Jump to content

Kemal Kılıçdaroğlu

Recommended Posts

Bunun kadar salak bir muhalefet başkanı görmedim, biraz sesini çıkar be adam! Ülke yangın yerine döndü! Bağır, gürle! Adamlar yanlış üzerine yanlış yapıyor, ülke batıyor! 

Yapamıyorsan da siktir ol git. Yapana bırak.

Nefret ediyorum artık.

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Bunun kadar salak bir muhalefet başkanı görmedim, biraz sesini çıkar be adam! Ülke yangın yerine döndü! Bağır, gürle! Adamlar yanlış üzerine yanlış yapıyor, ülke batıyor! 

Yapamıyorsan da siktir ol git. Yapana bırak.

Nefret ediyorum artık.

Şİmdiye kadar herşeyi bildiğim halde pek bahsetmedim, hani umudum olduğundan değil, diğer insanların umudunu yitirmesine neden olmak istemedim.

Ancak bu konuda pek bahsetmemiş olmam aslında yanlıştı, çünkü sessiz kalmanın zamanı gelmiş geçiyordu.

Neyse, artık şunu iyice öğrenmeniz gerekiyor, bu ülkede hiç bir muhalif iktidardan bağımsız değildir, hepsi iktidarın yaptığı ve yapacaklarına bir proje kapsamında dahildir.

Yani muhalif olarak gördüğünüz ne kadar siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu varsa sadece göz boyama, oyalama ve iktidarın hedefinin dolaylı bir parçası rolünü sürdürmektedirler.

Recep Tayyip Erdoğan: BOP Eş Başkanı.

Kemal Kılıçdaroğlu: BOP projesinin yürümesinde rol alan ve BOP projesinin bir numaralı destekçisi Soros vakfı TESEV kurucusudur.

Devlet Bahçeli: BOP projesinin yürümesinde engel olma ihtimali taşıyan ülkücüleri etkisizleştirme ve ülke siyasetinin bu proje lehine yürümesinde rol almıştır.

HDP: BOP projesinin "Böl Parçala Yönet" ayağını yürütmektedir.

Doğu Perinçek: o da Bahçeli gibi BOP projesinin yürümesinde potansiyel risk taşıyan devrimcileri etkisizleştirme görevi yürütmektedir.

Sivil Toplum Kuruluşları: halkın farklı kesimlerini sözde temsil eden bu örgütler gerçekte temsil ettikleri kesimleri susturma ve etkisizleştirme görevi yürüterek BOP projesinin önemli bir ayağını temsil etmektedirler. Çoğunun banka hesaplarına ABD-AB'nin CFR gibi örgütlerinden Avro, Dolar yatırıldığı kanıtlanmıştır.

Medya: BOP projesinin yürümesinde en önemli sac ayağını oluşturmaktadır, halkı kandırma, aldatma, doğruları saptırma, gerçekleri gizleme ve kısaca uyutma görevi yürütmektedirler.

Biz bu gerçekleri söylediğimizde komplo teorisi diyenler olacaktır, kaynak göster diyenler olacaktır, lakin siz böyle diyenlere aldanmayın, zaten bugüne kadar böyle diyenlere aldandığınız için muhalif liderleri salak zanettiniz ve ülke bu yüzden bu hale geldi. Yani gerçekler çok acı olduğu için inanmak istemediniz, hep kendinize umut vermeye çalıştınız.

Oysa umut da çözüm de sizin elinizdedir, siz uyanmadığınız ve birilerinden medet beklediğiniz müddetçe bu böyle gider.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, bilgivehis yazdı:

Kemal Kılıçdaroğlu: BOP projesinin yürümesinde rol alan ve BOP projesinin bir numaralı destekçisi Soros vakfı TESEV kurucusudur.

Buna artık inanmaya başladım. Ülkede bu kadar iktidar lehine hainlik varken susan ve isyan etmeyen bir güç odağına da hain demek doğrudur. Kılıçdaroğlu da bir haindir.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, bilgivehis yazdı:

Şİmdiye kadar herşeyi bildiğim halde pek bahsetmedim, hani umudum olduğundan değil, diğer insanların umudunu yitirmesine neden olmak istemedim.

Ancak bu konuda pek bahsetmemiş olmam aslında yanlıştı, çünkü sessiz kalmanın zamanı gelmiş geçiyordu.

Neyse, artık şunu iyice öğrenmeniz gerekiyor, bu ülkede hiç bir muhalif iktidardan bağımsız değildir, hepsi iktidarın yaptığı ve yapacaklarına bir proje kapsamında dahildir.

Yani muhalif olarak gördüğünüz ne kadar siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu varsa sadece göz boyama, oyalama ve iktidarın hedefinin dolaylı bir parçası rolünü sürdürmektedirler.

Recep Tayyip Erdoğan: BOP Eş Başkanı.

Devlet Bahçeli: BOP projesinin yürümesinde engel olma ihtimali taşıyan ülkücüleri etkisizleştirme ve ülke siyasetinin bu proje lehine yürümesinde rol almıştır.

HDP: BOP projesinin "Böl Parçala Yönet" ayağını yürütmektedir.

Doğu Perinçek: o da Bahçeli gibi BOP projesinin yürümesinde potansiyel risk taşıyan devrimcileri etkisizleştirme görevi yürütmektedir.

Sivil Toplum Kuruluşları: halkın farklı kesimlerini sözde temsil eden bu örgütler gerçekte temsil ettikleri kesimleri susturma ve etkisizleştirme görevi yürüterek BOP projesinin önemli bir ayağını temsil etmektedirler. Çoğunun banka hesaplarına ABD-AB'nin CFR gibi örgütlerinden Avro, Dolar yatırıldığı kanıtlanmıştır.

Medya: BOP projesinin yürümesinde en önemli sac ayağını oluşturmaktadır, halkı kandırma, aldatma, doğruları saptırma, gerçekleri gizleme ve kısaca uyutma görevi yürütmektedirler.

Biz bu gerçekleri söylediğimizde komplo teorisi diyenler olacaktır, kaynak göster diyenler olacaktır, lakin siz böyle diyenlere aldanmayın, zaten bugüne kadar böyle diyenlere aldandığınız için muhalif liderleri salak zanettiniz ve ülke bu yüzden bu hale geldi. Yani gerçekler çok acı olduğu için inanmak istemediniz, hep kendinize umut vermeye çalıştınız.

Oysa umut da çözüm de sizin elinizdedir, siz uyanmadığınız ve birilerinden medet beklediğiniz müddetçe bu böyle gider.

Komplo teorilerine inanmam ama bunlar bana mantıklı geldi.

Sitelerde Paylaş

CHP kimliğini, kuruluş amacı olan ilkelerini zaten uzun zaman önce kaybetti. Atatürk'ün mirası kürt asıllı alevi partisi haline getirildi, cumhuriyetin ve devrimlerin savunucusu durumundan eser bırakmadılar.

Çoğu insan akp karşısında birlik oluşturmak için chp ye istemeye istemeye oy veriyor. 

Akp bitse ve seküler, cumhuriyetçi rakip parti çıkabilse tahminim chp baraj sorunu yaşayan bir partiye dönüşecektir.

Chp muhalefet konusunda öylesine zavallı ve yetersiz hale geldi ki youtube üzerinde yayın yapan sabahattin önkibar gibi insanlar abartısız chp'nin 10 katı muhalefet yapıyordur.

Belki sürekli belli partileri koşulsuz desteklemek yerine güvenilen dürüst, aydın insanları bağımsız olarak meclise sokmak bir çözüm olabilirdi lakin öncelikle başkanlık sistemi denen garabetin aşılması gerekecektir..

Sitelerde Paylaş

Şeriatçı it, köpeklerin, uluslararası it ve mafyanın köpekliği uğruna insanlarımız öldürülüyor. Taşeron olarak kullanılıyoruz.

İnsanları sen uyandıracaksın, ayağa kalkacaksın. Bağıracaksın! Haykıracaksın! Uyandıracaksın! İnsanlar senden ses bekliyor? Neredesin Kılıçdaroğlu? 

Yazıklar olsun.

Sitelerde Paylaş

Kılıçdar adam olsaydı zaten 16 Nisan 2017 gecesi bütün hayır diyenleri ortada bırakmazdı. O gece sinsi bir yılan gibi deliğine saklandı. Sonra da adalet yürüyüşü diye bir tiyatro sergileyip yine kahraman oldu ve koltuğunu sağlama aldı.

Ebu Kafir nickli arkadaşın dediği gibi CHP artık Kürt Alevilerinin partisi haline geldi. Sinsice mezhepçilik ve hemşehricilik yapıyorlar sürekli. Partide Atatürkçü insanlar kaldıysa da küçük bir azınlıktır. Onları da yakında ihraç ederler.

Ulusalcı ve Kemalist/Atatürkçü bir parti kurulsa diyeceğim ama onun da arkasında destekleyici bir güç olmaz. Ben de komplo teorilerini sevmem ama bilgivehis'in dedikleri biraz mantıklı geliyor. Sanki ortada bir düzen var ve bu düzen Kemalistlerin, Atatürkçülerin, ulusalcıların, milliyetçilerin ve vatanseverlerin ses çıkarmasına izin vermiyor.

Bakın muhalefetin yaptığı eleştirilere mesela. Hiç Atatürk, cumhuriyet ya da laiklikle ilgili bir endişelerini dile getirdiklerini görüyor musunuz? Anca gündelik olaylarla yetiniyorlar.

tarihinde Las Seis Flechas tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...