Jump to content

Mevlana ve karisiarasindaki büyük sorun

Recommended Posts

iste böyleee,

Mustafa Aksoy Size sorsalar bu dincilerdeki etek azginligi nerden kaynaklaniyor siz ne dersiniz acaba.Baksaniza kizilaya bile sicramis bu etek azginligi.Adam hem kizilay temsilcisi hemide kuran kursunda ögretmenlik yapiyormus……………......………………………………………...…………….Demekki islamin bir bildigi varki 4 gariya geden müseede ediyor.Birseyler bilmese 4 gariya geder müseede edermi.Insanin erkekligi horozun erkekligi gibi degilki ama.Horozun TAVUGUN üstüne cikmasiyla inmesi en fazla 5 Saniye sürer.Ama insanlarinki öylemiiii?Ateistforumun kurucularindan Doktor HACI yillar önce bir yazisinda demistiki hz,Hüseyinin 200 dene cariyesi ve garisi varmis.Töbe estagfirullah bu 200 avratla nasil bas edebiliyorduku.-----------------------------------------------------------------------------------------------Mevlana 7 ay tekkede Semsi yalniz birakipda eve gitmez.Mevlanayla Sems bir odaya kapanmislar 7 ay odadan disari cikmamislar,kimseyide iceri almamislar.Ihtiyaclari kapinin altindan verilip aliniyormus.Mevlananin garisi arhadaslarina demiski GOCASIZLIGA artik dayanamiyorum.Garinin arhadaslari bu sözleri baska arkadaslarina süülemis,baskalarida baskalarina derken mevlananin gari gocasizlihtan tutustugu tüm gonyaya yayilir.------------------------------------------------------------------------------ Tekkedeki hizmatcida bu dedikoduyu Duyar.Sabah kahvaltisini kapinin altindan Mevlanaya verirken hizmatci derki,Seyhim senin garinin ssözleriyle tüm gonya calkalaniyor.Senin gari demiski artik göcasizlihdan cildiracagim geldi.Bu sözü duyan Mevlana cildirir.Bir faytona biner Dogru eve.Gariya daha selam vermeden garinin golundan tutup gariyi götürüp yataga atar tam 72 dafa gariyi sey eder.---------------------------------------------------------------------------------------------------------Gari baharki bu Adam beni yiyecek tuvaletim var der.Mevlana tuvalete git ama cabuh gel daha doymadim.Kadin dama cihar basar bagirir.CAN GURTARAN YOHMU bu Adam beni yiyecek diye.Tüm gonya halki gapiya dayanir.Gerisi uzun.Bu konu irahmatlih savas Ayin pirogramindada konu edilmisti.-----------------------------------------------------------------------------------------------Simdiiiiiii,Mevlananin durumuda gösteriyorki bu dinliler bir yerden bir GUVVAT aliyorlar ama nerden.Bir kere yataga yatmada 72 kere yapmak inanilir gibi degil.Adam 72 kere yapmis dahada yapacahmis doymamis Adam.Bunu saka sanmayin televizyon pirogramindada tartisil di bu ollayy.Az galsin pirofesör BAYAZLA yazar Niyazi birbirine girecektide SAVAS AY aralarina girdi.-----------------------------Benim dedemde 96 yasinda evlenmeye kalkti ölen köyün imaminin garisiylada anam müsade etmedi.Ben iki yasliyi bakamam diye.Pekiiiiiii dinciler bu gücü nerden aliyor acaba.Her boku ögrendikte bunu bir türlü ögrenemedimBilen yohmii?

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...