Jump to content
bilibid

....

Recommended Posts

Sitenizi ekleyerek hit kazanabileceğiniz bir bir backlink sitesi olan r1o net sizlere en iyi kalitede hizmet vermek için açılmıştır. siteniz eklendiğinde hit kazanmaya başlayabilirsiniz sitemizi mutlaka ziyaret ediniz

Sitemiz kaliteli ve görsel açıdan mükemmel olup sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. yaptığımız tüm çalışmalar sizler için .

internet aleminin tek en çok kolay hit kazandıran sitesi yeni açılan r1o net hepinize hayırlı uğurlu olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, bilibid yazdı:

www.r1o.net

Sitenizi ekleyerek hit kazanabileceğiniz bir bir backlink sitesi olan r1o net sizlere en iyi kalitede hizmet vermek için açılmıştır. siteniz eklendiğinde hit kazanmaya başlayabilirsiniz sitemizi mutlaka ziyaret ediniz

Sitemiz kaliteli ve görsel açıdan mükemmel olup sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. yaptığımız tüm çalışmalar sizler için .

internet aleminin tek en çok kolay hit kazandıran sitesi yeni açılan r1o net hepinize hayırlı uğurlu olsun.

https://www.ateistforum.org/index.php?/profile/3982-melih007/

@melih007  kaç tane nickin var?Aynı sitenin reklamını yapmaktaki amacın ne?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, bilibid yazdı:

hocam ben melih007       şifremi çaldılar giremiyorum eski üyeliğimle giriş yaptım

Bu numaranı kimse yemez. Şifreni çalan eden yok, gayet güzel girip yazmışsın. Şifre çalan kişi şifre falan değiştirir, hesabı zorlar. melih007 hesabında da diğer hesaplarında da en ufak bir zorlama, oynama, şifre değiştirme yok. Admin panel hangi gün ve saatte hatta dakikada şifre değiştirdiğinizi de gösteriyor.

Sen şimdi bu bilgiyi aldın ya, geçmişte depo ettiğin üyelikleri önce bir hack'lemeye çalışır gibi yapıp öyle girersin ki biz üyelik zorlanmış diyelim. 

Birinin şifresini çalmak kolay iş değildir. Bir üyeliği gözüne kestirip şifresini kırmak istersen bir sürü deneme yaparsın. Biz panelde bu denemeleri de sayı sayı görüyoruz. Nitekim böyle denemelerin olmuş ama kimse burada basit şifreler kullanmadığı için hiçbir hesaba girememişsin. Sistem zaten kilitleniyor böyle durumlarda. Demek istediğim, girip yazdığın hiçbir üyeliğin şifresini değiştirmeden, gayet rahat girmişsin. En ufak bir zorlama vs yok. Şifresini kafadan bilmediğin, sahip olmadığın hesaba böyle giremezsin. Kimse giremez.

Geldikçe atılacaksın. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam  şifre 123456 yapmıştım birisi çaldı benim yerime konu açtı  inanmıyorsun 

bu üyeliğin şifresinide unutmuştum maili hatırladım   tekrar şifreyi geri unuttum dan aldım

tarihinde bilibid tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, bilibid yazdı:

hocam  şifre 123456 yapmıştım birisi çaldı benim yerime konu açtı  inanmıyorsun 

bu üyeliğin şifresinide unutmuştum maili hatırladım   tekrar şifreyi geri unuttum dan aldım

Şifreyi çalan, onu çaldıktan sonra değiştirir. Hesabında en ufak bir zorlama yok. Şifre değişimi yok. 

İkincisi, şifresi çalınan adam foruma girince sitesinin reklamını yapmak için başlık açmaz, hiçbir şey olmamış gibi yazı yazmaya devam etmez. Şifrem çalındı, o hesapları inceleyin ve kimin çaldığını bulun, IP'sini bana verin falan der en azından...

Karşınızda salaklar ordusu yok sizin. Hep aynı üyelikler aynı tip yazılarla dolaşıp duruyor. Hesaplarda en ufak bir sorun, zorlama vb yok, hatta şifre değişimi yok. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, bilibid yazdı:

eski üyelerden   jadı , murted , antiateist, brucelee  tatarramazan vardı   peki bunları nerden biliyom

Bu neyin kanıtı acaba? Üyeliklerinin zaten çoğu eski, dolayısıyla en eski üyeleri de bilirsin. Ben de biliyorum, hepsini tanıyorum. Bu neyi kanıtlar acaba, eski üye olmamdan başka?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, bilibid yazdı:

ozaman ip adresime bakın inanmıyorsanız

Senin şifren gerçekten 13456 mıydı? Bu kadar mı salaksın sen?

Eğer şifreni 123456 yapacak kadar salaksan burada yazmamalısın zaten. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende unutkanlık var foruma yazdım daha önce unutmamak için böyle şifre koydum kolay oluyor diye

tarihinde bilibid tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, bilibid yazdı:

bende unutkanlık var foruma yazdım daha önce unutmamak için böyle şifre koydum kolay oluyor diye

Unutkanlığın var, Ateistforum gibi bir sitede yazarken kullandığın şifre 123456 ve sen bu halinle bir de site kurup milleti çağırıyorsun, he mi melih? Sen daha elin sitesinde kendi basit güvenliğini sağlayamıyorsun, sahibi olduğun sitede milleti nasıl koruyacaksın? O yüzden kendi sitelerinin reklamını yapma burada. Link verme. Verdiklerini sileceğim. Güven vermiyorsun çünkü.

Bırak sağlam şifre almayı, biz üyeler bunca güvenliğe ve verdiğimiz IP vermeme teminatına rağmen mümkünse VPN kullanın diyoruz, sen kalkmış ne acayip şifreler alıyorsun. Unutuyorsan yaz bir kağıda, koy çekmecene. Girdikçe bakar, bir zaman sonra da ezberlersin. 

Bırak sen bu işleri, forumda da yazma. Bin tane Ip numaran var ve benim bunları tek tek didikleyip karşılaştırma yapma şansım yok. 72 saatimi buna vakfetmem lazım ki bunu kimse yapmaz. 

Herkes kendine doğru düzgün şifre seçsin. Saçma sapan basit şifreler yüzünden birileri deneme yapıp hesaplarınızı ele geçiriyorsa bu yönetim açığı şeklinde değerlendirilemez. Kullanıcının hatası, hatta aptallığıdır bu. Bu kişi internette hiçbir platformda hesap açmamalı zaten.

Bunun dışında, bir kişi iki üyelikle birden yazamaz. Şimdilik bu bilibid hesabını silmiyorum. Biraz daha inceleme yapayım, ne yapacağıma o zaman karar veririrm.

Düşünen Hayvan melih007 hesabına tek kere girmiş (şifresi 123456 olursa girer tabii) ve biraz yazdıktan sonra şifreyi değiştirmiş. 

Diğerlerini de iyice bir inceleyeceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 04.08.2019 at 12:17, Türk Ateist said:

Şifreyi çalan, onu çaldıktan sonra değiştirir. Hesabında en ufak bir zorlama yok. Şifre değişimi yok. 

İkincisi, şifresi çalınan adam foruma girince sitesinin reklamını yapmak için başlık açmaz, hiçbir şey olmamış gibi yazı yazmaya devam etmez. Şifrem çalındı, o hesapları inceleyin ve kimin çaldığını bulun, IP'sini bana verin falan der en azından...

Karşınızda salaklar ordusu yok sizin. Hep aynı üyelikler aynı tip yazılarla dolaşıp duruyor. Hesaplarda en ufak bir sorun, zorlama vb yok, hatta şifre değişimi yok. 

Gerzek yaaa...inanmıyor .

Mucize olmuş o zaman,😂😂😂😂

Geri kafalı , at kafalının tekisin.

Sistemdeki herşeyi görüyoruz.

İstediğin kadar kov farketmez.

Sisteme girmeden de verleri alabiliyorum.

tarihinde Merwish tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, Sütlü Kase said:

Dikkat çekmeye başladın. 

Nasıl açıklayalım ? Geçmişte açılmış çok hesabın mı var acaba.

Bunu defalarca söyledim. Tek hesabım var. Bu yuzden önceki atıldığım hesaplar tekrar geri verildi sahiplerine.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Merwish yazdı:

Bunu defalarca söyledim. Tek hesabım var. Bu yuzden önceki atıldığım hesaplar tekrar geri verildi sahiplerine.

Admin panele girebiliyorsan  birden fazla nick ile girenlerin hesaplarını verebilirmisin?ip adresleri aynı olan nickleri yani. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Merwish yazdı:

Gerzek yaaa...inanmıyor .

Mucize olmuş o zaman,😂😂😂😂

Geri kafalı , at kafalının tekisin.

Sistemdeki herşeyi görüyoruz.

İstediğin kadar kov farketmez.

Sisteme girmeden de verleri alabiliyorum.

Sen işsiz güçsüz, ezik bir internet faresinden başka bir şey değilsin. Bütün yapacağın bugüne kadar yaptığından farklı olmayacak zaten.

İşin gücün yok, milletin hesabını, şifrelerini tahmin edere ele geçirmeye çalışıyorsun ilkel ilke. Kırk tane hesabı denemişsin, hepsini gördüm. Şifresini tahmin edilebilir basitlikte yapan birkaçını tutturabilmişsin. Senin gibi işsiz güçsüz fare biri uğraşır ancak böyle ilkelce yöntemlerle. 

Sistemdeki her şeyi görüyoruz falan diye millete yalan söyleme nedenin de açık. Herkesi tedirgin etmek, korkutmak istiyorsun. Sisteme giremezsin, kimse giremez.  Bu forum 2009'da aylar boyu gece gündüz uğraştığı halde ancak ve bir kere Adnan Oktar tarafından hack'lendi, bir daha kimse içeri sızamadı. O zaman da kimse üyelerle, hatta moderatörlerle ilgilenmedi. Adminlerle uğraştılar. 

O bile bizi yıldıramadı da sen mi yıldıracak, korkutacaksın fare? İşin gücün milletin şifresini tahmin etmek ve hesabını böylece ele geçirmeye çalışmak.

Ne oluyor böyle yapınca? Gelip yazıyorsun çünkü bütün amacın dikkat çekmek, ilgi açlığını gidermek. Atılıyorsun işte. Ne olacak ki? Hesabı çalarsın, biz de geri alıp sağlam şifre koyar, kendi email adreslerini tekrar veririz. Sanki zor...

Bu arada herkes kendine doğru düzgün şifre alsın. İnternette kendini koruyamayan, saçma sapan basit şifreler alarak dolaşan insan internete hiç girmesin hatta. Ortalık deli kaynıyor işte...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, cengiz_han yazdı:

Admin panele girebiliyorsan  birden fazla nick ile girenlerin hesaplarını verebilirmisin?ip adresleri aynı olan nickleri yani. :)

Sen niye geliyorsun hala? Hiç mi utanman yok senin? Her defa böyle dedikodu, fesatlık peşindesin, her defa aynı pis işleri yapıyor ve atılıyorsun.

Ve hala hiç utanmadan gelebiliyorsun. Kaç milyonuncu atılışın olacak bu, bilmiyorum.

Sana açık açık ve son defa yazıyorum. Kafayı Atatürk'le bozmuş olan, ona adice hakaretler eden, dinciden beter nefretle dolmuş olup iftiralar sayan ve alçakça "ayyaş" diyen bir adam burada yazamaz. Bunu uyarılmana rağmen her defa yaptın ya, sen zinhar yazamayacaksın. Dedikoducu bir pis adam olman da cabası.

Atılıyorsun. Gelme.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Türk Ateist yazdı:

Sistemdeki her şeyi görüyoruz falan diye millete yalan söyleme nedenin de açık. Herkesi tedirgin etmek, korkutmak istiyorsun. Sisteme giremezsin, kimse giremez.

Hiç tasalanma, bu zihniyettekilere papucu bırakacak değiliz. Kendisinin diğer üyelerin bilgilerine ulaşma ve kullanma çabaları, hukuki açıdan bir suçtur. Kendisi resmen suç işlemektedir. Bu çocukça huyunu alışkanlık haline getirirse, birgün bu tür eylemleri onun başını çok ağrıtabilir.  Cezaevini bile boylayabilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...