Jump to content

İslam ülkelerinin hepsi birbirinden beter

Recommended Posts

Nerede bir islam ülkesi var yolsuzluk, iç savaş, zulüm, cinayet, adaletsizlik, baskı, diktatörlük, kötülük almış başını gidiyor. Irak, Suriye, Suudi Arabistan, Afrika ülkeleri vs.

İslam ülkelerinin en düzgünü şimdiye kadar iyi kötü laiklik düzenine geçmiş olan Türkiye'ydi. 

Erdoğan dini siyasi amaçlarına alet ederek burayı da perişan etmekte.

Kısacası bir toplumun berbat olmasının dinle doğrudan bağlantısı var. Ortaçağda hıristiyanlık toplumlarda güçlüydü, Avrupa'nın en karanlık dönemi olarak anılır.

İslam ortadoğuda şuan güçlü ve tüm ortadoğu ülkeleri berbat durumda.

Aslında din toplumlara iyilik değil, her zaman kötülük getirmiştir. Bu da dinlerin insan icadı olduğunun kanıtıdır.

Tarih ve bilim bunu söylüyor.

Bunu inkar eden embesiller neden bu gerçekleri görmemekte direniyor? 

Beyinsiz oldukları için mi?

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, Fridolin yazdı:

Aslında din toplumlara iyilik değil, her zaman kötülük getirmiştir.

çekilen acıların ve yoksulluğun ilahi bir amaca hizmet ettiği vaadi ile dinler gelir. Sonuç olarak din yaygın olduğunda veya yöneticiler dindar olduğunda kötülük gelmesi zaten mutlak olacaktır. 

Çaya şeker kattıkça acılaşmasını beklemek ile yönetime dini iliştirip adalet ve refah beklemek aynı derecede aptalca-gerzekçedir (yada zekice bir dolandırıcılıktır)

tarihinde Mantık tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, YaAllah99 yazdı:

AHMAK ADAM BU DÜNYA MÜSLÜMANIN İMTİHAN YERİDİR CENNETLEMİ KARIŞTIRDINDA DÜNYADA GÜZELLİKLER  BEKLİYORSUN ? GERÇİ KAFA ŞEYTANLAŞTIĞI İÇİN LAF GİRMEZ !

Bu aşağılık dünya imtihan yeri değildir hatta hiçbir şey değildir. İnandığın uyduruk dinler de gerçek değildir. Ölünce yok olma korkusuyla uydurulmuş ebedi hayat, din, allah hurafeleridir. Madem buraya geldin, bu gerçekleri öğrenmenin vakti geldi. Allah, ahiret, ebedi hayat diye bir şey yoktur, ölüm yok oluştur.

tarihinde Filozofça tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Filozofça yazdı:

Bu aşağılık dünya imtihan yeri değildir hatta hiçbir şey değildir. İnandığın uyduruk dinler de gerçek değildir. Madem buraya geldin, bu gerçekleri öğrenmenin vakti geldi. Ahiret diye bir şey yoktur, ölüm yok oluştur.

ŞEYTANIN STENDAPÇISI SENİ SANA BAKARAK NE GÜLÜYOR VARYA İBLİS BİR GÖRSEN KAHKAHA ÜSTÜNE KAHKAHA 

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, YaAllah99 yazdı:

ŞEYTANIN STENDAPÇISI SENİ SANA BAKARAK NE GÜLÜYOR VARYA İBLİS BİR GÖRSEN KAHKAHA ÜSTÜNE KAHKAHA 

Ben de sana bakarak gülüyorum, zırva üstüne zırva, çok yanlış yere geldin ama hoca. Camiye git orada ver vaazını, burada kimse senin din masallarını iplemez. Ölünce yok olacağınızı kabullenemiyorsunuz sadece, ebedi hayat, din, ahiret masallarına sığınıyorsunuz ancak hepsi uydurmadır. Zaten ahiret, ölümden sonra hayat, ebedi hayat diye bir şey yoktu. Ölüm yok oluştu.

Edit: İnanmazsan yanacaksın masallarını, yalanlarını da burada satmaya kalkma yemezler imam efendi;

dinyalan.jpg

tarihinde Filozofça tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Filozofça yazdı:

Ben de sana bakarak gülüyorum, zırva üstüne zırva, çok yanlış yere geldin ama hoca. Camiye git orada ver vaazını, burada kimse senin din masallarını iplemez. Ölünce yok olacağınızı kabullenemiyorsunuz sadece, ebedi hayat, din, ahiret masallarına sığınıyorsunuz ancak hepsi uydurmadır. Zaten ahiret, ölümden sonra hayat, ebedi hayat diye bir şey yoktu. Ölüm yok oluştu.

DİNLE GAFİL: ELLERİNLE GÖZÜNÜ KAPAT BAKAYIM GÖZLERİN GÖRMÜYOR AMA HAYAT VAR MI YOK MU ? VAR DEĞİL Mİ ? İNSANLAR HAREKET EDİYOR SEN ELİNLE GÖZÜNÜ KAPATSAN BİLE SESLER DUYUYORSUN. İŞTE SENDE AYNEN BÖYLE ELİNLE KAPATMIŞSIN GÖZÜNÜ HİÇBİR ŞEY YOK DİYORSUN SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEYECEK!!. BUNU UNUTMA MASAL DEDİĞİN ŞEY EBEDİ PİŞMANLIĞIN OLACAK KURAN-I KERİM HER ŞEYİ DOĞRULANMIŞ BİR GERÇEKTİR!!!

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Filozofça yazdı:

Edit: İnanmazsan yanacaksın masallarını, yalanlarını da burada satmaya kalkma yemezler imam efendi;

dinyalan.jpg

İBLİSİN SÖZLERİNİ BANA SATMAYA KALKMA ASLAN SENİ MAYMUN ETMİŞ ZATEN :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...