Jump to content

Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

Recommended Posts

54 dakika önce, kutsalyaratik yazdı:

Hangi erkeği bu kontrol kategorisine koyabilirsin ki. Abd başkanı bile karısını aldatıyor , neden bahsediyorsun sen?

Kadının kıyafetine sınır yoksa sonuçlarına da sınır olmaz. Çarşafa girsinler demiyoruz ama daha az tahrik unsuru içerebilirler.

Erkekler gayet kendini kontrol edebiliyor bunu başarıyor. Kadınların serseriliğine göre tecavüzler oldukça az bence.

Siz hiç bir gorille ilişkiye girmeyi denediniz mi,?

Hoşgeldin.

Nerelerdesin  arasıra kızıp küsüp gidiyordun. 

Uzak memlekette yaşıyorsun zaten.

Yakında olsan  sağlığın sihhatin yerinde mi diye  sık sık ziyaretine gelirdim.

Uzun süre dönmeyince öldü zannettim seni. :)

Ölsen kimsenin haberi olmayacak.

seni bu halde bulmaktan korkuyorum.
tarihte-bulunmus-5-farkli-mumyalama-sekl

Sitelerde Paylaş
  • İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

4 saat önce, kutsalyaratik yazdı:

Hangi erkeği bu kontrol kategorisine koyabilirsin ki. Abd başkanı bile karısını aldatıyor , neden bahsediyorsun sen?

Kadının kıyafetine sınır yoksa sonuçlarına da sınır olmaz. Çarşafa girsinler demiyoruz ama daha az tahrik unsuru içerebilirler.

Erkekler gayet kendini kontrol edebiliyor bunu başarıyor. Kadınların serseriliğine göre tecavüzler oldukça az bence.

Siz hiç bir gorille ilişkiye girmeyi denediniz mi,?

Sana, çok eski üyesin diye açıklama yaptım, hatta "acaba yanlış mı anladım, yanılıyor olabilir miyim" diye düşündüğüm için saçma saldırını görmezden geldim. Sadece kutsalyaratik olduğun için.

E ama baktım ki sen Düşünen Hayvan'dan başkası değilmişsin. Tecavüzü meşrulaştırdığın ve ısrarla kadını suçladığın için atıldın. Şimdi de gelmiş bize sapık falan diyor, aynı kirli düşüncelerini madalya gibi taşımaya ant içmiş gibi haykırıyorsun.

Mecburen yine atacağım Düşünen Hayvan. O kadar berbat düşünceler yazmışsın ki bir süredir, kimsenin ardından ağlayacağını sanmıyorum.

Bu arada... Sapık sensin. Düşüncelerin basbayağı sapıkça. Allah olsa da belanı verse. Kadına tecavüzde en çok kadınlar rol oynar diye düşünen ve ısrarla kadınları suçlayan biri için dileyebileceğim şey ancak bu olur.

Pislik herifler...

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Türk Ateist said:

Sana, çok eski üyesin diye açıklama yaptım, hatta "acaba yanlış mı anladım, yanılıyor olabilir miyim" diye düşündüğüm için saçma saldırını görmezden geldim. Sadece kutsalyaratik olduğun için.

E ama baktım ki sen Düşünen Hayvan'dan başkası değilmişsin. Tecavüzü meşrulaştırdığın ve ısrarla kadını suçladığın için atıldın. Şimdi de gelmiş bize sapık falan diyor, aynı kirli düşüncelerini madalya gibi taşımaya ant içmiş gibi haykırıyorsun.

Mecburen yine atacağım Düşünen Hayvan. O kadar berbat düşünceler yazmışsın ki bir süredir, kimsenin ardından ağlayacağını sanmıyorum.

Bu arada... Sapık sensin. Düşüncelerin basbayağı sapıkça. Allah olsa da belanı verse. Kadına tecavüzde en çok kadınlar rol oynar diye düşünen ve ısrarla kadınları suçlayan biri için dileyebileceğim şey ancak bu olur.

Pislik herifler...

Ne alakesi var?

Ben tecavüzde kadının da payı var diyorum. Ayrıca kadına dik dik bakmak tecavüz ise madem , erkeğe sokak ortasında götünü göstermek de erkeğe tecavüzdür.

Ayrıca tecavüze uğrayan sen olabilirsin, bu kadar korktuğuna göre..???

İp ip ip ip???

Sitelerde Paylaş
6 hours ago, bf1942 said:

Hoşgeldin.

Nerelerdesin  arasıra kızıp küsüp gidiyordun. 

Uzak memlekette yaşıyorsun zaten.

Yakında olsan  sağlığın sihhatin yerinde mi diye  sık sık ziyaretine gelirdim.

Uzun süre dönmeyince öldü zannettim seni. :)

Ölsen kimsenin haberi olmayacak.

seni bu halde bulmaktan korkuyorum.
tarihte-bulunmus-5-farkli-mumyalama-sekl

Yok lan ben ölmem , anlaşmam var..

İp ip ip ip ip?????

tarihinde pappatya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kadınlar herhangi bir tavır ya da giyim şekli sebebi ile tecavüzü hak etmeyeceği gibi böyle insanlık dışı bir davranışa kılıf aramaya çalışmak olsa olsa o erkeğin acizliğidir. Hayatında hiç kadın görmeyen ya da doğru düzgün bir ilişki kurmayı başaramayan tipler ancak böyle bir saçmalığı savunabilir. Sen bir erkek olarak aç tavuk gibi her kadından tahrik olan biriysen tabii ki kadının giyiminden de tahrik olursun hatta ona bile gerek yok, işte hergün internette örneklerini gördüğümüz şekilde, bir resim için on takla açar ya da sadece karşındaki kadın profili diye önünde secdeye varır, iki yorum yaptı diye 24 saat peşinde dolanır, her yazdığında anlam arar ve ne yazsa tahrik olursun. 

Hayatınızda hiç mi çıplaklar plajına ya da revü şovuna gitmediniz? Kimseye tecavüz etmeye kalkışılmadığı gibi tahrik falan da olunmuyor.

Kadın ne yaparsa yapsın erkek iradesine hakim olmayı bilecektir.  Kimse kimseyi gözüne kestirip de tahrik olma bahanesi ile tecavüz etmeye kalkışamaz. 

Kadının beyni, kişiliği ile ön planda olmasını ben de savunuyorum ve öyle kadınları çok asil buluyorum fakat giyimi sebebi ile yine de hiçbir kadın taciz edilemez. 

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kadın çuval giyse erkeğin düşünce yapısında sorun olduğu sürece, kadının her hareketinden tahrik olabilir ve bu kadının suçu değildir ancak erkeğin iradesizliği olarak ele alınabilinir. 

Üniversitede okurken bir kız böyle bir girişime maruz kalmıştı ve tek suçu da bir erkek öğrenciden ders notu almak için evinin kapısına kadar gitmesi olmuştu. Tecavüze direnmiş fakat hastanelik olacak şekilde dövülmüştü. Çocuk ifadesinde ise kızın eve kadar gelmesini, kendisine ilgi olarak yorumladığını söylemişti.

Sonuç olarak her tecavüz vakasında, yapmaya yeltenen kişide sorun vardır.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, pappatya yazdı:

Ne alakesi var?

Ben tecavüzde kadının da payı var diyorum. Ayrıca kadına dik dik bakmak tecavüz ise madem , erkeğe sokak ortasında götünü göstermek de erkeğe tecavüzdür.

Ayrıca tecavüze uğrayan sen olabilirsin, bu kadar korktuğuna göre..???

İp ip ip ip???

Senin gibi tipler izole edilmeli toplumdan. Özgecan Aslan meselesi sırasında arabeski bir pislik vardı, diğer birçok dinci gibi kızı da olanlardan sorumlu tutmak için giyimi kuşamı üstünden laf etmiş ve ağzının payını almıştı hani...

Sen ondan da betersin. Senin düşüncelerin daha düşmanca. Sapıkça. Etrafındaki kadınlar kızlar güvende değil. Ben apartmanımda, çevremde senin gibi düşünen birini istemem, var ise de zinhar selam sabah vermem. 

Sen kutsalyaratik nickiyle yazarken bu nicki almış ve yine trollük yapmışsın. Bunca senede kimbilir daha ne trollüklerin oldu... Belki kenarda depo ettiğin daha bir sürü nickin var. Dert değil

ortaya çıktıkça temizleriz biz de.

Yine atılıyorsun. Her gelişin aynı sonla noktalanacak. Gelme bir daha. Forumla ilişkin de sapıkça düşüncelerin de.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, melih007 said:

Razı olduktan sonra kızını ayartıp sikebilir bu ateizmde normal bir şey.

Halbuki İslam'da razı olmasına da gerek yok diye devam etmeyi unutmuşsun. İnsan başkalarına ahlak dersi vermeye yeltenmeden önce kendi pislik dinine bakar, sadece cariyelik denen bir kurum olması bile ne olduğunu ortaya koyuyor bu dinin. Savaşta kocalarını, ailelerini, akrabalarını katlettiği kadınları hemen koynuna alan, 9 yaşındaki bir kızla yatağa giren, evlatlığının karısını alan, kendisine hediye edilen iki cariyeden birini arkadaşına hediye eden diğerini kendi kullanan bir adamı kendisine örnek alan bir insan hangi mantıkla başkalarının ahlakına laf edebiliyor?

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, melih007 said:

Bilader, tuvalet burada mı.. dur iki dakka şeyettireyim..  
Sapık deyince bak yine görmez oluyorsun.  
 ....

İp ip ip şp ip???????

Biz karamsarhuman'a kızıyorduk(gerçi buna da öyle), ama bu hass troll çıktı. Adamın ucu bucağı yokmuş meğer bu hususta..

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, melih007 yazdı:

Bana ne islamdan , git onu sümüklü nenelerine anlat.

Ateizm de böyle işine

Troll arıyorsan etrafına bsk. Anibalın bildiğin 3 tane çakma hesabı var. Bir dinci kılığına giriyor bir ateist.

Züppe işte idare edecez.

Anibalin niklerini sayar mısın

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, melih007 yazdı:

Bilader, tuvalet burada mı.. dur iki dakka şeyettireyim..  
Sapık deyince bak yine görmez oluyorsun.  

Anibal sapığı önceki iletilerde ne demiş?  
Nagehan alçıya bakıp boşalabilirsin, onu sikmek isteyebilirsin bunlar normaldir demiş. Öyleyse karını ve aileni bu anibal gibilerden uzak tut. Sonra ben görmedim deme.  
Ayrıca sende yobaz müslüman izleri var. Bir kadın vücudunu göstermek istiyorsa ona başka erkeklerin bakmasından sana ne? Razı olduktan sonra kızını ayartıp sikebilir bu ateizmde normal bir şey. Kadın senin malın mı oküz? Rusyada bunlar yapıldı dangalak.. millet birbirinin karısını değiştirdi balolarda.. hatta stalin kendi kız kardeşini başkasıyla yatmadı diye kolundan tuttu salonun ortasına fırlattı.

Türk ateistmiş.. uulan türkler de tanrı öğretisi vardır. Neyin kafasını yaşıyorsun sen.  

Ohşşşş. İşedim rahatladım yav..

İp ip ip şp ip???????

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, melih007 yazdı:

Ateizm de böyle işine

Troll arıyorsan etrafına bsk. Anibalın bildiğin 3 tane çakma hesabı var. Bir dinci kılığına giriyor bir ateist.

Züppe işte idare edecez.

@anibal çocuk değil ki bu boş işlerle uğraşsın, senin o dediğini ergenlikten bir türlü çıkamayanlar yapıyor.

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, melih007 said:

Ateizm de böyle işine

Züppe işte idare edecez.

Müneccmi yarrağı yemişin birisin işte.

Neymiş, fake hesabım varmışta... Deme ya, benim niye haberim yok?

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, melih007 yazdı:

Ateizm de böyle işine

Züppe işte idare edecez.

19 dakika önce, melih007 yazdı:

Bunamışsındır da ondan.

Belki götüne soktuğun salatalık yan etki yapmıştır.

Bir konuda iddia ettiğini aynı konuda tekrar yalanlayan bunağın tekisin.

@anibal in nicklerini söylede öğrenelim neler döndüğünü forumda? 

Sitelerde Paylaş
On 29.07.2019 at 15:28, yakışıklı yazdı:

Anibalin niklerini sayar mısın

9 saat önce, bf1942 yazdı:

@anibal in nicklerini söylede öğrenelim neler döndüğünü forumda? 

Bak işte, burada da aynı sorunlu ikili. Anibal'in nicklerini sayar mıymış, forumda neler döndüğünü anlayalımmış, IP'ler bu forumda güvende değilmiş.

Bu iki akıllıdan başka kimse bu melih nickli akıl hastası troll'ün saçmalıklarını ciddiye almamış ama bunlar ciddiye alıp başlıklar açmış, yöneticileri zan altında bırakıyor...

Melih'le birlikte sizler de gidiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Kadın sokakta jartiyer de giyse, transparan da giyse, çırılçıplak da dolaşsa bu erkeğe laf atma hakkını dahi vermez. Bunu tartışmak bile sapıklıktır.

Bana göre bu Düşünen Hayvan nickli şahıs gibilerin idam edilmesi gerekiyor. Böyle sapık ve şerefsizce düşünceleri olan insanlara yaşam hakkı tanınmamalı. 

tarihinde Faşist Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...