Jump to content

AKILLARI OLMASINA RAĞMEN DÜŞMANLARINA UYANLAR

Recommended Posts

12 dakika önce, kavak yazdı:

Hepsi burada.
Kelimelere takılmadan, sorulan soruyu adam gibi cevaplamaya çalış, ki çevaplayabileceğini zannetmiyorum.
Artı; sizin gibi safkan müslümanların buralara kadar gelip "Amanda benim tanrım çok yakışıklı, amanda benim kitabım çok güzel" minvalinde dibine kadar İslam misyonerliği yapma eylemleriniz, bilakis sizlerin edep ve ahlak yoksunu zavallı ve hastalıklı kişiler olduğu gerçeğini, gözler önüne seriyor.

Alıcısı varsa alacaktır söylediklerimin, sorun yok benim için, biz müslüman olmaya çalışıyoruz, bizde küfüre küfür yok, bilmiyorsunuz, bilseniz yapmazsınız, gözleri tam kapalı olmayan, kulağı tam kapalı olmayan kişiler olabilir diye düşünüyorum, o yüzden bir şeyler yazıyorum, misyonerlikle işim yok,ALLAH gökten bana ip attı beylerrrr, ben başkaları da tutunsun istiyorum. Tutunmak isteyen tutunur istemeyen tutunmaz bu kin neden, bu düşmanlık neden? hanginize kötü söz söyledim ki böyle küfürler ediyorsunuz, katranla kaplanan kalbinizi bi silin yahu. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

18 dakika önce, acizlerdenbiri yazdı:

Alıcısı varsa alacaktır söylediklerimin, sorun yok benim için, biz müslüman olmaya çalışıyoruz, bizde küfüre küfür yok, bilmiyorsunuz, bilseniz yapmazsınız, gözleri tam kapalı olmayan, kulağı tam kapalı olmayan kişiler olabilir diye düşünüyorum, o yüzden bir şeyler yazıyorum, misyonerlikle işim yok,ALLAH gökten bana ip attı beylerrrr, ben başkaları da tutunsun istiyorum. Tutunmak isteyen tutunur istemeyen tutunmaz bu kin neden, bu düşmanlık neden? hanginize kötü söz söyledim ki böyle küfürler ediyorsunuz, katranla kaplanan kalbinizi bi silin yahu. 

Muhterem

Benim kimseye ne kinim ne de düşmanlığım var, bunu yaz bir kenara.

Ancak sizlerin zırvalıklarından harbiden gına geldi artık!

Ayrıca "Tanrı(lar) yok, dinler yalan" noktasında olan bizlere saygı göstermek ve buradaki bizleri kendimizle başbaşa bırakmak neden hiç aklınıza gelmiyor?

Bizler mecbur muyuz, sizlerin dinsel zırvalarınızı burada görmeye?

Yahu...
Buradakiler, sizlerin zırvalarına inanacak kadar saf ve salak mı?

Hasılı sen şimdi kelimelere heeç takılmadan  @anibal´ın sorusunu yanıtlamayı dene, çünkü sizlerin içinde bulunduğu hazin durum, o sorunun yanıtında saklıdır.

Sitelerde Paylaş

sen ve ismini yazdığın arkadaşın gibi azılı kişiler mühletleriniz boyunca isyan ve küfür bataklığının içinde bilerek, isteyerek yaşayabilirsiniz ,sizle bir işim yok,imanlı olanlara, onların değerlerine, ailelerine,dinlerine , yaratıcıya vs ettiğiniz her küfür sizden daha fazla vicdanı olan her küfür bataklığı sakinine örnek olacak, küfürünüz bile bir işe yarayacak, nasıl kişiler olduğunuzu ortaya koyacak ve belki de sizin haliniz ile hallenmek istemeyerek, kendini buraya yakıştıramayarak artık buranın sakinlerinden olmak istemeyecekler, işte onlarla işim var. Akıl sahipleriyle, vicdan sahipleriyle.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, acizlerdenbiri yazdı:

sen ve ismini yazdığın arkadaşın gibi azılı kişiler mühletleriniz boyunca isyan ve küfür bataklığının içinde bilerek, isteyerek yaşayabilirsiniz ,sizle bir işim yok,imanlı olanlara, onların değerlerine, ailelerine,dinlerine , yaratıcıya vs ettiğiniz her küfür sizden daha fazla vicdanı olan her küfür bataklığı sakinine örnek olacak, küfürünüz bile bir işe yarayacak, nasıl kişiler olduğunuzu ortaya koyacak ve belki de sizin haliniz ile hallenmek istemeyerek, kendini buraya yakıştıramayarak artık buranın sakinlerinden olmak istemeyecekler, işte onlarla işim var. Akıl sahipleriyle, vicdan sahipleriyle.

Tamamen zırva, çünkü elinden memesi alınmış küçük çocuklar gibi saçmalıyorsun!

Yeterince açık mı?

Yaratıcıya küfür, nedir bre?!

Sen harbiden salak mısın da böyle ahmakça konuşuyorsun?

Ayrıca burada utanmadan din misyonerliği yapanlar, önce kendinden olmayanlara tahammül etmesini öğrensinler.

Eğer adamsan, kendinden olmayanların nefes almasına tahammül gösterirsin ve hălă kaytardığın o soruyu cevaplama cesareti gösterirsin.

Sitelerde Paylaş
13 hours ago, acizlerdenbiri said:

edep ve ahlak sahibi, vicdan sahibi olduklarından dem vuran kişiler nerdeler?

Yok mu bu kötü lafları ayıplayacak bir er kişi.

Vah size, yazık size.

Edep ve ahlaktan bahsetmek, sen gibi amsatanlara mı kaldı?

Yoksa, amsatanın teki olduğunuz da mı inkar edeceksin? 

Sitelerde Paylaş

konuyu açan deizme okeydi.  linç etmeden dinleyeydik. kendini ön kabullere kaptırmış bir teisttense rasyonel düşünebilen aklı vicdanı rehber edinen evrensel ahlakı benimseyen deist yeğdir.  açıkçası ben evrensel ahlakı kabul ettikten sonra dinlere olan ihtiyacı nasıl açıklayacak merak ediyordum ama konu hiç oldu. 

tarihinde ck789 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Konu sahibinin deizm ile uzaktan/yakından işi olmaz, çünkü kendisi dibine safkan müslümandır.

Her fırsatta Arap tanrısının güzellemesini yapmıştır, yapmaktadır ve deizmin ne olduğu da bildiğinden ciddi şüphelerim var.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...