Jump to content

küçük çocuklar imtihansız cennete

Recommended Posts

4 dakika önce, kris123 yazdı:

Sen gerçekten cenneti hak ettiğini düşünüyor musun ? Biz gerçekten yanmak için ne yaptık ? Ne suçumuz var ? Önce bu sorulara cevap ver sen.

Bunların zaten cevapları var. Kabul etmemişsin ki hala soruyorsun. Cevapları kabul etsen şu an müslümandın ateist değil.Müslüman ol demiyorum ki ben sana. Bu senin seçimin.

Cehenneme gitmeyi hak edecek ne yaptım diyorsun. Yaratıcını inkar ediyorsun daha ne yapacaksın ( bu bana göre olan kısmıydı ) Allah yok o zaman cehennemde yok ( Buda senin düşüncen) o zaman sorun nerede.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 171
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 saat önce, kabara yazdı:

Madem doğal seçilim neden suçlu Allah. Önceki yorumlara ve diğer bütün konulara bakarsan bütün suç Allah'tadır diyorlar. Siz Allah' a inanmıyorsanız. Sizi o var etmediyse nasıl suçu ona atıyorsunuz.

1.Çocuklar neden acı çekiyorlar ? Sebebi nedir , problemin çözümüne gidilecek.
2.Kadını dövmeyi , küçük yaşta evlenmeyi kendine yaşam biçimi olarak edinmiş kişilerin ıslahı gerçekleştirilecek.
3.Eğitim eğitim eğitim , İnsanoğlu elinden geleni yapacak.Hala suça meyleden varsa cezası adalet sistemi tarafından verilecek.

DÜnyadaki acıların ızdırapların ve kan dökülmesinin en ama en büyük sebeplerinden bir tanesi " dinler"dir.
Net.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, kris123 yazdı:

«...Allah'ın peygamberini incitmeniz ve kendisinden sonra O'nun eşleriyle evlenmeniz size asla helâl değildir. Böyle bir şey yapmanız Allah yanında çok büyük (bir günah)tır.»

Birde  "kibirli" "sapık""bencil" dersiniz dimi ? Bak peygamber dediğin adam ne kadar akıllı.Kibir akıyor her yerinizden kibir.

Yahu sen ateistsin kendi inancın üzerinden yürü sana ne benim peygamberimden. Sen inanmıyorsun peygamber olduğunu kabul etmiyorsun. Tabi ki öyle düşüneceksin.

Senin için cehennem yok,peygamber yok, Allah yok,din yok. Neyin savaşını veriyorsun ?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, kabara yazdı:

Bunların zaten cevapları var. Kabul etmemişsin ki hala soruyorsun. Cevapları kabul etsen şu an müslümandın ateist değil.Müslüman ol demiyorum ki ben sana. Bu senin seçimin.

Cehenneme gitmeyi hak edecek ne yaptım diyorsun. Yaratıcını inkar ediyorsun daha ne yapacaksın ( bu bana göre olan kısmıydı ) Allah yok o zaman cehennemde yok ( Buda senin düşüncen) o zaman sorun nerede.

Öyle bir yaratıcı saçma gelmiyorsa senin beyninde sorun var.net

Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, kabara yazdı:

Yahu sen ateistsin kendi inancın üzerinden yürü sana ne benim peygamberimden. Sen inanmıyorsun peygamber olduğunu kabul etmiyorsun. Tabi ki öyle düşüneceksin.

Senin için cehennem yok,peygamber yok, Allah yok,din yok. Neyin savaşını veriyorsun ?

İddia sahibinin iddiasını çürütüyorum ? Ben miyim peygamber olduğumu söyleyen ?

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, kalgok yazdı:

1.Çocuklar neden acı çekiyorlar ? Sebebi nedir , problemin çözümüne gidilecek.
2.Kadını dövmeyi , küçük yaşta evlenmeyi kendine yaşam biçimi olarak edinmiş kişilerin ıslahı gerçekleştirilecek.
3.Eğitim eğitim eğitim , İnsanoğlu elinden geleni yapacak.Hala suça meyleden varsa cezası adalet sistemi tarafından verilecek.

DÜnyadaki acıların ızdırapların ve kan dökülmesinin en ama en büyük sebeplerinden bir tanesi " dinler"dir.
Net.

Bir video vardı eklemiştin izlerken dehşete düşmüştüm. hamile geyiği yiyen komodo ejderi vardı.Geyik ve yavrusu ne olacak.

Bunlarda mı eğitim alacak. Evrim teorisine göre güçlü olan kazanır. Din bir nebze olsun insanları frenlemiyor mu bu konuda. 

Eğer evrim kanunları geçerli olursa kargaşa başlamayacak mı ? 

Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, kabara yazdı:

Senin için cehennem yok,peygamber yok, Allah yok,din yok

Bak Kardeşim.
DÜnyanın bir çok ülkesinde , şu anda aynı tartışmalar farklı milletler arasında yapılıyor.
Kişi , ağır bir katolik ailenin yanında dünyaya gelmiş.Tek bildiği gerçek , hristiyanlar harici milyarlarca insanın yanacağı.
Kişi israilde dünyaya gelmiş , sağdan soldan saçlarını uzatmış.Akşama kadar koşerli çatal kaşık kullanıyor.Durmadan tevrat okuyor ve tüm insanlığın yahudilere hizmet etmesi maksadıyla geldiğine inanıyor.
Kişi fareye tapan bir ailenin yanında doğuyor , hayatı boyunca , kurtuluşun fareerde olduğu ve diğer tüm insanların , farelere inanmadıkları için büyük cezalar alacağına inanıyor.

Aslında hepinizin ortak sorunu tam olarak burada.Ceza sistemi yüzünden , ufak yaşlardan beri çok ağır şekilde korkutuldunuz.
Kendinize en ufak bir soru dahi soramıyorsunuz.
Şu anda israilde doğsa idin , seninle yahudilik diye birşeyin olmadığını tartışıyordum , akabinde sende tek kurtuluş dininin yahudilik olduğunu , yahudi olarak doğmanın sana tanrının bir armağanı olduğunu felan anlatıyordun.

Din bir kültür gibi , bir miras gibidir.Babadan oğula geçer.
Tavsiyem ; Korkmayın , sorgulayın.Yanmayacaksın , korkma !
Kendini insanlardan sürekli gizleyen , saklayan bu tanrını sorgula.
Ya yanılıyorsam diye sor..Kaybedecek hiç bir şeyim yok deme !
O mantıkla ineğe tapanında kaybedecek birşeyi yok , yahudinin de yok.
Hepinizin kaybedecek çok şeyi var ve kaybediyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, kabara yazdı:

Din bir nebze olsun insanları frenlemiyor mu bu konuda. 

Eğer evrim kanunları geçerli olursa kargaşa başlamayacak mı ? 

1.Dİn bir nebze olsun frenlemiyor , aksine dünyada sürekli kan akıtılmasına sebep oluyor

2.Evren sürekli bir kargaşa halinde zaten , sırf bu kargaşadan bile bir takım şeyleri sorgulamaya başlaman gerekiyor aslında.Mesela Kusursuz Yaratıcı kavramını.

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, kalgok yazdı:

Bak Kardeşim.
DÜnyanın bir çok ülkesinde , şu anda aynı tartışmalar farklı milletler arasında yapılıyor.
Kişi , ağır bir katolik ailenin yanında dünyaya gelmiş.Tek bildiği gerçek , hristiyanlar harici milyarlarca insanın yanacağı.
Kişi israilde dünyaya gelmiş , sağdan soldan saçlarını uzatmış.Akşama kadar koşerli çatal kaşık kullanıyor.Durmadan tevrat okuyor ve tüm insanlığın yahudilere hizmet etmesi maksadıyla geldiğine inanıyor.
Kişi fareye tapan bir ailenin yanında doğuyor , hayatı boyunca , kurtuluşun fareerde olduğu ve diğer tüm insanların , farelere inanmadıkları için büyük cezalar alacağına inanıyor.

Aslında hepinizin ortak sorunu tam olarak burada.Ceza sistemi yüzünden , ufak yaşlardan beri çok ağır şekilde korkutuldunuz.
Şu anda israilde doğsa idin , seninle yahudilik diye birşeyin olmadığını tartışıyordum , akabinde sende tek kurtuluş dininin yahudilik olduğunu , yahudi olarak doğmanın sana tanrının bir armağanı olduğunu felan anlatıyordun.

Caps karikateist sayfasından alıntı bana patlamayın he :D

tarihinde kris123 tarafından düzenlendi
Caps silindi
Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, kalgok yazdı:

Bak Kardeşim.

Senin evrim teorin de bir inanç değil mi ? Sende varsayım üzerine evrime inanmıyormusun ? Gözünle görmedin sonuçta evrimle var olduğunu. Herkes bir şeylere inanacak kimisi yahudi olacak,kimisi müslüman olacak,kimisi de ineğe tapacak kimiside evrime. Benim düşüncem de  mantıklı olan bu zaten. Aksi olsaydı o zaman inancımı sorgulamaya başlardım bu nasıl sınav lan herkese cevabı verilmiş sorular soruluyor diye.Ben vicadanlı,merhametli kimseye zararı olmayan bir insan olayım katil olan bir kişi ile aynı şekilde muamele göreyim.İkimizinde yeryüzünde yaptığı bütün iyilikler,kötülükler karşılıksız kalarak toprak olalım.

Sitelerde Paylaş
57 dakika önce, kabara yazdı:

Senin evrim teorin de bir inanç değil mi ?

Bilimsel gerçeklik nedir ?
Bİlimsel ispat ? 
Evrim bir " inanç" değildir.
Bir gerçektir.
Bilimsel olarak ispatlanmış bir gerçek.
Yani üzerinde akademik çalışmaları olan bir konudur evrim.
Varsayımlara dayanmaz.
San tavsiyem önce evrim nedir bunu bi iyice araştır , kafanda nasıl bir " evrim" modeli var fikrim yok ama , inan bana düşündüğün şey değil evrim.

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, kabara yazdı:

Senin evrim teorin de bir inanç değil mi ? Sende varsayım üzerine evrime inanmıyormusun ? Gözünle görmedin sonuçta evrimle var olduğunu. Herkes bir şeylere inanacak kimisi yahudi olacak,kimisi müslüman olacak,kimisi de ineğe tapacak kimiside evrime. Benim düşüncem de  mantıklı olan bu zaten. Aksi olsaydı o zaman inancımı sorgulamaya başlardım bu nasıl sınav lan herkese cevabı verilmiş sorular soruluyor diye.Ben vicadanlı,merhametli kimseye zararı olmayan bir insan olayım katil olan bir kişi ile aynı şekilde muamele göreyim.İkimizinde yeryüzünde yaptığı bütün iyilikler,kötülükler karşılıksız kalarak toprak olalım.

Sana bunu daha geçen söyledim evrim denen şey din değil diye. Niye anlamamakta ısrar ediyorsun onu anlamadım. Evrim inanc değil tekrar söyleyeyim. Bir yasadır aynı yer çekimi gibi. Şu an uretilen ilaçlar evrim sayesinde üretiliyor. İnsanların hayvanları incelersen körelmiş işlevini tamamen kaybetmiş veya başka bir görevi yerine getiriyor. Fosilleri bile ispatı bunun. Evrimi reddediyorsan ispatlamak zorundasin. Avrupa'da Amerika'da ve birçok ülkede üniversitede okutuluyor. Kusura bakmada çok sığ görüşlüsün. Kurandaki bilimsel mucize safsatalarina kanma. İneğe tapmaya gelince. Onların dininde tanrı inek değil. Sizin kabeniz nasıl değilse. İnek ölünce tanrı oldu napacaz demiyorlar. Evet dünyada iyide olsan kötüde olsan toprağın altı var. Kötü cezasını çekecek umuduyla kendinizi avutmayin. 3 yaşındaki çocuğa tecavüz eden bir müslüman cennete gidecek. Biraz cehenneme gidince. Ama bir kâfir hayati boyunca iyi olsa bir karıncayı incitmese dahi cehennemde sonsuza dek yanacak. Bunu nasıl sindiriyorsunuz.

tarihinde gezenbocuk45 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hocam bunlar uzadıkça uzar sende bana dinin yok olduğunu isptalayamıyorsun. Ben sana Allahın varlığını ispatlayamam çünkü sen yok olduğuna inanıyorsun. İnanç elle tutulur bir şey değildir. İyi kötü sonuçta aynı yere gidecekse ve cezasını çekmeyecek demen benim için yeterli sebeptir.Çünkü mantıksızlık çıkıyor ortaya en azından benim için mantıksız diyeyim genel konuşmadan. Çok fazla da uzatmak istemiyorum. Bazı içerikler eklemem gerekiyor siteme. Burada epey zaman harcadım. 

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, kabara yazdı:

Hocam bunlar uzadıkça uzar sende bana dinin yok olduğunu isptalayamıyorsun. Ben sana Allahın varlığını ispatlayamam çünkü sen yok olduğuna inanıyorsun. İnanç elle tutulur bir şey değildir. İyi kötü sonuçta aynı yere gidecekse ve cezasını çekmeyecek demen benim için yeterli sebeptir.Çünkü mantıksızlık çıkıyor ortaya en azından benim için mantıksız diyeyim genel konuşmadan. Çok fazla da uzatmak istemiyorum. Bazı içerikler eklemem gerekiyor siteme. Burada epey zaman harcadım. 

Şunu söyleyeyim biz inançla ilgili çok şey soylesekte herşey sende biter. Seni ateist yapma niyetim yok. Ateistlikte sevap yok neticede.

Geldiğinden beri çok şey konuşuldu. Ayetler attım hadis attım. Ve başka arkadaşlar paylasiyor. Objektif olarak bakilirsa Kuran'da bilimle uyumlu hiçbir şey yok. Bilim dışı ayetler var. Bilimsel mucize ayetler diye copy paste yapacaksan hiç gerek yok. Örneğin gilgamis destanında geçen mitolojik hikayenin kuranda ne işi var? Ahiret kavrami olsun herkes ister öldükten sonraki hayatı kim istemez. Ama gerçekler öyle değil.

tarihinde gezenbocuk45 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, gezenbocuk45 yazdı:

Şunu söyleyeyim biz inançla ilgili çok şey soylesekte herşey sende biter. Seni ateist yapma niyetim yok. Ateistlikte sevap yok neticede.

Geldiğinden beri çok şey konuşuldu. Ayetler attım hadis attım. Ve başka arkadaşlar paylasiyor. Objektif olarak bakilirsa Kuran'da bilimle uyumlu hiçbir şey yok. Bilim dışı ayetler var. Bilimsel mucize ayetler diye copy paste yapacaksan hiç gerek yok. Örneğin gilgamis destanında geçen mitolojik hikayenin kuranda ne işi var? Ahiret kavrami olsun herkes ister öldükten sonraki hayatı kim istemez. Ama gerçekler öyle değil.

Hocam bana neden hadis,ayet atıyorsunuz ben zaten onları bir şekilde okumuşumdur yada duymuşumdur. Bana bunları tekrar atarak çelişki olduğunu göstermeye çalışıyorsunuz.Öyle bir durum görsem düşünsem ateist olmam gerekirdi. Sen inanmadığın için kafanda canlandırdığın tanrıyı baz alıyorsun doğal olarak beynin çelişki aramaya başlıyor. Evrim bilimsel kanıtlarla doğrulanmışsa bana ispatla insanların evrim ile var olduğunu. Bu foruma geldiğimden beri gördüğüm şudur. Bir konu açılıyor bir müslüman gelip yorum yazıyor. 

Gelen cevaplar ezberlenmiş bakınız örnekleri vereyim.En popüler cevap zırva, ikinci popüler cevap arap putu, üçüncü popüler cevap ucu açık bir ayeti bulup koy altına da kendi yorumunu yap şöyle demiş,böyle demiş. Onu koyarken adamın açıklama yapmasını beklemeden yorumunu yapmış önyargısını ortaya koymuş. Adam bu ayeti sana açıklasa ne olacak açıklamazsa ne olacak. Beyninde zaten kesin olarak ret etmiş. 

Bir diğer husus hem Allah yok diyorsunuz hemde bütün kötülükleri ona yüklüyorsunuz. Eğer evrim sonucu var olduysak o zaman tersi olması gerekmiyor mu ? 

Misal en klasik ateist sorusu : Yoktan var olmuyorsa tanrı nasıl yoktan var oldu. Cevapı sorulan soruya karşılık yazıyorum yoksa öyle düşündüğümden değil. Tanrıyı tanrı yarattı onu kim yarattı tanrı peki onu kim yarattı tanrı en sonu bulursan cevabı da orada işte.

Sizin inandığınız evrimi sizin inandığınız şekilde hiç bir akli selim kabullenemez. Evrim sonucu var olduk diyelim. Çok saçma dengesizlikler çıkıyor ortaya. Evrime göre ben güçlüysem benden zayıf olan herkesi öldürebilirim. Adalet zaten yok istediğimin malına çöker alırım hadi evrim durdursun beni bakalım. Madem toprak olup gideceğim öbür tarafta yok ben neden bu dünyada çile çekeyim. Gider çökerim benden güçsüzün birine alırım elinde ne varsa. Bana ahlak,vicdan falan demeyin. İnsanoğlunu 3 gün aç bırak 4. gün babasını yer.

Eğer Allah yoksa ve ben tesadüffen oluştuysam neden çile çekeyim bu dünyada neden? Ne gerek var ? Bana hesap sorabilecek kimse yok öyleyse istediğimi yaparım istediğimin ırzına geçerim istediğimi öldürürüm. Bu saydıklarım evrimin ortaya çıkardığı saçmalıkların sadece bir kısımı.

Var mı bu suçların evrimde yaptırımı karşılığı ? 

tarihinde kabara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, kabara yazdı:

Bu foruma geldiğimden beri gördüğüm şudur. Bir konu açılıyor bir müslüman gelip yorum yazıyor. 

Gelen cevaplar ezberlenmiş bakınız örnekleri vereyim

artık size anlatmaktan bıkıyor ve aynı şeyleri tekrar tekrar yazmaktan ise "zırva" diyor çünkü zaten adamın aynı konuya yıllardır yazdığı cevaplar forumda duruyor ve Ayetlere taklalar dışında "ama onlar gerçek Müslüman değil bir tek ben gerçek Müslümanım dilim türkçe ve kidabi da anlamıyorum ama olsun bir ben gerçek Müslümanım" deniliyor. Ne yapsın, milyon kere aynı şeyleri yazamıyor insan bir yerde sıkılıyor. Ama kendi adıma konuşacak olur isem bahsettiğiniz gibi 1 mesajıma denk gelenezsiniz. 

15 dakika önce, kabara yazdı:

Bir diğer husus hem Allah yok diyorsunuz hemde bütün kötülükleri ona yüklüyorsunuz

Sen olayı anlamamışsın. Ateist kişi kötülükleri Olmayan allaha değil, Her türlü kötülüğü Allah inancı ile mubah sayan, Din ile kandıran şarlatanlara yüklüyorlar. 

21 dakika önce, kabara yazdı:

Sizin inandığınız evrimi sizin inandığınız şekilde hiç bir akli selim kabullenemez. Çünkü çok saçma dengesizlikler çıkıyor ortaya. Evrime göre ben güçlüysem benden zayıf olan herkesi öldürebilirim

Evrime inanılmaz. Yer çekimine inanmadığın gibi evrime de inanmazsın. ben de eşitlikten yanayım ve Kimilerinin Aptal olmasına rağmen sırf doğduğu yer yüzünden Trilyoner olması, benim gece gündüz çalışıp karnımı zor doyurmam gerçeğini kabullenemiyorum. Senin Mantığın ile ben de "böyle birşey olamaz ben bu hayatı kabullenemiyorum. Aklı selim kimse bunu kabul etmez" demem gerekiyor. 

28 dakika önce, kabara yazdı:

Eğer Allah yoksa ve ben tesadüffen oluştuysam neden çile çekeyim bu dünyada neden? Ne gerek var ? Bana hesap sorabilecek kimse yok öyleyse istediğimi yaparım istediğimin ırzına geçerim istediğimi öldürürüm. Bu saydıklarım evrimin ortaya çıkardığı saçmalıkların sadece bir kısımı.

Bak burası işte en sapık düşüncedir. Cehaletine vereceğim için şu mesajın hak ettiğinden kat kat hoş görülü cevap vereceğim. 

Yani sen dininin yalan olduğunu öğrense idin, ilk yapacağın şey, ailenden olan en yakınındaki dişiyi uykusunda yakalayıp günlerce ölene kadar işkence eşliğinde tecavüz edeceğine mi inanıyorsun? Anneni bacın halan teyzen ile aynı odada rehin alıp hepsi ile grup yapıp oranlarına buralarına sigara basıp işkence +tecavüz ile öldüreceğine mi inanıyorsun? 

Hayır planın yada inancın bu yönde ise, Sen ateist forumlarda dolanma. Yada illa dolanacaksan da öncesinde bir psikoloğa görün ki Annene teyzeme halana dayına kardeşine yeğenine oğluna kızına komşuna vs yazık yani. 

Misafirlerden ve forum yazarlarından Özür dilerim, Hak edilen kadar olmasa da azıcık agır oldu mesajım. Ama şu lafa bakarmısın adam kendi çapında ateistleri nelerle itham ediyor... Cahillikten biliyorum ama olsun yani insan dayanamıyor.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, RasyonelDüşünce yazdı:

Bak burası işte en sapık düşüncedir. Cehaletine vereceğim için şu mesajın hak ettiğinden kat kat hoş görülü cevap vereceğim. 

Yani sen dininin yalan olduğunu öğrense idin, ilk yapacağın şey, ailenden olan en yakınındaki dişiyi uykusunda yakalayıp günlerce ölene kadar işkence eşliğinde tecavüz edeceğine mi inanıyorsun? Anneni bacın halan teyzen ile aynı odada rehin alıp hepsi ile grup yapıp oranlarına buralarına sigara basıp işkence +tecavüz ile öldüreceğine mi inanıyorsun? 

Hayır planın yada inancın bu yönde ise, Sen ateist forumlarda dolanma. Yada illa dolanacaksan da öncesinde bir psikoloğa görün ki Annene teyzeme halana dayına kardeşine yeğenine oğluna kızına komşuna vs yazık yani. 

Misafirlerden ve forum yazarlarından Özür dilerim, Hak edilen kadar olmasa da azıcık agır oldu mesajım. Ama şu lafa bakarmısın adam kendi çapında ateistleri nelerle itham ediyor... Cahillikten biliyorum ama olsun yani insan dayanamıyor.

Çarpıtma olayında üstünüze yok. Ben evrim bunları gerektiriyor diyorum. Yani bu yazdıkların dolayısı ile dönüp seni buluyor. Bunların evrimin doğaya verdiği kanunlar oluyor. Güçlü olan kazanır evrim bunu gerektirmiyor mu. Hayvanlara bakabilirsin bunu anlamak için onlarda din yok mesela.

Sen evrime inanıyorsan onun koyduğu ilkel kurallara da uyacaksın.

Dolayısı ile ağzına aldığın hayal dünyanda oluşturduğun sapıklıklar senin için geçerli benim için değil. Çünkü ben değilim öylesine başı boş yaratıldığımı idda eden.

Sen demek ki bunları yapıyorsun ailenden ilk bulduğuna tecavüz ediyorsun. Hemen acizlik göstergesi bel altı vurmaya çalışmalar da senin mantelitene yakışır zaten. 

Benim ağzımdan öyle bir şey çıkmış mı hayır. Demek ki bunları sen yapıyorsun. 

Seviyeyi bu kadar düşürdün şimdi lafı çarpıtıp bunu da bana mal edersin. 

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, kabara yazdı:

Çarpıtma olayında üstünüze yok. Ben evrim bunları gerektiriyor diyorum. Yani bu yazdıkların dolayısı ile dönüp seni buluyor. Bunların evrimin doğaya verdiği kanunlar oluyor. Güçlü olan kazanır evrim bunu gerektirmiyor mu. Hayvanlara bakabilirsin bunu anlamak için onlarda din yok mesela.

Sen evrime inanıyorsan onun koyduğu ilkel kurallara da uyacaksın.

Dolayısı ile ağzına aldığın hayal dünyanda oluşturduğun sapıklıklar senin için geçerli benim için değil. Çünkü ben değilim öylesine başı boş yaratıldığımı idda eden.

Sen demek ki bunları yapıyorsun ailenden ilk bulduğuna tecavüz ediyorsun. Hemen acizlik göstergesi bel altı vurmaya çalışmalar da senin mantelitene yakışır zaten. 

Benim ağzımdan öyle bir şey çıkmış mı hayır. Demek ki bunları sen yapıyorsun. 

Seviyeyi bu kadar düşürdün şimdi lafı çarpıtıp bunu da bana mal edersin. 

Edit: Forumdan üyeliğimin silinmesini talep ettim. Bir daha yazamayacağım buraya. Konuya girip bana yazdığın ve yazacağın hakaret,küfür v.b ne varsa aynen sana iade ediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...