Jump to content
Ateistforum

Saklı Seçilmişler Ve Wahls Protokolü kitapları

Recommended Posts

Herkese tekrardan merhaba ben @kris123yeniden üye oldum.Forumun kıymetini bilemedik üzgünüm.

On 18.04.2020 at 20:54, Türk Ateist yazdı:

Aynen öyle, ya yalan ya çapıtma ya da dinciler doktorumsular tarafında yazılmış saçma sapan şeyler onlar.

Oruç tutmanın yararı öte yanda dursun, zararı olduğu kesin. Böbrekleri mahvediyor öncelikle. Onca saat, hele de sıcak mevsimlere denk gelmişse susuz kalmak korkunç zararlı. Delilik.

Kalp ve böbrek hastalıkları da var iyileşen hastalıklar listesinde.Oruç böbrekleri mahveder doğrudur ama müslümanların yaptığı oruç mahveder.Zira kendileri iftarda yarım tepsi baklava yemek konusunda uzman.

On 19.04.2020 at 01:17, Bir Buçuk yazdı:

İnsan vücudu, çoğu zaman düzensizlikten fayda sağlar. "Şaşırtma" dedikleri de bu.

Beyin, yeni şeyler öğrendikçe, yeni şeylere maruz kaldıkça yeni bağlantılar geliştirir. Hiçbir uyarana maruz kalmayan, düşünmeyen insan zamanla körelir.

Kaslar, spor yaptıkça ufak ufak yırtılmalara maruz kalır. Tamir olup daha güçlü hale gelirler.

Bağışıklık sisteminin gelişmesi için patojenlere ihtiyaç vardır, en azından vücudun kendisinin savaşabildiklerine.

Sürekli ve düzenli beslenmek sağlıklı bir şey değildir. İnsan vücudu sürekli ve düzenli olarak günde 3 öğün yiyecek şekilde gelişmemiştir. Sürekli böyle beslenmek vücudu tembelleştirir.

Esas olan dozdur. Herkes için de bu doz farklıdır.

Bu prensibin ardındaki mantık ve matematik ise oldukça ilginçtir, düşünürseniz sistemler arasındaki benzerlikler üzerinden hayatın birçok alanına uygulanabildiği ve uygulandığı görülebilir...

Son yıllarda patojenlerin ve yararlı bakterilerin "zihin kontrolü" yapabildiğini okudum birkaç yerde.Homosexualliğin de yararlı bakteriler kaynaklı bir epigenetik farklılık olduğunu düşünüyorum ki zaten eşcinsellik geni bulunamadı.Üç öğün beslenme konusunda dediklerin çok doğru taş devrindeki insanlar 2-3 günde bir besleniyordu ve diş çürükleri bile yoktu.

9 saat önce, Brad pit yazdı:

Merhaba BİR BUÇUK, ben adalet123. Bu doz konusunu biraz daha açar mısın? 

Vücudumu belli zamanlarda, düzensizliğe tabi tutup, körelmesini nasıl engelleyebilirim? 

Saygılarımla 

Aralıklı oruç ve keto diyet farelerde ve sineklerde ömrü 2 kat belkide daha fazla arttırıyor.İnsanlarda ömür konusunda etkisi yok ama sağlığımız üzerinde derin etkisi var.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...