Jump to content

Şivan Perwer'den harekat açıklaması

Recommended Posts

15 dakika önce, mirasyedi yazdı:

sivanperver.png

https://haber.sol.org.tr/turkiye/sivan-perwerden-harekat-aciklamasi-272038

Aralarında su sızmıyordu.Şimdi sayıp duruyor. :)

Şivan Perver kendi milletinin hangi nedenden olursa olsun uğradığı zulmü şarkıları ile anlatmaya çalışmış gerçek bir vatanseverdir. Sizin olaya nereden baktığınıza bağlı.

Sitelerde Paylaş

Onbinlerce insân öldürmüşsünüz, "ne yaptık" diyor beyinsiz.
Amerika'nın İsrâilin Ermeninin köpeği olmuşsunuz Aşşağılık hâinler
Allah'a sığınmayı bilmeyen Amerikaya Avrupa ya sığınan Aşağılık mahlûklar, kitapsızlar.

Sitelerde Paylaş

Ekonomik derin krizi unutturmak için, yapılan sinsice bir planı bu, iktidarın, malum, gündemi  değiştirmek için yapmıyacakları hile yok. 

türkler amerikalılarla savaşsında görelim gerçek gücünü, türkler ruslarla savaşsın'da görelim gerçek gücünü ,türkler israille savaşın'da görelim gerçek gücünü,türkler çinlilerle savaşsın'da görelim gerçek gücünü,türkiye kuzey kore ile savaşsın'da görelim gerçek gücünü.türkiye japonya ile savaşsın'da görelim gerçek gücünü...bu 6 ülkeyle savaşmadan bana savaştan bahsetmeyin, :))))diğerleri ülke bile sayılmaz...

tarihinde Doğuştan işşiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Doğuştan işşiz yazdı:

Ekonomik derin krizi unutturmak için, yapılan sinsice bir planı bu, iktidarın, malum, gündemi  değiştirmek için yapmıyacakları hile yok. 

türkler amerikalılarla savaşsında görelim gerçek gücünü, türkler ruslarla savaşsın'da görelim gerçek gücünü ,türkler israille savaşın'da görelim gerçek gücünü,türkler çinlilerle savaşsın'da görelim gerçek gücünü,türkiye kuzey kore ile savaşsın'da görelim gerçek gücünü.türkiye japonya ile savaşsın'da görelim gerçek gücünü...bu 6 ülkeyle savaşmadan bana savaştan bahsetmeyin, :))))diğerleri ülke bile sayılmaz...

Eee? N'apalım, Tayyip'in hesabı böyle diye bu dağlılar istediklerini yapsın diye göz mü yumalım? Türkiye zaten iktidar eliyle battı, bitti, olmaz ama olursa işgale hazır bir ülke haline getirildi, askeri bitirildi, hepsini biliyoruz zaten.

Şimdi eğer mümkün olursa bu terörist köpekleri avlayıp sınırı temizlemek istiyoruz. Tayyip'in hesapları bu bağlamda önemli değil, oy vb hesaplar için mecbur kaldığı bu işi yapmak zorunda. Yoksa ne ülkenin geleceği onun umurunda ne de bağımsızlığı vs.

Üç yaşında çocuk musun nesin...

Neyse işte, biz; yani HDP'liler ve sözde solcular, romantik hümanistler falan dışında kalan tüm vatandaşlar bu harekatı sonuna dek destekliyoruz. Ortadaki şey de savaş falan değil, terörist temizleme operasyonu. Tek üzüntüm asker yavruların ölecek olması, şehit gelmesi. Dilerim minimum sayıyla döner çocuklar.

AKP'nin altından kalkabileceği bir şey olmadığı için endişeliyiz zaten, Tayyip'e zerre kadar güvenmiyoruz, ama her şeye rağmen başarılı olmalarını diliyor ve destekliyoruz.

Sitelerde Paylaş
47 dakika önce, HATEM yazdı:

Savaşıyoruz zâten Kıt Kafalı,
Sen hangi millettensin Türkçe konuşan türk düşmanı zavallı?

Bu da yanlış. Biz ne ABD'yle ne Rusya'yla ne de adı geçen diğer ülkelerle savaş halindeyiz. ABD ekonomik baskı uygulayabilir, o da AKP'nin suçu olur zaten. Ülkeyi bu hale getiren, bizi bu saçma sapan bataklığa sokan ve başımıza bütün bu pis işleri açan bizzat AKP ve onun stratejik derinlik adıyla sunduğu adi dış politikalar zaten.

Şimdi bu terörist köpeklerle mücadeleyi destekliyor olmamız, bütün bu işleri başımıza açanın AKP olduğu gerçeğini bilmiyor olduğumuz anlamı taşımıyor. 

Bak işte, şimdi Trump'ın, aileleriyle birlikte avucumuzun içine bıraktığı IŞİD'liler sorunumuz var, AKP'nin daha dün birkaç öfkeli çocuk deyip destek verdiği İslamcı yamyamlar bunlar. Bunlarla AKP nasıl baş edecek meçhul. Salıvermeleri bile mümkün.

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, memjan21 yazdı:

Şivan Perver kendi milletinin hangi nedenden olursa olsun uğradığı zulmü şarkıları ile anlatmaya çalışmış gerçek bir vatanseverdir. Sizin olaya nereden baktığınıza bağlı.

Biz ona terörist sevici vatan haini köpek diyoruz kendi aramızda. Senin de öyle olduğun, aylardır yazıdıklarına bakınca zaten aşikar.

Tükürürüm senin PKK aşkına. Dağlı seni... 

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Biz ona terörist sevici vatan haini köpek diyoruz kendi aramızda. Senin de öyle olduğun, aylardır yazıdıklarına bakınca zaten aşikar.

Tükürürüm senin PKK aşkına. Dağlı seni... 

PKK yüzden şuan Kürtler öldürülüyor. Hatem gibi yavşakların kitapsızlar diyerek küfrettiği insanlara sen de dağlı diye küfredersin.senin gibi yavşakların da olaya neresinden baktığı belli. PKK sevicisi değilim. Hiçte olmadım. Burada öyle bir beyanım yok. Sen laflarımı nerenle okuduğun belli zaten

tarihinde memjan21 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, memjan21 yazdı:

PKK yüzden şuan Kürtler öldürülüyor. Hatem gibi yavşakların kitapsızlar diyerek küfrettiği insanlara sen de dağlı diye küfredersin.senin gibi yavşakların da olaya neresinden baktığı belli. PKK sevicisi değilim. Hiçte olmadım. Burada öyle bir beyanım yok. Sen laflarımı nerenle okuduğun belli zaten

Buz gibi PKK'lısın. Dağa çıkıp eline silah almamış halisin sadece. Forum yazılarınla dolu, dağlı köpek seni. Al, yalnızca bir tanesini yapıştırayım buraya. Türk devletinin teröristleri avlaması konusunda yazdıkların ortada:  "Kürdler gerillanın imha edilmesiyle  korumasız, güvencesiz  öksüz kalmıştır." diyen benim babam değil. Arkana teröristi alırsan geleceğin nokta böyle döneklik olur işte sıkışınca.

Alıntı

Erdoğan İstanbul'da kayberderse, ABD ve Batı AKP'nin gayri meşru ve  halk desteği olmayan bir  duruma düşecek olan, IŞİD(ISIS) 'i yaratan ve silahlandırıp Kürdlere saldırtan hükümetine karşı daha da kararlı  yaptırımlar uygulayabilir.

Gelecek hükümet aynı politikayı devam ettiremeyecektir. 
MHP eriyecektir.  Tutuklu Kürdler serbest kalacaktır. Kürdler ilkokullar  açma gündeme gelecektir. Ulusal kimliğin vurgulanmasının  önü açılacaktır. 

Kürd dili üzerindeki sınırlı ve kontrollü  yapı  son bulacaktır. 
Bunlar aslında 15 yıllık gerilla savaşının sonuçlarıdır. 

Bunları 20 yıl heder eden  Gerillayı iki kez imha etmeyi kabul eden Kandildir.

Kandil, gerilla katilidir. yalancıdır. 

Devletle gizli anlaşmalarını  halka  açıklamamıştır.
Karayılanın  devletle anlaşması "Biz GERİLLAYI İMHA ETTİRELİM  siz de Öcalan'ı serbest bırakın!" biçimindedir.

Ama devletin verdiği sözde durup  Öcalanı Mart ayında serbest bıırakacağını  sanacak kadar da aptaldır. Öcalan ancak ABD saldırısı olursa denetim altında sınırlı serbestlik kazanır. Ki  cezaevinden farksız olur.  Devlet yine sözünü tutmadı . Çünkü devlein amacı  Kürdleri kandırarak zayıflatrmaktı. Elinde gücü olmayanın, yaptırım gücü olmayanı , müzakere gücü de olmaz.. 

Kürdlerin ellerindeki  kozlar alınsın diye bu yalana ve oyuna başvurdu. 
Bu yüzden de devlet   Gerillayı imha ettikten sonra, hiç korkmadan, çekinmeden, 6 milyonluk bir tabanın liderini   ve liderlerini  korkmadan  hapse atmıştır.
 Kürdler gerillanın imha edilmesiyle  korumasız, güvencesiz  öksüz  kalmıştır. 

Bugün  Kürd tabanın   kendini toparlama  dönemine girme  şansını bu seçimle yakalamış durumdadır.

TC devleti hükümete karşı referandum sayılabilecek İBB seçimlerinden önce Kürdlerin  "ileri gelenlerini" ve Kürdlerin  içinde kendilerini bir bok zannedenlerini tek-tek  konuşturdu.

Seçimlerden iki üç gün önce konuşmaları  niyeydi acaba?  Hepsinin açıklamaları da Tayyip Erdoğan'ın uzun müddet iktidardarda kalması için yapılan açıklamalardı.
Tesadüf olabilir mi?
 "Oy vermeye gitmeyin!" diyen de , "boykot ediyorum! diyen de hapsi  Tayyip çizgisine çekilmiş sözde Kürdlerdir. Ulusal mücadeleyi aşiretçilikle eş tutan ilkellerdir. PKK ile HDP ye aynı kafa ile bakan ilkellerdir. 

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, HATEM yazdı:

Sen Türk müsün Arap yalaması, bedevi  dölü. Gerçi babalarınız size her yol mübah diye öğretmişti, öyle ya. Ülkenin her kurumuna Arap masalları ve yağmacılığını sok sonra Türklükten bahset! Hepinizin amk.

Niye çıkardın lan bu orospu çocuğunu  devletin televizyonuna!

D1867CF6-6A5A-444E-9F44-2549012D34A7.jpeg

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Buz gibi PKK'lısın. Dağa çıkıp eline silah almamış halisin sadece. Forum yazılarınla dolu, dağlı köpek seni. Al, yalnızca bir tanesini yapıştırayım buraya. Türk devletinin teröristleri avlaması konusunda yazdıkların ortada:  "Kürdler gerillanın imha edilmesiyle  korumasız, güvencesiz  öksüz kalmıştır." diyen benim babam değil. Arkana teröristi alırsan geleceğin nokta böyle döneklik olur işte sıkışınca.

Sizin ciğerinizi köpekler yemiş belli. Arfin işgalinde kaç kişi öldü biliyor musun? Sin insanlıktan cikmis moronlardan başka bir şey değilsiniz. PKK sevicisi değil düşmanıyim aslında ama senin kafan basmaz bu işlere. Siz Atatürk gibi soykırımcilarin köpekligini yaparsiniz ancak.

Hitler  ve Musssolini tüm Avrupa'yı işgal ettiler. 
Trakya’dan Türkiye sınırlarına kavuştular.
Doğu Avrupa ülkelerinden sonra Moskova’ya kadar Rusya’yı işgal ederken batıda  Fransa’nın tümünü de işgal etmişlerdi. İngiltere işgali başarısız kaldı.
İngiltere'yi sürekli uçak bombardımanları altında bıraktılar.

İngilizler şehir merkezinin bombalanacağını bildiklerinden  gelecek nesli korumak için Başkent Londra ve büyük şehirlerdeki çocukları köylere, ailelere dağıttılar.

Her köylü ailesi, bir  veya birkaç kardeş çocuğa bakacak ve  savaş sonunda  bunları sağ salim ailelerine teslim edilecekti.

Bu  koruma tedbiri başarılı oldu. Savaştan sonra çocuklar ailelerine  devlet tarafından teslim edildiler. 

Hitler ve Mussolini’nin  toplu katliamlar, zulüm yaptıklarını , yahudileri nasıl toplu katliamlara uğratıp Yahudi neslini yeryüzünden silmek istediklerini  tekrar yazmayayım. 

(Bir parantez: TC devletinin Hüda-Par’a sokuşturmak istediği de böyle bir Hitler ruhudur.  Onları anti-Yahudi yapmaya çalışıyor.  Kürdleri Hitlerin suçuna  ortak etmek istiyor. Çünkü antiüyahudicilik II.D.Savaşından sonra suçtur. Halbuki Yahudilik Dünyadaki ilk tek tanrılı dindir. Eşhedü en la ilahe illallah, Yahudice’den alınmıştır.  İslam dinindeki tüm dini terimler ggibi Medine ismi de Allah ismi de Yahudicedir).

Ama tüm Avrupa’yı işgal eden Hitler hiç kimseye "senin dilin yok, senin dilin yasak olmalı. senin dilinde ilkolkullar olmasın! Senin dilinde köy ve şehir adları olmasın!"demedi. Mesela bir şehir veya köy adını değiştirip sen bu şehre  kendi dilinde isim veremezsin ve onun tarihi ismini anamazsın!, demedi.

Hitler ve Mussolini’den daha  zalim olan bir  işgalci güç İttihatçı-kemalist  işgalde ise; hem toplu katliamlar, hem Kürdleri yeryüzünden silme hem de "bu şehrin  tarihi Kürdce adını anamazsın, uyduruk türkçe adını kullanancaksın. Jenosidden sonra oranın tarihini  ve kimliğini unutturmak için verdiğimiz isimle anacaksın!" der.
 İleride Dersim Jenosidin resmen  tanınacağı korkusunu taşıyorlar. 

Yani Hitler, hiç kimseye   “ Buraya Konstantinupoli, buraya Kalipoli (Gelibolu) veya buraya Dersim diyemezsin!”   dememiştir.

Kemalizm, Hitler’den daha katmerli bir zalimlik, soykırımcı bir  ideolojidir:
“- Ben orayı zorla, jenosidle barut ve süngü kullanarak Tunceli yaptım, artık Dersim diyemezsin!” diyor. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, memjan21 yazdı:

Sizin ciğerinizi köpekler yemiş belli. Arfin işgalinde kaç kişi öldü biliyor musun? Sin insanlıktan cikmis moronlardan başka bir şey değilsiniz. PKK sevicisi değil düşmanıyim aslında ama senin kafan basmaz bu işlere. Siz Atatürk gibi soykırımcilarin köpekligini yaparsiniz ancak.

Hitler  ve Musssolini tüm Avrupa'yı işgal ettiler. 
Trakya’dan Türkiye sınırlarına kavuştular.
Doğu Avrupa ülkelerinden sonra Moskova’ya kadar Rusya’yı işgal ederken batıda  Fransa’nın tümünü de işgal etmişlerdi. İngiltere işgali başarısız kaldı.
İngiltere'yi sürekli uçak bombardımanları altında bıraktılar.

İngilizler şehir merkezinin bombalanacağını bildiklerinden  gelecek nesli korumak için Başkent Londra ve büyük şehirlerdeki çocukları köylere, ailelere dağıttılar.

Her köylü ailesi, bir  veya birkaç kardeş çocuğa bakacak ve  savaş sonunda  bunları sağ salim ailelerine teslim edilecekti.

Bu  koruma tedbiri başarılı oldu. Savaştan sonra çocuklar ailelerine  devlet tarafından teslim edildiler. 

Hitler ve Mussolini’nin  toplu katliamlar, zulüm yaptıklarını , yahudileri nasıl toplu katliamlara uğratıp Yahudi neslini yeryüzünden silmek istediklerini  tekrar yazmayayım. 

(Bir parantez: TC devletinin Hüda-Par’a sokuşturmak istediği de böyle bir Hitler ruhudur.  Onları anti-Yahudi yapmaya çalışıyor.  Kürdleri Hitlerin suçuna  ortak etmek istiyor. Çünkü antiüyahudicilik II.D.Savaşından sonra suçtur. Halbuki Yahudilik Dünyadaki ilk tek tanrılı dindir. Eşhedü en la ilahe illallah, Yahudice’den alınmıştır.  İslam dinindeki tüm dini terimler ggibi Medine ismi de Allah ismi de Yahudicedir).

Ama tüm Avrupa’yı işgal eden Hitler hiç kimseye "senin dilin yok, senin dilin yasak olmalı. senin dilinde ilkolkullar olmasın! Senin dilinde köy ve şehir adları olmasın!"demedi. Mesela bir şehir veya köy adını değiştirip sen bu şehre  kendi dilinde isim veremezsin ve onun tarihi ismini anamazsın!, demedi.

Hitler ve Mussolini’den daha  zalim olan bir  işgalci güç İttihatçı-kemalist  işgalde ise; hem toplu katliamlar, hem Kürdleri yeryüzünden silme hem de "bu şehrin  tarihi Kürdce adını anamazsın, uyduruk türkçe adını kullanancaksın. Jenosidden sonra oranın tarihini  ve kimliğini unutturmak için verdiğimiz isimle anacaksın!" der.
 İleride Dersim Jenosidin resmen  tanınacağı korkusunu taşıyorlar. 

Yani Hitler, hiç kimseye   “ Buraya Konstantinupoli, buraya Kalipoli (Gelibolu) veya buraya Dersim diyemezsin!”   dememiştir.

Kemalizm, Hitler’den daha katmerli bir zalimlik, soykırımcı bir  ideolojidir:
“- Ben orayı zorla, jenosidle barut ve süngü kullanarak Tunceli yaptım, artık Dersim diyemezsin!” diyor. 

Niye Atatürk'e bağladın şimdi durduk yerde PKK'lı köpek? Şimdi oturup senin gibi dağlıya "Ay öyle değil de böyle" diye savunma yapacağım, Atatürk tartışacağım mı sandın?

Yazdığın açık ve net yazıyı buraya da yapıştırayım ki nasıl bir kaypak, dönek, yalancı olduğun bir daha görülsün. Gerek bile yok, bu başlıktaki ilk yazın ortada ama olsun.

Alıntı

Erdoğan İstanbul'da kayberderse, ABD ve Batı AKP'nin gayri meşru ve  halk desteği olmayan bir  duruma düşecek olan, IŞİD(ISIS) 'i yaratan ve silahlandırıp Kürdlere saldırtan hükümetine karşı daha da kararlı  yaptırımlar uygulayabilir.

Gelecek hükümet aynı politikayı devam ettiremeyecektir. 
MHP eriyecektir.  Tutuklu Kürdler serbest kalacaktır. Kürdler ilkokullar  açma gündeme gelecektir. Ulusal kimliğin vurgulanmasının  önü açılacaktır. 

Kürd dili üzerindeki sınırlı ve kontrollü  yapı  son bulacaktır. 
Bunlar aslında 15 yıllık gerilla savaşının sonuçlarıdır. 

Bunları 20 yıl heder eden  Gerillayı iki kez imha etmeyi kabul eden Kandildir.

Kandil, gerilla katilidir. yalancıdır. 

Devletle gizli anlaşmalarını  halka  açıklamamıştır.
Karayılanın  devletle anlaşması "Biz GERİLLAYI İMHA ETTİRELİM  siz de Öcalan'ı serbest bırakın!" biçimindedir.

Ama devletin verdiği sözde durup  Öcalanı Mart ayında serbest bıırakacağını  sanacak kadar da aptaldır. Öcalan ancak ABD saldırısı olursa denetim altında sınırlı serbestlik kazanır. Ki  cezaevinden farksız olur.  Devlet yine sözünü tutmadı . Çünkü devlein amacı  Kürdleri kandırarak zayıflatrmaktı. Elinde gücü olmayanın, yaptırım gücü olmayanı , müzakere gücü de olmaz.. 

Kürdlerin ellerindeki  kozlar alınsın diye bu yalana ve oyuna başvurdu. 
Bu yüzden de devlet   Gerillayı imha ettikten sonra, hiç korkmadan, çekinmeden, 6 milyonluk bir tabanın liderini   ve liderlerini  korkmadan  hapse atmıştır.
 Kürdler gerillanın imha edilmesiyle  korumasız, güvencesiz  öksüz  kalmıştır. 

Bugün  Kürd tabanın   kendini toparlama  dönemine girme  şansını bu seçimle yakalamış durumdadır.

TC devleti hükümete karşı referandum sayılabilecek İBB seçimlerinden önce Kürdlerin  "ileri gelenlerini" ve Kürdlerin  içinde kendilerini bir bok zannedenlerini tek-tek  konuşturdu.

Seçimlerden iki üç gün önce konuşmaları  niyeydi acaba?  Hepsinin açıklamaları da Tayyip Erdoğan'ın uzun müddet iktidardarda kalması için yapılan açıklamalardı.
Tesadüf olabilir mi?
 "Oy vermeye gitmeyin!" diyen de , "boykot ediyorum! diyen de hapsi  Tayyip çizgisine çekilmiş sözde Kürdlerdir. Ulusal mücadeleyi aşiretçilikle eş tutan ilkellerdir. PKK ile HDP ye aynı kafa ile bakan ilkellerdir. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Türk Ateist yazdı:

Niye Atatürk'e bağladın şimdi durduk yerde PKK'lı köpek? Şimdi oturup senin gibi dağlıya "Ay öyle değil de böyle" diye savunma yapacağım, Atatürk tartışacağım mı sandın?

Yazdığın açık ve net yazıyı buraya da yapıştırayım ki nasıl bir kaypak, dönek, yalancı olduğun bir daha görülsün. Gerek bile yok, bu başlıktaki ilk yazın ortada ama olsun.

Benim ne yazdığım ortada sen nasıl anlıyorsan öyle anla göt herif. Ben tüm olayları analiz ederim kendi insanı duygularımida yazarım. PKK sevicisi olsam senin gibi gotlerden mi saklayacagim. Senin gibi Atatürk şöyle yaptı böyle yapti demem tüm gerçekleri konuşurum. Götün yiyorsa sen de yaz nelerin olup olmadığını. Asıl katillerin kimler olduğu o zaman herkes anlayacaktir. 

Topal Osman'a katliamlar yaptırtan sonra da onu Muhafız Alayı komutanlığına getirten Mustafa Kemal, sonunda Topal Osman'ı da  öldürtmek zorunda kaldı.

M. Kemal'in emriyle bir Türk Mebusu öldüren Topal Osman bir yerde gizleniyordu. Saklandığı yeri bilen de, onu orada saklayan da M.Kemal idi.

M. Kemal, onun Mebusun çldürülme olayını  anlatmasından korkuyordu.  Bu konuda aralarında  tartışma ve kavga da çıkmıştı.  
Osman'ın bir gün ortaya çıkıp  "Mebusu Kemalin emriyle öldürdüm!" demesinden korkuyordu. 

Sonunda bir yüzbaşıyı  çağırıp:
-Bak T. Osman, şurada Papazın Bağı (Ankara'da ) denen  çiftlikte saklanıyor, deyip  saldırı krokisini de  çizip  yüzbaşıya verdi... ve onun T. Osman'ın  yaralı  değil, ölü ele geçirilmesini istedi.

Yaralı ele geçirilirse  Topal Osman'ın daha önce öldürdüğü mebusun , M. Kemal emriyle öldürdüğünü söyleyecekti. Hiç konuşmaması gerekiyordu. Konuşmadan susturlmsı için ölmesi gerekiyordu. Kemale göre tabi.

M. Kemal, Mebusu ben öldürtmedim Topal Osman öldürdü ben de onu  öldürttüm,  demek için, Topal Osman'ın da ölü ele geçirilmesi gerekiyordu. Konuşursa Kemal yanardı.

Kemal, Topal Osman'ın dostu olmadığı, Mebusu ona öldürtmediği    imajını beslemek için,  Topal Osman'ın  cesedini TBMM kapısına  ayağından astırmıştı.

Böylelikle  kapısına  ceset asılan Dünyadaki tek millet Meclisi,TBMM oluyordu. 

Kemailizm nedir?... işte yukarıda kısaca bahsettiğim   katiller ,  şebekesidir.

Sitelerde Paylaş
On 10.10.2019 at 13:58, Türk Ateist yazdı:

Sadist oruspu çocuğu bunlar hoşuna gidiyor demi. Amsatan evladi bu görüntüler bugünün görüntüleri. Senin gibi PKK nin başındaki komutanlarda oruspu evladılar işte öyle olmasa bu cocuksein ne suçu vardı ölmek için. Kürtler için ne bir devlet ne de başka bir bok yaptıklarımı var amsatan evladi şöyle bakayım son bir senede kaç bin kurt oldu haberin var mı senin amsatan evladi.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, HATEM yazdı:

Ne oldu? zorunamı gitti?  siyonist köpek, ben türküm asıl türk düşmanı olan sizsiniz, bunu en iyi bu formun admini bilir.. Biz atatürk'çüyüz,sizin gibi yandaş değiliz, iktidar yalakası ,sana burdan ekmek çıkmaz az ötede havla..Küçük baş... 

Sitelerde Paylaş

Tabutlar gelmeye baslayinca anlasilir askerin kani ne kadar ucuzmus parasi olsa bedelli yapardi Türkiye'de 3 türlü askerlik vardır
1-paralı askerler yani maaş alanlar,
2 zorunlu askere gidenler,
3-askere hiç gitmeyen çürük raporu alan siyasetçiler ve çocukları,zenginler ve mafya liderleri.

Fotoğraf açıklaması yok.

Sitelerde Paylaş

1) Şimdi bu ülkenin kurucusu Atatürk dür. Beğenmeyen siyaset yapmasın ve fikir beyan etmesin. Alsın bir uçak bileti gitsin avrupaya mı ırağa mı japonya ya mı bilmem. Eğer ülkeye vergi ödemiş ise biz Türk halkı olarak vergisinin de parasını veririz. 

2) AKP bu operasyonu yapmıyor. Operasyonu Türk askeri yapıyor. AKP iyi kötü o bu şu. Bu bizi ilgilendirmez. Biz hangi düşüncede olursak olalım, Türk askerinin yanındayız. Yanında değilsen 1. Maddeye dön. 

3)Türk askeri, sadece asker değildir. Komşunun oğlu, köylünün abisi, senin kardeşindir. İnsandır. Ve senin burda canlı olman güvende olman için mücadele vermekte. Kendinize saygınız varsa Türk askerine de saygı duymak zorundasın. 

Sitelerde Paylaş
On 09.10.2019 at 18:41, HATEM said:

Onbinlerce insân öldürmüşsünüz, "ne yaptık" diyor beyinsiz.
Amerika'nın İsrâilin Ermeninin köpeği olmuşsunuz Aşşağılık hâinler
Allah'a sığınmayı bilmeyen Amerikaya Avrupa ya sığınan Aşağılık mahlûklar, kitapsızlar.

Allah denen zavallı bedevi putçuğuna sığınanları gördük: Bkz: Filistin mesela.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Allah denen zavallı bedevi putçuğuna sığınanları gördük: Bkz: Filistin mesela.

Ölürsek şehîd, kalırsak gâzi yiz.
Ölsekte biz kazanırız, kalsak ta...

Kâfirleri ise "Cehennem el'ân kuşatmıştır" (Ankebut 54)

Yakında İsrâili Biz Müslümân Türkler Hritadan sleceğiz.
Silsekte biz muzafferiz, silmesekte... Ama sileceğiz...

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, HATEM said:

Ölürsek şehîd, kalırsak gâzi yiz.
Ölsekte biz kazanırız, kalsak ta...

Kâfirleri ise "Cehennem el'ân kuşatmıştır" (Ankebut 54)

Yakında İsrâili Biz Müslümân Türkler Hritadan sleceğiz.
Silsekte biz muzafferiz, silmesekte... Ama sileceğiz...

Silmeye giderken, sikilip dönmeyin de...

Zira, tarih boyu hep böyle olmadı mı?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...