Jump to content

Satanizm

Recommended Posts

• 2 weeks later...
On 17.01.2020 at 02:11, zeus- yazdı:

Ateizm'den Satanizm'e geçen bir kişi.

Bu çocuk 321GO kanalının soramazsın videosunda da vardı. Neden satanist olduğunu söylüyor zaten. Ateist olarak yaşamak kötü etkilemiş ve o da bir inanç arayışına girip satanist olmuş. Satanistlik doğru olduğu için değil. Birde videoda çok mantıklı geldiğini falan söylemişti satanistliğin. Neye göre mantıklı geldiyse artık.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Satanistler fan brown kitapları okur , keci adağı yapar , kecinin derisine tuğ ile buyu yapar , tılsım , muska yazar , kan içer , enok , şeyran , Kabala , danseden whoeları okur , Çin cagrır , kırmızı votka icer , domuz yer , Süleyman’ın amahtarını okur , ayin yapar , grup cinsel parti verir , şeytanı allah yaratığını bile bile Allah’a inamazlar , new ağe , bir katil şeytan  grup vardı en son Quentin tarantino filminde ,  herşeyi kolayca elde etmeye caşışır , insan sevgileri azdır , haram veya iyilik bilmezler , harry poterdaki Voldemort’un büyük hayranıdırlar , genelde hayattan umduğunu bulamayan ,  zionistleri seven ,  ve aslında kendi içindekini şeytan ve cinlere yükleyen , cehenemde baya yatacak olan , kafası karışık olan , forrest Gumpı sevmeyen , ama tabiki tercihlerine saygı duyduğum insanlar . Ama benden uzak şeytana yakın olsunlar ve kedileri rahat bıraksınlar ( son cümle espri ).

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Satanizm pek çok yönden islamdan daha mantıklı ve tutarlıdır, çocukların bile anlayacağı seviyede anlatacak olursam tanrı denilen olgu geleceğimizi ve geçmişimizi bildiği halde bizi sınava tabi tutar, övülmeyi ister ve cehennemiyle korkutur. Tanrı denilen olgu eğer var ise o ancak şeytandır.

tarihinde Goblinoid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Merhabalar . Herkesin inancı kendine muhakkak . Ayet : o bana kitap verecek be beni nebi yapacaktır . Nerede olursam olayım beni bereketli kılacaktır . Hayata olduğum sürece bana namaz ve zekat görevi yükleyecektir . Bana aneme iyi Evlat olacağım , zorba ve isyankar olmayacağım bir yapı verdi . Bana selam olsum , doğduğum gün , olecegim gün ve yeniden dirileceğim gün . Genelde inançlar ters düşer , hemen hemen hiçbiri diğerini kabul etmez , yahudi , sabi , hristiyan , musluman , diğer inançlar , kurancı ve hadisci de birbirini sevmez ( sevenlerde var tabiki) . Yorumunuza gelince tamamen islam dinini ve kuranı araştırmadığınız bayaa bir ortada ( kesinlikle ) .  Cin 21 , 26 , 27 . Akhaf 18 . Rahman 33 . Bakara 208 , 268 .  Nisa 119 . Araf 16 . Enfal 48 . Yusuf 5 , 42 . İbrahim 22 . Hicr 17 .  Nahl 99 .  İsra 27 . Enbiya 82 . Hac 3 , 4 . Sad 37 , 41 , 65 . Haşr 16 . Kalem 6 .  Felak ve nas süresi . Birgun halk bir fahişeyi taşlamak icin ortaya almıştı . İsa peygamber aralarına girince , hepsi bir adım geri attı . Ve İsa peygamber yerden bir taş aldı ve elinen halka doğru uzatıp şöyle dedi : ilk taşı gunahı olmayan atsın dedi , ve kimse taşı almadı ! Selam olsun size

Sitelerde Paylaş

Sırf bu çamur meselesinden mi ? . Bayaa komik . Demek ora takıldın , Allah Allah . Neyse olabilir tabii  . Tüm topraklar kağıt ve tüm denizler mürekkep olsaydı, yinede Allah’ın marifetleri , bilgisini yazmaya yetmezdi . Gaybın ve tüm gizli bilgilerin sahibi Allah’tır . O bunları kimseyle paylaşmaz , uygun gördüğü bir elçi görürse o başka . Birde dipnot eklemek istiyorum bu cümleme : der ki sabah namazına kalkın  belki size bir ikramda bulunuruz , belki ağır bir yük yukleriz . Bir insan kendini teslim ederse ve tövbe edip inanırsa , Allah’ın ayetleri okunduğunda kalbi titrer  ve anlar hisseder , ayetlerin özeliği . Ama Allah dilemezse şaşırtır insanı . Ve o insan kaybolur .  Eğer bir insan Allah’a kalbi ile inanır ve ayetlerine inanırsa onun üzerinde ne korku kalır ne mutsuzluk ve aradığını bulmuş olur . Ve Allah’ta tatbiki o kulunu sever ve kollar . Herşeyi ne ben bilirim , ne de siz bilebilirsiniz Ama yüce Allah herşeyi bilir , o yüzden Allah’a güven en önemlisidir . Ondan sonra zaten inanır ve anlarsın , bir erkeğin eşine güvenmediği zaman dünyası zindan olur , ama kalbinden güvendiği zaman o erkek mutluluk zengini olur ve rahat Yaşar . Siz hiç Allah’a tüm kalbinizle güvendiniz mi ? Kendinize bu soruyu sorun , hiç sağlam , tam bir şekilde güvendiniz mi ? Göze göz , dişe diş . Eğer şüphe ile yaklaştıysanız geçmişte , aynı karşılığı görmüşsünüzdür . Allah içimizde ne varsa onu bilir , bize sinir uçlarımızdan bile yakın , Allah bize ruhundan üfledi 

Sitelerde Paylaş

İstediğin delil bu ayet : ben isa  , rabim bana kitab verecek . Gittiğim heryerde beni bereketli kılacak ! Selam olsun bana  , doğduğum güne , olecegim güne ve yeniden dirileceğim güne . İşte istediğin , okurken seni titreten delil

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...