Jump to content

Kabalayı öven bilim adamlarının amacı ne?

Recommended Posts

3 saat önce, mirasyedi yazdı:

nasıl bir hitap var?

Anlaşılır bir biçimde konuşmadıkları için anlamıyorum. :)

kabalanın bizdeki sufizm ile aynı olduğunu biliyorsundur, kısaca  ilk baştaki adam  diyorki kabala ve bilim arasında ilk bağıntı kurduğumda şaşırdım diyor. ikinci adam ısaac newtonun kabalanın metinlerine ulaştığından bahsediyor gerisini sonra yazarım benim ingilizcede çok iyi değil..

tarihinde Zihinsel Orgazm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Çünkü ikiside kabala öğretiside bilim öğretiside kardeştir.Kabalanında biliminde çıkış noktası İblistir.İngilterede sanayi devrimini başlatıp bilim çağını başlatan kişi John Dee adlı büyücüydü.Ve bunu İblisten aldığı vahiyler sayesinde yaptı.İngiltereyi kıçıkırık ortaçağ tarım devletinden dünyaya hükmeden bir imparatorluğa dönüştüren işte bu John Dee denilen büyücüdür.Mayalara üstün matematik ve astronomi ilmini ve bilgisini öğretende gene İblistir.

tarihinde Basri tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Basri yazdı:

Çünkü ikiside kabala öğretiside bilim öğretiside kardeştir.Kabalanında biliminde çıkış noktası İblistir.İngilterede sanayi devrimini başlatıp bilim çağını başlatan kişi John Dee adlı büyücüydü.Ve bunu İblisten aldığı vahiyler sayesinde yaptı.İngiltereyi kıçıkırık ortaçağ tarım devletinden dünyaya hükmeden bir imparatorluğa dönüştüren işte bu John Dee denilen büyücüdür.Mayalara üstün matematik ve astronomi ilmini ve bilgisini öğretende gene İblistir.

Birşey anlamadım.

satanist olmadan bilim yapılamıyor mu? :)

Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, mirasyedi yazdı:

Birşey anlamadım.

satanist olmadan bilim yapılamıyor mu? :)

Yapılır ancak bi halta yaramaz.Yani ilerleyemessin.Ancak mevcut olanı taklit edebilirsin.Çünkü bilim denilen öğretiyi bizzat İblis vahyeder.Türkiye vs gibi ülkelerin bir türlü bilim ve teknolojide ilerleyememesinin nedeni işte budur.Ne yaparsan yap İblisin yardımı olmadan ancak mevcut olanı taklit etmekten ileri gidemezsin.Yani satanist olmadan asla bir John Dee Newton vs olamazsın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...