Jump to content

Objektif olarak videoda ki müslümanın yanlışlarını söyleyebilirmisiniz?

Recommended Posts

Al sana müslümanların yalanları, üşenmeden bıkmadan müslüman palavlarını cevaplamışlar.

Yukardaki salağı izleyip kimse vakit harcamaz burda.Atomla matomla tanrı kanıtlanmaz. 

tarihinde lawrenceKrauss tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Bana inanmazsanız bir tanrı sizi sonsuza kadar yakacak." diyen bir arap bedevisine inanması. Bilinçaltında bu arap bedevisine inanmadığı takdirde sonsuza kadar yakılacağını sanan birisinin doğru, sağlıklı düşünebilmesi mümkün mü? Bu arap bedevisinin zırvalarına uymayan her fikre, her bilimsel gerçeğe direnmesi, kabul etmemesi gayet normal, çünkü kabul ederse arap bedevisinin zırvaları ile çelişecek ve sonsuza kadar yakılacak.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, sağduyu yazdı:

"Bana inanmazsanız bir tanrı sizi sonsuza kadar yakacak." diyen bir arap bedevisine inanması. Bilinçaltında bu arap bedevisine inanmadığı takdirde sonsuza kadar yakılacağını sanan birisinin doğru, sağlıklı düşünebilmesi mümkün mü? Bu arap bedevisinin zırvalarına uymayan her fikre, her bilimsel gerçeğe direnmesi, kabul etmemesi gayet normal, çünkü kabul ederse arap bedevisinin zırvaları ile çelişecek ve sonsuza kadar yakılacak.

bilimsel  yanlışlık  gösteremezsiniz  diyor  ve  bilimle  ilgili  ayetleri  söylüyor  malum  mucize  olayı; zümer  6- enbiya  30  gibi 

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

bilimsel  yanlışlık  gösteremezsiniz  diyor  ve  bilimle  ilgili  ayetleri  söylüyor  malum  mucize  olayı; zümer  6- enbiya  30  gibi 

Tıp literatüründe 3 karanlık evre diye bir şey yok.Sen hiç bir doğum uzmanından böyle bir şey duydun mu?

Zaten  daha önce düşük yapan yokmuydu 7. yüzyılda?  https://mucizeyalanlari.wordpress.com/2013/05/23/kurandaki-embriyoloji/

O güne kadar neler bilindiyse onlar yazılmış.  Tıbbın babası hipokrattan alınan bilgiler. https://tr.wikipedia.org/wiki/Hipokrat

Enbiya 30 tamamen bilime ters. Yer diye bir şey yok evrenin başlangıcında ki ayrılıversin!!?!?!   İlk atomlar 300bin yıl sonra oluşuyor.

https://mucizeyalanlari.wordpress.com/2013/05/21/goklerle-yerin-birbirinden-ayrilmasi/

tarihinde lawrenceKrauss tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu Nurcu zırvaları yine mi başlık oldu? 

Soru-Allahı kim yarattı?

Cevap-Böyle saçma soru mu olur?

Cevaba bak. Hadi Allah var diyelim. Allah’ı başka birisinin yaratmadığına nasıl emin olabiliriz? Allah’ın kendisi bile bunu bilemez! 

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, kavak yazdı:

@akılsızşuursuzatom

Ateist olduğunu söylemiştin.

Hele önce sen onların yanlışlarını göster bakalım...

Pür dikkat seni dinliyoruz!

3 karanlık evre  ile  bulutların  ağırlığı  konusunda  mucize  cikarmaya  çalışması  evrenin  genişlemesi  gibi  konular  artık  son  sığınak  gibi  geliyor  bana  kitaptaki  başka  hezeyanlari  görmeyip  onlara  takılmaları. 

Ayrıca  karşıdaki  meleklere  ihtiyacı  mı  var  dediğinde  hep  insanlardan  bill  gates den  devlet  büyüğünden  örnek  vermesi  aslında  kafasındaki  Tanrı nın  insana  çok  benzediğini  ve  onun  gibi  düşündüğünü  gösteriyor  gibi. 

Atomlarin her  yerde  aynı  olması  Allah'ın  varlığını  gösterir  dedi  burada  pek  bir şey  diyemeyecegim  açıkçası 

Karşıdaki  hastalıklı  kusurlu  insanlari  sorunca  hemen  şark  kurnazligiyla  (her şey zittiyla bilinir  deyip  hizlica  unsurlari  sıralayıp  soruyu  unutturdu.) Halbuki  karşıdaki  bilerek  mi  ya da  o  an  odaklandığı için  mi  bilmiyorum  hemen  konuyla  ilgili  eleştirel  bir  soru  daha  yapistirsa  orada  göt  olabilirdi  o  müslüman. 

Sitelerde Paylaş
On 05.11.2019 at 10:03, akılsızşuursuzatom said:

Bir dinciye, inanana istediğin kadar bilimsel yanlış göster fark etmez,  o bir kere inandığı şeyin yanlış olduğunu söylerse sonsuza kadar yakılacağını sanıyor, Kafasında böyle bir korkuyla yaşayan insan nasıl mantıklı,sağlıklı, düzgün düşünebilir? Tabii ki kafasını kuma gömecek, görmezden gelecek. Kafasında böyle bir korku olmayanlar rahatça neyin ne olduğunu görüyor.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Halbuki  karşıdaki  bilerek  mi  ya da  o  an  odaklandığı için  mi  bilmiyorum  hemen  konuyla  ilgili  eleştirel  bir  soru  daha  yapistirsa  orada  göt  olabilirdi  o  müslüman. 

Sen ne ara ateist oldun?

Sitelerde Paylaş
On 06.11.2019 at 19:29, akılsızşuursuzatom said:

1  yılı  çoktan  aştı 

On 06.11.2019 at 15:46, Abdülmalik said:

Sen ne ara ateist oldun?

Bence ateistim diye yalan söyleyerek video reklamlarını sürdürmek çabasında. Dinciler yalancı olur. 

-----------------------

Videodaki dincinin aklı da her dinci takiyeci gibi tutuk. 

Balinalar evrimleşti diye insanın evrimleşmiş olması gerekmez diyor.

Neden gerekmediğine örnek de iki ağacın farklı olması.

İki farklı organizma ortak bir yöne sahip olamaz çünkü onlar farklı.

Bu dinci beyin tutulması yaşamış demektir. Saçmalık o kadar büyük ki karşısındaki şaşkınlıktan konuşamadı. 

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, nogodbutAllah yazdı:

arkadaş ateist gibi durmuyor:)

daha çok nurcu kardeşler gibi duruyor

ancak takiyye yapan kesiminden:)

omurgalı olun.

o zaman nickname i de değişin.

takiyye yapan kesim kaybetti

bir günde sıfıra indiler

kazandıracak olan dürüstlük güven iman dır.

ateistim  diyorum  hala  değilsin  diyorsun  

Sitelerde Paylaş

kim kimdir nedir bilemem

madem ateistsin nick name inden yazdıklarına kadar her şey dürüst çe ateist kavramlara uygun olmalıdır

kuzu postu giymiş sürüye dalan kurt takiyyecidir ama sadık bir kelb onu hisseder yakalar boğar

ben açık açık ateistim deyip öyle davranan birini

açıkça inan biriyim  diyemeyen takiyyeci sözde müslümanlardan daha ahlaklı ve dürüst görürüm.

insan fıtratı alavere dalavere sağ gösterio sol vurmaya nefretle bakar kerih görür

eğri cetvel ile doğru çizilmez

**

bu gün takiyye yapan yalan söyleyen içi dışı bir olmayan yapılardan insanlardan ,nefretin güvensizliğin temel sebebi budur

zira güven vermez her an yalan söyleyebilir ahlaki kriterleri yoktur bukalemun gibi her  çevrenin rengine uyar

iman mümin emin kök olarak aynıdır hepsi de güven veren güvenilen demektir

bu gün müslümanlara cemaatlere güven şayet düşmüşse bu tipler sorumludurlar

metamorfoz geçirmiş tuhaf bir islami anlayış ile karşı karşıyayız

indirilmiş dinin kitabın peygamberin dini yerine cemaatlerin şeyhlerin uydurulmuş dinleri ortalıkta revaçta.

tarihinde nogodbutAllah tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, nogodbutAllah yazdı:

açıkça inan biriyim  diyemeyen takiyyeci sözde müslümanlardan daha ahlaklı ve dürüst görürüm.

insan fıtratı alavere dalavere sağ gösterio sol vurmaya nefretle bakar kerih görür

Afferin...

Ara sıra düzgün laflar da edebiliyor muşsun!

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, nogodbutAllah yazdı:

kim kimdir nedir bilemem

madem ateistsin nick name inden yazdıklarına kadar her şey dürüst çe ateist kavramlara uygun olmalıdır

kuzu postu giymiş sürüye dalan kurt takiyyecidir ama sadık bir kelb onu hisseder yakalar boğar

**

bu gün takiyye yapan yalan söyleyen içi dışı bir olmayan yapılardan insanlardan ,nefretin güvensizliğin temel sebebi budur

zira güven vermez her an yalan söyleyebilir ahlaki kriterleri yoktur bukalemun gibi her  çevrenin rengine uyar

iman mümin emin kök olarak aynıdır hepsi de güven veren güvenilen demektir

bu gün müslümanlara cemaatlere güven şayet düşmüşse bu tipler sorumludurlar

metamorfoz geçirmiş tuhaf bir islami anlayış ile karşı karşıyayız

indirilmiş dinin kitabın peygamberin dini yerine cemaatlerin şeyhlerin uydurulmuş dinleri ortalıkta revaçta.

Ben  islami  elestirebilmek  için  teist  gibi  soru  sorup  teist  gibi  cevap  veriyorum  burada  ki  teistlerin  sorularına  verilebilecek  yanıtlar  konusunda  daha  farklı  fikir  sahibi  olayım  diye. 

Sitelerde Paylaş

bana pek inandırıcı gelmedi

ha isteyen istediği gibi davranabilir hürdür hakkıdır 

ama sürekli  her ateist soruya sorularla nurcu taifenin sitesinden cevap yapıştıran

yine aynı grubun videolarını yapıştırıp savunma yapan biri pek inandırıcı gelmez

o zaman aslınıza dönün birazda gerçek kimliğinizle yazınız

zaten ortam sanal kimlikler belirsiz

birde bu muğlaklık içinde başka  yapay sahte bir maske taktığınız vakit katmerleşmiş şekilde  sanal yapay bir şey ortaya çıkar

kardan adamın bile bir kalıbı var eriyor olsa da bir ömrü var

gerçek karakterinize dönünüzde inanalım

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Ben  islami  elestirebilmek  için  teist  gibi  soru  sorup  teist  gibi  cevap  veriyorum  burada  ki  teistlerin  sorularına  verilebilecek  yanıtlar  konusunda  daha  farklı  fikir  sahibi  olayım  diye. 

Atma Recep...
Sen bu saatten sonra ağzınla kuş tutsan dahi, ciddiye alınmayacaksın, çünkü geçmişte bir hayli şaibeli vuukatın var.

@nogodbutAllah haklı !

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

kafam karıştı çelişki üzerine çelişki

teist gibi soru sorup teist gibi cevap verip  teistlerin sorularına yanıt vermek için  diyorsunuz ancak

bir tek teist ile tartışmanız yok 

teist gibi görünüp ateistler ile tartışmışsınız

bu ancak ateistlerin teizme yönelik cevapları hakkın da fikir sahibi yapar

ve sizide doğal olarak teist yapar

dolambaçlı yollara gerek yok

boğa  gibi görünüp  yılan taklidi yapan bir salyangoz bile 

sizden daha yumuşakça değildir:)

işin doğası kimliğiniz ne ise onunla yazışın  karşı fikirlerde ona göre yazsın

**

siz bence biraz temel mantığı okuyun

zira mantık tanımında :" Düşünme faaliyetinde zihni hatalardan koruyan, doğru düşünmenin kurallarını, ölçülerini ve yöntemlerini gösteren ilim yahut sanat"

faydalı olabilir.

tarihinde nogodbutAllah tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...