Jump to content

Allah neden hayvanlara dışkılarını yediriyor?

Recommended Posts

3 saat önce, mirasyedi yazdı:

Ördek ve kazlar evcil beslense  bile verilen yemleri dışkılarına çamura bulaştırmadan yemiyorlar.

İçtikleri suya dışıkılarını yapıyorlar.

Bunun hikmeti nedir?

@akılsızşuursuzatom  dan cevap bekliyorum. :)

Bakalım bok yemekten nasıl mucize çıkaracak.

bu  insana  iğrenç  veya  tuhaf  gelir.Fakat  oradan  ayrıca  besin  alıyor  yarar  sağlıyorsa  böyle  yapıyor  neden  olmasınlar?Dışkı  bizim  için  iğrençken  sinek  için  iyi  olabiliyor  buradaki  genellememiz  insan  üzerinden. olacaksa  insan  için  hoş  şeyler  iyi  kötü  şeyler  kötü  diyemeyiz. Diğer  canlılar  için  iyi  ve  hoş  olabilir  nereden  biliyorsun?

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, mirasyedi yazdı:

Ördek ve kazlar evcil beslense  bile verilen yemleri dışkılarına çamura bulaştırmadan yemiyorlar.

İçtikleri suya dışıkılarını yapıyorlar.

Bunun hikmeti nedir?

@akılsızşuursuzatom  dan cevap bekliyorum. :)

Bakalım bok yemekten nasıl mucize çıkaracak.

Nurcu şarlatanların kıvıramadığı bir şey var mı ki? Allahlarını aşağılar, gerizekalı yapar,sadist yapar, merhametsiz cani yapar, limitli yapar, madde yapar, ruh yapar ama her türlü o mantıksız cevabı verir. Bir örneğide yukarda...

tarihinde lawrenceKrauss tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Bokun insanın çok kutsal sınavındaki rolü ne olabilir? Allah neyi planladı acaba? 

size  çirkin  gibi  gelen  şeyler  başka  canlılar  için  nimet  size  hoş  gelen  şeyler  belki  başka  mahlukat  için  çirkin  gelebilir  gibi  bir  zıtlik  

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

size  çirkin  gibi  gelen  şeyler  başka  canlılar  için  nimet  size  hoş  gelen  şeyler  belki  başka  mahlukat  için  çirkin  gelebilir  gibi  bir  zıtlik  

Bu zıtlığın sınavdaki rolü ne olabilir? Bok içinde yaşayan böceği, sineği görüp ne ders çıkaracağız? Bunun bizim için anlamı ne? 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Bu zıtlığın sınavdaki rolü ne olabilir? Bok içinde yaşayan böceği, sineği görüp ne ders çıkaracağız? Bunun bizim için anlamı ne? 

bizim  her  çirkin  gordugumuzde  bir  güzellik  ama bizim  için  değil  başka  mahlukat  için 

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

bizim  her  çirkin  gordugumuzde  bir  güzellik  ama bizim  için  değil  başka  mahlukat  için 

Lağımda yaşayan farenin insanın ahiret sınavında ne rolü olabilir? Ne güzellik göreceğiz burada?

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Lağımda yaşayan farenin insanın ahiret sınavında ne rolü olabilir? Ne güzellik göreceğiz burada?

yorumlarda  deminden  beri  yazıyorum  her şey  zittiyla  kaimdir  dünyada  çirkin  güzel  olduğunda  anlaşılır  veya  iyi  kötü  olduğunda  gibi

Sitelerde Paylaş

Poh suresi 69. Ayet : Şüphesizki biz allah'ın bokuyla boyanmışızdır. Her boku bir ahenkle yarattık. Kim allah'tan daha güzel boklayabilir. Biz ancak onun bokuna kulluk ederiz.

Poh suresi 70: Kokuların en güzelidir o. Her bokta bir hayır vardır. En sonunda o boka döndüreleceksiniz.

tarihinde lawrenceKrauss tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

yorumlarda  deminden  beri  yazıyorum  her şey  zittiyla  kaimdir  dünyada  çirkin  güzel  olduğunda  anlaşılır  veya  iyi  kötü  olduğunda  gibi

Fare senin sıçtığın bokun içinde yaşıyor, ne zıtlık göreceğiz burada? 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

bu  insana  iğrenç  veya  tuhaf  gelir.Fakat  oradan  ayrıca  besin  alıyor  yarar  sağlıyorsa  böyle  yapıyor  neden  olmasınlar?Dışkı  bizim  için  iğrençken  sinek  için  iyi  olabiliyor  buradaki  genellememiz  insan  üzerinden. olacaksa  insan  için  hoş  şeyler  iyi  kötü  şeyler  kötü  diyemeyiz. Diğer  canlılar  için  iyi  ve  hoş  olabilir  nereden  biliyorsun?

Allah sana bokunu lezzetli faydalı kılsaydı yerim diyorsun yani. :)

Domuz etini neden yemiyorsun?

Alkollu içki neden içmiyorsun?

Lezzetli değil mi bunlar?

çelişkiye düşmeden cevap ver bakalım.:)

tarihinde mirasyedi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, mirasyedi yazdı:

Domuz etini neden yemiyorsun?

Alkollu içki neden içmiyorsun?

Lezzetli değil mi bunlar?

Muhterem

Mangalda kızarmış yaban domuz etinin tadı nefistir, hele bir de yanında şöyle bir kadeh yıllanmış kırmızı şarap olunca...

Tadı damağınızda kalacaktır!

Denemesi bedava, bilhassa safkan müslümanlara tavsiye ederim ki ziyafetten sonra tövbe etsinler...hiç yememiş(!) gibi olurlar!

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

2 dakika önce, kavak yazdı:

Muhterem

Mangalda kızarmış yaban domuz etinin tadı nefistir, hele bir de yanında şöyle bir kadeh yıllanmış kırmızı şarap olunca...

Tadı damağınızda kalacaktır!

Denemesi bedava, bilhassa safkan müslümanlara tavsiye ederim ki ziyafetten sonra tövbe etsinler...hiç yememiş(!) gibi olurlar!

Çirkin güzel olduğunda anlaşılır diyen biri mutlaka denemeli. :)

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, mirasyedi yazdı:

Çirkin güzel olduğunda anlaşılır diyen biri mutlaka denemeli. :)

Bence herkes denemeli!

Hatta yaban domuz eti + yıllanmış kırmızı şarabın tadına bakmayanlar, hiç boşu boşuna "ben yaşadım" demesin!

Bizim şu safkan müslümanlar heeç tasalanmasınlar, 1 kerecikten heeç birşey olmaz.

Artı; kapı gibi her derde deva tövbe merasimleri var...:D

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kavak yazdı:

Bence herkes denemeli!

Hatta yaban domuz eti + yıllanmış kırmızı şarabın tadına bakmayanlar, hiç boşu boşuna "ben yaşadım" demesin!

Bizim şu safkan müslümanlar heeç tasalanmasınlar, 1 kerecikten heeç birşey olmaz.

Artı; kapı gibi her derde deva tövbe merasimleri var...:D

Pis sularda  yaşayıp beslendikleri için midye yemezdim.
Bir gün tavuk eti gibi bembeyaz bir eti ekmek arası yapıp getirdiler.

Tavuk etindende çok lezzetli  idi.

Midye olduğunu söylediklerinde kusmaya başlamıştım. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...