Jump to content
bf1942

@kutsalyaratik  @Düşünen Hayvan @pappatya @melih007 aynı kişiler mi?

Recommended Posts

@kutsalyaratik 

@Düşünen Hayvan

@pappatya

@melih007

Bu kişiler aynı kişiler  mi?yoksa bu nicklerin şifrelerini ele geçiren biri mi?

@kutsalyaratik düşüncelerini görüşlerini sevdiğim biriydi.Bu kişiler ile aynı kişi  olduğuna  inanamıyorum.

Şu an 56 yaşlarında olmalı.

Kameraya çıkıp gerçek kimliğini gizlemeden konuşan biriydi.
O ise akıl sağlığını yitirmiş olmalı.

tarihinde bf1942 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, bf1942 said:

@kutsalyaratik 

@Düşünen Hayvan

@pappatya

@melih007

Bu kişiler aynı kişiler  mi?yoksa bu nicklerin şifrelerini ele geçiren biri mi?

@kutsalyaratik düşüncelerini görüşlerini sevdiğim biriydi.Bu kişiler ile aynı kişi  olduğuna  inanamıyorum.

Şu an 56 yaşlarında olmalı.

Kameraya çıkıp gerçek kimliğini gizlemeden konuşan biriydi.
O ise akıl sağlığını yitirmiş olmalı.

Evet öyle.

Ve tarihlere bakacak olursan eğer, en başından beri akıl sağlığı yerinde değilmiş.

Ben de baktım biraz bugün, bu kadar keskin bir manyaklık olabilir mi diye..Gördüğüm şu:

Kutsal yaratık olarak da öyle çok matah şeyler yazmamış zaten.

.

.

(Not: Eğer melih007'nin hesabını bir noktada ele geçirmediyse..)

tarihinde teflon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Atmayın bence kalsınlar. 

Doğrunun yanında yanlışı da koymak her zaman daha faydalı olur. 

Kendi çalıp kendi oynayan bir forum olmaya zorluyorsunuz uzun zamandır burayı. 

tarihinde Sütlü Kase tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, teflon yazdı:

Evet öyle.

Ve tarihlere bakacak olursan eğer, en başından beri akıl sağlığı yerinde değilmiş.

Ben de baktım biraz bugün, bu kadar keskin bir manyaklık olabilir mi diye..Gördüğüm şu:

Kutsal yaratık olarak da öyle çok matah şeyler yazmamış zaten.

.

.

(Not: Eğer melih007'nin hesabını bir noktada ele geçirmediyse..)

Ben hala o kişi olduğuna inanamıyorum.

Onunla  sanki gerçek hayatta tanışmış gibiydim.
Yönetici olduğum chat odasına gelirdi.
Yöneticilerden sadece ben mikrofona kameraya çıkıp konuşamazdım.

2008 2010 arasında forumda ayrılanların kurduğu   gruptuk.Eski ateist forum  yöneticileride vardı aramızda.

Ben çalışmaya başlayınca takip edemedim bu grubu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, melih007 yazdı:

Beni karıştırmayın, kutsal yaratığı yada pappatyayı tanımam bile. Bir de bana sorsaydınız tanıyormusun diyerek. Her zaman bir tane üyeliğim olmuştur. Diğer olaylar sizin kuruntunuz yada tesadüfen denk gelmiş.

Aaaaaa.. deli misiniz 😂

Attığım ileti   silindi.

ya admin şifresi sende yada adminlerden biri sensin. 

admin şifresini elegeçirdiysen istediğin nicike girip yazabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, melih007 yazdı:

Hasbinallaaah , fesübhanaaaah..

Kaç kere diyecem tanımıyorum evladım..

Evladın olamayacak yaştayım. 

Tanımıyorsan bu nickleri neden onların yarım bıraktığı yerden devam ediyorsun?

Mesajın sonuna onlar gibi  neden ip ip ip yazıp smile işareti koyup  atıyorsun?arızalımısın nesin?

@anibal birden fazla nickle yazdığını bilen kişi forumda ya admindir yada admin şifresini ele geçiren biridir.Yada kıçından sallıyordur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, melih007 yazdı:

Hacı amca, forumda gördüğüm ifade biçimleri hoşuma gidenlerden alıntı yapmak ben var..

İngilizcem yok ben . Başka nasıl inandırmak seni, anlamıyore niye şizofrene bağlıyore siz..

açtığın sitelerin reklamı dışında ileti atmayan biri neden bu nickler atılınca yazmaya başlar onların konularına cevap verir?

şizofren değilim.Şüphe eden biriyim.

Kim olduğun önemli değil.Devam et takılmana.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, melih007 yazdı:

Beni karıştırmayın, kutsal yaratığı yada pappatyayı tanımam bile. Bir de bana sorsaydınız tanıyormusun diyerek. Her zaman bir tane üyeliğim olmuştur. Diğer olaylar sizin kuruntunuz yada tesadüfen denk gelmiş.

Aaaaaa.. deli misiniz 😂

Hepsiyle de yazan sensin. IP'ler ortada, hepsi de sana ait.

Elbette atılıyorsun ama bundan sonraki gelişlerinde de ilan edilmeden atılacaksın. 
Ortalık deliyle doldu be...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, bf1942 yazdı:

Attığım ileti   silindi.

ya admin şifresi sende yada adminlerden biri sensin. 

admin şifresini elegeçirdiysen istediğin nicike girip yazabilirsin.

Tabii tabii, adminlerin şifrelerini/hesaplarını da ele geçirmiş, admin yetkileriyle istediği hesabı ele geçirip yazıyor... Adminler salak ya, şifrelerini kaptırmışlar da farkedemiyorlar...

Al bir hasta daha. Üç dört tane troll kılıklı deli gelmişsiniz bir araya, forumun canına okumuşsunuz.

Sana da zaten dedikodu için yer lazım, dik âlâsını bulmuşsun, kaçırır mısın?  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Türk Ateist yazdı:

Tabii tabii, adminlerin şifrelerini/hesaplarını da ele geçirmiş, admin yetkileriyle istediği hesabı ele geçirip yazıyor... Adminler salak ya, şifrelerini kaptırmışlar da farkedemiyorlar...

Al bir hasta daha. Üç dört tane troll kılıklı deli gelmişsiniz bir araya, forumun canına okumuşsunuz.

Sana da zaten dedikodu için yer lazım, dik âlâsını bulmuşsun, kaçırır mısın?  

bu kişinin kutsal yaratık olmadığına eminim.

kutsal yaratığın nickini ele geçirdiği içinde şüphelerimi belirttim.

Melihin sitesine üye olanlar kendilerini kontrol etse iyi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, Sütlü Kase yazdı:

Atmayın bence kalsınlar. 

Doğrunun yanında yanlışı da koymak her zaman daha faydalı olur. 

Kendi çalıp kendi oynayan bir forum olmaya zorluyorsunuz uzun zamandır burayı. 

Delileri beslemekle mi zenginleşeceğiz Sütlü Kase? Misal bu melih007 ve diğer nickleriyle neyi tartışabileceğiz? Hangi yanlışı ve doğruyu irdeleyebileceğiz?

Burayı temizlemeye çalışıyoruz uzun zamandır. Siz de yardımcı olursanız çok seviniriz. 

Ortalık deliden geçilmediği için normal, akıllı, sağlıklı insanlar burada kendine hayat bulamıyordur belki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, bf1942 yazdı:

bu kişinin kutsal yaratık olmadığına eminim.

kutsal yaratığın nickini ele geçirdiği içinde şüphelerimi belirttim.

Melihin sitesine üye olanlar kendilerini kontrol etse iyi olur.

Bana ne, bize ne ki bundan? Bu kişi kutsalyaratik veya değil, bundan bize ne? IP inceledim ve gördüm ki o. Geri kalan beni hiç ilgilendirmiyor. Senin arkadaşınmış, bilmem neyinmiş, bundan bize ne? Gelmiş buraya bu saçma sapan başlığı açmışsın.

IP'ler hepsinin aynı kişi olduğunu gayet gösteriyor. Burada birilerinin hesabını ele geçirmek gibi bir olayla bugüne dek bir kere bile karşılaşmadık, kimseden böyle bir şikayet almadık. Ama hiç mi hiç ummadığımız insanların acayip numaralar çevirip hepimizi kandırdığını, trollük yaptığını vs vs defalarca gördük. Burada yöneticilerin bildiği şeylerin yüzde birini duysan dudakların uçuklar... 

Burada kimleri kimleri yakaladık ve ifşa ettik... Bir teki de gelip "Yanılıyorsunuz, o kişi asla ben değilim, derhal tekrar inceleyin ve düzeltin" demek için geri gelemedi. Hepsi toz oldu ortalıktan... Çünkü IP yalan söylemez. Ayrıca yalnız IP değil, tarihleri de karşılaştırıyoruz.

Herhangi bir üye, herkesin kolayca tahmin edebileceği bir şifre kullanıyorsa, biri özel mesajla iletişime geçtikten sonra şifresine ilişkin bilgi edinebiliyorsa ondan, o üye her şeyi hakediyor demektir. Bu çağda kimse şifresini kaptıracak kadar aptal değildir, hele de Ateistforum gibi iddialı bir siteye üye oluyor ve yazıyorsa... ,E böyle biri de bildiğim kadarıyla bu forumda yok. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Bana ne, bize ne ki bundan? Bu kişi kutsalyaratik veya değil, bundan bize ne? IP inceledim ve gördüm ki o. Geri kalan beni hiç ilgilendirmiyor. Senin arkadaşınmış, bilmem neyinmiş, bundan bize ne? Gelmiş buraya bu saçma sapan başlığı açmışsın.

IP'ler hepsinin aynı kişi olduğunu gayet gösteriyor. Burada birilerinin hesabını ele geçirmek gibi bir olayla bugüne dek bir kere bile karşılaşmadık, kimseden böyle bir şikayet almadık. Ama hiç mi hiç ummadığımız insanların acayip numaralar çevirip hepimizi kandırdığını, trollük yaptığını vs vs defalarca gördük. Burada yöneticilerin bildiği şeylerin yüzde birini duysan dudakların uçuklar... 

Burada kimleri kimleri yakaladık ve ifşa ettik... Bir teki de gelip "Yanılıyorsunuz, o kişi asla ben değilim, derhal tekrar inceleyin ve düzeltin" demek için geri gelemedi. Hepsi toz oldu ortalıktan... Çünkü IP yalan söylemez. Ayrıca yalnız IP değil, tarihleri de karşılaştırıyoruz.

Herhangi bir üye, herkesin kolayca tahmin edebileceği bir şifre kullanıyorsa, biri özel mesajla iletişime geçtikten sonra şifresine ilişkin bilgi edinebiliyorsa ondan, o üye her şeyi hakediyor demektir. Bu çağda kimse şifresini kaptıracak kadar aptal değildir, hele de Ateistforum gibi iddialı bir siteye üye oluyor ve yazıyorsa... ,E böyle biri de bildiğim kadarıyla bu forumda yok. 

üyeliği ele geçirilen kişi nasıl şikayet edecek?ele geçiren kişi mail adresinide değiştirir.
Ayrıca şifreler tahmin yolu  dışında yöntemler ile tespit edilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, bf1942 yazdı:

üyeliği ele geçirilen kişi nasıl şikayet edecek?ele geçiren kişi mail adresinide değiştirir.
Ayrıca şifreler tahmin yolu  dışında yöntemler ile tespit edilir.

Üyeliği ele geçirildiğinden şüphelenen kişi yeni bir üyelik alıp yöneticilere mesaj atmaya üşenmez herhalde. Ben olsam ortalığı yıkarım mesela, o yazıları yazan ben değilim der, bunu da ıspatlarım. 

Bugüne dek troll diye attığımız hiç kimse böyle bir açıklamayla gelmedi şükür. Çünkü hepsi gerçekten trollük yaptı, milleti kandırdı.

Bu arada, kutsalyaratik ile Düşünen Hayvan'ın email adreslerinin ön bölümü de aynı. Seviyorsa demek... Email adresi demişsin de oradan aklıma geldi. Üyeler birbirinin email adresini de göremez örneğin. 

Hala aynı saçma iddiayı sürdürüyorsun. Adam basbayağı aynı kişi ve bu gün gibi ortada, ama sen ille de komplo teorisi üretiyorsun.

Atıldığın için yazamazsın ama okursun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Delileri beslemekle mi zenginleşeceğiz Sütlü Kase? Misal bu melih007 ve diğer nickleriyle neyi tartışabileceğiz? Hangi yanlışı ve doğruyu irdeleyebileceğiz?

Burayı temizlemeye çalışıyoruz uzun zamandır. Siz de yardımcı olursanız çok seviniriz. 

Ortalık deliden geçilmediği için normal, akıllı, sağlıklı insanlar burada kendine hayat bulamıyordur belki.

Açıkçası banlanan üyelerin niye banlandıklarını takip etmiyorum. Ne yazmış da onun üstüne banlanmış, uzun zamandır mı böyle yapıyor vs bilmem yani.

Buradaki izlenimim, yani bu forumdaki izlenimim genel olarak insanların histerik tepkiler ile banlandığı yönünde. 

Yani bir kişinin adminlerden herhangi biri ile aşırı zıt kutupta bir düşüncesi var ise ve bunu savunur ise postalanıyor. 

Elbette burada atılanın düşüncesi haklı veya yöneticinin düşüncesi haklı demiyorum. Bu konuya etki eden bir şey olmamalı. 

Yani sen A'yı sevmiyor musun ? B hakkında böyle mi düşündün ? O zaman atıldın gibi şeyler izlenen yol olmamalı. 

Tabi ki terbiyesizlik atılmak için bir sebep olabilir ama bu durumda ilan edilme şeklide buna göre olmalı.

Neyse elbette bu sizin bileceğiniz iş ben buradan konuşuyorum sadece, yanılıyor da olabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, Sütlü Kase yazdı:

Açıkçası banlanan üyelerin niye banlandıklarını takip etmiyorum. Ne yazmış da onun üstüne banlanmış, uzun zamandır mı böyle yapıyor vs bilmem yani.

Buradaki izlenimim, yani bu forumdaki izlenimim genel olarak insanların histerik tepkiler ile banlandığı yönünde. 

Yani bir kişinin adminlerden herhangi biri ile aşırı zıt kutupta bir düşüncesi var ise ve bunu savunur ise postalanıyor. 

Elbette burada atılanın düşüncesi haklı veya yöneticinin düşüncesi haklı demiyorum. Bu konuya etki eden bir şey olmamalı. 

Yani sen A'yı sevmiyor musun ? B hakkında böyle mi düşündün ? O zaman atıldın gibi şeyler izlenen yol olmamalı. 

Tabi ki terbiyesizlik atılmak için bir sebep olabilir ama bu durumda ilan edilme şeklide buna göre olmalı.

Neyse elbette bu sizin bileceğiniz iş ben buradan konuşuyorum sadece, yanılıyor da olabilirim.

Bu delileri atmamla bu yazdıklarının ne alakası var ki?

Genel olarak öyle oluyor, şurada böyle yapıyor yönetim gibi eleştirilerin yeri değil. Forumun canına okumuş bir deli onu besleyen iki sorunlu tiple boğuşur ve forumu temizlemeye çalışırken bu eleştirilerle karşılaşmak rahatsız ediyor. Çok alakasızlar çünkü.

Senin aman da atmayın deyip yönetimi eleştirmekle devam eden bu tavrın hatalı. Forumun kırk tane değerli yazarı iki gündür bir dolu ileti raporlamış, şikayet etmiş, sen gelmiş neler söylemişsin... Yersiz olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Düşünen Hayvan'ın kutsalyaratik'in hesabını ele geçirme ihtimali, teknik inceleme derinleştiği vakit iyice ortadan kalktı. Üşenmedim, baktım. 

kutsalyaratik'in son aktivitelerine baktım ve foruma herhangi bir şifre değişikliği olmadan direkt girdiğini gördüm. Hesap çalan biri şifreyi bulmak için zorlar, çeşitli denemeler yapar ama bu hesapta hiç öyle işler olmamış. Düşünen Hayvan atılınca bu kez kutsalyaratik hesabıyla gelmiş ve foruma direkt girip yazmış. 

Diğer hesaplar için de aynısı geçerli. 

Bu açıklamayı, "hesap mı çalındı, şifre mi ele geçirildi" gibi soruları olan saçma insanlar için yaptım. Birilerinin şifresini çalıp hesabına konmak isteyen birileri olsa bile yönetici hesaplar dururken yıllardır yazmayan ve bir özelliği olmayan bir hesapla uğraşmaz. Gidip yeni hesap açar çünkü bu iki dakikalık ve çok kolay bir iştir.

Geri kalansa bizi bağlamaz. kutsalyaratik deliymiş, değilmiş, bizi senelerce trollemiş, bizi ilgilendirmez. Kapısını çalıp da "Vaay, sen bunu bize nasıl yaptın, biz seni böyle bilmezdik" diyecek halimiz yok, gerçekten de bize ne...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 30.07.2019 at 21:43, Türk Ateist said:

Genel olarak öyle oluyor, şurada böyle yapıyor yönetim gibi eleştirilerin yeri değil. Forumun canına okumuş bir deli onu besleyen iki sorunlu tiple boğuşur ve forumu temizlemeye çalışırken bu eleştirilerle karşılaşmak rahatsız ediyor. Çok alakasızlar çünkü.

Forumlarda kalifiye eleman ve vakit eksikliği sebebiyle etik ve ahlak meclisi kuracak lüksümüz yok, o yüzden dikte gerekiyor. Doğru ya da yanlış, vaktini harcayıp işi bir şekilde yürütüyorsun. Eline sağlık. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, bayşapka yazdı:

Forumlarda kalifiye eleman ve vakit eksikliği sebebiyle etik ve ahlak meclisi kuracak lüksümüz yok, o yüzden dikte gerekiyor. Doğru ya da yanlış, vaktini harcayıp işi bir şekilde yürütüyorsun. Eline sağlık. 

Çok teşekkür ederim bayşapka. 

Yıllar sonra seni tekrar görmek güzel, bu vesileyle sana hoşgeldin diyeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 29.07.2019 at 21:34, bf1942 yazdı:

Yönetici olduğum chat odasına gelirdi.
Yöneticilerden sadece ben mikrofona kameraya çıkıp konuşamazdım.

2008 2010 arasında forumda ayrılanların kurduğu   gruptuk.Eski ateist forum  yöneticileride vardı aramızda.

Ben çalışmaya başlayınca takip edemedim bu grubu.

Bir de sesli chat odası vardı... Unutmuşuz... Ne kadar moloz varsa oraya toplanır ahkam keserlerdi. Beni o chat odalarının hepsinden attılar, girişimi engellediler. O günden sonra bir daha uğramamıştım. Dedim ya unutmuşuz. Ama unutulmayacak gibi değil ki birader. Ateistforum'dan atılan herkes yeniden bir forum veya benzeri bir şeyler kurmaya çalışırlardı. Onlarcası kuruldu ve kapandı. Hangi birini hatırlayacaksın?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...