Jump to content

ATATÜRKÜN YOBAZLAR(VATAN HAiNLERi) iCiN DEDiKLERiNE DiKKAT

Recommended Posts

iste böyleee,

Putperest bile olamayacak beyinsiz yobazlar , ülkeyi Suriyeye cevirmek icin her BOKU  kepce kepce yemektedirler.Bunlara hakkettikleri dersler Zaman gecirilmeden verilmelidir.Bunlar batililarin AJANLARIDIR.Müslüman halki biri birine kirdirmak isteyen batililar hesabina CALISMAKTADIRLAR müslüman görünümünde.Evettttt gereken yapilmalidir.Bunlar müslümanlari birbirerine kirdirip ülkelerini paramparca etmektedirler.Aman bu AJANLARA dikkat.

10354686_10150004552801856_2203675011061
Tag Friends
Feeling/Activity

71729111_10157025958649160_2728526615012
62074542_10156756380134160_9486438620526
Yasemin Aksoy

See All Stories
Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, tolonbey yazdı:

iste böyleee,

xxxxxxxBu kayit islerinde bir terslik basladi.Istenilen yazilara ek istenmeyen Foto kopilerde ekleniyor bu nasiil oluyor birtürlü anlayamadimSilmek istiyorum ama oda mümkün olmuyor.Yetkililer bu yazilari silerse memnun olacam.Simdiye Kadar olmayan yanlislar bir müddetten beri olusmaktadir bazen.Bu hata bilgisayardami yoksa bu forumdami?Aydinlatirsaniz memnu olurum.

dedeniz

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, tolonbey yazdı:

Siz bu yazıları kopyalarken farkında olmadan fotoğrafları da kopyalıyorsunuz ve onları buraya aktarınca sorun oluşuyor tolonbey. Forumda da bilgisayarınızda da sorun yok. Sorun kopyalarken hata yapmanızda.

Sizin beni okuduğunuzdan emin olduktan sonra başlığı silerim. 

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, administrator yazdı:

Siz bu yazıları kopyalarken farkında olmadan fotoğrafları da kopyalıyorsunuz ve onları buraya aktarınca sorun oluşuyor tolonbey. Forumda da bilgisayarınızda da sorun yok. Sorun kopyalarken hata yapmanızda.

Sizin beni okuduğunuzdan emin olduktan sonra başlığı silerim. 

Sİlmeniz iyi olur.

Tolon dede kopyalarken gerçek kimliğide ortaya çıkıyor.Başına dert olabilir burada yazdıkları.

Facebooktan kopyalama yapma @tolonbey.

tarihinde mirasyedi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...