Jump to content

Forumda koronaviruslu hasta var mı?

Recommended Posts

8 dakika önce, Las Seis Flechas yazdı:

Olsa herhalde foruma girip yazabilecek durumda olmazdı. 

Bazı kişilerin  belirtileri çok hafif olduğu için farkında bile değil. :)

Koronavirus testi yeni  çıktı.Daha önce bu hastalananları grip diye geçiştiriyorlardı.

Herkese testde yapmıyorlar.

Öldümü öldün.Neden öldüğün belli değil.

Yaşıyorsun Taşıyıcı mısın belli değil.

Sitelerde Paylaş

Olsak ta farkında olmayız diye düşünüyorum. Forumun geneli kafası çalışan insanlar olduğundan ufak tefek belirtilerde test için hastaneye gidip te hasta olmama durumunda hastalık Kapma riskini göze almaz. 

Şahsen 2 gündür ailecek öksürüyoruz ve bende baş ağrısı var fakat öyle abartılı bir şey yok diye evden çıkmıyoruz. 1 hafta önce eve kapandığım için corona olma riskimiz var fakat Corona isek bile olabildiğince evimizde başımızın çaresine Bakacağız.

Zaten devlet "evinizde ölün" deyip, evlere yardım adına bir cacık yollamayacağını dedi yani. Mecburi Devlet büyüklerimizi dinliyoruz (şimdilik. Çünkü stok bitince kimse ne devlet tanır ne sakinlik kalır ne bişe) 

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, RasyonelDüşünce yazdı:

Olsak ta farkında olmayız diye düşünüyorum. Forumun geneli kafası çalışan insanlar olduğundan ufak tefek belirtilerde test için hastaneye gidip te hasta olmama durumunda hastalık Kapma riskini göze almaz. 

Şahsen 2 gündür ailecek öksürüyoruz ve bende baş ağrısı var fakat öyle abartılı bir şey yok diye evden çıkmıyoruz. 1 hafta önce eve kapandığım için corona olma riskimiz var fakat Corona isek bile olabildiğince evimizde başımızın çaresine Bakacağız.

Zaten devlet "evinizde ölün" deyip, evlere yardım adına bir cacık yollamayacağını dedi yani. Mecburi Devlet büyüklerimizi dinliyoruz (şimdilik. Çünkü stok bitince kimse ne devlet tanır ne sakinlik kalır ne bişe) 

sağlık çalışanlarınında durumu kötü.

entegre devre imalatında çalışan işçilerin elbiseleri daha güvenli.

Entegre devre kadar değerleri yok.

Askeri NBC elbiseleri gibi olması gerekiyor elbiselerinin.

Sitelerde Paylaş
On 29.03.2020 at 23:13, mirasyedi yazdı:

sağlık çalışanlarınında durumu kötü.

entegre devre imalatında çalışan işçilerin elbiseleri daha güvenli.

Entegre devre kadar değerleri yok.

Askeri NBC elbiseleri gibi olması gerekiyor elbiselerinin.

Sağlık çalışanları ve ülkenin lojistik bölümü çok kötü durumda. 

Benim evde 1 tane bile maskem yok çünkü çok pahalı. Sadece 1 tane maske 60TL civarı ve Vurgulu şekilde tek kullanımlık olduğu yazıyor.

Benim asıl sormak istediğim şey sözlük yazarlarına şu = ön görüde bulunsa idiniz, 1 ay sonra Türkiyede neler olur sizce? 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...