Jump to content

Foruma giren misafir sayısı çoğalmış.

Recommended Posts

Şimdi, mirasyedi yazdı:

ÇEVRİMİÇİ KULLANICILAR   7 ÜYE, 1 KAYITSIZ, 1.127 MİSAFİR (TAM LİSTE)

Foruma  üye olup  neden yazmıyorlar?:)

Hayvanat bahçesine gidenler Kafeslere girmek değil, Seyretmek isterler.

Sitelerde Paylaş

Buradan yüzlerce üyr haksızca, türlü hakaret ve iftiralarla atıldı. Kala kala bir kaç kişi kaldı onlardı yazmak yerine arasıra bakıp gidiyorlar. 

Bunu yazdığım için iyi biliyorum ki gene atılacağım. Doğru söyleyen dokuz köyden kovalanırmış. 

Eski nikim Adalet123 bu arada. Bazılarının duyduğu anda kininden kudurduğu Adalet123. 

Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, kavak yazdı:

Misafirleri boşver, bu hayvanat bahçesine(!) üye olduktan sonra tek bir kelime bile yazmayanlar var.

Sayıları da bir hayli kabarık...

Peki, bunlara ne demeli?!:89:

Böyle bir forumda yazar olmak, belli bir kültür, bilgi, birikim gerektiriyor. Hiç yazmayanlar belki de bu sebeple çekiniyorlardır, o yüzden sadece izlemekle yetiniyorlardır, olabilir mi?

Şöyle bir gerçek de var... Türkiye'de artık herkesin elinde veya evinde internet bağlantısı var. Milyonlarca internet kullanıcısı demektir bu... Fakat buna rağmen internetteki forumların yazar sayıları çok yüksek değil... Bu da enteresandır...

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, hulas yazdı:

Böyle bir forumda yazar olmak, belli bir kültür, bilgi, birikim gerektiriyor. Hiç yazmayanlar belki de bu sebeple çekiniyorlardır, o yüzden sadece izlemekle yetiniyorlardır, olabilir mi?

Şöyle bir gerçek de var... Türkiye'de artık herkesin elinde veya evinde internet bağlantısı var. Milyonlarca internet kullanıcısı demektir bu... Fakat buna rağmen internetteki forumların yazar sayıları çok yüksek değil... Bu da enteresandır...

Sadece izlemek için üye olmaya lüzum yok, çünkü üye olmadan da tüm konuları okumak pekala mümkün.

Ben hălă bunun mantığını anlamış değilim.

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, HATEM said:

Hayvanat bahçesine gidenler Kafeslere girmek değil, Seyretmek isterler.

Acaba Hatem bakalım bu gün ne gibi şaklabanlıklar yapacak diye seni mi seyrediyorlar? O değil de sen nasıl bu kadar aptal oldun? Söylediğin şu lafın kendine de dokunacağını akledecek kadar zeka yok mu sende?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, sağduyu yazdı:

Acaba Hatem bakalım bu gün ne gibi şaklabanlıklar yapacak diye seni mi seyrediyorlar? O değil de sen nasıl bu kadar aptal oldun? Söylediğin şu lafın kendine de dokunacağını akledecek kadar zeka yok mu sende?

Hayvanat Bahçesinde, Kadrolu hayvânların dışında Bakıcılar Veterinerler de var.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, bilgivehis yazdı:

Anladığım için onu yazdım.

Hayvan olmadığını kanıtlayamadın, hayvan olmaktan başka bir seçenek gösteremedin, o halde sözde hayır desen de gerçekte kabul etmek tek seçeneğin oldu.

Hayvanat bahçesindeki Veteriner ve bakıcılar sence hayvan mı?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, HATEM yazdı:

Hayvanat bahçesindeki Veteriner ve bakıcılar sence hayvan mı?

Hayvan olmadığını, hayvanların bakıcısı olduğunu söyleyen sensin

On 20.01.2020 at 11:06, HATEM yazdı:

Hayvanat Bahçesinde, Kadrolu hayvânların dışında Bakıcılar Veterinerler de var.

Bu sözünle kendini hayvan olarak ilan ediyorsan daha neyi sorguluyorsun?

Ha, ben seyirciyim diyorsan, o halde sormazlar mı, hayvanat bahçesinin gönüllü bir üyesi olmuş, aynı kafesin içindesin ama ben hayvan değilim diyorsun, bu ne perhiz, bu ne lahana.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...