Jump to content
Filozofça

CERN’deki bilimciler açıkladı: Evren aslında hiç var olmamalıydı

Recommended Posts

On 16.12.2019 at 09:18, Filozofça said:

Bak bok kafalı, nasıl ki zencilerin kanırtarak düzdüğü anan senin gibi bir kahpe evladını sıçtı sen dünyaya geldin ve bir gün siktir olup gideceksin ve bir virüs temizlenecek bu aşağılık ve kahpe dünyadan, aynı şekilde evrende oluşan her şeyin de bir doğum ve ölüm anı vardır. Evrenin de bir başlangıcı ve sonu vardır. Maddi varlığın sınırları bunu gerektirir. Evren yoktan var olmaz, varken yok olmaz, ezeli ve ebedidir ancak 14 milyar yıllık evrenin de büyük patlama ile oluşmaya başladığı bir an ve 14 milyar yıllık zamanının da bir başlangıcı vardır, olmak zorundadır. Evrenin sonsuzdan beri genişlemesi mümkün değildir, bu balon gibi şişen evrendeki genişlemenin başladığı küçük bir nokta olması gereklidir. Bu evrimsel mantığın da gösterdiği gerçektir, büyük patlamayı anlatan bilimciler bunu senin gibi götünden konuşarak yapmıyorlar. Burada da cevaplanması gereken bir soru vardır, bilimciler big bang yoktur diye bir yargıya ulaşmamışlardır. Sorunun cevabı da pek çok farklı şey olabilir, bunu ne ben ne senin gibi bir çük kafalı ne de bilimciler henüz bilmiyor olabilir ancak bu big bang yoktur demek değildir. Öyle bir yargıya ulaşırlarsa -ki hiç sanmıyorum- bunu ancak o zaman doğru kabul edebiliriz. Şimdi forum köşesinde mabadından atıp tuttun, köpek gibi havladın diye big bang diye bir şey yoktur anlamına gelmiyor, öyle bir yargıya da varamayız, anladın mı, bok kafalı?

Ayrıca sana kuduz köpek gibi havlama demiştim, bilimsel bir gerçeği konuşacaksan yine bilimsel düşünceye ve dile uygun olarak yapman gerekir kuduz köpek, aksi takdirde benim kafamda böyle havlayan cahil bir köpekten fazlası değilsin ki her havlayan ite kemik atmak veya saçtığı salyalarını silmek zorunda değilim, bu forumda son mesajımdır madem forum yönetimi senin gibi cahil ve kuduz köpekleri itlaf etmiyor benim de artık senin gibi kuduz köpeklerin havladığı, salya saçtığı bu aşağılık hayvan barınağında işim yoktur;

images.jpg

Bırak şimdi şurda sağa sola o kuduz salyalarını saçmayı da, cevap ver: Anti madde ne odlu, götüne mi soktun ki, big bang olabildi? 

Kendi iddiana, kendi sayıkladığın lafa kendini itraz edecek göt kafalı moronun tekisin işte sadece. Bir de çıkmış, herşeyin bir başlangıcı olmak zorunda falan diye sayıklıyorsun oradan, dangalak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, anibal yazdı:

Bırak şimdi şurda sağa sola o kuduz salyalarını saçmayı da, cevap ver: Anti madde ne odlu, götüne mi soktun ki, big bang olabildi? 

Kendi iddiana, kendi sayıkladığın lafa kendini itraz edecek göt kafalı moronun tekisin işte sadece. Bir de çıkmış, herşeyin bir başlangıcı olmak zorunda falan diye sayıklıyorsun oradan, dangalak.

Soruyu cevaplasaydım zaten bilimsel makale yazarak bunu kanıtlardım, burada senin gibi bir kahpe çocuğuyla muhattap olmazdım. Big bang yoktur diye sayıklayan bir forum orospusuyla konuşulacak bir bilimsel gerçek yoktur. Evrenin sonuna dair 3 farklı teori vardır; büyük çökme, büyük donma ve büyük yırtılma. Evrenin sonu bu şekilde mümkünse, evrenin de büyük patlama ile bir başlangıcı olması gerekir, değil mi? Bu yazıdan da big bang yoktur diye bir yargıya varılmıyor zaten. Gerizekalı kahpe çocuğu.

tarihinde Filozofça tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, Filozofça said:

Soruyu cevaplasaydım zaten bilimsel makale yazarak bunu kanıtlardım, burada senin gibi bir kahpe çocuğuyla muhattap olmazdım. Big bang yoktur diye sayıklayan bir forum orospusuyla konuşulacak bir bilimsel gerçek yoktur. Evrenin sonuna dair 3 farklı teori vardır; büyük çökme, büyük donma ve büyük yırtılma. Evrenin sonu bu şekilde mümkünse, evrenin de büyük patlama ile bir başlangıcı olması gerekir, değil mi? Bu yazıdan da big bang yoktur diye bir yargıya varılmıyor zaten. Gerizekalı kahpe çocuğu.

Sana taaa başta moronsun demedik mi? 

Ne makalesi yazacan, ne takla atıp amuda kalkacan, moron? Zaten yazdığın şey kanıtlayacağı şeyi kanıtlıyor. Sana düşen sadece gerzeklik ve moronlukta ısrar edip durmamak.

Onlar teori değil, hipotezdir zaten, bunu da öğren arada. Evrenin sonu olabilir, olmayada bilir. sonu olan şeyin başlangıcı da olmayabilir, başlangıcı olan şeyin sonu da olmayabilir. Gerzek ve moron olduğun için, bunları bilmiyorsun.

Bu yazıdan çıkacak kesin iki yargı var: Biri big bangın olmadığı, diğeri de senin gerzek bir dangalak olduğun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, anibal yazdı:

Sana taaa başta moronsun demedik mi? 

Ne makalesi yazacan, ne takla atıp amuda kalkacan, moron? Zaten yazdığın şey kanıtlayacağı şeyi kanıtlıyor. Sana düşen sadece gerzeklik ve moronlukta ısrar edip durmamak.

Onlar teori değil, hipotezdir zaten, bunu da öğren arada. Evrenin sonu olabilir, olmayada bilir. sonu olan şeyin başlangıcı da olmayabilir, başlangıcı olan şeyin sonu da olmayabilir. Gerzek ve moron olduğun için, bunları bilmiyorsun.

Bu yazıdan çıkacak kesin iki yargı var: Biri big bangın olmadığı, diğeri de senin gerzek bir dangalak olduğun. 

He forum orospusu he, sen bok saçan cahil ve hastalıklı kafanla, big bang yoktur diye cahilce zırvalamaya devam et. Sonu olan her şeyin bir başlangıcı vardır. Evrenin ölümü varsa doğumu da vardır, bu da büyük patlamadır. Evrenin sonsuzdan beri genişlemesi mümkün değildir, bunun bir başlangıcı olmak zorundadır ve bu da büyük patlamadır. Madde bir oluşumdur ve sonsuzdan beri var olması yine mümkün değildir, maddenin oluşmaya başladığı bir an vardır, olmak zorundadır ve büyük patlama da bunun bilimsel izahını yapmaktadır. Yine aynı şekilde 14 milyar yaşında dediğin evrenin zamanının da bir başlangıcı yani oluşmaya başladığı bir an vardır, bu da büyük patlamadır. Daha şu basit mantığı bile kuramayacak kadar gerizekalı, cahil bir kahpe çocuğusun. Bak higgs bozonunun keşfi de büyük patlamanın en önemli kanıtlarından biri olarak ortada duruyor, sen forum köşelerinde cahilce zırvalamaya ve orospuluk yapmaya devam et;

https://tr.sputniknews.com/bilim/201806051033741661-higgs-bozon-parcack/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

He forum orospusu he, sen bok saçan cahil ve hastalıklı kafanla, big bang yoktur diye cahilce zırvalamaya devam et. Sonu olan her şeyin bir başlangıcı vardır. Evrenin sonsuzdan beri genişlemesi mümkün değildir, bunun bir başlangıcı olmak zorundadır ve bu da büyük patlamadır. Madde bir oluşumdur ve sonsuzdan beri var olması yine mümkün değildir, maddenin oluşmaya başladığı bir an vardır, olmak zorundadır. Yine aynı şekilde 14 milyar yaşında dediğin evrenin zamanın da bir başlangıcı yani oluşmaya başladığı bir an vardır, bu da büyük patlamadır. Daha şu basit mantığı bile kuramayacak kadar gerizekalı, cahil bir kahpe çocuğusun. Bak higgs bozonunun keşfi de büyük patlamanın en önemli kanıtlarından biri olarak ortada duruyor, sen forum köşelerinde cahilce zırvalamaya ve orospuluk yapmaya devam et;

https://tr.sputniknews.com/bilim/201806051033741661-higgs-bozon-parcack/

Hala moronlukta ısrar ediyorsun, geri zekalı...

Evrenin sonsuzdan beri genişlemesi mümkündür. Sorun, bunun böyle olduğuna dair elde veri bulunmamasıdır. Maddenin oluşmaya başladığı bir an falanda tamamen senin insani moronluklarınla yaptığın bir çıkarım, higgs bozonu yoksa da, madde, madde olarak oradadır, anlamayacağın şekilde. Moron, sen tekillik denen şei ne sanıyorsun ki?

Büyük patlama olmuş olamaz, bu yeterince açık ve net, kendi koyduğun şeyde bunu söylüyor, sense hala oralardan havlamaya devam ediyorsun. Demedik mi, sana tek lazım olan dangalaklık, gerzeklik ve moronlukta ısrar etmekten vazgeçmek. ama nerde...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, anibal yazdı:

Hala moronlukta ısrar ediyorsun, geri zekalı...

Evrenin sonsuzdan beri genişlemesi mümkündür. Sorun, bunun böyle olduğuna dair elde veri bulunmamasıdır. Maddenin oluşmaya başladığı bir an falanda tamamen senin insani moronluklarınla yaptığın bir çıkarım, higgs bozonu yoksa da, madde, madde olarak oradadır, anlamayacağın şekilde. Moron, sen tekillik denen şei ne sanıyorsun ki?

Büyük patlama olmuş olamaz, bu yeterince açık ve net, kendi koyduğun şeyde bunu söylüyor, sense hala oralardan havlamaya devam ediyorsun. Demedik mi, sana tek lazım olan dangalaklık, gerzeklik ve moronlukta ısrar etmekten vazgeçmek. ama nerde...

Mesela benim senin götünü sonsuzdan beri genişletmem mümkün müdür? Seni sonsuz kere sonsuz bir şekilde, başlangıcı olmayan bir şekilde düzmem mümkün müdür? İlla ki senin götüne soktuğum ve genişletmeye başlattığım bir an vardır ve seni sonsuzdan beri ve sonsuza dek düzemem değil mi? İşte büyük patlama gerçeği de senin götüne koca bir evrenin girdiği ve genişletmeye başladığı ilk andır. Yine anladığın dilde izah edeyim, başka türlü anlaman mümkün değil çünkü, kahpe çocuğu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mesela benim senin götünü sonsuzdan beri genişletmem mümkün müdür? Seni sonsuz kere sonsuz bir şekilde, başlangıcı olmayan şekilde düzmem mümkün müdür? İlla ki senin götüne soktuğum ve genişletmeye başlattığım bir an vardır ve seni sonsuzdan beri ve sonsuza dek düzemem değil mi? İşte büyük patlama gerçeği de senin götüne koca bir evrenin girdiği ve genişletmeye başladığı ilk andır. Yine anladığın dilde izah edeyim, başka türlü anlaman mümkün değil çünkü, kahpe çocuğu.

Bak zavallı moron, gitgide moronlukta yeni levellere atlıyorsun.

Benim götüm evren mi, geri zekalı? İlla laf işitmek istiyorsan, onu da yaparız, mevzu değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

Bak zavallı moron, gitgide moronlukta yeni levellere atlıyorsun.

Benim götüm evren mi, geri zekalı? İlla laf işitmek istiyorsan, onu da yaparız, mevzu değil.

Senin götün de maddi evrene tabiidir. Senin götüne boşaldığım an da büyük patlamadır. Anlamayacak bir şey yok bunda, kahpe çocuğu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin götün de maddi evrene tabiidir. Senin götüne boşaldığım an da büyük patlamadır. Anlamayacak bir şey yok bunda, kahpe çocuğu.

Anan seni sıçarken gözün açıkmış demek ki, ilk gördüğün şey göt olunca her şeyi göt sanıyorsun böyle.

Bi siktir git şurdan, sana yapabileceğim son iyilik bunu demek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, anibal yazdı:

Anan seni sıçarken gözün açıkmış demek ki, ilk gördüğün şey göt olunca her şeyi göt sanıyorsun böyle.

Bi siktir git şurdan, sana yapabileceğim son iyilik bunu demek.

Senin gibi götverenlerin hakettiği karşılık budur. Senin gibi aşağılık virüslerin de yeryüzünden silinmesi gerekir ki silineceksiniz de zaten. Ben sana düzgün konuş bir şeyi dedim orospuluğa devam ettin. Kahpe çocuğu olduğunu gösterdin bana da bunu söylemek düştü işte. Forum orospusu. Kahpe çocuğu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin gibi götverenlerin hakettiği karşılık budur. Senin gibi aşağılık virüslerin de yeryüzünden silinmesi gerekir ki silineceksiniz de zaten. Ben sana düzgün konuş bir şeyi dedim orospuluğa devam ettin. Kahpe çocuğu olduğunu gösterdin bana da bunu söylemek düştü işte. Forum orospusu. Kahpe çocuğu.

bak şurdan s.ktir git ile ilgili görsel sonucu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 15.12.2019 at 17:01, Filozofça yazdı:
Bilimciler evren vakum bozunması ile yok olabilir, evren aslında hiç var olmamalıydı diyerek benim dediğime geliyorlar. Hiççi düşüncelerimi doğruluyorlar.

238948058_hi.jpg.4f15fb9c721297230034e2016cac09bf.jpg

Evren  şu anda  var olduğuna göre  bu bilim adamı bozuntularının  teorileri geçersizdir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...