Jump to content

Koronavirus için camilerde salatı ummiye neden okunuyor?

Recommended Posts

9 dakika önce, kris123 yazdı:

Cinler vardı bir ara nerde bu cinler nereye kayboldular halk aydınlandıkça kendilerinimi gizliyorlar ? Senin peygamberin bunlarında efendisi değilmiydi ? Her şey batıni dimi ? Cinlerde batıni ise Süleyman ve cinlerin cami  yapması hikayesi ne ? 

Cinler bile sizler çoğaldınız diye kayboldu. Cinler var ama herkese görünmezler. Onlarda biz insanlar gibi iyi ve kötüleri var. Şu an insanlar onlardan daha kötü duruma gelmiş. Şeytan bile kaçmış olabilir zamanımızdaki insanları görünce. Bu devirde yaşamak en büyük imtihandır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 109
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir saat önce, kris123 yazdı:

Cinler vardı bir ara nerde bu cinler nereye kayboldular halk aydınlandıkça kendilerinimi gizliyorlar ? Senin peygamberin bunlarında efendisi değilmiydi ? Her şey batıni dimi ? Cinlerde batıni ise Süleyman ve cinlerin cami  yapması hikayesi ne ? 

Bizim köyde ufak bi mezarlık vardı , gece gittim ateşi yaktım. 1 duble rakı çaktım.Ateşin üzerine işedim.Ana avrad dümdüz sövdüm bu cinlere , hani böyle rahat bi 30 dakka aralıksız sövdüm.Kalktım gene işedim , cos mos ses çıktı ateşten.Cıx..Gelemediler , Çünkü zaten yoklardı.Hİç bi zaman olmamışlardı.
Psikolojik rahatsızlığı olanları cinli diye damgaladılar.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, kabara yazdı:

Cinler bile sizler çoğaldınız diye kayboldu. Cinler var ama herkese görünmezler. Onlarda biz insanlar gibi iyi ve kötüleri var. Şu an insanlar onlardan daha kötü duruma gelmiş. Şeytan bile kaçmış olabilir zamanımızdaki insanları görünce. Bu devirde yaşamak en büyük imtihandır.

Nasıl kayboldu cinler? Merak ettim doğrusu.

Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, gezenbocuk45 yazdı:

Yanlış bir soru ama , birşeyin kaybolması için daha önceden var olması gerekiyordu.Bunlar bir hayal dünyasında yaşıyorlar.
Olmayan bir şeyi de şimdi kaybettiler.

Hee ama bir şeytan olsaydı , yada ben şeytanın yerinde olsaydım gerçekten miamiye tatile felan giderdim.
Birşey yapmaya gerek yok ki , suudi prensler 300 milyon dolarlık yatlarında eskortlarla sex uyuşturucu partileri verecek.Bunu gören müslümanlar hala işi uyanamayıp o prenslere para yağdıracaklar.
Din = para ! Araplar , dünyanın en çakal milletidir.Torunlarına iyi bir gelecek bıraktılar , onlarda keyiflerini sürüyor , 4 tane hatun felan..Baya baya iyi.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, gezenbocuk45 yazdı:

Cinlerin demir,sivri metal türü şeylerden korkar. Günümüzde heryer demir dolu. Ayrıca kalabalık yerlerde de pek görünmezler. Şu an görünen cinler de genelde köy yerlerinde görünüyor.

Ben gördüm desem inanmayıp gülersiniz. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, kabara yazdı:

Cinlerin demir,sivri metal türü şeylerden korkar. Günümüzde heryer demir dolu. Ayrıca kalabalık yerlerde de pek görünmezler. Şu an görünen cinler de genelde köy yerlerinde görünüyor.

Ben gördüm desem inanmayıp gülersiniz. 

Gülyabani de gördünmü ? 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, kabara yazdı:

Ben gördüm desem inanmayıp gülersiniz

Ben ömrü hayatımda , bir müslümanın yalan konuştuğuna hiç şahit olmadım , sen anlat ben şahsen inanırım.
Baya heyecanlı he.
nasıl oldu olay ? Birden bi ürperti geldi sana, sonra biri yaklaştı selam hacı ben cin eti cin felan mı dedi ?

Sitelerde Paylaş

Cinlerin demir,sivri metal türü şeylerden korkar

Ayrıca cinlerin demir metal sivri şeylerden korktuğunu sana cinler mi gelip anlattı.
Bazı sallamasyoncu arkadaşlarda cinlerin metal paradan çok hoşlandığını , ara ara metal para çalıp k.çlarına soktuğunu felan söylüyorlardı da.Yani ben öyle hatırlıyorum.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, kalgok yazdı:

Ben ömrü hayatımda , bir müslümanın yalan konuştuğuna hiç şahit olmadım , sen anlat ben şahsen inanırım.
Baya heyecanlı he.
nasıl oldu olay ? Birden bi ürperti geldi sana, sonra biri yaklaştı selam hacı ben cin eti cin felan mı dedi ?

18 li yaşlarımda çalıştığım yerde tek kişilik bir yerde yatıyordum geceleri. Önce rüyada görmeye başladım. Camdan bana bağırıp kaldırmaya çalışıyorlardı. Korkudan geceleri nerdeyse uyuyamaz oldum. Sonra gerçek olarak görmeye başladım. Yağmur yağan bir akşam üstü 7-8 yaşlarında bir kız çocuğu şeklinde göründü bana. Kaldığım yerde çatı türünde bir yeri görüyordu. Kız çocuğu çatıya çıkmış üzerinde yağmurluk ile dolaşıyordu baya şaşırdım. Onu indirmek için çatı tarafına geçmek için yerimden kalkmak üzereyken bir anda kayboldu. Dolap kapaklarını kapatıp açıyorlardı kimse yokken. İnsanlara anlatıyordum inanmıyorlardı. En son yastığıma toplu iğneler batırdım ve bir daha görmedim.

Onları görmeniz için öncelikle onlara inanmalı ve kafanızda onları düşünmeniz gerekiyor. Sanırım pozitif enerji veriyorsunuz size görünmeleri için.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kabara yazdı:

18 li yaşlarımda çalıştığım yerde tek kişilik bir yerde yatıyordum geceleri. Önce rüyada görmeye başladım. Camdan bana bağırıp kaldırmaya çalışıyorlardı. Korkudan geceleri nerdeyse uyuyamaz oldum. Sonra gerçek olarak görmeye başladım. Yağmur yağan bir akşam üstü 7-8 yaşlarında bir kız çocuğu şeklinde göründü bana. Kaldığım yerde çatı türünde bir yeri görüyordu. Kız çocuğu çatıya çıkmış üzerinde yağmurluk ile dolaşıyordu baya şaşırdım. Onu indirmek için çatı tarafına geçmek için yerimden kalkmak üzereyken bir anda kayboldu. Dolap kapaklarını kapatıp açıyorlardı kimse yokken. İnsanlara anlatıyordum inanmıyorlardı. En son yastığıma toplu iğneler batırdım ve bir daha görmedim.

Onları görmeniz için öncelikle onlara inanmalı ve kafanızda onları düşünmeniz gerekiyor. Sanırım pozitif enerji veriyorsunuz size görünmeleri için.

Bu psikoz oluyor din yani... İlaç kullanıyormusun ?

Sitelerde Paylaş

En son yastığıma toplu iğneler batırdım ve bir daha görmedim.

Şimdi dostum , trafik kazası yaptın diyelim ve kolun kırıldı , 
Yada beyin kanaması geçirdin 
Ya da bir kalp krizi geçirdin..
Ne yapıyorsun böyle durumlarda ? Doktora gidiyorsun.
Böyle seni takip ediyorlar hissine kapılırsan , gördüğün cisimler birden kayboluyorsa , Ne yapacaksın ? Doktora gideceksin.

Bu kadar basit.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kabara yazdı:

hea antideprasan alıyorum dememi mi bekliyorsun.

Bol bol çay kahve su içiyorum. Bunların varmı psikoz üstünde etkisi.

Bazı insanlar istesede ateist olamıyor bir cemaat hocasına geçenlerde cemaatten biri ateist olmak istiyorum ama olamıyorum demiş.. ne kadar doğru bilmem hangi cemaat olduğunuda bilmiyorum sanırım youtube grubuydu bunlar.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kalgok yazdı:

Şimdi dostum , trafik kazası yaptın diyelim ve kolun kırıldı , 
Yada beyin kanaması geçirdin 
Ya da bir kalp krizi geçirdin..
Ne yapıyorsun böyle durumlarda ? Doktora gidiyorsun.
Böyle seni takip ediyorlar hissine kapılırsan , gördüğün cisimler birden kayboluyorsa , Ne yapacaksın ? Doktora gideceksin.

Bu kadar basit.

Peki doktorların çözemediği ve piskolojik vaka olarak baktığı olayları nasıl oluyor da cinciler çözüyor.

100 tane cinciden belki bir tanesi gerçektir diğerleri sahtekar. Baştan yazayım da konuyu oraya çekme.

Kimi iyileştirmiş mesala diye soracak olursan google amcaya sor cevap verecektir sana.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, kabara yazdı:

Peki doktorların çözemediği ve piskolojik vaka olarak baktığı olayları nasıl oluyor da cinciler çözüyor.

100 tane cinciden belki bir tanesi gerçektir diğerleri sahtekar. Baştan yazayım da konuyu oraya çekme.

Kimi iyileştirmiş mesala diye soracak olursan google amcaya sor cevap verecektir sana.

Doktora gitmen lazım.Din en kötü uyuşturucudur dememişler boşuna kimin sözüydü marx'ın sözüydü sanırım.Din öyle etkiler adamı ki akıl hastası bile yapabilir bence.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...