Jump to content

"Dünya Düz" diyen Müslümanlar

Recommended Posts

• İleti 93
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 dakika önce, kris123 yazdı:

ekran65654.thumb.PNG.90d3821c677697e470b72e4c38f968a7.PNG

Youtube yorumları mı müslümanların kaynağı.

Git google dan biraz ayet kopyala getir kafana göre yorumla ve düz diyor de.

Sonra ben sana bunun böyle olamdığını ispatlamaya çalışayım ?

tarihinde kabara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslüman bir bedevi(çöl bedevisi sanırım deve sevgisine bakılırsa) Avustralya yangınlarının develeri öldürdükleri için çıktığını bunun allahın cezası olduğunu söylüyordu.Onu bulursam onuda koyarım.

Millet biraz gülsün.

Sitelerde Paylaş

Dünya düz diyen birkaç Müslüman tanıdım. Müslüman ülkedeyiz diyedir fakat bu elemanlar Düz dünya iddialarını Google ve youtube deki iddialar ile desteklemek ile beraber Ayetlerde de düz dünya Anlamı olduğu bilgisi ile tezlerini güçlendirmeye çalışırlar. 

Dediğim gibi bir kaç kez tartıştım fakat Oduna anlatsam daha sağlıklı olacağını anladığım günden bu yana Ne zaman bir düz dünyacı görsem "Ne düzü, Dünya YOK. Yuvarlağı da elipsi de düzü de yok. Öküzün Boynuzunda da yok. Biz sadece matrixteyiz ve algımızdaki dünya YOK" diyorum ve aptalca bakışlarının keyfini çıkarıyorum. 

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, RasyonelDüşünce yazdı:

Dünya düz diyen birkaç Müslüman tanıdım. Müslüman ülkedeyiz diyedir fakat bu elemanlar Düz dünya iddialarını Google ve youtube deki iddialar ile desteklemek ile beraber Ayetlerde de düz dünya Anlamı olduğu bilgisi ile tezlerini güçlendirmeye çalışırlar. 

Dediğim gibi bir kaç kez tartıştım fakat Oduna anlatsam daha sağlıklı olacağını anladığım günden bu yana Ne zaman bir düz dünyacı görsem "Ne düzü, Dünya YOK. Yuvarlağı da elipsi de düzü de yok. Öküzün Boynuzunda da yok. Biz sadece matrixteyiz ve algımızdaki dünya YOK" diyorum ve aptalca bakışlarının keyfini çıkarıyorum. 

Dünyanın matrix oldugunu, yaşadıgımızın gerçek olmadıgını düşünenlerin oldugu bir hastalık vardı, adını unuttum.

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, geldimgördümyendim yazdı:

Dünyanın matrix oldugunu, yaşadıgımızın gerçek olmadıgını düşünenlerin oldugu bir hastalık vardı, adını unuttum.

Kendini ölü sanma,insanları ve nesnelerin büyüyüp küçüldüğünü sanma gibi bir sürü değişik hastalıklar var.

3 dakika önce, gezenbocuk45 yazdı:

Din gerçekten akıl hastalığı. Bir insan ne kadar dine ne kadar bağlıysa o kadar sıkıntılı oluyor. Kimisi düz dünya diyor kimisi yalan evrim diyor kimi uzaya çıkamayız diyor... Bilim dinlerle çatıştığı için kendilerince bilime düşmanlık yapıyor.

Hepsi genetik.Dinlerde genetik akıl hastalıkları da genetik ateist olmak bile genetik.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...