Jump to content

Atom mu yaptı?

Recommended Posts

Bir süredir bu forumdayım ama şu konuyu ateistlerin  anlamış gibi yaparak aslında kendi iç dünyasında anlam veremediğini. Olamayacağını bilmesine rağmen oluyor işte demeye  getirdiğini düşünüyorum.Belki bana kızacaksınız yine ama buradaki her ateist bunu aklen vicdanen kendisine sorsun nasıl olabilir diye sormuyorum.Akıl mantık süzgecinde olamaz diyorum.

https://youtu.be/3D1DxO7Cm3w

Sitelerde Paylaş
  • İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sen buraya geldiğinden beri, senin geri zekalı gerzeğin biri olduğunu öğrendik sadece fazladan.

Aynı salak salak faları temcit pilavı gibi bir araya getirip duruyorsun hepsi bu.

Bak geri zekalı, illa anana küfür ettirmek istiyorsan, o başka. Velakin, eğer bir şeyler anlamak istiyorsan, atom değil, atomlar, önce bunu bir anla, amcık hoşafı kılıklı beyinsiz.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, anibal yazdı:

Sen buraya geldiğinden beri, senin geri zekalı gerzeğin biri olduğunu öğrendik sadece fazladan.

Aynı salak salak faları temcit pilavı gibi bir araya getirip duruyorsun hepsi bu.

Bak geri zekalı, illa anana küfür ettirmek istiyorsan, o başka. Velakin, eğer bir şeyler anlamak istiyorsan, atom değil, atomlar, önce bunu bir anla, amcık hoşafı kılıklı beyinsiz.

ilimsiz  şuursuz  atomlar  mı  yapıyor? Dalga mı  geçiyorsun videoyu  bari  izle  3 dk  lık zaten

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, akılsızşuursuzatom said:

ilimsiz  şuursuz  atomlar  mı  yapıyor? Dalga mı  geçiyorsun videoyu  bari  izle  3 dk  lık zaten

Peki sevgili yaratıcı neden canlıları sıçan bir formda yarattı? Sıçmak hoş mu.. Bir yaratıcının osura osura sıçan insanlar yarattığına inanabiliyor musun gerçekten? Bunu yaratıcına yakıştırıyor musun?

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, ellectra yazdı:

Peki sevgili yaratıcı neden canlıları sıçan bir formda yarattı? Sıçmak hoş mu.. Bir yaratıcının osura osura sıçan insanlar yarattığına inanabiliyor musun gerçekten? Bunu yaratıcına yakıştırıyor musun?

Canlılar bir şekilde enerji ihtiyacını karşılayacak.

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, akılsızşuursuzatom said:

Canlılar bir şekilde enerji ihtiyacını karşılayacak.

Sen önce şunu itiraf eder misin kendine? ; Yaratıcının bizi sıçmadan da enerji ihtiyacımızı karşılayacak şekilde yaratacak kadar üstün yetenekli olduğunu inkar mı ediyorsun? O bir şekilde dediğini koca yaratıcı çözümü yedirmede, sıçtırmada falan mı bulmuş. Yapma lütfen..

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, ellectra yazdı:

Sen önce şunu itiraf eder misin kendine? ; Yaratıcının bizi sıçmadan da enerji ihtiyacımızı karşılayacak şekilde yaratacak kadar üstün yetenekli olduğunu inkar mı ediyorsun? O bir şekilde dediğini koca yaratıcı çözümü yedirmede, sıçtırmada falan mı bulmuş. Yapma lütfen..

bu durumda bile olsa bir yaratıcı hatta ilimli şuurlu kudretli birisi olmak zorunda.Siz çok iyi olmayan bir bilgisayar gördüğünüzde veya oyun gördüğünüzde aaa bunun kesin yapanı yazılımını yapan birisi yoktur mu diyorsun?

Sitelerde Paylaş
42 minutes ago, akılsızşuursuzatom said:

Atomların ilimsiz şuursuz olduğu, sadece bazı anasının sıçarak dünyaya getirdiği orospu çocuklarının zırladığı bir osuruktan teyyare.

Millet, atomun bildiklerini öğrenmek için dünyanın en büyük makinesini yapıyor, bilmem kaç milyar dolar harcıyor, en sağlamından 10000 bilim adamı, bilmem kaç bin üniversite kafa kırıyor başında. ama neymiş, bir kaç götü sikik orospu çocuğuna bakarsan, atomda ilim, şuur yokmuş, öyle mi?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibal yazdı:

Atomların ilimsiz şuursuz olduğu, sadece bazı anasının sıçarak dünyaya getirdiği orospu çocuklarının zırladığı bir osuruktan teyyare.

Millet, atomun bildiklerini öğrenmek için dünyanın en büyük makinesini yapıyor, bilmem kaç milyar dolar harcıyor, en sağlamından 10000 bilim adamı, bilmem kaç bin üniversite kafa kırıyor başında. ama neymiş, bir kaç götü sikik orospu çocuğuna bakarsan, atomda ilim, şuur yokmuş, öyle mi?

var mı kanıtlayabilir misin hatta bırak ilim şuuru canlı mı atomlar güldürmeyin.

Sitelerde Paylaş
Just now, akılsızşuursuzatom said:

var mı kanıtlayabilir misin hatta bırak ilim şuuru canlı mı atomlar güldürmeyin.

Eh, var işte, seni bile yapacak ilimleri, şuurları var, daha ne olacak ki?

O lafı edenlere sor bakalım, ilimsiz şuursuz götleri nasıl oluyorda sıçıyor, elbette ki sıçamaz, şüphesiz onalrın sçmasını sağlayan, götlerini siken süper zencidir. Bu hakikati inkar mı ediyorlarmış?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibal yazdı:

Eh, var işte, seni bile yapacak ilimleri, şuurları var, daha ne olacak ki?

O lafı edenlere sor bakalım, ilimsiz şuursuz götleri nasıl oluyorda sıçıyor, elbette ki sıçamaz, şüphesiz onalrın sçmasını sağlayan, götlerini siken süper zencidir. Bu hakikati inkar mı ediyorlarmış?

eh var işte deyince onlar mı yapmış oluyor bunu.Kanıtlayabilir musunuz bunu yani atomların canlı olduğunu?  Hadi bütün bunları geçtim bir proteinin bile oluşması ihtimali yoktur kendi kendine. Fakat ardında süper zenci varsa ilim kudret sahibi bir süper zenci tabi bu mümkün hale neden gelmesin? 

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Pek cevap gelmemesinin sebebini şahsıma atacak olanlar için söylüyorum şimdiden; Siz kendinize itiraf edin yeter cevap vermeseniz bile olur.

Sen harbiden salaksın...

Sen sana bugüne kadar sorulan soruların 99% ne cevap verememiş bir zavallısın ve yalancının önde gidenisin.

Sen sağ gösterip sollama şampiyonusun, sen tescilli sahtekărsın.

Bu kadar net.

Sana en son sorulan sorulardan birisi şu idi ve yanıt vermeden siktir olup gittin:

Sen ex gelinini siker misin veya sikmeya yeltenir misin?

Bu soru hălă yanıt bekliyor.

Biliyorsun; hangi yönde yanıt vermeye kalksan ya sen batacaksın ya da güzellemesini yaptığın dinin elçisi boyunun ölçüsünü alacak.

Seç beğen al.

Cevap gelmiyormuş...muş...muş.

Yahu muhtemelen sana verilen yanıtlar kadar bir başkasına verilmemiştir herhalde.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, akılsızşuursuzatom said:

eh var işte deyince onlar mı yapmış oluyor bunu.Kanıtlayabilir musunuz bunu yani atomların canlı olduğunu?  Hadi bütün bunları geçtim bir proteinin bile oluşması ihtimali yoktur kendi kendine. Fakat ardında süper zenci varsa ilim kudret sahibi bir süper zenci tabi bu mümkün hale neden gelmesin? 

İşte sen gibi götveren bri gerizaklaı olunca, böyle sayıklarsın.

Geri zekalı, bak aynaya, ordasın sen ve gözünün önünde seni yapanlar o atomlar.

Eğer proteninin oluşması ihtimali yoksa, oluşmazdı, demekki varmış, bu kadar basit bir şeyi bile anlamayacak götü siki bir beyinsizsin.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Bir süredir bu forumdayım ama şu konuyu ateistlerin  anlamış gibi yaparak aslında kendi iç dünyasında anlam veremediğini. Olamayacağını bilmesine rağmen oluyor işte demeye  getirdiğini düşünüyorum.Belki bana kızacaksınız yine ama buradaki her ateist bunu aklen vicdanen kendisine sorsun nasıl olabilir diye sormuyorum.Akıl mantık süzgecinde olamaz diyorum.

İğne bile ustasız olamıyorken, bir harf katipsiz olamıyorken sonsuz yetenekleri olduğu iddia edilen arap tanrısı al-ilah kendi kendine nasıl olabiliyor?

Dalgamı geçiyorsunuz? bunu her dinci aklen ve vicdanen kendine sorsun nasıl olabilir? Akıl mantık süzgecinde olmaz diyorum.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kavak yazdı:

Sen harbiden salaksın...

Sen sana bugüne kadar sorulan soruların 99% ne cevap verememiş bir zavallısın ve yalancının önde gidenisin.

Sen sağ gösterip sollama şampiyonusun, sen tescilli sahtekărsın.

Bu kadar net.

Sana en son sorulan sorulardan birisi şu idi ve yanıt vermeden siktir olup gittin:

Sen ex gelinini siker misin veya sikmeya yeltenir misin?

Bu soru hălă yanıt bekliyor.

Biliyorsun; hangi yönde yanıt vermeye kalksan ya sen batacaksın ya da güzellemesini yaptığın dinin elçisi boyunun ölçüsünü alacak.

Seç beğen al.

Cevap gelmiyormuş...muş...muş.

Yahu muhtemelen sana verilen yanıtlar kadar bir başkasına verilmemiştir herhalde.

Boşverin siz buna cevap verin benim bir kişi olarak cevap veremediğim çok şey var elbette kabul ediyorum ama siz bütün ateiestler yukarıdaki 3 dk lık videoya yanıt vermeyi bırakın bir alternatif çözüm bulabiliyor musunuz kaçtığınız gerçeklerden yani bu olanların arından akılsız şuursuz atomların olduğunu ve ilim kudret olması gerektiğini reddetmekle akıl abidesi olduğunuzu mu zannediyorsunuz.Bunları şahsınıza değil genel olarak ateistlerin garip haline soruyorum.Konuyu mantık hatası yapıp yine şahsıma ve benim inancıma falan döndürecek ve soru üzerinde düşünmek yerine beni eleştirecekseniz eleştirebilirsiniz fakat; benim başlıkta dediğim şeyi doğrulamış çaresizliğinizi itiraf etmiş olursunuz.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, akılsızşuursuzatom yazdı:

Boşverin siz buna cevap verin benim bir kişi olarak cevap veremediğim çok şey var elbette kabul ediyorum ama siz bütün ateiestler yukarıdaki 3 dk lık videoya yanıt vermeyi bırakın bir alternatif çözüm bulabiliyor musunuz kaçtığınız gerçeklerden yani bu olanların arından akılsız şuursuz atomların olduğunu ve ilim kudret olması gerektiğini reddetmekle akıl abidesi olduğunuzu mu zannediyorsunuz.Bunları şahsınıza değil genel olarak ateistlerin garip haline soruyorum.Konuyu mantık hatası yapıp yine şahsıma ve benim inancıma falan döndürecek ve soru üzerinde düşünmek yerine beni eleştirecekseniz eleştirebilirsiniz fakat; benim başlıkta dediğim şeyi doğrulamış çaresizliğinizi itiraf etmiş olursunuz.

Sen ex gelini siker misin?

Sitelerde Paylaş

bebek anne rahminde 9 ay içinde her hangi bir mide ve bağırsak atkısı olmadan tüm oksijen ve enerjisini direk kandan anneden alabiliyor 

demek ki 9 ay organları gelişemediği için sindirim ve solunum gibi şeyleri yapması imkansız o anda anne sağlıyor 

bir civciv yumurta içinde tüm protein vb besinleri hazır şekilde alıp hava boşluğu ve gözeneklerden oksijen alımı yapabiliyor

tam besin biter gagası ile kabuğu kırıp dışarı çıkar

kaldı ki melekler yemez içmez evlenmez uyumaz nurlu yaratıklardır  yani her türlü canlı çeşidi yaratmaya kadirdir.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, lawrenceKrauss yazdı:

Sana burda defalarca anlatıldı hala maval okumaya devam ediyorsun. Sendeki zekanın anlamaya yetmeyeceğini bildiğim halde yine de bir link veriyorum. 

nasıl olduğunu açıklıyor neden olduğunu değil.Videoda bile adam itiraf etmiş atomun nerede şuuru var canlı değil demiş .

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...