Jump to content
SUPERULLAH

Mükemmel bir ateist olmam lazım...

Recommended Posts

Şimdi, John_Ahmet yazdı:

İşte hayat böyle bir şey. Donuk zekalı insanlara karşısındaki çok üstün zekalılar, deli, engelli gibi gelir. Çünkü somut olarak algılayabildiğiniz konular o kadar az ki size az bilinen bir konuda bilgilendirme yapıldığında kendi zekanızı düşük değil de karşınızdakini özürlü sanıyorsunuz. Tipik donuk zekalısın.

Ahhhh canııım üstün zekalı mısın seeeen?

Gördük gördük, devirdaim makinesinin, hayali uygarlıkların gerçek olduğunu sanacak kadar keskin zekan var maşallah.

Hadi canım hadi, şöyle yandan yandan, uza

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Sundance yazdı:

Gördük gördük, devirdaim makinesinin, hayali uygarlıkların gerçek olduğunu sanacak kadar keskin zekan var maşallah.

sanmak ifadesi dışında bu söylediğin doğru. Sanmıyorum öyle olduğunu düşünüyorum. Gerçeği bilmeden sanmak fiilini kullanmak küstahlıktır. "KPP Rosh gravity power" olarak araştırırsan kütle çekiminin kullanılabilir enerji kaynağı olduğunu dolayısıyla geçmişte bu kaynağı kullanarak çalışabilen makinelere devridaim makinesi demişiz ve bu makinelerin çalışabildiği doğrudur. İlkokul ve liselerde üniversitede doğrusu öğretilen bilgilerin yanlışları öğretilir. Sen ilkokul ve lisede öğrendiğin her bilgiyi doğru mu sanıyorsun? 21. yüzyıl bir çok yanlışı düzeltti fakat senin gibi 3.dünya ülkelerinde bulunan donuk zekalılara bunu anlatmak deveye ingilizce öğretmekten daha zor.

tarihinde John_Ahmet tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, John_Ahmet yazdı:

sanmak ifadesi dışında bu söylediğin doğru. Sanmıyorum öyle olduğunu düşünüyorum. Gerçeği bilmeden sanmak fiilini bilmeden söylemek küstahlıktır. "KPP Rosh gravity power" olarak araştırırsan kütle çekiminin kullanılabilir enerji kaynağı olduğunu dolayısıyla geçmişte bu kaynağı kullanarak çalışabilen makinelere devridaim makinesi demişiz ve bu makinelerin çalışabildiği doğrudur. İlkokul ve liselerde üniversitede doğrusu öğretilen bilgilerin yanlışları öğretilir. Sen ilkokul ve lisede öğrendiğin her bilgiyi doğru mu sanıyorsun? 21. yüzyıl bir çok yanlışı düzeltti fakat senin gibi 3.dünya ülkelerinde bulunan donuk zekalılara bunu anlatmak deveye ingilizce öğretmekten daha zor.

Ben sana buyur çalıştır demiştim en son, nerede?

Hadi göster bakalım şu çalışıyor dediğin devir daim makinesini.

Hadi bakalım, buyur koy makineyi önümüze de, biz de utanıp “vay beee sen ne üstün zekalı bir şahısmışsın, ver elini öpelim” diye saygı duyalım sana.

Haaaa, bu kadar atıp tutup da gösteremezsen eğer,  kılkuyrukluğun da tescil edilmiş olur tekrardan.

tarihinde Sundance tarafından düzenlendi
Harf hatası

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Terbiyesiz, ahlaksız uslübu bozuk bir denyoyla tartışma motivasyonum yok. Konu dışı olduğu için üzerinde durmuyorum. "KPP Rosh gravity power" dedim. Ne oldu zor mu geldi bakıp öğrendiklerini paylaşmak? Densiz! Daha fazla zırvalamana izin vermeyeceğim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, John_Ahmet yazdı:

Terbiyesiz, ahlaksız uslübu bozuk bir denyoyla tartışma motivasyonum yok. Konu dışı olduğu için üzerinde durmuyorum. "KPP Rosh gravity power" dedim. Ne oldu zor mu geldi bakıp öğrendiklerini paylaşmak? Densiz! Daha fazla zırvalamana izin vermeyeceğim. 

Eh be Can_Ahmet, madem arkasında duramayacaksın ne diye atıp tutuyorsun?

Çalışıyor dediğin makineyi yap da göster diyorum, şak diye makineyi önüme koyamayıp kıvırmaya başlıyorsun.

Mezdeke gibi kıvırttırmaktan gına geldi seni.

Hadi canım, anca gidersin, bir daha abilerin konuşurken dalma öyle yırtık dondan fırlar gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Böylelikle bir şakirtin annenin annesi ya da babanın babası şeklindeki şakirt sorusunun yanlışlığı, yaklaşımının abesliği ve beraberinde ona verilebilecek en özet "hap" cevap genel hatlarıyla belirlenmiş oldu.

Bu adamdan ister yaşlılık gençlik vb. anlarını göstermesini talep edebilirsiniz. Onları kati surette yaşadı çünkü. İsterseniz diğerleri. Devamı ve örnek çeşitliliği size kalmış. 

İlk yaratıcı ya da herşeyin bir yaratıcısı, ilk neden falan diye de sayıklarsa eğer, ona bu akıl yürütmedeki ön kabul aldığı sözde aksiyomundaki yanlışlığı gösterirsiniz.

Ya herşeyin bir yaratıcısı vardır, ya da yoktur. Birini seç. Onu kullan. Seçtiğin şeyin sadece bir tümevarım mı, yoksa mantıksal zorunluluk mu olduğunu göstererek hem de.

İkisi birden olmaz. Aksi durumda her türlü çelişkidesin. 

Yeni soru ve durumlarda görüşmek dileği ile :) 

(Not: Bu arada buradaki bazı çok değerli arkadaşlara, "trolü besleme" demek istiyorum.)

tarihinde teflon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...