Jump to content

AKILLARI OLMASINA RAĞMEN DÜŞMANLARINA UYANLAR

Recommended Posts

Ey akıl sahibi olup onunla düşünmek yerine düşmanının atında dolaşmaya çıkan bahtsızlar!

Ey şeytanın meyinden içip ayılamayanlar ! 

Getiriyorlar, götürüyorlar, ne getirirken sordular ne götürürken soracaklar, istediklerini yapıyorlar ve biz hiç bir şekilde karşı koyamıyoruz, bu nasıl iştir?

Var mı ben ölmeyeceğim diyen, nedir bu acziyet, bu nasıl zorunluluktur, bu nasıl uymaktır mutlak acziyete?

Annemizin karnından bir kordon geliyor karnımıza, besliyorlar bizi o kordonla, kim tasarladı o kordonu ? annemiz mi ? bebek haldeki biz mi?

Bebek dünyaya gelince anne memesinden gelen sütle besliyor yavrusunu, o sütü anne mi tasarladı bebek mi tasarladı ?

Bebeğin sütten kesilme vakti gelince damağından dişler çıkıyor, öncesinde diş olsa annenin hayatını zindan eder, süt artık yetmeyince katı gıdaya geçilecek ve tam o sırada dişler çıkıyor damaktan,

kim çıkarttı ,kim tasarladı o dişleri, bebek mi? 

YAPMAYIN YAHU, ETMEYİN YAHU ,UYANIN YAHUU.

BEN İNSANLARI VE CİNLERİ BANA KULLUK ETSİNLER DİYE YARATTIM …. OLAY BU, YARATIKLARIZ BİZ, MAHLUKLARIZ BİZ,, İSTENİLEN GİBİ OLURSAK DEĞERLİYİZ, ÖNEMLİYİZ, AKSİ HALDE BİR ÖNEMİMİZ YOK KARINCADAN , FAREDEN. İNSAN OLARAK YARATILMIŞIZ , ŞÜKREDELİM YAHU, GEREKENİ YAPALIM YAHUUUU...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

tüccar para için ticaret yapan kişidir, ben hiç bir ücret istemiyorum, belki bu isyan ve küfür bataklığında olanlardan biri ya da birileri yaratılmış bir varlık olduğunu anlar,yaratıklar içinde ise insan olarak yaratılmış olmanın değerini farkederek yaratıcısını bulmaya koyulur.

O zaman bu kişinin başına ne de güzel bir şey gelmiş, bu kişi ne de güzel bir yolculuğa, bir serüvene başlamıştır.

Niyetim budur lakin buradaki isyankarların çoğuna göre körler çarşısında ayna satmakta, sağırlar çarşısında gazel atmaktayım. Ne körün aynaya ne sağırın gazele ihtiyacı var fakat gözleri tam kör olmayan, kulağı tam sağır olmayanlar vardır diye düşünmekteyim. 

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, acizlerdenbiri said:

tüccar para için ticaret yapan kişidir, ben hiç bir ücret istemiyorum, belki bu isyan ve küfür bataklığında olanlardan biri ya da birileri yaratılmış bir varlık olduğunu anlar,yaratıklar içinde ise insan olarak yaratılmış olmanın değerini farkederek yaratıcısını bulmaya koyulur.

O zaman bu kişinin başına ne de güzel bir şey gelmiş, bu kişi ne de güzel bir yolculuğa, bir serüvene başlamıştır.

Niyetim budur lakin buradaki isyankarların çoğuna göre körler çarşısında ayna satmakta, sağırlar çarşısında gazel atmaktayım. Ne körün aynaya ne sağırın gazele ihtiyacı var fakat gözleri tam kör olmayan, kulağı tam sağır olmayanlar vardır diye düşünmekteyim. 

Sorun kör olan, sağır olan değil. Sorun siz gibi, gördüğü hayalleri falan hakikakat sanan şizofren meczuplar. Ne yaratılması ne yolculuğu, ne saçma sapan mahluklarsınız ki böyle?

Sitelerde Paylaş

Siz dincilerin anlamamakta ısrar ettiği iki temel nokta var;

1- Canlılığın 3,8 milyar yıl önce başlamış olduğunu göz ardı etmeniz!
    ilk canlılar sanki 100 yıl önce ortaya çıkmış gibi konuşmanızdan anlıyoruz ki sizin milyar yıl ne demek falan en ufak bir fikriniz 

yok. Bu devasa süre, evrim’in ilkel canlılarından günümüz modern türlerini oluşturacak fazlasıyla zamanı oldu demektir.

2- Neden arabın dini islam ve tanrısı allah?
    Yer yüzünde gelmiş geçmiş 4500 civarı din ve bu dinlere ait milyonlarca tanrı varken, (bu dinlerin her biri diğer dinlerin  

taraftarlarını kafir olarak nitelerken) neden arabın dini doğru olsun?
    arap dininin hakim olduğu topraklarda doğmuş olmanız dışında sizi bu dine yönlendiren en ufak doğrudan veya dolaylı mantıklı  

bir kanıt olmadığını biliyoruz. Bilimin geldiği noktada henüz net olarak açıklanmamış konular var diye neden 7. Yüzyıl putperest  

bedevi adetleri ve ahlak anlayışına, modifiye hammurabi kanunlarına göre ilkel tarzda yaşamak zorunda olalım? Bu saçmalığı  

dayatmanız sizce de aptalca değil mi?

Sitelerde Paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Ebu Kafir yazdı:

Siz dincilerin anlamamakta ısrar ettiği iki temel nokta var;

1- Canlılığın 3,8 milyar yıl önce başlamış olduğunu göz ardı etmeniz!
    ilk canlılar sanki 100 yıl önce ortaya çıkmış gibi konuşmanızdan anlıyoruz ki sizin milyar yıl ne demek falan en ufak bir fikriniz 

yok. Bu devasa süre, evrim’in ilkel canlılarından günümüz modern türlerini oluşturacak fazlasıyla zamanı oldu demektir.

2- Neden arabın dini islam ve tanrısı allah?
    Yer yüzünde gelmiş geçmiş 4500 civarı din ve bu dinlere ait milyonlarca tanrı varken, (bu dinlerin her biri diğer dinlerin  

taraftarlarını kafir olarak nitelerken) neden arabın dini doğru olsun?
    arap dininin hakim olduğu topraklarda doğmuş olmanız dışında sizi bu dine yönlendiren en ufak doğrudan veya dolaylı mantıklı  

bir kanıt olmadığını biliyoruz. Bilimin geldiği noktada henüz net olarak açıklanmamış konular var diye neden 7. Yüzyıl putperest  

bedevi adetleri ve ahlak anlayışına, modifiye hammurabi kanunlarına göre ilkel tarzda yaşamak zorunda olalım? Bu saçmalığı  

dayatmanız sizce de aptalca değil mi?

çamur zıpzıpından evrildiğimiz teorisi kadar aptalca bir şey var mı? ateistler neden 1800 lü yılların teorilerine bağlanıp kalıyor ? çünkü en popüler argümanlar onlar. Çünkü bilim bazı büyük sorulara cevap bulamıyor ve insanlardan bazıları işlerine gelen teoriye bağlanıyorlar.

Türler... Sistem için gerekli olan canlılar ve insan.... o bambaşka bir canlı. Neden hepsinin zekası belirli seviyede kaldı ama bizler ilerledikçe ilerliyoruz? Neden hiç bir otobüs şöförü öküz değil? ( insan şeklinde öküzü kastetmiyorum, bildiğimiz öküz) bir filin gücü kuvveti bizden fazla ama bir adam onu itaatkar bir hale getirebiliyor, bir çocuk büyük baş hayvan sürüsünü ahırdan alıp otlatmaya götürüp geri getirebiliyor, isteseler ezerler çocuğu, insan ın diğer canlılardan üstünlüğü neden?

"Ben insanları ve cinleri bana kulluk etsinler diye yarattım " ayetine muhattap olacak olan insan AKILLLL sahibidir de ondan..

Sizin akıllarınız ise örtülü durumda dostlar.Bunu hakaret olarak algılamayın, bir hastalık gibi düşünelim, maneviyat hastalığı... Akıllarınız ise sizin haberinizin  bile olmadığı, yolunuzun üzerinde oturup sizi engelleyen bir şey tarafından yapılıyor.

Anne ile karnındaki yavrusu arasındaki kordon bağından ibret almıyor musunuz yahu, yapmayın dostlar, yapmayın .. Anne tasarlamadı , bebek tasarlamadı, kendiliğinden nasıl bağlanacak o kordon? Annenin memesinden süt geliyor o dönemlere mahsus olarak, kim tasarladı o süt işini? Anne mi düşünüp tasarlıyor? Her şey ayarlanmış, halledilmiş a dostlarım.

7. yüzyıldaki arap kanunlarını kabul etmen beklenilemez şu durumda, zaten olaya bakışın fatklı, düşün ki dilini tam anlayamadığın bir topluluğun içinde yaşıyorsun, 3,5 kelime öğrenmişsin ve onları anladığını düşünüyorsun, onları ve o dilden daha iyi anlayanları sevmiyorsun, milyonlarca varlar, onların hepsi mi akılsız? hepsi mi fikirsiz? Hiç akıllı başlı müslüman yok mudur? 

Sistemin, bizlerin bir yaratıcısı olduğuna ve bu yaratıcının seçtiği özel şahsiyetlerle diğer insanlara doğruları ve yanlışları tebliğ ettirdiğine inanmak , çamur zıpzıpına, tesadüfen var olmaya vs vs teorilere inanmaktan daha zor öyle mi?

Yapmayın kardeşlerim yapmayın vallahi billahi üzülüyorum yahu, ALLAH da vardır peygamber de vardır diyin ,belki küfrü bıraktığınız için lütfa mazhar olursunuz , ne zarar bunda. Namazdı, zekattı oruç du bunların hepsi sonraki işler siz bi la ilahe illallah deyin yahu ne çıkar bunda, kim ayıplayacak sizi kendi nefsinizden başka, Şeytanın ahdi var arkadaşlar " and olsun ben de yarattığın bu insanın önüne çeşitli yollarla oturacağım, onlardan çoğunu sana kulluk eder, sana şükreder bulamayacaksın" diyor şeytan, sizler de bu bahsettiklerinden olmak için yarışırcasına ömür harcıyorsunuz, bitecek kardeşlerim bu ömürler.

"kabirden kalkış gününde birbirlerine soracaklar , ne kadar kaldık dünyada diye! "

Biz zaten oradaydık, aslımız oralı, Rabbini görerek herkes kulluk eder, kimler Rabbini görmeden emirlerine uyacak, kimler kulluk edecek diye bilinçlerimizi sıfırlayıp en sıfır bilinçle dünyaya getirtiyorlar, işte kordonun, sütün, damağa gömülü dişlerin tasarımı hep bu sebebe işaret. 

" Ben insan denen bir canlı yaratacağım sizler de ona secde edeceksiniz!" diyor hz ALLAH , kime diyor? meleklerine. İşte bizler o insan! denen yaratığız, meleklerin secde edeceği hale gelip öyle mi gideceğiz, yoksa ben insandan üstünüm ben ona secde etmem diyen düşmanımızla mı gezeceğiz.

Haydi kardeşlerim, haydi arkadaşlarım, bak yazıktır kendine seçtiğin şu nick ne kötü bir şey, bize göz vermiş görüyoruz, duyuyoruz, böbrek vermiş, kalp vermiş, yaşamak için ne lazımsa onu vermiş ki hepsinin farklı işlevleri amaçları var, hiç bir yerimizi biz tasarlamadık biz yapmadık, onlarla doğduk.

bak hayvanata hepsinin bir görevi var , hepsinin bir uyuşu var kurallara, bir tek bizler karşı geliyoruz , neden çünkü bizde seçme iradesi var, cüz-i de olsa irademiz var ve doğruyu seçmeye yarayan aklımızı örten düşmanımız var .

Sitelerde Paylaş

çamur zıpzıpından evrildiğimiz teorisi kadar aptalca bir şey var mı? ateistler neden 1800 lü yılların teorilerine bağlanıp kalıyor ? çünkü en popüler argümanlar onlar. Çünkü bilim bazı büyük sorulara cevap bulamıyor ve insanlardan bazıları işlerine gelen teoriye bağlanıyorlar.

Türler... Sistem için gerekli olan canlılar ve insan.... o bambaşka bir canlı. Neden hepsinin zekası belirli seviyede kaldı ama bizler ilerledikçe ilerliyoruz? Neden hiç bir otobüs şöförü öküz değil? ( insan şeklinde öküzü kastetmiyorum, bildiğimiz öküz) bir filin gücü kuvveti bizden fazla ama bir adam onu itaatkar bir hale getirebiliyor, bir çocuk büyük baş hayvan sürüsünü ahırdan alıp otlatmaya götürüp geri getirebiliyor, isteseler ezerler çocuğu, insan ın diğer canlılardan üstünlüğü neden?

Kendi götünden uydurup, kendin inanıp, sayıklıyorsun.

Başka canlılardan üstün olduğunu falan nerden çıkardın ki?

Ama lafı uzatmanın anlamı yok. Olay gayet basit. Tamam, Evrim yok, olmadı etmedi mi? O zaman buyur, ananın seni bir eşşekten peydahlamadığını, bilfiil bir eşşek oğlu eşşek olmadığını ispat et. Bu kadar basit, buyur, evrim yalan diyecek kadar biyoloji bilgin varsa, bu basit mevzuyu da ispat edersin.

Ya da edemezsin ve eşşek oğlu eşşeğin teki olduğun hakikatini kabul edersin.

Sitelerde Paylaş
6 hours ago, acizlerdenbiri said:

Yapmayın kardeşlerim yapmayın vallahi billahi üzülüyorum yahu, ALLAH da vardır peygamber de vardır diyin ,belki küfrü bıraktığınız için lütfa mazhar olursunuz , ne zarar bunda.

Şimdi bir insan yalan olduğunu, İslam denen dinin bir arap bedevisinin kıçından uydurduğu palavralardan ibaret olduğunu apaçık gördüğü halde nasıl inanacak?

Sitelerde Paylaş

@acizlerdenbiri

Deveye sormuşlar boynun neden eğri? Nerem doğu ki? demiş. Senin yazdıkların da o hesap, acınası derecede cahillik barındırıyor.
Çamur zıpzıpı bir örnek, balıkların karaya uyum sağlayabileceğini gösteriyor, biz çamur zıpzıpından veya maymundan gelmedik.

ne tam olarak maymun ne de insan  bir atadan geldik, bunu artık o kalın kafalarınıza bir sokun.

Evrim bir teori değildir, evrim doğa yasasıdır, yer çekimi kadar hatta daha net bir gerçektir. Evrim teorisi ise evrim mekanizmalarının nasıl çalıştığını ortaya koyan bilimsel
açıklamalar bütünüdür. Sizde her şey birbirine girmiş, sapla saman karışmış işin acı tarafı kendinizi düzeltmek gibi bir isteğiniz de asla yok, arabın aşağılık yalanlarıyla kendinizi kandırıp öldükten sonra sonsuza kadar kutsal bir kerhanede yaşamayı düşlüyorsunuz.. Nekadar zavallıca.. Hayvanlarla ortak atayı paylaşmaktan utanıp en hayvani hislerinin esiri olmak bir okadar da ironik. Evrim en güçlü olanları ve çevresine en iyi uyum sağlayanları seçer, uyumsuz olan türler elenir. Şimdiye kadar var olmuş türlerin %99'u bu şekilde yok olup gitmiştir, şu anda mevcut olan türlerin tamamı işte o en iyi uyum sağlayan %1 lik kısım. Evrimin zeka, bilinç üretmek gibi amacı asla yok.  Bir insan doğada tek başına öküzle kıyaslanamayacak kadar zayıftır, beğenmediğin öküz hayatta kalma konusunda senden çok daha başarılıdır. Evrimin araba kullanan öküzle hiç bir alakası yok, böyle deli saçması, cahilce lafları bırakın artık kendinize güldürmeyin. Anne karnında kordon bağı şart değildir, anne karnında büyümeden hayata gelen bir çok canlı var süt zorunlu değildir, sütle beslenmeden büyüyen canlılar var. Memeli türleri evrimsel geçişlerinde böyle bir yola sapmış, hemen hepsi bilimsel açıklamalara sahip, henüz netleşmeyen noktalar olsa bile bunların da yakında açıklanacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

sonuç olarak;
CANLILARIN ANATOMİSİ VE HENÜZ NET OLARAK ANLAŞILAMAMIŞ KONULAR ARABIN KIÇTAN UYDURMA, EN UFAK DOLAYLI KANITTAN BİLE YOKSUN, AKLA MANTIĞA BİLİME TERS DELİ SAÇMASI MASALLARINI DOĞRULAMAZ!

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, anibal yazdı:

Kendi götünden uydurup, kendin inanıp, sayıklıyorsun.

Başka canlılardan üstün olduğunu falan nerden çıkardın ki?

Ama lafı uzatmanın anlamı yok. Olay gayet basit. Tamam, Evrim yok, olmadı etmedi mi? O zaman buyur, ananın seni bir eşşekten peydahlamadığını, bilfiil bir eşşek oğlu eşşek olmadığını ispat et. Bu kadar basit, buyur, evrim yalan diyecek kadar biyoloji bilgin varsa, bu basit mevzuyu da ispat edersin.

Ya da edemezsin ve eşşek oğlu eşşeğin teki olduğun hakikatini kabul edersin.

ateist ol ya da inançlı ol, erkek ya da kadın ol, beyaz ten ya da farklı bir ten renginden ol, insan olmanın hükümlülükleri vardır,ateist ol ama öyle bir ateist ol ki akıl sahibi olan,vicdan sahibi olan herkes senin hakkını versin, düşmanın bile eğer adamsa hakkını versin.

ahlak, adap ,edep ,haya …. bunlar evrenseldir.. bunlardan nasibini almamış kişi insanların annesine ,babasına , şahsına kötü sözler söyler, ağzı, midesi, kurtlarla ,çürümüşlüklerle doludur.

ben senden şurada şu kadarcık zarar görürüm ama ailen, arkadaşların, tanıdıkların... onlara yazık.

gözünden perdeyi kaldıracakları güne kadar serbest bırakılan kişi, meydan senin, hayat senin, kalan vakit senin.. buyur , sahne hala senin.

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, sağduyu yazdı:

Şimdi bir insan yalan olduğunu, İslam denen dinin bir arap bedevisinin kıçından uydurduğu palavralardan ibaret olduğunu apaçık gördüğü halde nasıl inanacak?

peki dinler yok, peygamberler falan hiç olmadı diyelim.

kordonu kim bağlıyor peki ? kendiliğinden mi bağlandı ? bilinç yok mu? sen neden bilinçlisin peki? 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Ebu Kafir yazdı:

@acizlerdenbiri

Deveye sormuşlar boynun neden eğri? Nerem doğu ki? demiş. Senin yazdıkların da o hesap, acınası derecede cahillik barındırıyor.
Çamur zıpzıpı bir örnek, balıkların karaya uyum sağlayabileceğini gösteriyor, biz çamur zıpzıpından veya maymundan gelmedik.

ne tam olarak maymun ne de insan  bir atadan geldik, bunu artık o kalın kafalarınıza bir sokun.

Evrim bir teori değildir, evrim doğa yasasıdır, yer çekimi kadar hatta daha net bir gerçektir. Evrim teorisi ise evrim mekanizmalarının nasıl çalıştığını ortaya koyan bilimsel
açıklamalar bütünüdür. Sizde her şey birbirine girmiş, sapla saman karışmış işin acı tarafı kendinizi düzeltmek gibi bir isteğiniz de asla yok, arabın aşağılık yalanlarıyla kendinizi kandırıp öldükten sonra sonsuza kadar kutsal bir kerhanede yaşamayı düşlüyorsunuz.. Nekadar zavallıca.. Hayvanlarla ortak atayı paylaşmaktan utanıp en hayvani hislerinin esiri olmak bir okadar da ironik. Evrim en güçlü olanları ve çevresine en iyi uyum sağlayanları seçer, uyumsuz olan türler elenir. Şimdiye kadar var olmuş türlerin %99'u bu şekilde yok olup gitmiştir, şu anda mevcut olan türlerin tamamı işte o en iyi uyum sağlayan %1 lik kısım. Evrimin zeka, bilinç üretmek gibi amacı asla yok.  Bir insan doğada tek başına öküzle kıyaslanamayacak kadar zayıftır, beğenmediğin öküz hayatta kalma konusunda senden çok daha başarılıdır. Evrimin araba kullanan öküzle hiç bir alakası yok, böyle deli saçması, cahilce lafları bırakın artık kendinize güldürmeyin. Anne karnında kordon bağı şart değildir, anne karnında büyümeden hayata gelen bir çok canlı var süt zorunlu değildir, sütle beslenmeden büyüyen canlılar var. Memeli türleri evrimsel geçişlerinde böyle bir yola sapmış, hemen hepsi bilimsel açıklamalara sahip, henüz netleşmeyen noktalar olsa bile bunların da yakında açıklanacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

sonuç olarak;
CANLILARIN ANATOMİSİ VE HENÜZ NET OLARAK ANLAŞILAMAMIŞ KONULAR ARABIN KIÇTAN UYDURMA, EN UFAK DOLAYLI KANITTAN BİLE YOKSUN, AKLA MANTIĞA BİLİME TERS DELİ SAÇMASI MASALLARINI DOĞRULAMAZ!

deniz atları farklı bir alem, kuşlar başka bir alem, biz insanlar başka bir alem. sen annenin karnında annene kordon ile bağlandın, tabi öncesinde bir su parçasından ete kemiğe büründün, sonra kordon ile bağlandın , sen hiç bir şey bilmiyorken ,yokken, var edilmek için yola çıkarıldın... bir su parçasını sebep kıldılar,, var etmek için en karşı koyamayacağımız dürtüyü kullandılar, çiftleşme.. süper bir yol öyle değil mi, bizim gibi, hayvanlar gibi canlılar ne de düşkünüz çiftleşmeye, var olmamız için her türlü sebep, müthiş müthiş işler sıraya konmuş, senin haberin yok annenin haberi yok ,kordon ile besliyorlar, annenden süt geliyor annenin haberi yok, bu vücut kimin ? haberin yokken süt geliyor, başka bir zaman iste bakayım geliyor mu süt? kim hesapladı bebeğin damağından çıkacak dişleri, sonra o dişler 6 lı yaşlarda dökülecek ve yenileri çıkacak, peh peh peh...kendi yaratılışımıza bakalım, önce kendimize, nasıl geldik ,nasıl bir mucizeler yolculuğu geçirdik. 

Baktığın yön yanlış, tuttuğun dallar yanlış, sarıldığın ip yanlış, dön bu tarafa dön, dönün bu tarafa arkadaşlar gidiyoruz ,dönüyoruz, geldik dönüyoruz ...

Sizin öğrendiğiniz din ile gerçek din alakasız, öldükten sonra kutsal kerhane işlerini bir kenara bırak,bu sizin ateist arkadaşlarınızla aranızda konuştuklarınızdan. kuranda yazan bir sürü öğreti var, annen baban yaşlandıklarında onlara öff bile deme ayeti var, yetimin başını okşayın, yolda kalmışlara yardım edin, vs vs ,milyonlarca insan neden Müslüman? cat Stevens neden Yusuf islam oldu, Cassius Marcellus Clay neden Muhammed Ali oldu ? daha niceleri var, bunlar aptal mı, milyonlarca Müslüman aptal mı ? yapma arkadaşım ,yapma kardeşim.. 

Sitelerde Paylaş

ateist ol ya da inançlı ol, erkek ya da kadın ol, beyaz ten ya da farklı bir ten renginden ol, insan olmanın hükümlülükleri vardır,ateist ol ama öyle bir ateist ol ki akıl sahibi olan,vicdan sahibi olan herkes senin hakkını versin, düşmanın bile eğer adamsa hakkını versin.

ahlak, adap ,edep ,haya …. bunlar evrenseldir.. bunlardan nasibini almamış kişi insanların annesine ,babasına , şahsına kötü sözler söyler, ağzı, midesi, kurtlarla ,çürümüşlüklerle doludur.

ben senden şurada şu kadarcık zarar görürüm ama ailen, arkadaşların, tanıdıkların... onlara yazık.

gözünden perdeyi kaldıracakları güne kadar serbest bırakılan kişi, meydan senin, hayat senin, kalan vakit senin.. buyur , sahne hala senin.

Peki cevap nerde? Bırtak şimdi, pedofil bedevinin aşığı olup, amsatanlık yapan senden edep, haya, şu bu öğrenecek değiliz. Sana kalmaz, düşmez, haddin bile olamaz, amsatan herif.

Ha, hakaret ediyorum sanma, hakikat bu. Sizin islam dediğiniz sapık pedofil bedevinin töresinde, cariye adıyla am alıp satmak yok mu? 

Ama bu değil mevzumuz, mevzu basit. Akıl fikir falan sahibi diyorsun. Buyur, babanın eşşek olmadığını ispat et, çok mu zor?

Evet, cevabın nerde? Bırak şimdi millete ahlak, akıl falan dersi vermeyi. Önce eşşek oğlu eşşek olmadığını ispat et. Kimsenin bir eşşek oğlu eşşekten akıl ve nasihat alacak mecali yok zira.

Sitelerde Paylaş

deniz atları farklı bir alem, kuşlar başka bir alem, biz insanlar başka bir alem. sen annenin karnında annene kordon ile bağlandın, tabi öncesinde bir su parçasından ete kemiğe büründün, sonra kordon ile bağlandın , sen hiç bir şey bilmiyorken ,yokken, var edilmek için yola çıkarıldın... bir su parçasını sebep kıldılar,, var etmek için en karşı koyamayacağımız dürtüyü kullandılar, çiftleşme.. süper bir yol öyle değil mi, bizim gibi, hayvanlar gibi canlılar ne de düşkünüz çiftleşmeye, var olmamız için her türlü sebep, müthiş müthiş işler sıraya konmuş, senin haberin yok annenin haberi yok ,kordon ile besliyorlar, annenden süt geliyor annenin haberi yok, bu vücut kimin ? haberin yokken süt geliyor, başka bir zaman iste bakayım geliyor mu süt? kim hesapladı bebeğin damağından çıkacak dişleri, sonra o dişler 6 lı yaşlarda dökülecek ve yenileri çıkacak, peh peh peh...kendi yaratılışımıza bakalım, önce kendimize, nasıl geldik ,nasıl bir mucizeler yolculuğu geçirdik. 

Baktığın yön yanlış, tuttuğun dallar yanlış, sarıldığın ip yanlış, dön bu tarafa dön, dönün bu tarafa arkadaşlar gidiyoruz ,dönüyoruz, geldik dönüyoruz ...

Sizin öğrendiğiniz din ile gerçek din alakasız, öldükten sonra kutsal kerhane işlerini bir kenara bırak,bu sizin ateist arkadaşlarınızla aranızda konuştuklarınızdan. kuranda yazan bir sürü öğreti var, annen baban yaşlandıklarında onlara öff bile deme ayeti var, yetimin başını okşayın, yolda kalmışlara yardım edin, vs vs ,milyonlarca insan neden Müslüman? cat Stevens neden Yusuf islam oldu, Cassius Marcellus Clay neden Muhammed Ali oldu ? daha niceleri var, bunlar aptal mı, milyonlarca Müslüman aptal mı ? yapma arkadaşım ,yapma kardeşim.. 

Evet, milyonlarca müslüman aptal. Cat stevens, uyuşturucu müptelası alkoliğin tekiydi adam. O müslüman olmayacakta ben mi olacam ya? Adamın adı: Muhammed, sen çıkmış neden müslüman oldu diyorsun, angut herif.

Kordonmuş, kim bağlıyormuş. Ne kordonu, ne bağlaması? Ancak böyle sayıklayacak kadar salak olanlar gider müslüman olur. 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, acizlerdenbiri said:

peki dinler yok, peygamberler falan hiç olmadı diyelim.

kordonu kim bağlıyor peki ? kendiliğinden mi bağlandı ? bilinç yok mu? sen neden bilinçlisin peki? 

Sen ilk önce kendi dininin doğru olduğunu kanıtla, bak şunun nasıl, neden olduğunu bilmiyorsun, o halde bizim bedevinin kıçından üfürdükleri doğru olmalı diye bir mantık mı olur? Yahu bu arap bedevisi bana inanmayan herkes sonsuza kadar yakılacak diyor, böyle deli saçması bir iddiaya hangi akıl ve mantıkla inanalım şimdi? Olacak şey mi böyle saçma sapan bir iddiaya inanmak? Söyle bakalım, bir insana inanmamak nasıl sonsuza kadar yakılmayı gerektiren bir suç oluyor?

Ayrıca dinler yok, peygamber denen tipler hiç olmadı diyen yok, dinler palavradır, masaldır, peygamber denen bu şarlatanlar da sahtekar ve yalancıdır diyen var. Daha okuduğunu bile anlayamıyorsun.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, acizlerdenbiri yazdı:

İyi de bunların arap dini islam ve tanrısı allah ile ne alakası var?

Üstelik bunların sana mucize gibi geliyor olması tamamen bilgisizliğinden kaynaklanıyor.

Bilim adamlarının ezici çoğunluğu neden dindar değil sanıyorsun? Mucizevi, fizik ötesi fenomenler olsa bu insanlar salak mı inançsız kalsınlar?

İlk okul mezunu kitap okumaktan nefret eden müslümlere mi güvenelim, yoksa dahi bilim adamlarına mı?

Dinciler değil mi yüzyıllarca dünyayı düz, öküzün boynuzunda duruyor, güneşi dünyanın etrafında dönüyor sanan? Bu embesillere mi güveneceğiz? Milyonlarca sinek de bok yiyor bir bildikleri vardır mı diyeceğiz? Kusura bakma ama herkes kendini tarikat şeyhlerine badeletmeye meraklı değil.

Gerçek dini kurandan, siyerden, islam’ın kendi tarihinden okuyoruz işte, modernistlerin yok orda öyle demek istenmemiş, aslında boyunlarını vurun, çaprazlama kesin, öldürün, dövün demiyor çiçek verin, iki yanağından öpün vb. diyor tarzı ibnelikleri bize yutturamazsınız, karşınızda enayi yok.

Kuran’da her nabza şerbet var zaten, 10 tane iyi öğüt var diye 1000 tane vahşet, ilkellik dolu, kin kusan, ayrıştıran, nifak sokan, cinayete azmettiren arabın ağzından s.çtığı pislikleri görmezden mi geleceğiz yani? Bu nasıl gerzekçe mantık?

Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, Ebu Kafir yazdı:

İyi de bunların arap dini islam ve tanrısı allah ile ne alakası var?

Üstelik bunların sana mucize gibi geliyor olması tamamen bilgisizliğinden kaynaklanıyor.

Bilim adamlarının ezici çoğunluğu neden dindar değil sanıyorsun? Mucizevi, fizik ötesi fenomenler olsa bu insanlar salak mı inançsız kalsınlar?

İlk okul mezunu kitap okumaktan nefret eden müslümlere mi güvenelim, yoksa dahi bilim adamlarına mı?

Dinciler değil mi yüzyıllarca dünyayı düz, öküzün boynuzunda duruyor, güneşi dünyanın etrafında dönüyor sanan? Bu embesillere mi güveneceğiz? Milyonlarca sinek de bok yiyor bir bildikleri vardır mı diyeceğiz? Kusura bakma ama herkes kendini tarikat şeyhlerine badeletmeye meraklı değil.

Gerçek dini kurandan, siyerden, islam’ın kendi tarihinden okuyoruz işte, modernistlerin yok orda öyle demek istenmemiş, aslında boyunlarını vurun, çaprazlama kesin, öldürün, dövün demiyor çiçek verin, iki yanağından öpün vb. diyor tarzı ibnelikleri bize yutturamazsınız, karşınızda enayi yok.

Kuran’da her nabza şerbet var zaten, 10 tane iyi öğüt var diye 1000 tane vahşet, ilkellik dolu, kin kusan, ayrıştıran, nifak sokan, cinayete azmettiren arabın ağzından s.çtığı pislikleri görmezden mi geleceğiz yani? Bu nasıl gerzekçe mantık?

Hümanistlik.... güzel şey ,biz de hümanistiz canım, Elhamdülillah, hatta açlıktan ölme raddesine gelmesem tavuk bile kesemem sanırım ,neyse,,

ya ölecek ya öldüreceksin faslına gelmeden sıcak yatağında atıp tutmak kolaydır.düşmanın kılıcı boğazınıza dayanmamışken başka, düşmanın kılıcını boğazında hissederken başka olur işler.

Eğer sen ve ailen biz peygambere inanıyoruz,biz taşlara putlara inanmıyoruz deseniz ve birileri gelse senin ailene, sevdiklerine zarar vermeye başlasa, sen onlara güzellikle yaklaşsan, güzel güzel konuşsan ama onlar iyi laftan anlamayan kötü insanlar olsa ne yaparsın?

Eğer inceldiği yerden kopsun.. demezsen, eğer gerekeni gerektiği gibi yapmazsan bir süre sonra gerekeni yapacak donanımların, gücün de kalmayacaktır.

Düşün ki  seni ve aleni gelip kıtır kıtır kesecekler, şimdi dünyanın bazı bölgelerinde sırf Müslüman oldukları için eziyet gören ,kıtır kıtır kesilenler var ,

bunların görüntülerini izleyebilirsin eğer yüreğin kaldırıcaksa.

bunlar neden oluyor? kimse ses çıkarmadığı için, orada zulüm görenler normal vatandaş, silahları yok, güçleri yok, yakılıyorlar ,kesiliyorlar..

Tıpkı 1400 yıl önce ALLAH dedikleri için yakılanlar ,kesilenler gibi..

İşte o zulmü yapanlar hakkında deniliyor ki, !! öldürün onları yakaladığınız yerde... Yoksa anaları bellenecek çünkü, yoksa tamamen yok edilecekler .

Böyle bir durumla karşılaşsak ne yapardık, istemesek bile canımızı korumak için elimize kılıç almak zorunda kalırdık,

en azından kendimizi müdafaa etmeye çalışarak ölelim ,ya kılıcımız olmasa, ne kötü değil mi?

Ben gördüm bir gece rüyamda,bir gece evimizin etrafına gelmişler ..sonunda gelmişler, ah diyorum bari silahımız olsa da savaşarak ölseydik, böyle esir alınarak ,kesilerek doğranarak değil.. kesilenlere,yakıllanlara ses çıkarmaya çıkarmaya kuzu gibi olduğumuz ortaya çıktığı için bir gün bize de gelecekler.. sıra bize de gelecek, o zaman biz ateistiz durun,,Müslüman değiliz inanınnnn deseniz de kimse oralı olmayacak.. neyse..

Evet şu meşhur savaş ayetleri... ama o ayetlerin devamına bakmaz ateist kesim, eğer vazgeçerlerse onları salın, sizden aman isteyene aman gösterin,haddi aşmayın ,ALLAH haddi aşanları sevmez vs 

Eğer değer verip okuyacaksan bir makale ekleyeyim sen de oku, milyonlarca Müslümanı aptal oldukları için değil inanacak sebepleri olduğu için Müslümanlar.

ve siz.. çok daha akıllı olduğunuz için ateist değilsiniz..

.http://www.ihsaneliacik.com/2015/07/17/kuranda-ozsavunma-savas-ayetleri-haritasi/

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, acizlerdenbiri yazdı:

Eğer sen ve ailen biz peygambere inanıyoruz,biz taşlara putlara inanmıyoruz deseniz ve birileri gelse senin ailene, sevdiklerine zarar vermeye başlasa, sen onlara güzellikle yaklaşsan, güzel güzel konuşsan ama onlar iyi laftan anlamayan kötü insanlar olsa ne yaparsın?

Eğer inceldiği yerden kopsun.. demezsen, eğer gerekeni gerektiği gibi yapmazsan bir süre sonra gerekeni yapacak donanımların, gücün de kalmayacaktır.

Düşün ki  seni ve aleni gelip kıtır kıtır kesecekler, şimdi dünyanın bazı bölgelerinde sırf Müslüman oldukları için eziyet gören ,kıtır kıtır kesilenler var ,

Tabi canım, müslümler bir tarafta ispanya diğer tarafta hindistana kadar kendilerini savuna savuna gittiler!

İslam’ın 1400 yıllık kanla yazılmış vahşet tarihini bir kenara koyarsak, din allahın olana kadar öldürün! emirlerini hatta kutsal paçavrasında enfal (ganimet) ayetlerini, sex köleliğini meşrulaştıran emirlerini vb. görmezden gelirsek çağ dışılık hariç sorun kalmıyor. Yalnız ufak bir pürüz var şimdiye kadar yaşanmış olan ve günümüzde yaşanan islam sistemlerinde islamı modernize edici fikirlerin asla yeri olmamış ve bu tarz fikirleri olan kişiler daima canından olmuşlar, şeriat devletlerindeki uygulamalar ortada, aksi yönde ısrarcı olan modernistler idam edilmiş, ediliyor ve edileceklerdir. Benden uyarması..

Sitelerde Paylaş

hristiyanların hristiyanlaştırma akımına müslümanların mğslümanlaştırma akımını koy, bu müslümanların bulduğu ve başlattığı bir akım mı? yoksa binlerce seneden beri olan bir durum mu? din ALLAH ın oluncaya kadar savaşılmayabilirdi.... di... tamam peki madem taşlara tapmayacaksınız gidin kime tapacaksanız tapın.. deselerdi, ama pıtlarının olduğu bölge panayırların kurulduğu, ticaretlerin yapıldığı uğrak stratejik bir bölge, putların popülerliği azalırsa bölgeye gelen turist azalacak, bu müslümanlar ne yapmaya çalışıyorlar böyle... öldürün şunları, eziyet edin..

Oysa kuran da bir çok ayet vardır ,

"Dinde zorlama yoktur. Çünkü doğruluk, sapıklıktan ayırd edilmiştir.Bakara 2/256

Öğüt ver, hatırlat! Çünkü sen ancak öğüt vericisin.” (Ğâşiye: 21)

Senin vazifen ancak bir tebliğdir. Sen hakikatleri onlara duyurmaya ve hatırlatmaya memursun.

“Sen ancak bir yol göstericisin.” (Ra’d: 7)

Kötü âkıbetlerini haber verip korkutmak ve uyarmak üzere gönderilmiş bir peygambersin.

“Onların üzerinde zorlayıcı değilsin.” (Ğâşiye: 22)

Taşlara tapmak istemedikleri için eziyet görenleri tut sen kardeş, neden eziyet edenleri tutarsın ? 

Ne diyeyim , ne desem boş olacaksa eğer..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...