Jump to content

Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

Recommended Posts

Koronavirus sistemi yıkabilirmi ? Geleneklerin,kültürlerin,dinlerin önemini yitirdiği küreselleşmiş bir dünya oluşuyor.Bu durum küreselcilerin hayali olduğu gibi aynı zamanda marxsistlerin de hayali.Bunu tartışalım bu başlıkta.

Benim kişisel görüşüm ,aşırı sol partilerin iktidar olmaları için %10 %15 toplumsal destek yeterli. En iyi örneği sovyetler birliği.

Sitelerde Paylaş

Ben hakkıyla planlanmış sosyolizmden hatta komünizmden değil de bunlardan bahsedildiğinde ağzı sulanan insanlardan korkuyorum. Çünkü bu insanlar kendilerini seküler olarak tanımlayıp bir dine mensup  olan insanlardan kendilerini daha ayrıcalıklı gördükleri için bu insanları bir nevi köle yapmak için ellerinden geleni yapmak istiyorlar. Dolayısıyla bu sistemlerin ilk kuralı olan eşitlik kavramını çiğneyip eyip bükmek istiyorlar. Dolayısıyla bu insanların eline fırsat verilirse bu sistemleri asla gerektiği gibi tedavüle alamazsınız. Bunu yaparsanız dünya köleler ve arsız kendini bilmezler olarak ikiye bölünür ve iki taraf arasındaki savaştan her iki tarafta çok fazla etkilenir.

Koronavirüsü nihayetinde yenersek devamında bu konular şiddetle gündeme gelecek. Bence eşitliği ilke edinmiş komünal bir yaşamı herkes istiyor ancak bu idealleri kendi beklentileri için kullanmak isteyen çirkin çirkef tayfasına fırsat vermeyecek kadar da akıllı...

Umarım korona virus sonrası tüm eşitlikleri hedef alan sermaye odaklı olmaktansa insan odaklı olup tüm sermayemizi daha refah daha mutlu olmak için değerli gören bir anlayışta sosyal bir devlete kavuşuruz. Bunu bir gün başaracağız ancak bu seküler aklın kafasıyla değil yavaş yavaş uzlaşarak daha çok diğer grubun başarısı olacağına inanıyorum.

Nüfusun sadece %8'i kırsalda tarım ve hayvancılıkla uğraşıyor. Bu gibi felaketlerden sağ çıkabilmek için Güney Kore modelinde olduğu gibi bu oranı %50 %50 noktasına taşımalıyız. Şimdilik en önemli gördüğüm konu budur.

tarihinde John_Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, John_Ahmet yazdı:

Ben hakkıyla planlanmış sosyolizmden hatta komünizmden değil de bunlardan bahsedildiğinde ağzı sulanan insanlardan korkuyorum. Çünkü bu insanlar kendilerini seküler olarak tanımlayıp bir dine mensup  olan insanlardan kendilerini daha ayrıcalıklı gördükleri için bu insanları bir nevi köle yapmak için ellerinden geleni yapmak istiyorlar. Dolayısıyla bu sistemlerin ilk kuralı olan eşitlik kavramını çiğneyip eyip bükmek istiyorlar. Dolayısıyla bu insanların eline fırsat verilirse bu sistemleri asla gerektiği gibi tedavüle alamazsınız. Bunu yaparsanız dünya köleler ve arsız kendini bilmezler olarak ikiye bölünür ve iki taraf arasındaki savaştan her iki tarafta çok fazla etkilenir.

Koronavirüsü nihayetinde yenersek devamında bu konular şiddetle gündeme gelecek, bence eşitliği ilke edinmiş komünal bir yaşamı herkes istiyor ancak bu idealleri kendi beklentileri için kullanmak isteyen çirkin çirkef tayfasına fırsat vermeyecek kadar da akıllı...

Umarım korona virus sonrası tüm eşitlikleri hedef alan sermaye odaklı olmaktansa insan odaklı olup tüm sermayemizi daha refah daha mutlu olmak için değerli gören bir anlayışta sosyal bir devlete kavuşuruz. Bunu bir gün başaracağız ancak bu seküler aklın kafasıyla değil yavaş yavaş uzlaşarak daha çok diğer grubun başarısı olacağına inanıyorum.

Nüfusun sadece %8'i kırsalda tarım ve hayvancılıkla uğraşıyor. Bu gibi felaketlerden sağ çıkabilmek için Güney Kore modelinde bu oranı %50 %50 noktasına taşımalıyız. Şimdilik en önemli gördüğüm konu budur.

Komünizm bana göre tepe kadronun halk üzerinde tiranlık kurduğu köleliğe dayalı bir sistem.İster ateist ister teist olun bu gerçek itiraf edilmek mecburiyetinde.

Kapitalizm çok farklı olmaya bilir (Sermaye tiranlığı) ama en azından insan hakları ve demokrasi sunuyor.Stalin-Troçki olayında kendi yoldaşlarını nasıl yediklerini kimse unutmamalı."Büyük temizlik"tek başına bu tiranlığın nasıl sonuçlar doğurabileceğini çok iyi anlatıyor.

Alt kesime yani işçi sınıfına gelirsek komün veya sosyalist  bir sistemde daha fazlasını alma ihtimalleri zaten yok.Sermayenin el koyduğu mallarına bu sefer devlet el koyacak.Ayrıca olaya birde şu açıdan bakalım;Komünizm devletlerin olmadığı bir düzen istiyor , aklınıza ne geliyor bilmem ama bu sistemde düzeni kim sağlayacak ?

Bana kalırsa komünizm yükseliyor ama gelse bile demokrasi yoluyla gelebilir ki bu durum bile felaketle sonuçlanabilir.Doğu Almanya'da gazetelerin hep aynı haberleri yaptığını bir belgeselden öğrenmiştim.

Ben deist bir insanım ama aşırı sol hareketleri sevmiyorum.Forum ahalisi bu konuda ne düşünüyor bilmem.Sohbete aile kurumu ve komünist sistem üzerinden devam edebiliriz.

Sitelerde Paylaş

Halkın %15 gibi bir kesiminin aşırı sol bir partiye oy verdiğini düşünsenize ? Sonraki seçimde bu durum %50 ye bile çıkabilir kandırılmış alt kesim,cahil ateistler,kültürel marxist feministler hatta kemalist dediğimiz sözde Atatürkçü kesim bile bunlara oy verecektir.

Sitelerde Paylaş

Koronavirus açısından bakarsak komünistler için resmen fırsat diyebilirmiyiz ? Abd merkez bankası bir kereye mahsus fransa'nın hizmet değeri kadar para basma kararı aldı.Hava alanlarına yüz tanıma sistemlerine kadar pek çok sistem koydular ve bu sistem(fişleme sistemi) komünizme hizmet eder hale gelebilir.Almanya da bir toplantıda zenginler Çin'in her insana çip takma planlarını tartıştılar(bunun için ayrı bilim forumunda konu açmak lazım) bu teknolojinin komünist bir ülkenin eline geçtiğini bir düşünsenize.(Tiran bir sistemden bahsediyorum Çin o kadar  masum değil ama kötüde değil)

tarihinde kris123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, kris123 yazdı:

Halkın %15 gibi bir kesiminin aşırı sol bir partiye oy verdiğini düşünsenize ? Sonraki seçimde bu durum %50 ye bile çıkabilir kandırılmış alt kesim,cahil ateistler,kültürel marxist feministler hatta kemalist dediğimiz sözde Atatürkçü kesim bile bunlara oy verecektir.

Halk daha çok ilgi ve bakım için sosyalist komünist yapılanmalara değil doğrudan devlete ve başındakine odaklanır ve isteklerini öyle ifade eder ve iktidarı güçlendirir. Eşitlik, kardeşlik zırvalarına ve bunu sürekli dile getiren çirkin çirkef tayfasına karşı halk yeteri kadar bağışıklık kazandı.

Eğer kölelerin tümü esmer çirkin çirkef tayfa ve yöneticilerin tümü de slav germen ırkna daha çok benzeyen sarışın nüfus olursa bu hem genetik olarak hem de sosyal olarak başarılı bir komünal sistem getirebilir. Bunu neden söylüyorum. Çünkü dünyanın en huzurlu ve mutlu ülkesi araştırmalarından hatırlarsanız, Finlandiya, Danimarka, Norveç, İsveç gibi ülklerin bu konuda başı çektiğini biliyorsunuzdur. Nedeni size garip gelse de sarışın olmalarıdır. Çünkü daha fazla insandırlar. Gelişmiş bir zekaları var ve adaletli olmak en büyük ilkeleridir. Orta Doğu'nun ve bu zümre dışındakilerin bu konuda açık ara bir farkı var. Diğer daha kozmopolit ülkelerde bunu net olarak göremezsiniz fakat tüm bireyler ya gerçek anlamda sarışın olur ya da ruhu sarışın olur o zaman tüm özellikleriyle bu başarıyı gözlemleyebilirsiniz. 

Koronavirus konusundan bahsederken "Yeni dünya düzeni", "Virüsün planlı şekilde tüm dünyaya belirli gruplar tarafından yayıldığı", "Nihayi amacın dünya nüfusunu 500 milyona düşürmek olduğunu", "Buna kanıt olarak en temelde Guide Stone taşı (anıtı) ve üzerinde yazanlar olduğunu" "Bu virüsü daha ortaya çıkmadan bunu söyleyip insanlığı uyardığını" yazanlar çizenler de oldu. İşte gerçekten bunlar doğru ise ölenlerin tümünün esmer olmasını diliyorum ve kalanların çok daha adil olacağını ve mükemel bir insanlık oluşturacağını düşünüyorum. Bunu isteyen insanlar bu kişilere sarışın değil daha çok Ari ırkı der ve dünyada kurtarılacak insanlar varsa bu insanlardır. Bu hem bilimsel, hem kriminolojik hem sosyal olarak kanıtlandı. Dünyanın huzur ve mutluluğu için sarışınları çoğaltın ya da bu insanları daha iyi mevkilere taşıyın. Üzülmeyin bu insanlar kimseyi öldürmeden de herkesin mutlu olmasını sağlayabilir ancak herkes bu insanlara saygı gösterirseler bunu başarabilirler.

Sitelerde Paylaş

Sosyalizm komunizm filan gelmeyecek.
Diktatörlük ve faşizm gelecek.

%15 ile bir bok olmaz.

% 50 bile az  %75 geçmeli. :)

Oylar   mantıksal bilimsel düşünce ile verilmeli.

Evet hayır seçeneğinde neye evet neye hayır diyeceğini bilmeden  takım tutar gibi körü körüne oy veriyoruz.

Karma ekonomiyi sosyal demokrasiyi sosyalizm olarak gösterenlerde salağın teki.
Sözlüklerde  sosyalizmin tanımını bile değiştirdiler.

Solculukda sosyalizm değildir.
Var olan sistemi değiştirmeye çalışan bütün öğretilere solcu denir.

Sosyalist ekonomide kapitalizmi savunan solcudur.

Laikliğin uygulandığı bir ülkede dini yönetimi getirmekde solculuktur.

Sosyalizmin uygulandığı bir yerde sosyalist olmak sağcılıktır.Çünkü var olan sistemi korumaya çalışıyorsun.

Birde anarşist grup var.Neye karşı olduğu belli değil.Sürekli  sistemi değiştirmeye çalışırlar.

Kemalistlerde bu grupta.Sürekli devrim olmaz.

Var olan sistemde kusur olupda ona karşı çözümün varsa yenilik yaparsın.Çözümün olmadan ayaklanıp duruyorlar.

tarihinde mirasyedi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, mirasyedi yazdı:

Sosyalizm komunizm filan gelmeyecek.
Diktatörlük ve faşizm gelecek.

%15 ile bir bok olmaz.

% 50 bile az  %75 geçmeli. :)

Oylar   mantıksal bilimsel düşünce ile verilmeli.

Evet hayır seçeneğinde neye evet neye hayır diyeceğini bilmeden  takım tutar gibi körü körüne oy veriyoruz.

Karma ekonomiyi sosyal demokrasiyi sosyalizm olarak gösterenlerde salağın teki.
Sözlüklerde  sosyalizmin tanımını bile değiştirdiler.

Solculukda sosyalizm değildir.
Var olan sistemi değiştirmeye çalışan bütün öğretiler solcu denir.

Sosyalist ekonomide kapitalizmi savunan solcudur.

Laikliğin uygulandığı bir ülkede dini yönetimi getirmekde solculuktur.

Sosyalizmin uygulandığı bir yerde sosyalist olmak sağcılıktır.Çünkü var olan sistemi korumaya çalışıyorsun.

Birde anarşist grup var.Neye karşı olduğu belli değil.Sürekli  sistemi değiştirmeye çalışırlar.

Kemalistlerde bu grupta.Sürekli devrim olmaz.

Türkiye'de ateizm çok hızlı artıyor ve bu kesimin okuma alışkanlığı yok.Ülkede emperyalizmin Türkiye kolunun desteği %10 bile değildi ve 15 Temmuz darbe girişimini yapabilecek kadar güçlendiler ne yazık ki.Komünist bir %15 in herhangi bir ülkede iktidarı ele alabileceğine inanıyorum.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, kris123 yazdı:

Türkiye'de ateizm çok hızlı artıyor ve bu kesimin okuma alışkanlığı yok.Ülkede emperyalizmin Türkiye kolunun desteği %10 bile değildi ve 15 Temmuz darbe girişimini yapabilecek kadar güçlendiler ne yazık ki.Komünist bir %15 in herhangi bir ülkede iktidarı ele alabileceğine inanıyorum.

% 15 ile sosyalizmin komunizmin iktidar olması sosyalizme aykırı.
Adı üstünde toplumculuğu savunan  azınlık ile iktidara gelmeyi istemez.gelirse dikatörlük ortaya çıkar.Pol pot,kim il sung gibi.

İnsanların  öğretileri özümsemiş olmaları gerekir.

Fakir biri komunizmi sosyalizmi iyi görebilir ama biraz durumu düzelince kendini diğer insanlardan ayrıcalıklı duruma getirmeye başlar.

Parayı görene kadar komunist  olan tipler bunlar.

Coronavirus içinde devletçi uygulamalar yapacaklar ama durum düzelince gene eski  ayara dönerler.

Birde zenginden alıp fakire vermeyi sosyalizm sana ahmaklar var.zenginden alıp fakire vermek kapitalizmde olur.onun adıda eşkiyalıktır.Mafyalıktır.

tarihinde mirasyedi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, John_Ahmet yazdı:

Halk daha çok ilgi ve bakım için sosyalist komünist yapılanmalara değil doğrudan devlete ve başındakine odaklanır ve isteklerini öyle ifade eder ve iktidarı güçlendirir. Eşitlik, kardeşlik zırvalarına ve bunu sürekli dile getiren çirkin çirkef tayfasına karşı halk yeteri kadar bağışıklık kazandı.

Eğer kölelerin tümü esmer çirkin çirkef tayfa ve yöneticilerin tümü de slav germen ırkna daha çok benzeyen sarışın nüfus olursa bu hem genetik olarak hem de sosyal olarak başarılı bir komünal sistem getirebilir. Bunu neden söylüyorum. Çünkü dünyanın en huzurlu ve mutlu ülkesi araştırmalarından hatırlarsanız, Finlandiya, Danimarka, Norveç, İsveç gibi ülklerin bu konuda başı çektiğini biliyorsunuzdur. Nedeni size garip gelse de sarışın olmalarıdır. Çünkü daha fazla insandırlar. Gelişmiş bir zekaları var ve adaletli olmak en büyük ilkeleridir. Orta Doğu'nun ve bu zümre dışındakilerin bu konuda açık ara bir farkı var. Diğer daha kozmopolit ülkelerde bunu net olarak göremezsiniz fakat tüm bireyler ya gerçek anlamda sarışın olur ya da ruhu sarışın olur o zaman tüm özellikleriyle bu başarıyı gözlemleyebilirsiniz. 

Koronavirus konusundan bahsederken "Yeni dünya düzeni", "Virüsün planlı şekilde tüm dünyaya belirli gruplar tarafından yayıldığı", "Nihayi amacın dünya nüfusunu 500 milyona düşürmek olduğunu", "Buna kanıt olarak en temelde Guide Stone taşı (anıtı) ve üzerinde yazanlar olduğunu" "Bu virüsü daha ortaya çıkmadan bunu söyleyip insanlığı uyardığını" yazanlar çizenler de oldu. İşte gerçekten bunlar doğru ise ölenlerin tümünün esmer olmasını diliyorum ve kalanların çok daha adil olacağını ve mükemel bir insanlık oluşturacağını düşünüyorum. Bunu isteyen insanlar bu kişilere sarışın değil daha çok Ari ırkı der ve dünyada kurtarılacak insanlar varsa bu insanlardır. Bu hem bilimsel, ehm kriminolojik hem  sosyal olarak kanıtlandı. Dünyanın huzur ve mutluluğu için sarışınları çoğaltın ya da bu insanları daha iyi mevkilere taşıyın. Üzülmeyin bu insanlar kimseyi öldürmedn de herkesin mutlu olmasını sağlayabilir ancak herkes bu insanlara saygı gösterirseler bunu başarabilirler.

İskandinav halklarının beslenme biçimi ile bile alakalı olabilir o durum.(Atasal beslenme farkından bahsediyorum)Bu konuda AIDS bağışıklık geni olayını araştırabilirsin.

Yeni dünya düzeni olayı bana göre hepsiyle bağlantılı olabilir özellikle aşılar ve modern tıp konusuyla.Hastalıklar her geçen gün artıyor ve bunu gen terapisiyle çözmek istiyorlar.Geçen gün epilepsi için beyin ameliyatı videosu görünce şok oldum,oysaki bu hastalık 2 ayda yok oluyor özel bir beslenme biçimiyle.

Sitelerde Paylaş

"Epilepsi beyin ameliyatı" yazın görün modern tıp haydutluğunu.Bir hastalığın zibilyon farklı tedavisi varken , kesin olarak tedavi etmek mümkün olduğu halde cahil halktan insanları ameliyat etmek kolay tabi.Arkasında zengin aileler mi var yoksa komplocuların illuminati dedikleri şeymi var bilmiyorum ama bu iş artık çığırından çıkıyor.Dün patojen-şizofreni ilişkisi ile ilgili bir makale attım sonra araştırmalarıma devam ettim keşke etmeseydim , bu konuda araştıran doktorları itibarsızlaştırma çalışması yürütmüşler.

9 dakika önce, mirasyedi yazdı:

% 15 ile sosyalizmin komunizmin iktidar olması sosyalizme aykırı.
Adı üstünde toplumculuğu savunan  azınlık ile iktidara gelmeyi istemez.gelirse dikatörlük ortaya çıkar.Pol pot,kim il sung gibi.

İnsanların  öğretileri özümsemiş olmaları gerekir.

Fakir biri komunizmi sosyalizmi iyi görebilir ama biraz durumu düzelince kendini diğer insanlardan ayrıcalıklı duruma getirmeye başlar.

Parayı görene kadar komunist  olan tipler bunlar.

Coronavirus içinde devletçi uygulamalar yapacaklar ama durum düzelince gene eski  ayara dönerler.

Birde zenginden alıp fakire vermeyi sosyalizm sana ahmaklar var.zenginden alıp fakire vermek kapitalizmde olur.onun adıda eşkiyalıktır.Mafyalıktır.

Onların başkalarının yaşam hakkını bile önemsediğini sanmıyorum.Parayı görene kadar komünist adam sonuçta bunlar.Dostum pol pot filan demişsin ama zaten amaçları öyle olmak o tiplerin.

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, kris123 yazdı:

İskandinav halklarının beslenme biçimi ile bile alakalı olabilir o durum.(Atasal beslenme farkından bahsediyorum)Bu konuda AIDS bağışıklık geni olayını araştırabilirsin.

Beslenme vs. bir çok neden bulabilirsin fakat en önemlisi genetik farklılıktır ve genetiğin fenotiple doğrusal bir korelasyon oluşturduğu ve bu anlamda derin bir ilişkisi vardır. Nihayetinde sonuç olarak bu özelliklere sahip insanlar sarışınlardır. Sarışın insanların bu özelliklerini herkes bilir hatta erkeklerine pısırık, saf ve vb. bir çok yakştırma yaparlar ve kozmopolit toplumlarda bu olağan üstü farklarını çok gösteremezler çünkü zaten adaletsizlikten en çok etkilenen ve örselenen kişiler de sarışınlardır. Kadınları seks objesi olarak görülür ve erkeklerinden pek korkmadıklarını kanıksamışlardır. Tüm bunlar gradient bir biçimde ten rengi ve insanların ırkçılığı arasında olağanüstü bir ilişki vardır. Bu kişilerin hakları gasp edilir. Kadın erkek ilişkilerinde en çabuk terk edilen bireylerdir. Çünkü daha yapıcı bir tabiyatları vardır. Bu kişiler genetik olarak daha yapıcı daha adil bir toplum için dünyaya gelmişlerdir. Bana göre ayrı bir türdürler ve zaten öyleydi. (Neanderthal ve Homo Sapiens). Homo sapiens'in arasında ciddi ölçüde azalıp asimile oldular. Bu konu çok derin ve konu dışına çıkarıyor bizi fakat gerekli araştırmaları yaparsan bunu her açıdan sen de fark edeceksin.

Yeni Dünya Düzeni konusuna daha çok değinmek istiyorum ve zaten yukarıdaki konuyu da kapsayan ve günümüz gündemini aydınlatacak pek çok ayrı konu başlığı oluşturulabilir.

Dünya başı boş bir yer değil, bizler sadece devlet başkanlarının liderliğinde bir yapılanma ile yönetildiğini sansak da bundan çok daha farklı derin devlet yapılanmaları var ve İllüminati örgütü, siyonistler, evanjelistler ve ünlü Rockerfeller ve Rothschild aileleri ve sahip oldukları servet ve amaçları hakkında daha anlamlı yazılar yazma peşindeyim fakat ana konu yukarıda bahsettiğim en kadim ve en uzun uygarlıklar oluşturmuş farklı bir türün asimile olmuş bireylerine ve bu örgütlerin bu konu ile olan ilişkisine de değinmek istiyorum.

Sitelerde Paylaş

Koronavirusten  sonra ekonomide sosyal darwinizm gelecek.

Koronavirus zaten hastaları yaşlıları öldürüyor.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sosyal_darwinizm

https://tr.wikipedia.org/wiki/Thomas_Robert_Malthus

Nüfusun azaltılmasını savunan kişilerin referans kaynağı bu adam.

Nüfusun nasıl azaltılacağı konusunda uzlaşamıyorlar.

Nüfus fazla olduğu için öldürmeyi seçenler çoğunlukta.

Alıntı

https://tr.wikipedia.org/wiki/Lebensraum

« Başka milletler daha geniş topraklara yayılıp yerleşirken, iç kolonizasyona yönelmiş bir millet nüfus artışını sınırlamak zo­runda kalacak, fakat geniş topraklara yayılan milletler artmaya devam edecektir. Bir ülkenin hayat alanı ne kadar azsa, bu durumla o kadar çabuk karşılaşır. »

« ...devletin ekonomik bir kavramla veya belli bir ekonomik gelişmeyle hiçbir ilgisi yoktur. Devlet sınırları çizilmiş belli bir hayat alanı üzerinde, gayesi ekonomik faaliyetlerde bulunmak olan akit tarafların bir araya gelmesi demek değildir. Devlet fizik ve ahlak bakımından birbirine benzeyen bir insan topluluğunun, öngörülen, nesillerini daha iyi yetiştirmek hedefine ulaşmak için oluşturduğu bir organizasyondur. Bir devletin gayesi ve manası yalnız budur, başka bir şey değildir. Ekonomi bu görevin yerine getirilebilmesi için gerekli olan birçok yardımcı vasıtadan sadece bir tanesidir. Ekonomi hiçbir zaman için devletin ne sebebidir ne de gayesi. Devletin tabiata aykırı olarak yanlış bir temele oturtulması hali istisnadır. Devletin devlet olarak mut­laka sınırları belli bir arazi üzerinde bulunmasına lüzum olmadığının izahı da buradadır. Bu şart ancak soydaşlarının geçimini kendi imkanlarıyla temin etmek isteyen, yani varoluş mücadelelerini kendi imkanlarıyla yürütmek isteyen milletler için zaruri olur. Başkalarını kendileri için çalıştırmak maksadıyla insanlığın arasına parazitler gibi sokulmak kabiliyetine sahip olan milletler sınırı çizilmiş hayat alanına sahip olmadan devlet kurabilirler. »

« ... toprak insanlar üzerine nasıl tesir eder­se etsin, bu tesirin sonuçları ona maruz ka­lan çeşitli ırklara göre değişik olacaktır. Hayat alanının verimsiz oluşu bir ırkı da­ha çok çalışmaya, büyük işler yapmaya sevk eden bir iğne olur. Bir başka ırka ise sefalet getirir. Milletlere gelecek dış etki­ler, onlara kabiliyetlerine göre tesir eder. Bazılarını açlığa sürükler, bazılarını ise gayretli çalışmaya. »

« Göçebelerin üzerinde yaşadıkları sınırlı bir hayat alanları vardır. Yalnız bunlar belirli bir yerde oturup çiftçilik yapmaz. Sü­rülerinden elde ettikleri ürünle geçinirler ve bu sürüyü otlatmak için kendi topraklarında dolaşırlar. Bunun sebebi de topraklarının bir yerde devamlı oturmalarına im­kan vermeyecek kadar verimsiz oluşudur. Fakat asıl sebep bir devrin veya bir milletin tek tük medeniyetiyle hayat alanının tabi fakirliği arasındaki dengesizliktir. »

« Eğer nasyonal sosyalist hareket tarih karşısında milletimiz yararına gerçekten büyük bir görev almak istiyorsa, Alman milletinin dünya üzerindeki gerçek durumunu çok iyi bilmeli, acı duymalı ve tam bir şekilde bu şuura varmalıdır. Açık bir görüş ve cesaretle Alman milletinin dış politikasını bugüne kadar yürütmüş olan kabiliyetsizlik ve şuursuzlukla mücadele etmelidir. Gelenekleri ve peşin hükümleri dikkate alınmadan, milletimizi ve onun gücünü toplamak, onu şimdiki dar hayat alanından çıkaracak ve yeni topraklara götürecek sevk etme cesaretini bulmalı, böylece bu dünyada yok olup gitmek ve­ya başkalarına esir olmak tehlikesinden kurtarmalıdır. »

« Nasyonal sosyalist hareket nüfusumuzla toprağımızın yüz ölçümü arasındaki nispetsizliği kaldırmaya, tarihi geçmişimizle hiçbir çıkar yolu olmayan şimdiki güçsüzlüğümüz arasındaki uyuşmazlığı yok etmeye çalışmalıdır. Toprağın yüz ölçümü maişeti temin etme kaynağı olduğu gibi siyasi iktidarında bir dayanak noktasıdır. »

« Bugün hepimiz Fransa'yla hesaplaşmak zaruretine ne kadar inanırsak inanalım, dış politikamızın gayeleri bu hesaplaşmayla sınırlanırsa bunun hiçbir tesiri ve faydası olmayacaktır. Bu hesaplaşma ancak Avrupa'daki hayat alanımızı genişletmek için geride bir örtü hazırlamak şeklinde yorumlanabilir. Çünkü biz bu meseleyi sömürgeler ele geçirmekle çözemeyiz. Ancak yerleşme sahamızı anavatan toprağının yüz ölçümünü arttırarak çözebiliriz. »

Hitlerin  Mein Kampf  kitabından  alıntı.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, John_Ahmet yazdı:

Beslenme vs. bir çok neden bulabilirsin fakat en önemlisi genetik farklılıktır ve genetiğin fenotiple doğrusal bir korelasyon oluşturduğu ve bu anlamda derin bir ilişkisi vardır. Nihayetinde sonuç olarak bu özelliklere sahip insanlar sarışınlardır. Sarışın insanların bu özelliklerini herkes bilir hatta erkeklerine pısırık, saf ve vb. bir çok yakştırma yaparlar ve kozmopolit toplumlarda bu olağan üstü farklarını çok gösteremezler çünkü zaten adaletsizlikten en çok etkilenen ve örselenen kişiler de sarışınlardır. Kadınları seks objesi olarak görülür ve erkeklerinden pek korkmadıklarını kanıksamışlardır. Tüm bunlar gradient bir biçimde ten rengi ve insanların ırkçılığı arasında olağanüstü bir ilişki vardır. Bu kişilerin hakları gasp edilir. Kadın erkek ilişkilerinde en çabuk terk edilen bireylerdir. Çünkü daha yapıcı bir tabiyatları vardır. Bu kişiler genetik olarak daha yapıcı daha adil bir toplum için dünyaya gelmişlerdir. Bana göre ayrı bir türdürler ve zaten öyleydi. (Neandertal ve Hmo Sapiens). Homo sapiens'in arasında ciddi ölçüde azalıp asimile oldular. Bu konu çok derin ve konu dışına çıkarıyor bizi fakat gerekli araştırmaları yaparsan bunu her açıdan sen de fark edeceksin.

Yeni Dünya Düzeni konusuna daha çok değinmek istiyorum ve zaten yukarıdaki konuyu da kapsayan ve günümüz gündemini aydınlatacak pek çok ayrı konu başlığı oluşturulabilir.

Dünya başı boş bir yer değil, bizler sadece devlet başkanlarının liderliğinde bir yapılanma ile yönetildiğini sansak da bundan çok daha farklı derin devlet yapılanmaları var ve İllüminati örgütü, siyonistler, evanjelistler ve ünlü Rockerfeller ve Rothschild aileleri ve sahip oldukları servet ve amaçları hakkında daha anlamlı yazılar yazma peşindeyim fakat ana konu yukarıda bahsettiğim en kadim ve en uzun uygarlıklar oluşturmuş farklı bir türün asimile olmuş bireylerine ve bu örgütlerin bu konu ile olan ilişkisine de değinmek istiyorum.

Beslenme tedavilerini küçümseme bu konuda çok araştırma yapıldı ve otizm gibi genetik rahatsızlığı bile tedavi edebilen bir beslenme biçimi var.Asıl sorun bu tedavinin 1910 yılından beri neden tıp dünyasınca kabul edilmeyip üstünün örtüldüğü.Bu işin arkasında rothschild olabilir veya bir başkasıda olabilir.Kim olduğu umrumda değil ama bunların insaların sağlığıyla oynadığı kesin.

Google amcaya ketojenik diyet, gaps diyeti ,taş devri diyeti yazarak günümüz temsilcilerine ulaşabiliyorsunuz.Zibilyon tane hastalığı tedavi edebiliyor bu diyetler.

Komünizm konusuna gelirsek böyle bir sistemin küresel baronları aratacağı kesin.

Sitelerde Paylaş

Evet, Covid19 yüzünden bütün sistem tepetaklak olacak. Toplumlar yaşayacağı ekonomik kriz ve sağlığa ulaşım zorlukları yüzünden zıvanadan çıkıp komünist propagandalara kanacak ve komünistler dünyaya hakim olacak neredeyse.

Ama bu muhtemelen komünistlerin başarısı da olmayacak. Bunların arkasında mutlaka görünmeyen büyük bir güç vardır, biz bunu bileceğiz. Dünyayı nasıl ki bugüne dek hep Rockerfeller, Rothschild aileleri, sonra ne bileyim Illuminati, Soros, Masonlar gibi gizli örgütler yönettiyse, biz fanilere komünizmi uygun gören birtakım güçler de bunlar gibi bir güç olacak işte.

Ay yüreğim yetmedi fazlasına...

Bu pansemi böyle delilere güzel ortam sağladı valla. Karantinadayız ya, düşün düşün uydur bolca...

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, kris123 yazdı:

Beslenme tedavilerini küçümseme bu konuda çok araştırma yapıldı ve otizm gibi genetik rahatsızlığı bile tedavi edebilen bir beslenme biçimi var.Asıl sorun bu tedavinin 1910 yılından beri neden tıp dünyasınca kabul edilmeyip üstünün örtüldüğü.Bu işin arkasında rothschild olabilir veya bir başkasıda olabilir.Kim olduğu umrumda değil ama bunların insaların sağlığıyla oynadığı kesin.

Google amcaya ketojenik diyet, gaps diyeti ,taş devri diyeti yazarak günümüz temsilcilerine ulaşabiliyorsunuz.Zibilyon tane hastalığı tedavi edebiliyor bu diyetler.

Komünizm konusuna gelirsek böyle bir sistemin küresel baronları aratacağı kesin.

Evet, çok haklısın. Bu WHO da bizi hep kandırıyor zaten.

Bir de ilaç şirketleri. Amanın, onlardan daha büyük terörist, daha büyük hastalık yayıcı yok. Bunlar laboratuvarlarda virus, bakteri üretip insanları hasta ediyor, sonra da ilaç yapıp sizi tedavi etmenin yolunu bulduk diyerek trilyonlarca dolar kazanıyor.

Hastalıkların çoğu yalan, evet. Bir sürü hastalığın çaresi var ama bizi bilerek tedavi etmiyorlar.

Evet.

Kafalar ışıl ışıl...

Sitelerde Paylaş

Bu diyetlerden sadece birinin tedavi ettiği hastalıkların tam listesi.Karatay hoca bunu anlatmaya çalışıyor en başından beri.

Kendisi Türkiye'nin en iyi doktorudur bana göre.

1-      Otizm

2-      Şizofreni

3-      Epilepsi

4-      Depresyon

5-      Bipolar bozukluk

6-      Anksiyete

7-      Şizoaffetik bozukluk

8-      Obsesif kompulsif bozukluk

9-      Obsesyonlar

10-   Dikkat eksikliği bozukluğu

11-   Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu

12-   Disleksi

13-   Dispraksi

14-   Panik atak

15-   Yeme bozuklukları

16-   Uyku problemleri

17-   Öfke problemleri

18-   Bağımlılıklar

Fizyoloji sendromları

1-      Akne

2-      ALS

3-      Alerjiler

4-      Anemi

5-      Artrit

6-      Çölyak

7-      Demans

8-      Diyabet

9-      Egzema

10-   Astım

11-   Eklem ağrıları

12-   Enzim ve hormon bozuklukları

13-   Fibromiyalji

14-   Gıda alerji ve intoleransları

15-   Haşimato

16-   Kolesterol problemleri

17-   Kronik yorgunluk

18-   Lupus , migren

19-   MS

20-   PMS- Regl problemleri

21-   Parkinson

22-   Romotoid artrit

23-   Sedef

24-   Tansiyon problemleri

25-   Tiroit problemleri

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Türk Ateist yazdı:

Evet, çok haklısın. Bu WHO da bizi hep kandırıyor zaten.

Bir de ilaç şirketleri. Amanın, onlardan daha büyük terörist, daha büyük hastalık yayıcı yok. Bunlar laboratuvarlarda virus, bakteri üretip insanları hasta ediyor, sonra da ilaç yapıp sizi tedavi etmenin yolunu bulduk diyerek trilyonlarca dolar kazanıyor.

Hastalıkların çoğu yalan, evet. Bir sürü hastalığın çaresi var ama bizi bilerek tedavi etmiyorlar.

Evet.

Kafalar ışıl ışıl...

Bilim dediklerimizi teknik olarak kabul ediyor .Gluten olayını biliyorsan anlarsın yada kısa süreli oruç olayını.Sorun itibarsızlaştırma yapılması.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, kris123 yazdı:

Bilim dediklerimizi teknik olarak kabul ediyor .Gluten olayını biliyorsan anlarsın yada kısa süreli oruç olayını.Sorun itibarsızlaştırma yapılması.

Gluten gökten bir anda inmedi, on binlerce yıldır glutenli yiyoruz tahılı. Bugüne kadar da glutenden ölen insan görmedik, malum çölyak vb özel hastalar dışında.

Bu arada ben GDO'yu da savunanlardanım... Onu da on binlerce, hatta yüzbinlerce yıldır yapıyoruz, hatta beslenmemizi bizzat bunu yapmamıza borçluyuz.

Canan Karatay'ı ilk bir iki yıl ben de destekledim ama epeyi zıvanadan çıktı, haddini çok aştı, kafayı da biraz yedi.

Benim için referans değil artık o.

Listelediğin o hastalıkları da sadece beslenme düzenin değiştirerek tedavi edemezsin. Bu insanın doğasının tümünü reddetmek demektir. Küfür demektir.

Sitelerde Paylaş

Prof.Dr.Ahmet Aydın  Otizme Çözüm Var! adlı kitabını 2013 ylında çıkardı, değişen ne o yıllardan beri ? 

Mide-bağırsak sorunları, bunlara bağlı olarak gelişen vitamin, mineral ve amino asit eksiklikleri, başta süt ve buğday olmak üzere çeşitli gıda proteinlerine karşı gelişen besin tahammülsüzlükleri, yeteri kadar güneşlenmeme ve maruz kalınan çeşitli toksinler bir araya geldiğinde otizm tablosu oluşuyor.

Herkesin gördüğü gibi göremiyor, işittiği gibi işitemiyor, kafalarının içinde bir ışık ve ses bombardımanıyla yaşıyor otizmli çocuklar...

Bu kitabın yazarları "Otizm tedavi edilebilir ve önlenebilir bir hastalıktır" diyor. Prof. Dr. Ahmet Aydın 10 yıldır otizmin biyomedikal tedavisi ile ilgileniyor. Dr. Cem Kınacı ise uluslararası DAN protokolünün (Defeat Autism Now! - Otizmi Şimdi Yen!) Türkiye'deki ilk hekimi.

Sadece bir doktor yok bunları anlatan yüzlerce var.Hepsini itibarsızlaştırdılar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...