Jump to content

Ben bu AKP Genel Başkanının ta a....

Recommended Posts

Suriye'de bulunmamızın sebebini bilmiyorum ama Amerika petrol için ordaysa, Rusya limanları için, PKK/PYD ve diğer örgütler devlet kurmak için, şii militanların ardında İran proxy devlet kurmak için ordaysa apaçıktır ki bizim de orada olmamız şarttır. Hiç bir sebebi olmasa bile sayısız akbabanın göz diktiği bir yerde mutlaka taze bir ceset vardır unutmayın. 

Sitelerde Paylaş

Kısa bir Kronolojik Rusya Analizi:

Yıl 2015. Biz Rus uçağını düşürdük, "Asrın lideri" ve "Strajik derinlik", kim düşür emrini verdi diye birbirleriyle yarışa girdiler. Bir daha olsun bir daha düşürürüz diyorlardı. Bizim ahali korna çalarak turlar atıyordu.
Putin, vurulan pilotuna Rusyanın en önemli ödülünü/madalyasını verdi, pilotun adına anıt dikildi, eşyaları müzede sergilendi. Bizim ahali bayram ediyor ve klavye başında Moskovaya girme hayalleri kuruyordu.
Putin "bu sadece yatırımlarla hallolmaz" dedi ve bizim domates, biberleri almaz oldu. Turistler gelmez oldu.
Bizim Asrı liderimiz çok kurnaz olduğundan "Rus uçağı olduğunu bilmiyorduk" felan diyerek "salak" Putine bunu unutturdu. Putin çok salak ya, herşey eskisi gibi oldu.

Zaman geçti ve dünyada az görülen bir şey oldu. Bizim polisimiz durduk yere tekbir getirerek Rus elçisini kafasından vurdu. Bu "salak" Putinden hiç ses çıkmadı. Bizimkinler hiç şüphelenmedi. Ve "akılsız" Putin, ben sizi çok sevdim diyerek bize S-400leri sattı. Parasını peşin verdik. Bizi Rus uçaklarından korumak için bir Rus savunma kalkanı almıştık.

Sonra Putin, asrı liderimize dondurma ısmarladı, bütün TVler gösterdi. Artık Putin, "Dostum Putin" olmuştu. Dostum Trumpla anlaşamadık mı Dostum Putine takılıyorduk. 
Suriyeye girdik, Dostum Putin ve Dostum Trump arasında ping pong topu olduk derken...
Birden bire, aniden Dostum Putin bizi alçakça sırtımızdan hançerledi.
Neden acaba?

Evet, yukarda bıyık-dostum putin- var
aşağıda ise YPG/PYDye tırlar dolusu silah veren ve onları her alanda koruyan, bize ödediğimiz uçakları bile vermeyen sakal-dostum trump- var
Nereye tükürsek acaba?

Ortadoğu'da önemli bir yemeğin davetli listesinde adınız yoksa bir de menüye bakın. Adınız orada olabilir!

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

NEDEN SURİYEDEYİZ?

Şimdi bir de Suriyeye neden savaş açtığımızı, neden "kardeşim Esad"dan "katil Esed"e geldiğimize bakalım.
Önce güzel güzel beraber tatil yapıyorlardı. Ve sonra...
-Üç günde Emevi Camide namaz kılmayı hedefledi, yani hedef Suriyeyi işgal etmekti
-Sonra Esad devrilsin de ne olursa olsun demeye başladı
-Esad Suriyenin kuzeyini boşaltırım dedi ve orası IŞİD ve Kürtlere kaldı. Bunun yanında yolda lahmacun ısmarlayarak bizimki de oraya Kürt militanlarını taşıdı. 
-Ve sonra ABD, bizim kantinciye zorla IŞİDi temizletti. Bunlara "sınır savaşları" dendi
-IŞİDciler ortalıkta görülmez olunca Suriyeyi (kendi taşıdığı) Kürtlerden (de) temizlemek işine girişti. Bunlar da Kürt Koridorunu temizlemek adı altında yapıldı
-Ve şimdi en son olarak Suriyelileri korumak adı altında HTŞ isimli IŞİD kırıntıları cihadistleri korumak için orda.

Görüldüğü gibi bizim kantinci Emevi Camide namaz kılmaktan zamanla nereye gelmiş.
Peki, Emevi Camide namaz kılmak amacıyla çıkılan bu yolda Türkiyenin şimdiye kadar ne gibi bir çıkarları olmuştur? Koca bir hiç!

Muhtemelen 
Emevi Camiye giderken kaybettiği eşeği ilerde Suriyeden çıkarken geri bulacak ve bunu yine büyük bir zafer olarak millete kazıklayacaktır.
Hatırlayın; bizim kantinci, Süleyman Şahın türbesini Suriyeden kaçırmayı bile büyük bir zafer olarak millete satmıştı.

Müslüman Kardeşler Teşkilatı liderlerinden Muhammed el-Bilteci'nin Mısır'daki olaylar sırasında ölen kızı Esma'ya yazdığı veda mektubunu dinleyen Tayyip, gözyaşlarını tutamamıştı.
Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz el-Suud'un vefatı sebebiyle bir günlük milli yas ilan etmişti
Ama

34 Türk askeri şehit olunca 48 saat ortada görülmez. Yas tutmayı, gözyaşlarını bırak, ilk olarak konut satışı, bira şişeleri, turist sayısı ve araba satışı konularının yer aldığı bir konuşma yapar. Trump ile telefonda yaptığı dedikoduyu anlatarak kendisi ve dinleyicilere kahkahalar attırır.

BU ADAM TÜRKLERİ NEDEN SEVMİYOR?

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
On 28.02.2020 at 22:56, HATEM said:

Rus, Amerikan veyâ Fransız Gâvurudan farkın ne?
???
Daha Gâvur olman mı?

Gavurdan daha gavur olabilmek mümkünse, şehitden daha şehit de olunabilir herhalde.

Acaba Suriyede ölen Türk askerleri mi ya da kendi anavatanlarında ölen Suriyeli askerler mi daha şehit acaba?

Sitelerde Paylaş

Ben bu adam ve stepnesi bahçeli gibi tiplerden ziyade bunları o mevkilere getiren oksijen israflarına saydırıyorum.

Tayyip, bu şerefsiz, çıkarcı, aşağılık, gaddar, sapık, iğrenç kitlenin bir yansıması sadece.

Malum ciğeri beş para etmez köpekliğe meraklı, tecavüzcüsüne aşık kitle orada durdukça tayyip geberir gider yerine başka bir çakal gelir. Ne zaman şark kurnazı çıkarcı ortadoğu kafasını bir kenara bırakırsak ozaman tayyip gibi ciğeri bozuk tipleri sırtımıza bindirmekten kurtuluruz, yoksa tayyip gider mayyip gelir o gider jonny sins gelir..

Sitelerde Paylaş
On 29.02.2020 at 08:49, okuyan said:

Suriye'de bulunmamızın sebebini bilmiyorum ama Amerika petrol için ordaysa, Rusya limanları için, PKK/PYD ve diğer örgütler devlet kurmak için, şii militanların ardında İran proxy devlet kurmak için ordaysa apaçıktır ki bizim de orada olmamız şarttır. Hiç bir sebebi olmasa bile sayısız akbabanın göz diktiği bir yerde mutlaka taze bir ceset vardır unutmayın. 

Neden mi Suriyedeyiz?

Ne emperyalizme karşı ulusal kurtuluş savaşı vermekle,
ne de Çanakkale Savaşıyla bir ilgisi yok İldibin.

Osmanlının başına da üşüşmüşlerdi emperyalist devletler. Hepsi de Osmanlıdan bir pay kapmaya çalışıyordu.
Günümüzde de aynısı Suriyenin başına geldi. "Emperyalizme karşı savaşıyorum" diye iç siyasette yalan söyleyen zat, emperyalistler ile beraber olup Suriyeden bir şeyler koparmaya çalışıyor.

Yalnız, diğerleri satranç oynarken bizimki (bilmediğinden) dama oynamak zorunda kalıyor ve
Şam’a şekere giderken evdeki tuzdan oluyoruz.

Türkiye kaybederken, şerfsiz ve ailesi IŞİDin çıkardığı petrolu İsraile satarak yıllarca ceplerini doldurdu.
Bir yüzükle yola çıkan hırsız, oğluna sabahtan akşama kadar uğraştığı halde paraları sıfırlatamadı, akşama doğru kalan 30milyon eurocuku nere koyacaklarını bilemediler.

Bunları sanki AKP seçmeni bilmiyor mu? Tabii ki biliyorlar ama kendileri başa geçse onlarda aynısını yapacaklarından bu şerefsizin gerçek yüzünü bilmemezlikten geliyorlar!

Bu o.ç. şahsi çıkarları yüzünden hem 15 Temmuzda hem de yabancı ülkelerde cephelerde o kadar insanımız öldü ki yeter artık.

Ölen kendi çocukları olsa, kefen giyip onu karşılayan ama bedelli askerlik yapmış puştlar olsa, klavye başında Rambo kesilenler olsa bizim kantinci itinin poltikalarını seve seve desteklerim.

Sitelerde Paylaş

Gerçeğe (Hakk'a) inanmamanın cezâsı,
Yalanlara inanmaktır.
Bir İlaha inanmayan, Bin puta tapar.
Yalanlarla dolu Zavallı bir düşünce düzeyi, Çok acıklı haller...

tarihinde HATEM tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Savaşa hayır" etkinlikleri yasaklanmış...:D

http://www.istanbul.gov.tr/istanbul-ili-sinirlari-dahilinde-yasaklama-karari

https://odatv.com/savasa-hayir-demek-yasaklandi-03032052.html

Mültecileri alel acele sepetlemeye kalktılar, olmadı.
Şimdi de aba altından sopa gösteriyorlar, ki hiç kimsenin gıkı çıkmasın.

Tanrı meselesi de azıcık buna benzer.
Korkut, sindir, gözdağı ver ve abanın altından sopayı göster...
Göreceksiniz...sonunda hatırı sayılır bir kitle kuzu kuzu sorgusuz sualsiz ve tepkisiz herşeyi yapmaya meyillenir!
Benimkisi tabii ki sadece bir hipotez! :D

Sevsinler...

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
1 hour ago, HATEM said:

AKP seçmeni hiç yalan söyler mi?

Gözleri Tayyipdeymiş 

Tayyibin karşısında el pençe olmuşlar.

Gerçekten öylemiymiş bir bakalım:

Putin hepsini tek tek ayağına getirtiyor, Reisi bile!

Bizim kantinci rus bakanların ayağına gitmek zorunda kalıyor.

Psikolojik olarak Putin ne yazık bizimkinleri ezmiş.

Kozlar da zaten onun elinde idi.

Bizim askerlerimizi öldüren Putinin ayağına gidip ateşkes isteyenler bunlar.

Lozana gitseler acaba daha neleri neleri verirdik?

Sitelerde Paylaş

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç; 

"Bizim şehitlerimize, ‘kelle’ diyen bir kişinin sıfatlarını sayıyorum ben size. 
Şehide kelle diyen kişi haysiyetsizdir, 
şehide kelle diyen kişi Türkiye Cumhuriyeti’nde şerefsizdir, 
şehide kelle diyen kişi onursuzdur, 
şehide kelle diyen vatan hainidir. 

Bu kişi Türkiye Cumhuriyeti’nin cumhurbaşkanı olamaz, temsil edemez. 

Bu kişi kendi evladından, kendi çocuklarına bütün fonları oluşturup onların zenginleşmesine ve telefonlarda paraları sıfırlattığı çocuklarına bir tanesine bedelli, diğerine çürük raporu aldırıp milletin çocukları askere gidip şehit düşüp anaların bağrı yanarken konuşan o şehide ‘kelle’ diyen kişi haysiyetsiz kişidir, onursuz kişidir, şerefsiz kişidir” 

Sitelerde Paylaş

Şubat başında Erdoğan:

"Suriye rejimi Soçi'deki sınırlarına çekilene kadar İdlib'deki sorun çözülmeyecektir. İdlib'deki çözüm rejimin saldırganlığının bir an önce durdurulması, daha önceki anlaşmalardaki sınırlara çekilmesidir.
Aksi takdirde şubat ayı bitmeden biz bu işi yapacağız"
"Gerekirse ölmeyi göze aldık. Varsa aynı fedakarlığı göze alan hodri meydan diyoruz"

Kedi kendini arslan sandı, kükredi, ultimatum verdi. Her zaman olduğu gibi yine bu sorun Türkiyenin beka sorunu oldu, Milli Mücadele ile kıyasladı. Kantinci gibi düşünmeyen herkes her zaman olduğu gibi vatan haini oldu. Ortağı Bahçeli Şama kadar girelim dedi.
Ve Şubat ayı sonunda ultimatum bitecek ve asrın lideri onlara hanyayı konyayı gösterecekti.

Şubat bitti ve nasıl olduysa asrın lideri, bizim askerimizi öldüren Putinin ayağına ateşkes istemek için gitti.
Aşağıdaki haritada yeni sınırların ultimatum verdiği zamandan daha kötü olduğu görülüyor.

idlib-yay%C4%B1n-tr-1362x1456.jpg

Ultimatum verip de sonra durumu öncesinden daha kötü bir pozisyona sokan bu zihniyet aynen Sevri imzalayan zihniyettir. Kabiliyeti bu kadardır! Fazlasını beklemek hayalcilik olur. 

Sonra:

"İyi yaptık damat", "Çok yaşa padişahım"... Ve şakaşakçılar....
Hepsi bu!

Burda yazılanları, bu haritayı AKPliler görmüyor mu? Tabii görüyorlar.
Burda biri konuyu hakka inanmaya, putlara felan getirmiş.
Müslümanların kutsal, değişmemiş, Allahın sözleri olan Kuranda yazar:

Senden önce gönderdiğimiz resullerimize sor: Rahman'dan başka ibadet edilecek tanrılar yapmış mıyızZuhruf 45

Evet müslüman AKPliler bunu okumuyor mu? Mesela bu ayetteki saçmalığı görmüyor nu? Tabii ki bunu da okuyorlar.
Bunları görüyor ama kabullenemiyorlar. Bu gözlerine soktuğumuz gerçekler bunların ömür boyu inandıkları dini, 18 senedir peşinden gittikleri reisi ve o zihniyetini çöpe atıyor. Yalan, yanlış olduğunu, beceriksizliklerini apaçık, gizlenemeyicek şekilde gözler önüne seriyor.
Bunu görüyorlar, itiraz edemiyorlar ama kabullenemiyorlar da.
Acınacak durumdalar ama acıyamıyorum çünkü olan ülkeme, vatanıma, milletime oluyor. Bu beyinsizlerin ne olacağı beni ilgilendirmiyor ama bunların "günahsız" çocuklarına acıyorum! Onları kurtarabilsek bari.
İyi günler

Sitelerde Paylaş

Bandı geriye saralım...

Tayyip seçilir seçilmez ABDnin BOP projesini hayata geçirebilmek amacıyla ABDnin Türkiyeye asker göndermesini ve Türkiyeyi ABD üssü yapabilmesi için bir tezkere geçirmeye çalışır ama başarılı olamaz.
Tayyip, Saddamın, Kaddafinin, Esadın ayağının kaydıralacağının BOP projesinin bir parçası olduğundan haberdardır.
Tayyip o zamanlar zaten kürsüye çıkıp şahsının BOP Eşbaşkanı olduğunu gururla söylemiştır.
Kürt açılımı da BOPun bir parçasıdır. Plan, "kardeşim Esadın" Suriyesi ve Türkiye arasındaki mayınlar yok edilecek, yerel yönetime geçilip Kürdistan ve "katil Esedin" Suriyesinin bir bölümü Büyük Osmanlının bir parçası olacaktı. Erdoğanın hayalleri böyleydi.

Libyada, Mısırda, Irakta "diktatörler" tek tek düşer. Suriyede Esad diğerleri gibi kolay lokma olmaz, direnir. 
2014 yılında ağır ağır ABD, ılımlı islamdan ümidi keser. Bu arada Türkiyenin eline büyük bir fırsat geçer. Suriyeye girip IŞİDi temizlemek. Bu dış dünyada sükse yapacak ve Suriyede (bugün konuşulan) bütün isteklerimizi yerine getirebilecek fırsat hükümetin IŞİDle savaş istememesi nedeniyle kaçırılır. BOPa fayda sağlayacak şekilde Suriyeye (IŞİDe karşı savaşacak) Kürt militanlarının geçmesine yardımcı olunur. O zamanlar Tayyibin açık hedefi Türkiye Cumhuriyeti olduğundan bu geçiş tam Cumhuriyet Bayramına denk getirilir. 
ABDnin gözünde ılımlı islamın düşmesi nedeniyle Asrın Lideri, dış siyasette ağır ağır zikzaklar yapmaya başlar.
Hem Kürt militanlarının oraya geçmesini sağlanır hem IŞİD beslenir. IŞİDin Kürtlere karşı kazanmasını da isteyen bizimkilerdir. (Bunun nedenlerinden biri muhtemelen (enerji bakanı) damat üzerinden IŞİDin Türkiye üzerinden sattığı petroldür. Burdan büyük paralar kazanırlar)
Rus uçağı düşürülüp bayram yapılır. 
Sonra S-400ler alınır. NATOdan çıkıp  Şanghay Beşlisine ortak olma planları yapılır vs.
Bu arada Rusya Esada yardımcı olarak Suriyedeki dengelerin değişmesine neden olur.
Geçen zamanda Kürt açılımı bitirilmemiş ama soğuk dondurucuya kaldırılmıştır. Zamanı geldi mi yine servis edilecektir.

Asrın Liderinin, en son "Dostum Trump" "Dostum Putin"e varan zikzaklarının nedeni ABDnin ılımlı islamdan vazgeçmesedir. Reis artık elindeki bütün kozları oynamaktadır çünkü devrilen "diktatörlerden" sonra sıra kendine geleceği korkusu vardır. Zaten ılımlı islamın çöpe atılmasıyla Reisin siyaseten var olma nedeni sonlandırılmıştır.

Videodaki haritaya bakarsanız İldibin kurulacak bir Kürdistan ile hiç bir alakası olmadığını görürsünüz. Orayı savunmanın, orda olmanın Türkiyeye hiç bir getirisi yoktur. İldip Esadın eline geçse ne olur geçmese ne olur? Esad ordan Türkiyeye mi saldıracak? Orası Türkiye için neden bu kadar önemli?
Bunlar Reisin cevap veremediği sorular. Cevabını ben vereyim. Asrın lideri hâlâ ılımlı islamı yaşatmaya çalışıyor (radikal islamcıları kullanarak ta olsa) çünkü bu ONUN artık var olma savaşıdır. 

Şimdi biraz ileriye bakalım.
Ben ne yazık, bizim kantinci ne tarafta durursa dursun devamlı BOP projesinin yine de işlediğini görmekteyim. İyimser bir şekilde BOP için çalışmıyor demek istesek bile onun bu projeyi durdurmaya ne gücü ne de zekası olduğunu görüyoruz.

Karşındaki Putinde bu zatın cihadistlere yardım ettiği görüntüleri var, IŞİDin petrolünü İsraile satmakta yardımcı olduğunu biliyor. Ayrıca bildiğim kadar PKK Ruslara göre bir terör örgütü bile değil.
ABD desen, Reza Zarraf ellerinde, Halk Bankası Başkanı ellerinde. Tayyipgilerin milyarlarının tümüne el koyamasa da deşfire etme imkanları ellerinde. Ve ayrıca YPGye hem silah hem finansal yardım ediyorlar.

Görünen o ki en geç 2023 seçimlerine kadar Kürdistanın temelleri atılacak ve kurulmaya başlanılacak gibi.

Aklımdan geçen senaryoyu belki ilerde yazabilirim.

Şimdilik iyi günler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...