Jump to content

ensest ilişkiyi kabulde zorlanan türk ateistleri

Recommended Posts

çok tuhaf ensest ilişkiyi kabulde bir çok türk ateisti zorlanıyor tabi bu yaşadıkları toplumun kabullerinden etkilenmelerinden yada tepkilerinden korkmalarından kayanaklanıyor.

bu forumda bir kaç ateist ancak anne ve kızkardeşle o iğrenç ilişkinin sağlık açısından sorun yoksa yani korunma varsa cinsellik normal demişti

oysa ateizmin böyle bir ilişkiye yasaklama getirmesi ateizmin kendisine aykırıdır

iki taraf istiyorsa anne ile de kız kardeş ile de ilişkiye girilebilir

gibi yazmakta bile zorlandığım iğrenç ilişkiye maalesef ateizmin bir itirazı yok

tarihinde muslumangenc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateizm ahlaki bir tutum değildir arkadaşım teolojik iddialara karşı alınan bir tutumdur. 

Ensest de teolojik bir konu değil sosyal ve ahlâkı olarak tartışılan bir konu.

Ayrıca dinle ahlak arasında bir bağ yok din var olmadan önce de var olduktan sonra da farklı felsefi görüşler ahlakı kemdi açılarından ele aldılarr 

Zaten ahlak da evrensel değil, evrensele yakın gibi görünen bazı ahlaki yargilarsa insanların etkileşiminin artması ve toplumların daha çok birbiriyle empati kurması ile ilgili. 

Sitelerde Paylaş

çok tuhaf ensest ilişkiyi kabulde bir çok türk ateisti zorlanıyor tabi bu yaşadıkları toplumun kabullerinden etkilenmelerinden yada tepkilerinden korkmalarından kayanaklanıyor.

bu forumda bir kaç ateist ancak anne ve kızkardeşle o iğrenç ilişkinin sağlık açısından sorun yoksa yani korunma varsa cinsellik normal demişti

oysa ateizmin böyle bir ilişkiye yasaklama getirmesi ateizmin kendisine aykırıdır

gibi yazmakta bile zorlandığım iğrenç ilişkiye maalesef ateizmin bir itirazı yok

Senin asıl sorman gereken soru şu: İnsanlığı ensest ilişki ile çoğaltan sapık tanrının neden ensest ilişkiye birden bire bu kadar karşı oldu? Adem'in oğulları kızkardeşleriyle yatarken bu ensest ilişki olmuyor muydu senin mal putuna göre?

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, muslumangenc yazdı:

çok tuhaf ensest ilişkiyi kabulde bir çok türk ateisti zorlanıyor

Ateistleri de böyle kabul etmeniz lazım, ensest doğaya aykırıdır..

Ateistler, müslümler gibi insanlığın ensest ilişkiyle çoğaldığını, kızlarıyla grup sex yapan babaların ahlak timsali peygamberler sayıldığı, 9 yaşında çocuğu haremine katıp düzen 50 yaşında heriflerin ilahlaştırıldığı, becayiş adı altında gavatlığı, nikahsız eşinden olan kızınla yatabileceğini, vb. türlü sapık öğretileri kabul edecek kadar geniş değiller, bu ancak müsloşlara yakışır.

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, muslumangenc yazdı:

Sektör öküz!... Asıl ensesti senin dinin doğruluyor. Ademin karısı Havva'nın çocuklarını ikizler halinde, birbirine karı koca olarak doğurduğunu izah eden din İslamdır. Ayrıca yakın akrabalarla evliliğe verilen izin İslam'ın enseste yakınlığını gösterir. Mal oğlu mal, hiç bir Ateist ensesti doğal bulmaz çünkü doğa ensestten kaçınır... Aslında seni adamdan sayıp cevap verdiğimiz için suçlu olan biziz, normal olan senin forumdan direk siktir edilmendir.

Sitelerde Paylaş

iste böyleee,

Müslümanin baldirli ALLAHI,Ademin cocuklarinin birbirleriyle evlenmelerine izin veriyor.Cünkü gücü yetmemis birden fazla adem ve havva yaratmaya.Halbuki TÜRKÜN  TANRISI HISIM evliligini YASAKLAMISTTIR.Cünkü HISIMLA evlilikte dogacak cocugun sakat Dogma ihtiimali yükseektir.Buna neden YARADILISTTIR.Ama arabin baldirli ALLAHININ bundan habari yoktur.

Hayrat LUT un kizlari babalarini sarhos Edip,yataga girip SiKiSMiSLERDiR.Bu cok akilli LUT peygamberin kizlarinin gayasi insan nufusunu artirmakmis.

Muhammet bilinen 12 gariyla evlenmisti.Kizi FAATMA disinda Muhammedin hicbir cocugu bebekllik cagini atlatamamis ölmüslerrdir.Nedeniyse hisim kizlariysa ,karilariyla evliligidir.Bir peygamber düsününki Allahini yaratma sisteminden habari yok.Ben Allahin en sevgili peygamberiyim ve Allah benim yüzümden evrenleri yaratti diyür ama,Maho kalkip halasinin kizini evlatligina bosalttiriyorr ve evlatliginin karisi olan halasinin kiziyla evleniyor.Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dünyanin enakilli müslümanlarida bu adamin peygamber olduguna inaniyor.Onun ardindan gittiklerinde cennette 72 tane -16 yasindaki memeleri yeni tomurcuklanmis kizlar gene 72 dene 16 yasinda TÜYSÜR Parlak oglanlar ,SARAP derelerri verecekmis arabin ALLAHI.Bu dünyada yilda 8 milyon insaan acindan ölürken bir TTAS corbba veremeyen ALLAH ötede altin karyola bile verecekmis MiS  MiS.Ve bunlara inanana müslüman deniyor.Böyle bir yaratan gücün olduguna inananlara bence PUTPEREST bile denilemez.TANRI zaten söyle diyor.NAMAZ kiilana,ORUC tutana,HACCA gidene iman etti denmez.Müslüman oldular denir.Iman edebilmeleri icin TANRIYI gercek özellikleriyle tanimalari gerekir.Sizce1,5 milyar müüslümanin icinde kac kisi TANRIYI gercek özellikleriyle taniyabiliir.

Varrlik adinda bir kitapda diyanetten iki din adami söyle yazmislardi.Müslümanlar iki guruba ayrilir 1 inci gurup AKILCILAR.2 inci gurupsa NAKILCILARDIR.Nakilcilar müslümanlarinn nerdeyse TÜMÜNE yakinini ollustururlar.AKILCILARSAA islamda cok Kücük bir guruptur.TANRI diyorki ayatinda-AKLINI  KULLANMAYANLARIN BASINA  PiSLiK  YAGDIRIRIM.Simdi müslümanlarin basina yagan pislik ALLAHIN dedigi bu PiSLiKTiR.Gavurlar AKLINI  kullanir,müslümanlarin nerdeyse topu arabin NAKLINI kullanir.Bu nedenledir,müslümanlar YERLERDE sürünmektedirler begenmedigi KAFiR dedikleri ülkelere milyonlar siginmaya calismaktadirlar.

Eccik AKLINIZLA düsünün eccikde kasinin belki beyninizi attiginiz kanalizasyondan alir yikar kafaniza kor .Duayi birakip o beyinle calisirsiniz.

Belkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Dedeniz tolonbeg

Sitelerde Paylaş
On 21.03.2020 at 23:40, muslumangenc yazdı:

Ne sağlık açısından nede dinin yüzünden reddediyorum. Sen dinin yüzündenmi reddediyorsun? Yazmakta bile zorlandığın şey dinene ters konuşmakmı? İğrenç olduğu için zorlandın, ateistte iğrenç olduğu için reddedebilir.

Sitelerde Paylaş
On ‎26‎.‎03‎.‎2020 at 13:56, Nuri Kara said:

Ne sağlık açısından nede dinin yüzünden reddediyorum. Sen dinin yüzündenmi reddediyorsun? Yazmakta bile zorlandığın şey dinene ters konuşmakmı? İğrenç olduğu için zorlandın, ateistte iğrenç olduğu için reddedebilir.

bu benim görüşüm değil yazılarımı iyi okusan iyi olur bu forumda bile bazı ateistler anne ile ilişkinin korunmak kaydıyla normal olduğunu söyledi batı ateistlerinde de bu tür iğrenç ilişkiler normal karşılanıyor

Sitelerde Paylaş
On ‎24‎.‎03‎.‎2020 at 13:44, Las Seis Flechas said:

Kuzen ile seks de bir nevi ensest değil mi işte?

yani siz de de kuzen ile evlenmek var dolayısyla ateistlerde ensest ilişki normal mi diyorsun

Sitelerde Paylaş
57 dakika önce, muslumangenc yazdı:

bu benim görüşüm değil yazılarımı iyi okusan iyi olur bu forumda bile bazı ateistler anne ile ilişkinin korunmak kaydıyla normal olduğunu söyledi batı ateistlerinde de bu tür iğrenç ilişkiler normal karşılanıyor

56 dakika önce, muslumangenc yazdı:

yani siz de de kuzen ile evlenmek var dolayısyla ateistlerde ensest ilişki normal mi diyorsun

Saçmalayıp durma!

Ateizm nedir, Ateist birey kimdir...öğren de gel!

Sitelerde Paylaş
On 21.03.2020 at 23:40, muslumangenc yazdı:

yazmakta zorlandığın şeyleri inandığın  peygamberler yapınca neden itirazın yok?

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, muslumangenc yazdı:

Siktir ibne... Hangi başlık altında böyle bir ifade var? Yavşak oğlu yavşak, getirip göstersene bu ifadeleri? Aşşağılık, şerefsiz herif...

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, muslumangenc yazdı:

Benim görüşüm değil? Niye paylaşıyon ozaman, kabüllenmişsinki paylaşıyorsun. Ateistleri tek bir çatı altında toplayamazsın, aralarında biri yazdıysa bile bu diğerini bağlamaz. Aynısı müslümanlar içinde geçerli. Ben seni yavşaklarla anmıyorum.

Sitelerde Paylaş
On 27.03.2020 at 18:35, muslumangenc yazdı:

yani siz de de kuzen ile evlenmek var

Ey Peygamber! Biz sana mehirlerini verdiğin eşlerini, Allah'ın sana ganimet olarak verdiklerinden elinin altında bulunan kadınları; seninle beraber hicret eden, amcanın kızlarını, halalarının kızlarını, dayının kızlarını ve teyzelerinin kızlarını sana helâl kıldık. Ayrıca, diğer mü'minlere değil de, sana has olmak üzere, mehirsiz olarak kendini Peygamber'e bağışlayan, Peygamber'in de kendisini nikâhlamak istediği herhangi bir mü'min kadını da (sana helâl kıldık.) Mü'minlere eşleri ve sahip oldukları cariyeleri hakkında farz kıldığımız şeyleri elbette bilmekteyiz. Bütün bunlar, sana herhangi bir zorluk olmaması içindir. Allah çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir. 

Senin peygamberindede var.

Sitelerde Paylaş

iste böleee,

Enses iliski islamidir.

Gecenlerde bir din adami dediki kuranda ana ile cinsel iliskinin yasak oldugu yazilmiyor diyor.

Babanin cariyelerini ogullarda kullanabiliyor islamda.

Ademin cocuklari Enses evliligi yapmislardi.

Hisim evliligini TANRI yasaklamasina karsin Muhammede ASrabin Allahi söyle diyor.Halanin kiziyla,teyzanin kiziyla,amcanin dayinin kizlarini sana helal kildik.

Ulan,sen yarattigin insani nasil tanimasin.Senin yarattigin akraba insanlarinin evlenmelerinde kann uyusmazligi dolayisiyla dogan cocuklarda asiri sakatliklar görülüyor.Amaaaa ademin cocuklar bir biriyle evleniyor.Lutun kizlari koca bulamayinca babalarini sarhos Edip babalarinin altina yatmislardir,Muhammet halasinin kizini evlatligina kari yapiyor.Hatta halkin önüne cikartiyor evlatligini bu cocugu evlatlik aliyorum sizde sahatsiniz diyor.Hala kizini ona veriyor.Bir gün evlatligin evine gidiyor.Hala kizinin gözlerini görünce söyle diyor.GIIZzzzzzz nekadar güzel gözlerin varmis der.

Ve evlatlikk eve gelince karisi derki,biraz önce baban buraya gelmisti.Benim gözlerime bakti ve söyle dedi.Kiz nekadar güzel gözlerin varmis dedi bana.Bu lafi duyan evlatlih karisina söyle der.hanim seni bosadim.Cünkü evlatlih su ayati biliyor.ALLAH VE Muhammedin beyendigini kimse sahiplenemez sahiplaride birakmak zorundadir gibi diyen bir ayat vardirEvlastlih bunu bildigi icin kariyi hemen bosar.Muhammeddin evde 11 karisi var evlatliginsa tek karisiAma babalik onuda elinden almak icin gerekli yapilmasi gerekenleri yapar.Birde karini bosama der.Ama evlatlih gariyi bosar,Araplardada Türklerdeki gibi evlatlik evlat olarak Kabul edilirdi.Ama muhammedin ALLAHINDAN bir ayet gelir.Evlatlih evlat degildirder ve senin evlatlih gariyi bosarsa onu sana helar kiliyorum demis ve bu ayat

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Ne günlere kaldik eyyyyy gazi Mustafa Kemal.

Sana PiCC, sana SARHOS sana DiNSiZ deyenleri marah etme biz taniyoruz.Onlar sana söylediklarinden bin dafa daha KÖTÜDÜRLER.

Onlar TANRIYI bile taniyabilmis degillerdir.

Tanri onlara söyle diyor kitaplarinda,siz NNAMAZ kiliyorsunuz,ORUCDA  tutuyorsunuz,HACCADA gidiyorsunuz siz bunlari yaptiginizdan yalniz müslüman  oluyorsunuz.iMAN etmis olmuyorsunuz.Iman etmis olabilmeniz icin beni ARSDA,MEKKEDE,TEKKKEDE,DOGUDA.BATIDA,KKUZEYDE,GÜNEYDE aramayip benim evrenlerin her milimeetresinde oldugumu bilmeli buna inanmalisiniz.

Yook efendim Muuhammet atina binip arsa gitti Allahla konusmaya dediinmi isin bitmisttir.Cehennemde nar gibi olmus sacin üstüne cipplak oturttulacaksiniz.Cünkü TANRININ kafaniza koydugu AKLI  kullanmiyorsunuz CAHAL FELLAHIN NAKLINI kullaniyorsunuz.Pekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bu muazzam beyni TTANRI seniin kellene süs olsun demi koydu.Gavirlar buu BEYYNi kullaandiklarindan insanligin ihtiyaci olan pekcok seylerri bulmuslar.Müslümanlarsa AAKLI  atip Felllajhin NAKLINI kullandiklarindan SÜRÜM SÜRÜM  sürünmektedirler.

Size olmus bir olayi anlatayim.Malatyanin bit kazasinda VARLIKLI bir aga arkadasi Matbaaciya gider.Adama derkii sen dini bütün kafasi calian bir matbaacisin.Üstelikte arkadasimsin.Bana bir arapca dua yazacan.Bu aksam müftüyü iFTARA  cagiracam bu duayi müftüye okuyacam.Iftardan önce.Aganin arkadasi agaya derki bir Saat sonra gel al duayi.

Matbaaci duayi hazirlar arapca olarak.Duada matbaaci söyle der.Allahim sen herseyi var eden, evrenleri yaratan engüclüsüsün,nolur beni su ilcemizin enyüksek daginda en iRi  AYI yaap.Senden özellikle bunu istiyorum.Cünkü ben insan olmayi hakketmeyenlerden biriyim.Amin diye yazar.Aga bir Saat sonra gelip duaayi alir ve eve gider.Ilcenin müftüsü aksam iftara agaya gelir DAVET edildiginden.Iftar yapilir aga AMiN der duaya baslar.Eller göge kaldirilir ve aga duayi okumaya baslar.Aga bakarki müftünün yüzü bir TUHAF.Aga icinden derki.müftü herhalde anlamadi duayi .Aga tekrar Amin deyip duayi okumaya baslayinca MÜFTÜ derki AGA bu duayi sakin birdaha biryerde okuma.Aga okumayi kesip Müftüye derki nedenmis o.Müftü derki bu duada sen diyorsunki kisaca ALLAHIM  BENi BiZiM KAZANIN ARKASINDA  OLAN  DAGDA  ENBÜYÜK  AYI  YAAP.Duanin arapcasi kiraca böyleee.

Bunu duyan aga hemen yerinden kalkar TABANCASINI alip arabasina binip MATBAAYA paldir kültür girer ve tabancasini ceker matbaaciya seni öldürecem der.Ama matbaaci gülmeye baslayinca aga sorar neden gülüyorsun.Matbaaci derki sana gülüyorum.Duayi arapca deyilde TÜRKCE isteseydin sana güzel bir dua yazardim.Ama arapca istediginden böyle yazdim.Ulan senin dilin TÜRKCE degilmi.Ulan senin Allah TÜRKCE bilmiyormuki sen benden arapca dua istiyordun deyince matbaaci.AGA haklisin der tabancayi indirir ve matbaacidan ÖZÜR diler aGA.Bu olay gercekten yasanmis bir olaydir.

Sitelerde Paylaş

Batı ülkelerinde bu tür iğrenç ilişkiler gerçekten olmasa yok diyebilirdik ama çok var.Ne yazık ki evet çok fazla var ama daha çok avrupa japonya gibi yerlerde.

bu durum ateistleri suçlamak için kullanılamaz zira Çin gibi 1 milyar ateist yaşayan ülkede fazla görülmüyor.Her ateist sapık ilişki yaşasa çin gibi yerlerde de olurdu değil mi ? toplumların yapısı ile alakalı 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...