlar.

Hiçbir erkek de kaldırım taşına bakarak tahrik olmaz.

Bu yüzden kadınlar cinselligini istismar için kullanır ve sonra da tecavüze hayır der. Bu ikisi mümkün değil.

Sitelerde Paylaş
On 25.07.2019 at 22:13, Düşünen Hayvan yazdı:

Ülkede yaşanan tüm tecavüz olaylarında kadınların payı daha büyüktür.

On 26.07.2019 at 10:12, Düşünen Hayvan yazdı:

Kadın vücudu erkeği tahrik eder. Kadınlar bunu zaten ergenlikten itibaren biliyorlar.

Hiçbir erkek de kaldırım taşına bakarak tahrik olmaz.

Bu yüzden kadınlar cinselligini istismar için kullanır ve sonra da tecavüze hayır der. Bu ikisi mümkün değil.

Bu iletilerden, bu düşüncelerden dolayı senin de burada kalman mümkün değil artık. Sen de atılıyorsun.

Ateistforum kadına tecavüzün erkeğe hak görülebileceği, hadi daha iyi niyetli olayım, kadının uğradığı tecavüzden dolayı suçlanabileceği bir yer olmadı hiçbir zaman, bundan sonra da olmayacak.

Bu iletileri bugüne dek raporlamayan arkadaşlara da teessüf ederim... Tartışılacak şey mi ki bu yanıt verip tartışıyorsunuz ama raporlamıyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Türk Ateist said:

Bu iletilerden, bu düşüncelerden dolayı senin de burada kalman mümkün değil artık. Sen de atılıyorsun.

Ateistforum kadına tecavüzün erkeğe hak görülebileceği, hadi daha iyi niyetli olayım, kadının uğradığı tecavüzden dolayı suçlanabileceği bir yer olmadı hiçbir zaman, bundan sonra da olmayacak.

Bu iletileri bugüne dek raporlamayan arkadaşlara da teessüf ederim... Tartışılacak şey mi ki bu yanıt verip tartışıyorsunuz ama raporlamıyorsunuz?

Ne raporlayalım ki, elimiz ayağımız ve klavyemiz yok mu?

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, anibal yazdı:

Ne raporlayalım ki, elimiz ayağımız ve klavyemiz yok mu?

O iğrenç düşüncelerle forumu kirletip duramasınlar diye. Atalım da o düşüncelerin yayılmasına veya tartışmaya açılmasına aracı olmayalım diye.

Ne yapacaksın küfretmekten başka?  Bence böyle durumlarda yapılacak tek ve en doğru şey bu, tamam da sorun çözmeye yetmiyor.  

Sitelerde Paylaş

Bakın,ben size bana iftira atanları şikayet ediyorum ses çıkarmıyorsunuz,

Nagihan Alçı ya "s*kmek istiyorum diyenleri şikayet ediyorum ses çıkarmıyorsunuz,

Ananı teraten gördürürüm deniyor bana gene ses çıkarmıyorsunuz.

Be

Sadece ama sadece soruyorum,siz normal misiniz?

Sitelerde Paylaş
23 minutes ago, yakışıklı said:

Nagihan Alçı ya "s*kmek istiyorum diyenleri şikayet ediyorum ses çıkarmıyorsunuz,

Be

Senin normalin başka telde çalıyor.

Ha, savunmuyorum, ama, birisi birisini bir şeyler yapmak isteyebilir. Emin ol, nagehan alçıyı becermek isteyen tonla insan vardır, kimisi başka sebepten olsa da. Ama gene emin ol, onun resmini alıp bakarak mastürbasyon yapanda. 

Ama gidip kimse, ona veya başkasına tecavüze, şiddete vs. aklama, normalleştirme falan getiremez, getirmeye de çıkamaz. 

Nagehan Alçı orada, varsa öyle bir isteği olan, gider, işine bakar. Öyle bir eşy istemeyi kınamaz bile abes iştir. O bir kadın, öteki de erkek her halukarda. 

Ama gidip, nagehan da ohşşş, tecavüz, şu bu diyorsan, işte orada duracaksın, bu ancak ve ancak şerefsizlik, rezillik ve kepazeliktir. Tecavüz, vahşet, şiddet vs. hiç bir zaman bir hak değildir, olamaz.

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, yakışıklı yazdı:

Be

Nagehan için yazdıkları iletileri görmediğimi kaç defa söyleyeceğim? Kendi yazdıklarından kendileri rahatsız olmuş ve benden silmemi istemişlerdi, iletileri o zaman gördüm ve sildim.  

Nagehan'la seks yapmak istediklerini yazmışlar, onu seksi buluyorlarmış vs. Sana mı düştü kadının namusunu korumak? Kafanda var mı senin? 

O kadar hassasın madem, burada üyelere bilmem ne çocuğu diye küfretmeyeceksin. İnsanları, annelerini bilmem ne yapmakla tehdit etmeyeceksin. Böyle rezil küfürler etmeyeceksin. Sen bir dolu iletide böyle küfrettin ve ben de seni attık. Önce kendine bakacaksın.

Sana kimse iftira atmadı ayrıca. malta eriği seni başka bir üye sanmıştı, ben de olmadığını söyledim ve adam senden özür diledi. Daha neyin peşindesin?

Bu seni son uyarışım. İnan bana bir daha yanıtlamam, çünkü kırk kere yanıtladım, sana forumda yazman için kaçıncı defadır şans verdim ama habire birilerine sarıp foruma saldırdın. Bu son şansın, doğru düzgün değerlendirirsen ne âlâ..

Hep aynı birkaç kişiyle uğraşıp duruyoruz... Sıktınız artık. Foruma bir şey kattığın yok zaten, habire saçma sapan sorular sorup duruyor ve milleti esir alıyorsun. Sonunda da bir şey olduğu yok, görüyoruz.

Ayrıca anibal'in dediği gibi, tecavüzü hak gören kişileri attığım için araya girip kendi derdini sokuşturarak neyin hesabını sorduğunu sanıyorsun?

Öyle küfürler eden kişi atılır. Sen bir adamın annesine vs ağza alınmaz küfürler ettin ve atıldın. Tekrar ediyorum, her dakika seninle uğraşamam, eğer bir daha aynı konuyla gelirsen direkt atarım. İşim gücüm yok, deli eğleyeceğim burada...

.......

Bu başlık Tavanarası'na taşınıyor.

Sitelerde Paylaş
14 hours ago, yakışıklı said:

Be

Güzel bir noktaya değinmişsin. Onlar işine gelmeyeni görmek istemezler

Daha önceden de dedim. Ateizm bir maşadır. Başka toplumların motivasyonunu bozmak için kullanılır.

Asıl sapık bunların ta kendisi.

Karşı cinsten tahrik olmak kadar normal birşey yoktur. Eğer birisi karşı cinsten tahrik olunmaması gerektiğini savunuyorsa ya eşşeklerle yada köpeklerle sevişiyordur. Bu durumda sapık kendisi olur. Ve kobay olarak kullanılabilir.  

Kadın erkek farketmez , anibal  gibilere  götüne hıyar sokan imamı örnek olarak gösterebiliriz. Kendinizi bu şekilde kobay olarak kullanabilirsiniz. Böylece kimse rahstsız olmaz.

Lan  Amk... yatakodası kıyafeti giyen karşı cinse bakınca tahrik olmayan bir yaratık büyük ihtimalle patlıcan , hıyar, damacana, eşşek , köpek , havuç gibi şeylerden tahrik oluyordur. Bunun başka açıklaması yok.  

Sapık bunların kendisi.. tecavüze teşvikte daha çok kadınlar rol oynar.

Adam razim ozanın karısına sulanıyor neden razim ozana sulanmıyor..

Hiç mi düşünmezsiniz sapıklar...

?????????

tarihinde kutsalyaratik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, kutsalyaratik yazdı:

Güzel bir noktaya değinmişsin. Onlar işine gelmeyeni görmek istemezler

Daha önceden de dedim. Ateizm bir maşadır. Başka toplumların motivasyonunu bozmak için kullanılır.

Asıl sapık bunların ta kendisi.

Karşı cinsten tahrik olmak kadar normal birşey yoktur. Eğer birisi karşı cinsten tahrik olunmaması gerektiğini savunuyorsa ya eşşeklerle yada köpeklerle sevişiyordur. Bu durumda sapık kendisi olur. Ve kobay olarak kullanılabilir.  

Kadın erkek farketmez , anibal  gibilere  götüne hıyar sokan imamı örnek olarak gösterebiliriz. Kendinizi bu şekilde kobay olarak kullanabilirsiniz. Böylece kimse rahstsız olmaz.

Lan  Amk... yatakodası kıyafeti giyen karşı cinse bakınca tahrik olmayan bir yaratık büyük ihtimalle patlıcan , hıyar, damacana, eşşek , köpek , havuç gibi şeylerden tahrik oluyordur. Bunun başka açıklaması yok.  

?????????

O iletiyi ortaya değil bana yazmıştı kutsal yaratık. Yani başlık konusu ve içeride olan bitenle ilgili bir yorum değildi o. 

Karşı cinsten tahrik olmak normaldir, hatta beklenendir elbette. Seks objemiz karşı cins olacak tabii... 

Ancak bu, gidip o kişiye tecavüz etme hakkı doğurmuyor, değil mi? Tahrik olduğu için gelip dokunma, gözünü dikip rahatsız ve taciz etme hakkı da doğurmuyor. Tahrik olmanın da tahrik edici unsurların da belli bir çizgisi, sınırı yok. Adam ayak bileğinden tahrik olur, kadını suçlar. Beriki göğüs çatalını göstermiş der, tahrik olur. Yok bunun sınırı.

Ayrıca bazı kadınlar gerçekten de erkekleri tahrik etmek amacı da güdebilir. İşi odur kadının, ona giyinir misal...

Bu kadını bile taciz edemez kimse. O istediği kişinin kendisine yaklaşmasına izin verecek, izin verdiği adamla yakınlaşacak. Budur kural.

Parasını verdiğin fahişeye bile dokunamazsın, eğer son anda vazgeçmişse. Paranı geri alır, arkanı dönüp gidersin.

Dünya erkeklerin etrafında dönmüyor. Kadınlar erkekleri tahrik ediyor, erkek doğası gereği tahrik oluyor, o yüzden kadın tahrik edici şekilde giyinmemeli gibi bir kural koyamaz kimse. Bunun belirleyici bir kriteri yok çünkü. 

Burada söylenen bu. karşı çıkılan şey açık. Kimse kadınlara bakıp da tahrik olmayın demiyor, kendinizi kontrol etmeyi öğrenin ve sekste inisiyatifi kadına terketmek gerektiğini öğrenin diyor.

Sitelerde Paylaş
31 minutes ago, Türk Ateist said:

O iletiyi ortaya değil bana yazmıştı kutsal yaratık. Yani başlık konusu ve içeride olan bitenle ilgili bir yorum değildi o. 

Karşı cinsten tahrik olmak normaldir, hatta beklenendir elbette. Seks objemiz karşı cins olacak tabii... 

Ancak bu, gidip o kişiye tecavüz etme hakkı doğurmuyor, değil mi? Tahrik olduğu için gelip dokunma, gözünü dikip rahatsız ve taciz etme hakkı da doğurmuyor. Tahrik olmanın da tahrik edici unsurların da belli bir çizgisi, sınırı yok. Adam ayak bileğinden tahrik olur, kadını suçlar. Beriki göğüs çatalını göstermiş der, tahrik olur. Yok bunun sınırı.

Ayrıca bazı kadınlar gerçekten de erkekleri tahrik etmek amacı da güdebilir. İşi odur kadının, ona giyinir misal...

Bu kadını bile taciz edemez kimse. O istediği kişinin kendisine yaklaşmasına izin verecek, izin verdiği adamla yakınlaşacak. Budur kural.

Parasını verdiğin fahişeye bile dokunamazsın, eğer son anda vazgeçmişse. Paranı geri alır, arkanı dönüp gidersin.

Dünya erkeklerin etrafında dönmüyor. Kadınlar erkekleri tahrik ediyor, erkek doğası gereği tahrik oluyor, o yüzden kadın tahrik edici şekilde giyinmemeli gibi bir kural koyamaz kimse. Bunun belirleyici bir kriteri yok çünkü. 

Burada söylenen bu. karşı çıkılan şey açık. Kimse kadınlara bakıp da tahrik olmayın demiyor, kendinizi kontrol etmeyi öğrenin ve sekste inisiyatifi kadına terketmek gerektiğini öğrenin diyor.

Hangi erkeği bu kontrol kategorisine koyabilirsin ki. Abd başkanı bile karısını aldatıyor , neden bahsediyorsun sen?

Kadının kıyafetine sınır yoksa sonuçlarına da sınır olmaz. Çarşafa girsinler demiyoruz ama daha az tahrik unsuru içerebilirler.

Erkekler gayet kendini kontrol edebiliyor bunu başarıyor. Kadınların serseriliğine göre tecavüzler oldukça az bence.

Siz hiç bir gorille ilişkiye girmeyi denediniz mi,?

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...