Jump to content

cennette televizyon ve bilgisayar

Recommended Posts

Cennet tamamen saçmalık. 1400 yıl önceki insanların istekleri farklı doğrultudaydı , put ta ona göre ödüller veriyordu. Bugünün insanının istekleri ise daha farklı ,binlerce yıl sonraki insanın istekleri ise daha da farklı olacaktır teknolojik gelişme, yeni buluşlar ve evrim sayesinde. Bu cennet hangi insanlık dönemine hitap edecek? Sonsuza kadar otur hurilerle sohbet et seks yap? Yok ben almayayım. Cennette cehennemde bu dünyada...

Sitelerde Paylaş

Cennet yok, reenkarnasyon var, rüyalarda reenkarnasyonun ispatıdır, rüyalar  daha önceki yaşamımızı gösterir, hiç rüya görmüyenler 

daha önce varolmamıştır, yani ilk defa varolanlar asla rüya görmez.. :)

tarihinde Doğuştan işşiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Doğuştan işşiz yazdı:

Cennet yok, reenkarnasyon var, rüyalarda reenkarnasyonun ispatıdır, rüyalar  daha önceki yaşamımızı gösterir, hiç rüya görmüyenler 

daha önce varolmamıştır, yani ilk defa varolanlar asla rüya görmez.. :)

ilk kez var olanlar kimin reenkarnasyonu?

geçen gece rüyamda kendimi tanrı olarak gördüm 

demek önceki hayatımda tanrıysam.

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, Kirli Sakal yazdı:

ilk kez var olanlar kimin reenkarnasyonu?

geçen gece rüyamda kendimi tanrı olarak gördüm 

demek önceki hayatımda tanrıysam.

Yalan söylüyorsun tanrı olsaydın,kendini göreceli olarak görmezdin. hehe ??

tarihinde Doğuştan işşiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 21.11.2019 at 13:44, bababurayagel yazdı:

cennet denilen bir yerde bu ikisi olmaz buyuk ıhtımal...

siyaset yok...haberde yok..reklamda yok...

istediğin kişiyle görüşebiliyosun...mail facebook vs..gerek yok....pcye ihtiyaç yok

-----------------------------------------------------------------------

sizin fikirleriniz?

Bir ayı bir üzüm salkımının altına gelir.. Atlar, zıplar fakat üzümleri koparamaz .. Sonra da zaten ekşiydi der gümler gider..

Hem,bir dünya güzeli kendine aşık olan birini huzurundan kovar.. O da kendine teselli vermek için tuh ne kadar çirkindi der.. 

İşte, bazı kimseler, binlerce köşkler, saraylar, bahçeler, hurilerle süslü ebedi bir cennete eli yetişmesince ben istemem deyip, gümleyip gidiyorlar.. 

Her ne ise.. Cennetin varlığı bu dünyanın varlığı kadar kesin ve şüphesizken ve Ahiretin varlığına zerreler adedince akli ve mantıki deliller varken, ben ne diye inkâr edip, ahmaklık edip, bu dünyayı kendim ve sevdiklerim için idamhaneye çevireyim ki... 

tarihinde İLİMCİK tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, İLİMCİK yazdı:

Cennetin varlığı bu dünyanın varlığı kadar kesin ve şüphesizken 

ASdsdGdfasdasdasdadasda , islamın  virüsden daha etkili bir silah olduğuna şuan tekrar şahit oldum. Gitmiş görmüş sanki arap sevici...

tarihinde lawrenceKrauss tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, lawrenceKrauss yazdı:

Gitmiş görmüş sanki arap sevici...

Allah insana sadece göz vermemiş.. Aynı zamanda akıl da vermiş.. Öyle ise bir şeyin varlığını kesin olarak kabul etmek için illa ki göz ile görmek gerekmez.. Bu sebeple Kur'an aklı bulunanlara öğüttür.. Sadece gözüne güvenip aklı iptal edenlere değil.. Zaten ahiretin varlığına bu kadar akli ve mantıki delil varken inkâr eden kendi kendine zulmediyor.. İnkârın cezası olarak, bu dünyada muhterem ve Mükerrem bir misafir ve vazifedar bir yolcu makamından ecel celladının satırıyla kesilip hiçliğe ve yokluğa atılmak için bekleyen idamlık mahkum derekesine iniyor.. Zarara kendi rızasıyla gidene merhamet edilmez ve acınmaz. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...