Jump to content

CHP'ye üye olalım

Recommended Posts

Üye olunca YCHP'nin AKP ile birlikte yürüttüğü Cumhuriyeti yıkma, Atatürk'ü bitirme, milleti araplaştırma, ülkeyi bataklığa götürme hedefinin bir parçası olacaksın.

Orada sana öyle Atatürk, Cumhuriyet, Laiklik propagandası yaptırmazlar, PKK ve Feto aleyhinde konuşturmazlar.

Hani bir yere kadar gidersin ama dikkat çektiğin anda fişini çekerler.

Dışarıda oradan daha iyi mücadele edebilirsin, en azından bir partiye bağımlı olmadığın için bir nebze ötebilirsin.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, muyaepa yazdı:

Evrime inanmıyorum kardeşim neden inanmam için tırı vırı ediyorsun. Bu forumda çok boş yapan insan var harbiden. İnanamıyorum ne demek? Araştırdım ve kabul etmiyorum demek. Gelmişsin bana evrime inanılmaz öğrenilir diyorsun. Ya sıkıntılısın. Ya da çok bilgili olduğunu düşünen bir liselisin.

Deistmişsin zaten. Daha yolun başlarında sayılırsın, çaylaksın. Zamanla evrim gerçeğini de kabulleneceksin ve hatta ateist bile olacaksın. 

Deizm ateizme giden yoldaki ilk ana duraktır. Biz de geçtik o yollardan...

tarihinde Las Seis Flechas tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, muyaepa yazdı:

Bu forum siyaset tartışmak için değildir. Lütfen siyaset propagandası yapmayalım arkadaşlar.

Aklı mantığı bilimi devre dışı bırakıp futbol takımı tutar gibi siyasetten bahsetmiyoruz. :)

Siyaset her zaman her yerde tartışılmalı.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Las Seis Flechas yazdı:

CHP Kuvay-i Milliye'dir, bir avuç çapulcunun değil Kemalistlerin partisidir. CHP'yi geri almadan Türkiye'yi geri almak mümkün değildir. Bence topluca üye olmalıyız. 

Ben bu sabah üyelik başvurumu yaptım. 

sürüye uymak zorunda kalacaksın. :)

suru_psikolojisi.gif

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, muyaepa yazdı:

Evrime inanmıyorum kardeşim neden inanmam için tırı vırı ediyorsun. Bu forumda çok boş yapan insan var harbiden. İnanamıyorum ne demek? Araştırdım ve kabul etmiyorum demek. Gelmişsin bana evrime inanılmaz öğrenilir diyorsun. Ya sıkıntılısın. Ya da çok bilgili olduğunu düşünen bir liselisin.

Forumun yeni trolü gelmiş.

Evrime ben de inanmıyorum, Evrim inanılacak birşey değil zaten, Evrim inanılmaz, bilinir. 
Evrim araştırınca çok kolay bilinecek, kavranılacak bir konu, ya araştırmamışsın, ya da anlamayacak kapasitede bir moronsun. Başka seçenek yok. Hadi yallah.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Forumun yeni trolü gelmiş.

Evrime ben de inanmıyorum, Evrim inanılacak birşey değil zaten, Evrim inanılmaz, bilinir. 
Evrim araştırınca çok kolay bilinecek, kavranılacak bir konu, ya araştırmamışsın, ya da anlamayacak kapasitede bir moronsun. Başka seçenek yok. Hadi yallah.

Ortalama bir Türk vatandaşı evrimin yalan olduğunu düşünür zaten. Çünkü yıllardan beridir bu yönde çok kuvvetli bir algı operasyonu ve manipülasyon var ülkemizde. Bu arkadaş da onların kurbanlarından birisi sadece.

Türkiye'de büyük çoğunluk zaten evrimi inkar ediyor, bu kadar insanı troll mü ilan edelim?

Bana göre yeni yeni araştırmaya başlayan birisi gibi geldi. Tanımadan hakkında peşin hüküm vermek bence doğru değil. Bu tür insanlara saldırmak yerine tam aksine yardımcı olmak bence fayda sağlar. 

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, muyaepa yazdı:

Annene sor bakalim dogum tarihini yanlis giren(bilerek) liseli, anan evrime inaniyor muymus?(Dalga amacli degil) 31 yasinda adamim birkac liseli saykoluk yapiyor burada bana. Anlamadigim ise bu forum bence yas dogrulamasi icin TC kimlik fotosu istemeli ve 18 yaşindan buyukleri almali. Buraya gelipte klavyeden deliknlilik yapma tamam mi Abisi?

Deist olduğunu iddia ediyorsun ama fikirlerin aynı Müslümanlar gibi. Bana deist değil de isyankarsın gibi geldin bu yazdıklarını gördükten sonra.

Ne kadar gerçekleri kabul etmek istemesen de evrim buz gibi gerçektir. Ön yargılarını ve kafandaki dini dogmaları bir kenara bırakıp araştırırsan bunu sen de görebilirsin. 

Ama bu başlık tamamen siyasetle ilgili. Başlığı amacından saptırma lütfen. Varsa bir fikrin alakalı bir başlıkta yaz. 

Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, muyaepa yazdı:

Annene sor bakalim dogum tarihini yanlis giren(bilerek) liseli, anan evrime inaniyor muymus?(Dalga amacli degil) 31 yasinda adamim birkac liseli saykoluk yapiyor burada bana. Anlamadigim ise bu forum bence yas dogrulamasi icin TC kimlik fotosu istemeli ve 18 yaşindan buyukleri almali. Buraya gelipte klavyeden deliknlilik yapma tamam mi Abisi?

Abi yapma vurma çok büyüksün?

Bilemedik büyüklüğünü?

ha siktir lan.

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, mirasyedi yazdı:

sürüye uymak zorunda kalacaksın. :)

suru_psikolojisi.gif

Budur. 

Malesef Bazı sistemler öyle bir kurulmuş ki, sisteme karşı olsan bile sistemin ekmeğine Yag-Bal sürüyorsun. Olsan da olmasan da değişen bir şey olmayacağından gereksiz eylemdir. Fakat üye olmayan en azından bir nebze "bile bile aklımla alay edercesine lades demedim, istemeden mecburiyetten, asgari sistemin parçası oluyorum" diye kendini avutuyordur. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...