Jump to content

evrim doğru olsa bile öbür dünyaya inanırım

Recommended Posts

çünkü nasıl bu dünyaya gelmememi engelleyemediysem öldükten sonrada  yine var olup öbür dünya ya gelmemi engelleyemem

bu dünyaya gelmeseydim bile başka bir evrende zamanını bekleyip oranın dünyasında gelecektim sonsuz tane big bang le oluşmuş evren var

kısacası öbür dünya var ölünce yine var olacağız ama nasıl bir yer olacağını hayal edemiyorum

Sitelerde Paylaş

Sana öte dünyayı tahayyül etmende yardımcı olabilirim.

Eğer evren sayısı sonsuz ise -ki böyle bir olasılık gerçekten var, paralel evrenlerin varlığı da ciddiye alınabilir.

Paralel evrenler varsa bizim evrenin de bittiği yerden başlayan bir benzeri mutlaka vardır. Çünkü evren sayısı sonsuzdur.

Sen bizim evrende ölünce, senin yok olduğun yerden başlayan bir başka evrende yaşamaya başlayabilirsin. İşte orası senin cennetin veya cehennemindir. Öte dünyandır yani...

Biraz karışık oldu ama anlaşılmayacak kadar değil.?

Kehhhhhhhhhhhhhh keh keh...................

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, DMR yazdı:

İyi günler. Ben foruma yeni üye oldum. Tanışmak istiyorum herkesle(yani ne kadar dost o kadar iyi). Ben kendimi tanıtayım baştan: Adım Bekir Demir. 81 doğumluyum(eylülde 39 yaşımda olucam yani). Ateistim. 2 çocuk babasıyım. Bursalıyım. Sizler de kendinizi tanıtır mısınız?

Bekir abi merhaba hoşgeldin. Forumda zaman geçirdikçe belli kişileri tanıyor, bir şekilde dost oluyorsunuz illa. Gitmeden de şuraya Alan Watts'ın sözünü bırakayım. "Ölüm bilinç dalgalanmasıdır. Bir zamanlar ölü olmasaydın şimdi canlı olduğunu nereden bilebilirdin."

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...