Jump to content

Koronavirus için camilerde salatı ummiye neden okunuyor?

Recommended Posts

21 dakika önce, kabara yazdı:

Şu an gücünüz olsa bütün müslümanları katl edersiniz fıtratınızda bu var.

Halen kelle koparıyorsunuz, Işid, Bokoharam, bu ülkede bile kendinizden olmayanları içeri tıktınız, işsiz bıraktınız, süründürdünüz, şimdi de utanmadan yaptığınızı ateistlere ifira atıyorsunuz.

Gerçi sizin dininiz bile iftira, tecavüz, kendinden olmayanı öldürme üzerine kurulmuşken müridi ne ola ki, aynı yolun yolcusu.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 109
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 dakika önce, lawrenceKrauss yazdı:

Bana bir tane ateist örneği göster sırf karşısındaki adam müslüman diye öldüren veya ateizm adına birini öldüren o zaman haklısın diyeceğim! Eğer böyle bir şey ortaya koyamazsan sende o soytarı din adamları gibi iki yüzlüsün ve şerefsizin en önde gidenisin...

Bana laf esnekliği yapma belirtmişim yazıda. Senin konuşmalarına bakarak söyledim o saldırganlığı hissettiğim için yazdım onu. Müslüman düşmanları olarak geçmişte yapılanlar ve şu anda yapılanlar ortada. Günümüzde bile müslümanlar her yerde öldürülmektedir. Müslümanlar öldürülürken birşey yok ama müslümanlar öldürünce müslümanlar kötü. 

Müslümanlar cihad yapar. Kendilerine saldırı olunca ona karşılık onlarda savaş başlatır.

Konuşurken sürekli saldırgan bir tavır sergiliyorsun. Bak ben sana ne güzel cevap yazıyorum.

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, kabara yazdı:

Zaten yapmışlar ona karşılık olarak yapılmış.

Kafası kesilmeden önce kaç müslümanın kafasını kesti işkenceden geçirdi. Sırf onların putlarına inanmadılar diye aşağılandılar,öldürüldüler,işkenceden geçirildiler.

Benim için sorun yok burada eleştirilen benim inandığım tanrı değil buradakilerin kafasında kendi oluşturup inanmadıkları tanrıdır.

Benim kafamdaki tanrı olgusu ile buradakilerin inanmayı red ettiği aynı tanrı değil sonuçta. 

Herkesin aynı cümleyi bile okurken farklı anlam çıkarıyorken tanrıyıda farklı algılaması gayet normal.

Dinine inanmıyor diye insan öldürmekte siz müslümanların üstüne yok. Putlarını iyiki kırmış demekle dinine saygı bekleyip başka dine saygılı olmayı beceremedin. Işıd el kaide hala ortadoğuda kan ağlatıyor. Küçücük kız çocuğu sırf hristiyan diye kafası kesiliyor. Dinin nasıl yayıldı sanıyon? Çiçekle gel müslüman ol canım demediler ya. 

Tevbe suresi 5 ayet – Hürmetli aylar çıkınca, puta tapanları bulduğunuz yerde öldürün; onları yakalayıp hapsedin; her gözetleme yerinde onları bekleyin. eğer tevbe eder, namaz kılar ve zekat verirlerse yollarını serbest bırakın. doğrusu allah bağışlar ve merhamet eder.

Maide suresi 33 ayet – Allah ve peygamberiyle savaşanların ve yeryüzünde bozgunculuğa uğraşanların cezası öldürülmek veya asılmak yahut çapraz olarak el ve ayakları kesilmek ya da yerlerinden sürülmektir. bu onlara dünyada bir rezilliktir. onlara ahirette büyük azab vardır.

Nisa suresi 89 ayet – onlar kendileri inkar ettikleri gibi, keşki siz de inkar etseniz de eşit olsanız isterler. allah yolunda hicret etmedikçe onlardan dost edinmeyin. eğer yüz çevirirlerse onları tutun, bulduğunuz yerde öldürün. onlardan dost ve yardımcı edinmeyin.

Muhammed suresi 4 ayet- savaşta inkar edenlerle karşılaştığınızda boyunlarını vurun; sonunda onlara üstün geldiğinizde onları esir alın; savaş sona erince onları ya karşılıksız, ya da fidye ile salıverin; allah dilemiş olsaydı, onlardan başka türlü öç alabilirdi, bunun böyle olması, kiminizi kiminizle denemek içindir. allah, kendi yolunda öldürülenlerin işlerini boşa çıkarmaz.

Enfal suresi 12 ayet – rabbin meleklere, “ben sizinleyim, inananları destekleyin” diye vahyetti. “ben inkar edenlerin kalblerine korku salacağım, artık vurun onların boyunları üstüne, vurun her parmağına” dedi.

Bakara suresi 191 ayet – onları bulduğunuz yerde öldürün. sizi çıkardıkları yerden siz de onları çıkarın. fitne çıkarmak, adam öldürmekten daha kötüdür. mescidi haram’ın yanında, onlar savaşmadıkça siz de onlarla savaşmayın. sizinle savaşırlarsa onları öldürün. inkar edenlerin cezası böyledir.

Bakara Suresi 216 Ayet - Savaş size farz kılındı, gerçi o size hoş gelmez. Olabilir ki siz, bir şeyden hoşlanmazsınız; oysa ki o sizin için bir hayırdır. Yine olabilir ki, siz bir şeyi seversiniz, oysaki o sizin için bir kötülüktür. Allah bilir, siz bilmezsiniz.

tarihinde gezenbocuk45 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Halen kelle koparıyorsunuz, Işid, Bokoharam, bu ülkede bile kendinizden olmayanları içeri tıktınız, işsiz bıraktınız, süründürdünüz, şimdi de utanmadan yaptığınızı ateistlere ifira atıyorsunuz.

Gerçi sizin dininiz bile iftira, tecavüz, kendinden olmayanı öldürme üzerine kurulmuşken müridi ne ola ki, aynı yolun yolcusu.

Ben işid,bokoharam bunların inandığı tanrıya da inanmıyorum. Onları da kendilerine farklı bir tanrı yaratmışsa ben müslümanım diye benim suçum mu. 

Gerçek müslümanlar kendilerine zarar verilmediği sürece kimseyi öldürmez merak etmeyin. Cihadlık bir durum olursa o zaman onlarda karşı savaş başlatır. Cihad hangi durumlarda başladığı da açıktır.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, gezenbocuk45 yazdı:

Dinine inanmıyor diye insan öldürmekte siz müslümanların üstüne yok. Putlarını iyiki kırmış demekle dinine saygı bekleyip başka dine saygılı olmayı beceremedin. Işıd el kaide hala ortadoğuda kan ağlatıyor. Küçücük kız çocuğu sırf hristiyan diye kafası kesiliyor. Dinin nasıl yayıldı sanıyon? Çiçekle gel müslüman ol canım demediler ya. 

Tevbe suresi 5 ayet – Hürmetli aylar çıkınca, puta tapanları bulduğunuz yerde öldürün; onları yakalayıp hapsedin; her gözetleme yerinde onları bekleyin. eğer tevbe eder, namaz kılar ve zekat verirlerse yollarını serbest bırakın. doğrusu allah bağışlar ve merhamet eder.

Maide suresi 33 ayet – Allah ve peygamberiyle savaşanların ve yeryüzünde bozgunculuğa uğraşanların cezası öldürülmek veya asılmak yahut çapraz olarak el ve ayakları kesilmek ya da yerlerinden sürülmektir. bu onlara dünyada bir rezilliktir. onlara ahirette büyük azab vardır.

Nisa suresi 89 ayet – onlar kendileri inkar ettikleri gibi, keşki siz de inkar etseniz de eşit olsanız isterler. allah yolunda hicret etmedikçe onlardan dost edinmeyin. eğer yüz çevirirlerse onları tutun, bulduğunuz yerde öldürün. onlardan dost ve yardımcı edinmeyin.

Muhammed suresi 4 ayet- savaşta inkar edenlerle karşılaştığınızda boyunlarını vurun; sonunda onlara üstün geldiğinizde onları esir alın; savaş sona erince onları ya karşılıksız, ya da fidye ile salıverin; allah dilemiş olsaydı, onlardan başka türlü öç alabilirdi, bunun böyle olması, kiminizi kiminizle denemek içindir. allah, kendi yolunda öldürülenlerin işlerini boşa çıkarmaz.

Enfal suresi 12 ayet – rabbin meleklere, “ben sizinleyim, inananları destekleyin” diye vahyetti. “ben inkar edenlerin kalblerine korku salacağım, artık vurun onların boyunları üstüne, vurun her parmağına” dedi.

Bakara suresi 191 ayet – onları bulduğunuz yerde öldürün. sizi çıkardıkları yerden siz de onları çıkarın. fitne çıkarmak, adam öldürmekten daha kötüdür. mescidi haram’ın yanında, onlar savaşmadıkça siz de onlarla savaşmayın. sizinle savaşırlarsa onları öldürün. inkar edenlerin cezası böyledir.

Bakara Suresi 216 Ayet - Savaş size farz kılındı, gerçi o size hoş gelmez. Olabilir ki siz, bir şeyden hoşlanmazsınız; oysa ki o sizin için bir hayırdır. Yine olabilir ki, siz bir şeyi seversiniz, oysaki o sizin için bir kötülüktür. Allah bilir, siz bilmezsiniz.

Bu ayetler neden çıkmış acaba onuda araştırsaydın keşke. Öncesinde neler olmuş onuda araştırıp yazsaydın.

Sitelerde Paylaş

Arkadaş gene maval okudu hiç bir kanıt sunamadı. Ben ise ona islamcıların din adına yaptığı katliamları tek tek yazacağım...

Maraş Katliamı

Sivas Madımak Katliamı

Gazi Mahallesi Olayları

Çorum Katliamı

Bahçelievler Katliamı

Zirve Yayınevi katliamı

Reina Katliamı

Din adına öldürülen aydınlar : Turan Dursun , Uğur Mumcu, Ahmet Taner Kışlalı, Necip Hablemitoğlu, Hrant Dink , Bahriye Üçok ,Muammer Aksoy, Abdi İpekçi....

ve aklıma gelmeyen daha birçoğu

İslamın doğuşundan bugüne kadar yayılmasında etkili olan cihad anlayışının kayıplarıda aşağıda.

https://www.facebook.com/notes/knowledge-is-power/290-million-victims-of-islamic-terror/416083148469556/

Buda terör örgütleri listesi. Bak bakalım bunların hangisi islamcı değil belki 1-2 tane gösterbilirsin yüzlercesi arasından.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_designated_terrorist_groups

Sen kendi şirin dünyanı islama uyguluyorsun ve onu gerçek islam zannediyorsun ama malesef islam terör dinidir. Kanıtıda içinde yazan terör ayetleri ve onları uygulayan gerçek müslümanlardır...

tarihinde lawrenceKrauss tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, kabara yazdı:

Ben işid,bokoharam bunların inandığı tanrıya da inanmıyorum. Onları da kendilerine farklı bir tanrı yaratmışsa ben müslümanım diye benim suçum mu. 

Gerçek müslümanlar kendilerine zarar verilmediği sürece kimseyi öldürmez merak etmeyin. Cihadlık bir durum olursa o zaman onlarda karşı savaş başlatır. Cihad hangi durumlarda başladığı da açıktır.

Zaten onlar gerçek müslüman değil. Arabistan ve İslam ülkeleride İslamdan haberi yok. Muhammed ve Allahta bilmiyor. Bir siz tatlısu müslümanları biliyorsunuz. Gerçek müslümanlar kafir olan herkesin gözünün yaşına bakmadan kafasını keser müslüman olmazsa. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, gezenbocuk45 yazdı:

Zaten onlar gerçek müslüman değil. Arabistan ve İslam ülkeleride İslamdan haberi yok. Muhammed ve Allahta bilmiyor. Bir siz tatlısu müslümanları biliyorsunuz. Gerçek müslümanlar kafir olan herkesin gözünün yaşına bakmadan kafasını keser müslüman olmazsa. 

Gerçek ıslam Madagaskar'da olabilir ?

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, lawrenceKrauss yazdı:

Arkadaş gene maval okudu hiç bir kanıt sunamadı. Ben ise ona islamcıların din adına yaptığı katliamları tek tek yazacağım...

Maraş Katliamı

Sivas Madımak Katliamı

Gazi Mahallesi Olayları

Çorum Katliamı

Reina Katliamı

Din adına öldürülen aydınlar : Turan Dursun , Uğur Mumcu, Ahmet Taner Kışlalı, Necip Hablemitoğlu, Bahriye Üçok ,Muammer Aksoy, Abdi İpekçi....

İslamın doğuşundan bugüne kadar yayılmasında etkili olan cihad anlayışının kayıplarıda aşağıda.

https://www.facebook.com/notes/knowledge-is-power/290-million-victims-of-islamic-terror/416083148469556/

Buda terör örgütleri listesi. Bak bakalım bunların hangisi islamcı değil belki 1-2 tane gösterbilirsin yüzlercesi arasından.

Sen kendi şirin dünyanı islama uyguluyorsun ve onu gerçek islam zannediyorsun ama malesef islam terör dinidir. Kanıtıda içinde yazan terör ayetleri ve onları uygulayan gerçek müslümanlardır...

En büyük terör örgütü ve radikal destekçisi Amerikan emperyalizmidir.Aydınlarımızı öldüründe onun Türkiye kolu olabilir.Bunları burada yazmak uygun olmaz.

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, lawrenceKrauss yazdı:

Maraş Katliamı

Sivas Madımak Katliamı

Gazi Mahallesi Olayları

Çorum Katliamı

Reina Katliamı

Din adına öldürülen aydınlar : Turan Dursun , Uğur Mumcu, Ahmet Taner Kışlalı, Necip Hablemitoğlu, Bahriye Üçok ,Muammer Aksoy, Abdi İpekçi....

Ben bir müslüman olarak bu katliamları tasvip etmiyorum ve lanet olsun diyorum. Onlar yobazlaşmış dine körü körüne bağlanan insanlardır.

Sizin gibi onlarda dini anlayamamışlar.

İslamı anlyamamış insanların yaptığı olaylar bunlar.

“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır”

Bak mesela enfal suresini okuyan birinden beyin olmadığı zaman gidip bu sureyi kullanarak halepçe katliamını gerçekleştirebilir.Kim olduğunu anladınız sanırım.

Adam okuduğunda farklı şeyler anlıyorsa bu Allah'ın suçumu. Ben de kuran okudum ayetlerinde çoğunda iyilikler emrediyor iyi işler yapın diyor sürekli. Sizin dediğiniz sureler kendilerine savaşan insanlara karşı indirilmiş surelerdir.

tarihinde kabara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, kabara yazdı:

Onlar yobazlaşmış dine körü körüne bağlanan insan

Şu an sensin. Onlar dinlerinin emirlerini yerine getiriyor.

1 dakika önce, kabara yazdı:

Attığım ayetlerde insanları dini görüşlerinin bir önemi yok hepsini sevin mi diyor yoksa?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, kabara yazdı:

Ben bir müslüman olarak bu katliamları tasvip etmiyorum ve lanet olsun diyorum. Onlar yobazlaşmış dine körü körüne bağlanan insanlardır.

Emperyalizm neden yeşil kuşak projesini Orta Doğu ülkelerine uygulattı?Cevabını ben vereyim uyuşuk bir nesil çıksın toplumlar geri kalsın diye.En kerizinden petrolünü sömür parasını çal yada silah sat bunlar hep sadece emperyalistlerin suçu değil ki.Sen gel malıma kon ben gerizekalıyım dersen tabi malına konarlar değilmi ? 1400 yıllık Kuran diye bir haber vardı onun emperyalist işi olduğunu düşünüyorum en basitinden.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, kabara yazdı:

Dinler 21.yüzyıla ait değil.Zorlama ile varlıklarına devam ediyorlar.Uyanık olmalısın bu devirde kimsenin kimseye faydası yok.Din sadece bir sömürü aracı.Bence kendine sor 'Bu dinin bana ne faydası var? '

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kris123 yazdı:

Dinler 21.yüzyıla ait değil.Zorlama ile varlıklarına devam ediyorlar.Uyanık olmalısın bu devirde kimsenin kimseye faydası yok.Din sadece bir sömürü aracı.Bence kendine sor 'Bu dinin bana ne faydası var? '

Tabi sen inanmadığın için sana kolay. Zaten aksi olamaz . Benim inandığım dinde bunları önceden belirtmiş. Dinsizler çoğalacak din yalanlanacak. Bunlar bizim beklediğimiz durumlar. Sizler de buna en iyi örneklersiniz. Müslümanlar şu an hala fazla dahada azalacak o günleri görürseniz sevinirsiniz artık. 

Fayda derken ben birçok manevi faydasını görüyorum. Diğer faydalarını da öbür tarafta göreceğim inşallah. Her ne kadar dini görevlerime yerine getiremezsem de.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kabara yazdı:

Tabi sen inanmadığın için sana kolay. Zaten aksi olamaz . Benim inandığım dinde bunları önceden belirtmiş. Dinsizler çoğalacak din yalanlanacak. Bunlar bizim beklediğimiz durumlar. Sizler de buna en iyi örneklersiniz. Müslümanlar şu an hala fazla dahada azalacak o günleri görürseniz sevinirsiniz artık. 

Fayda derken ben birçok manevi faydasını görüyorum. Diğer faydalarını da öbür tarafta göreceğim inşallah. Her ne kadar dini görevlerime yerine getiremezsem de.

Tek gözlü deccalı unuttun yaw oda çıkıcakmı sayın müslüman ? Peki ya dabbe miydi neydi o ? Peygamberinizin hayal gücü çok genişmiş aklım almıyor benim tek gözlü ateist bir lider çıkıcak filan.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, kris123 yazdı:

Tek gözlü deccalı unuttun yaw oda çıkıcakmı sayın müslüman ? Peki ya dabbe miydi neydi o ? Peygamberinizin hayal gücü çok genişmiş aklım almıyor benim tek gözlü ateist bir lider çıkıcak filan.

Çıkmış zaten tek gözlü ateist ona hizmet ediyorsun haberin yok ?

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, kabara yazdı:

Sizin gibi körü körüne inanan teistler olduğu sürece dinlere birşey olmaz. Bu dinler cidden aklınızı mantığınızı körelmiş sizi nasıl etkisi altına alıyorsa. 

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, kabara yazdı:

Çıkmış zaten tek gözlü ateist ona hizmet ediyorsun haberin yok ?

Cinler vardı bir ara nerde bu cinler nereye kayboldular halk aydınlandıkça kendilerinimi gizliyorlar ? Senin peygamberin bunlarında efendisi değilmiydi ? Her şey batıni dimi ? Cinlerde batıni ise Süleyman ve cinlerin cami  yapması hikayesi ne ? 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...