Jump to content

Bütün bilimsel kurallar Allahın Ayetleridir

Recommended Posts

Evet evreni yaratan evreni belirli kurallara bağlamıştır bu kurallara biz bilim diyoruz

Dolayısıyla Bütün bilimsel kurallar Allahın Ayetleridir.Sadece  kuran ayetleri yok bilimsel her kural Allahın ayetidir Dolayısıyla bulunan her yeni bilimsel keşif Müslümanın imanını artırır.

Sitelerde Paylaş

Niye Arap tanrısının kanunları olsun? Belki de Atatürk'ün kanunlarıdır. Hatta bizim o gördüğümüz Mustafa Kemal Paşa aslında tanrının insan biçimine girmiş hali sadece. Ancak ondan sonra gelenler onun mesajını tahrif ettiği için bugünkü hale geldik. Bunların hepsi imtihan.

Evet 5 dakikada yeni bir din kurdum hadi çürütün bu dini bakalım ?

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, muslumangenc yazdı:

Evet evreni yaratan evreni belirli kurallara bağlamıştır bu kurallara biz bilim diyoruz

Dolayısıyla Bütün bilimsel kurallar Allahın Ayetleridir.Sadece  kuran ayetleri yok bilimsel her kural Allahın ayetidir Dolayısıyla bulunan her yeni bilimsel keşif Müslümanın imanını artırır.

Zırva!

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Las Seis Flechas yazdı:

Niye Arap tanrısının kanunları olsun? Belki de Atatürk'ün kanunlarıdır. Hatta bizim o gördüğümüz Mustafa Kemal Paşa aslında tanrının insan biçimine girmiş hali sadece. Ancak ondan sonra gelenler onun mesajını tahrif ettiği için bugünkü hale geldik. Bunların hepsi imtihan.

Bu dinin ilk müritlerinden biri olma şerefine nail olduğum için kendimden gurur duyuyorum.

Bu dinin en iyi taraflarından biri, nasıl ibadet edileceği Nutuk kitabında açıkça belirtilmiştir.

Biz ilhamlarımızı gaipten değil, hayattan alacağız.

Bağımsızlığımızı ve Cumhuriyeti korumak birinci görevimiz olacaktır.

Düşman bütün kaleleri ele geçirse dahi  ya istiklal ya ölüm uygulamaktan çekinmeyeceğiz.

Ülkeyi müreffeh ve çağdaş ülkeler seviyesine getirmek boynumuzun borcu olacaktır.

Altı Ok hedeflerine ulaşmak için bütün benliğimizi, varlığımızı seferber edeceğiz.

Bugün dinci faşizmin ülkeyi ele geçirmesi, Cumhuriyetin yıkılması, ülkenin tek adama geçmesi, bütün kalelerin ele geçirlmesi bizleri yıldırmayacak, aksine daha cesur, daha fedakar olacagız.

Bilim Atatürk'ü yanlışlıyorsa bilimi baz alacağız, ancak bugüne kadar Atatürk'ün bütün görüş ve hedefleri bilimle çelişmek şöyle dursun, bilimle tamamen örtüşmektedir.

İşte bizim dinimizin ibadet şekli kısaca böyledir, tüm müslüman alemine duyurulur, tez elden bu dine katılmanızı namus, karakter ve geleceğinizi korumanızı talep ediyorum.

Katılım çok kolaydır, ön yargısız ve tarafsız dininize varana kadar her şeyi sorgulamakla katılmış oluyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
51 minutes ago, Las Seis Flechas said:

:) size üzgün bir haberim var tanrınız öldü

Sitelerde Paylaş

Allahın ayetleri sadece kuranda yazanlar ile sınırlı değildir örneğin yerçekimi Allahın ayetidir

atomlar

uzay

gezegenler

yıldızlar

kısacası kainatta bilim adına ne varsa Allahın ayeti ve kanunudur

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, muslumangenc yazdı:

Allahın ayetleri sadece kuranda yazanlar ile sınırlı değildir örneğin yerçekimi Allahın ayetidir

atomlar

uzay

gezegenler

yıldızlar

kısacası kainatta bilim adına ne varsa Allahın ayeti ve kanunudur

Zırva!

Sitelerde Paylaş

Geçen tanrı ile konuştum ve bana "din diye bir kişiye kitap yazmasını söyleyecek kadar ahmak olduğunu mu düşünüyorsun. Bu kadar sahtekar bu yöntem ile halkı kandırır iken neden bu sahtekarlar ile aynı yöntem ile kendimi tanıtayım.  kullarım tarafsız ve rasyonel olarak bu sahtekar dinlerden farkımı nasıl bulabilir? Sen benim bu kadar Sadist, Manyak ve yarattığım mantığa hakaret olduğumu mu söylüyorsun "

Deyip sinirlenince hiç tartışmadım. 

Yani Malesef bütün bilimsel kurallar ve olgular İslam adındaki dinin Allah adındaki Arap tanrısının değil. 

Bütün bu kurallar benim konuştuğum tanrınındır. 

Sitelerde Paylaş

iste böyleee

Bilimsel KURALLAR Allahin degil TANRININ  kurdugu sistemin kurallaridir.Ama bu kurallar müslümanlarin degildir.Bu kurallar bir iki ana kural disi ATEiSTLERiNDiR.

Müslüman YANLIS söyler ama TANRI  YANLIS söylemez.Yanlis varsa o din degildir.

Kur,ani okursak yaridan cogu yalan ve yanlislarla doludur.

2 ki örnek veriyim.

1- DiN ,AKIL iSi degil.NAKIL  iSiDiR

2-AKLINI  kullanmayanlarin basina pislik yagdiririm.

Birde FELLAH diyorki dinin AKLA ihtiyaci yoktur.Peki din bütün yasami ayarladigina göre bu yasami AKILSIZ nasil yönlendirecek?Arabin NAKLIYLA yönlendirdigimizde bbasimiz bitten bitteen kurtulmaz USUMUZU  kenefde bile kullanamayiz.Cünkü Fellahin nakli kenef isimizide ayarlamis.Dere kenarina edecez ve götümüzü 3 tasla silecez.Sonra coh zekinin biri yeni bir sistem getirmis-Bu sistemi bizzat eski diyanet isleri baskani SÜLEYMAN ATAS araplardan ögrenmis.

Okuyalim adamin ögrendiklerini,

Arap ülkelerinin birinde arabamla dolaniyordum yolun kenarinda bir meydanda kadinli erkeklli 10 kisi Kadar kalabalik bir gurup vardi.200 metre Kadar yaklastim kalabaliga.Sunu gördüm.Ortalarinda bir kova SU var.kimi elleriyle suyu alip agzina burnuna cekip ABDEST aliyor,kimide gene kovadan eliyle su alip GÖTÜNÜ yikiyor.Yani TAHRAT aliyor.Bunu görünce MiDEM kabardi KUSMAN geldi kactim ordan dedi.

Iki örnek daha veriyim.

1-hakka suresi 40:O (kuran)cokcok möhterem bir NEBiNiN(yani peygamberin sözüdür.

2-hakka suresi43:O(kuran)Allahin KELAMIDIR YANI SÖZÜDÜR-

Gelin bu kitabi yazan araba soralim.Söyle bakikiyim,bu kitap Fellahinmi yoksa ALLAHINMIDIR?

Tanrinin kitabinda böyle sacmaliklar olmaz.Zatan Tanrinin kitabida olmaz.Onun kitabi insanlarin kafasina konan beyindir.

Tanri diyor ben size sah damarinizdan yakinim.Yani icinizdeyim.Buna ragmen Muhammet atina biniyor arsa Allahla konusmaya gidiyorNamazin nasil kac rrekat kilinacagina.Hani Allaha surdadir .burdadir diyemiyorduk?

TANRI tüm evrenlerin her yerindedir.Surdadir burdadir deyenler TANRI tanimazlardir.Inanmak isteyenler iyi bir calisma yapmalidir.Ondan burdan din ögrenilmez.

Dedeniz tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...