Jump to content

Bu adamların videoları sahte diyenler için

Recommended Posts

Burada genellikle bu adamların videoları sahte, karşısındaki kendi adamları falan diyorlar ama cidden karşısındaki buradaki ateistler kadar zeki birine benziyor ve cevap veremiyor nedense.Yani bu adamlara cevap vermek çok mu zor gerçekten bu kadar ve bana hiç rol yapıyorlarmış gibi gelmedi. Ya da ateistler bunların karşısına çıkmaktan mı korkuyor.Artık bu adamlarla tartışması gerekilmiyor mu ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evrime teori diyen ateist mi olur. Onu geçtim, körelmiş organ demek faydasız, yararsız demek değildir ilkin bilmesi gerekir. Kuyruk sokumu falan diyor da ateist genç hiç sormuyor karşısında ki lavuğa, ulan sence bu kuyruk sokumu nedir? Var mıdır vs beynini sıktım salakları ancak oyun oynarlar.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, yotube'de, sadece bu tarz videolar değil, tüm videolar sahtedir, ama düşündüğünüz anlamda sahte değil, asıl amaç/

para kazanmaktır, para kazanmak için,her  türkü sahtekarlık, ve her türlü  abartılmış yalanlar, anlatılır, ne kadar çok yalan, 

ne kadar çok sazan avlanırsa, o kadar para kazanırsınız.... ?

tarihinde Doğuştan işşiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Videolar hep kesik kesik her zamanki gibi. Hep en çok kendileri konuşmuş belkide çocuğun attığı golleri kesiyorlar. Sonuçta çıkanlar hep çocuk ne evrimcisinden bahsediyorsun. Evrimden haberi yok bunun sadece doğru olduğunu kabul etmiş. Sözler köşkü soytalarılarının  Ali Demirsoy gibilerle evrim tartışmaya yürekleri var mı? Ya da herhangi bir biyolog ile...

Hatta bir tarafları yiyorsa şu arabın  karşısına çıksınlar sadece islam tartışsınlar. Ben bir tane islam alimi görmedim bunun karşısına çıkıpta rezil olmayan. 

https://www.youtube.com/watch?v=LHhpVt4cv8s&t

https://www.youtube.com/channel/UCOllN2W9yT4ZYaSgTkqzhhg/featured (aynı kişi canlı yayın kanalı)

tarihinde lawrenceKrauss tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, memjan21 yazdı:

Evrime teori diyen ateist mi olur. Onu geçtim, körelmiş organ demek faydasız, yararsız demek değildir ilkin bilmesi gerekir. Kuyruk sokumu falan diyor da ateist genç hiç sormuyor karşısında ki lavuğa, ulan sence bu kuyruk sokumu nedir? Var mıdır vs beynini sıktım salakları ancak oyun oynarlar.

Tamam kuyruk  sokumu  faydalı  zaten  bunda  ne  var 

Sitelerde Paylaş
45 dakika önce, lawrenceKrauss yazdı:

Videolar hep kesik kesik her zamanki gibi. Hep en çok kendileri konuşmuş belkide çocuğun attığı golleri kesiyorlar. Sonuçta çıkanlar hep çocuk ne evrimcisinden bahsediyorsun. Evrimden haberi yok bunun sadece doğru olduğunu kabul etmiş. Sözler köşkü soytalarılarının  Ali Demirsoy gibilerle evrim tartışmaya yürekleri var mı? Ya da herhangi bir biyolog ile...

Hatta bir tarafları yiyorsa şu arabın  karşısına çıksınlar sadece islam tartışsınlar. Ben bir tane islam alimi görmedim bunun karşısına çıkıpta rezil olmayan. 

https://www.youtube.com/watch?v=LHhpVt4cv8s&t

https://www.youtube.com/channel/UCOllN2W9yT4ZYaSgTkqzhhg/featured (aynı kişi canlı yayın kanalı)

kafile  adlı  kanal  biyoloji  öğrencisi  ile  tartışmış.En  sonunda  öğrenci  bunu  koymayalim  youtube  diye  yalvariyordu. Kesintisiz izleyebilirsiniz 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Tamam kuyruk  sokumu  faydalı  zaten  bunda  ne  var 

Ulan salak herif kuyruk sokumu evrimin bir kalıntısıdır. İslamin Allah'ı herşeyi yoktan var ettim diyor ama Evrim bir süreçtir.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Burada genellikle bu adamların videoları sahte, karşısındaki kendi adamları falan diyorlar ama cidden karşısındaki buradaki ateistler kadar zeki birine benziyor ve cevap veremiyor nedense.

Bu video da sahte, evrimin inanç olduğunu söyleyen ateist de varmış, evrime kanıt da yokmuş..he canım tabi ya. Beyinsiz herifler.

Bu videolar orta zekalı, eğitimsiz insanları kandırmak için tasarlanıyor.

Sitelerde Paylaş
53 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

ne  var  evrime  kanıt?

Binlerce kanıt var.

Mesela 2-3 milyon önce yaşamış bugünkü insana benzer bir fosil getir. Şu karanlık mağarada yaşayan balıkların neden köreldiğini evrim olmadan anlat, bakteri, kanser hücrelerinin ilaç direnci evrim olmadan nasıl açıklanıyor? Daha binlerce var, binlerce.

571772AE-3684-4B6C-852F-7E3614FE4528.jpeg

Sitelerde Paylaş

Adamlardaki cesarete bakınız. Evrim’e kanıt yokmuş! Bunu diyen adam süzme salak, aptal ve idiottur. Evrim’in bir sürü kanıtı var ve bugün bilim evrim mekanizmalarını anlamadan yapılamıyor, yapılamaz. Bilimsel, SCİ indexe girmiş bir tane bile evrimi çürüten çalışma gösteremezsiniz! 

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Adamlardaki cesarete bakınız. Evrim’e kanıt yokmuş! Bunu diyen adam süzme salak, aptal ve idiottur. Evrim’in bir sürü kanıtı var ve bugün bilim evrim mekanizmalarını anlamadan yapılamıyor, yapılamaz. Bilimsel, SCİ indexe girmiş bir tane bile evrimi çürüten çalışma gösteremezsiniz! 

adamın  dediği gibi  yorum  değil mi  bunlar?

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

adamın  dediği gibi  yorum  değil mi  bunlar?

He yorum ya, götümüzden uyduruyoruz. Tanrı aslında var biz de inkar edecek kadar salağız! Bak şu siteye gir ve arama butonuna evolution yaz. Yorum mu, gerçek mi gör!

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/

Sitelerde Paylaş
59 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

He yorum ya, götümüzden uyduruyoruz. Tanrı aslında var biz de inkar edecek kadar salağız! Bak şu siteye gir ve arama butonuna evolution yaz. Yorum mu, gerçek mi gör!

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/

Peki  bu  adamların. karşısına  hep  salak  ateistler  mi  çıkıyor? Cevap  vereni  göremedim  şimdiye  dek

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Peki  bu  adamların. karşısına  hep  salak  ateistler  mi  çıkıyor? Cevap  vereni  göremedim  şimdiye  dek

Dedik ya, oradaki ateist görünümlü adam kendilerinin adamı. Video düzmece.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Abdülmalik yazdı:

Dedik ya, oradaki ateist görünümlü adam kendilerinin adamı. Video düzmece.

Ya  düzmece. olsa da  farketmez  ki  şu  cansız  akılsız  iradesiz  ilimsiz  atom  fikri  ile duvarda  sizin  kimlik  bilgilerinizi  görseniz  hemen  birisini  ararsınız  ama mükemmel  dna  sürekli  yenilenen  vücutların arkasında  birini  aramamak  ne  kadar  mantıklı  argümanına  cevap  verebileni  duymadim  hadi  kendi  adamları  diyelim.Kendi  adamları  olmasa  ne  cevap  verecekler  ki 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...