Jump to content
Emre Karaköse

BBC MERYEM OĞLUNUN ADININ JESUS DEĞİL İSA OLDUĞUNU VE ÇARMIHA GERİLMEDİĞİNİ AÇIKLADI

Recommended Posts

Kuran İsa'nın tıpkı Adem gibi cinsellik olmadan yaratıldığını söylüyor. Adem'de hem anne hem de baba yokken İsa'da ise baba yok. Yani ayette belirtilen topraktan yaratılma Adem'e ait. Her ikisi de anne+baba = seks olayı olmadan yaratılmıştır. Bunları yıllar önce açıkladık burada.

İkincisi İsa Bursa'da da yaşar Himalaya'da da ve dünyanın başka yerlerinde de yaşadı , ama sonra Rabbin Katı adı verilen ahiret evrenine alındı.

Tıpkı diğer elçiler gibi.

http://emre1974tr.blogspot.com/2016/05/goklerevrenler.html

Bu arada tekrarlayalım, İsa'nın Musa ve Harun'un yeğeni olduğu da ortaya çıkacaktır.

http://emre1974tr.blogspot.com/2018/03/isa-peygamber-musa-ve-harun.html

tarihinde Emre Karaköse tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen bize gönderdiğin Linki kendin okumuyor musun?

Küçük yaşta anne babasından alındı diye yazıyor!

Ve

Tabii ki Himalayada yaşadı ve sonra Allahın yanına çıktı.

Ben de diyorum işte, tam uyuyor. Zaten başka türlü düşünülemez ki ;)

Kuranda da açıkça yazıyor!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayır gerçek bu, hiç ağlayıp tepinme hıristiyan misyoner Desert Wind.

Elçinin adı İsa idi ve çarmıha gerilmedi.

Sahtekarlık olan senin matta, markos gibi insan yazımı hadis kitapların.

tarihinde Emre Karaköse tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiç zırlayıp tepinme, İslam misyoneri ve narsist kılıklı Emre Karaköse.

İslam misyonerliğin tescillidir ki bu noktada "Yalan söylüyorsun" deme lüksün heeç yok.

"Var" demeye niyetli isen eğer, harbiden kendini bir bok zanneden salağın önde gidenisin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İsa hiç yaşamamıştır. Bu yüzden hristiyanlıkta  uydurmadır. Ve islam dini de uydurma bir dindir. Kısaca tüm dinler uydurmadır. 

tarihinde Tengrizm18 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu Emre dünyanın en gerizekalı kişisi... Be beyinsiz, var sayalım BBC böyle bir açıklama yaptı, peki BBC dünya üzerinde din konusunda açıklama yapma, bu konuda herkesin kabul ettiği makam mıdır? Ulan kafası erimiş sk**k, kim s**ker BBC'nin yaptığı yayını? Anca senin gibi öküzler  atlar bu habere (incelemedim, gerçekten var sayıyorum)...

Yıllardır seni tanırım, ortaya bir mevzu atar, belge olarak yine kendi salak yazılarını link verirsin. Senden daha beyinsiz bir mal görmedim. Ateistforum gerizekalıları da ayırdetmeksizin kabul ettiğinden yazıyorsun, yoksa seni bu manyak fikirlerin yüzünden İslami forumlar bile kabul etmez... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Tengrizm18 yazdı:

İsa hiç yaşamamıştır. Bu yüzden hristiyanlıkta  uydurmadır. Ve islam dini de uydurma bir dindir. Kısaca tüm dinler uydurmadır. 

Aslında sende hiç yaşamadın, bende yaşamadım... Hiç birimiz yaşamadık, şuan bir simülasyonun son evresindeyiz. Haberiniz olsun bak bunu sadece ben biliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 20.11.2019 at 01:31, Emre Karaköse yazdı:

Dini kitaplar günlük hayatımda hiçbir zaman kullanmayacağım işe yaramaz bilgiler içeriyor.

meryem oğlunun jesus değilde isa olması hatta budist rahip olması bana ne kazandıracak?

İsa pi sayısını mı bulmuş?

Tekerleği mi icat etmiş?

Ekonomi  devlet yönetimi üzerine yazıları mı var?

Tanrının varlığını gösteren günümüzde doğrulanacak somut delilleri var mı?
isanın senden farkı ne? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Emre Karaköse Bbc bir iddiayı dile getirmiş ve bu böyledir dememiş sen de bunu gerçekdiye yutturmaya çalışıyorsun. 

Aynı Bbc dün Evrim Teorisinin 160. Yılını kutlayıp video yayınladı Evrim gibi bir doğa gerçeğini neden bu saçmalığı kabul ettiğin gibi kabul etmiyorsun o halde?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...