Jump to content
tolonbey

R.T.ERDOGAN DiYORKi

Recommended Posts

Ista böyleee,

CHP ATATÜRKÜN chp si degil.

CHP ismetin chpsidir.

CHP ATATÜRKÜN chp si olsaydi Menemen isyanini baslatip isyana erleriyle karsi cikan asteymenin basini kim vurdu biliyormusunuz?Sanirim Baykalin büyük amcalarindan biri.

Iste bu olaylarin enbasindaki adamiin kardesinin torunu chp nin basina parti baskani olarak seciliyor.Peki ne yaaptiydi chp nin bu baskani.?

RTE nin 3 aylik hapis cezasinin ibtalinde RTE  her yerde sirt Verdi.Bu ceza ibtal olmasaydi RTE millet vekili bile olamiyacakti

CHP nin parti baskani Yaptigi terbiyesizce zamparalikttan dolayi chp halkin teppkisini cekti,chp istemedigi halda Adam parti baskanligindan atildi ve seninki herzaman AKP nin yaninda olmaya devam etti.Öyleki bu arka cikmayi apaciktan yapiyordu.

Chp nin AKP yardimcisi baskani biliyorsunuzki Avukattir.Erkekken kendini ingilterede kadin yaptiran aslinda Hanim olan bu Hanim gider Baykala derki cuntaci General benim sarkiciligimi yasakladi benim bu isimi halledermisin.Avukat bey sen hic marah etme der.Amaaaaaaa aradan cook zamanlar gecer avukattan ses cikmaz,kadin baslar basinda paraciklarini Alan avukatin söz verdigi halde islerini göremedigini anlatmaya.Derken kadin baslar halka acilmaya,CHP baskani TUTUSUR ,derken imdadina RTE yetisir ve kadina fazla basinla yüzgöz olma der.Görülüyürkü CHP ile AKP baci Gardas olmuslardi.Halada öyledir.Ufak tefek sözde postaa koymalar dostluklarini gizlemek icindir.

AKP nin karsisinda MUHALEFET yoktur.

Bu nedenledir,AKP istedigi herseyi uygulamaya koyabiliyor.

Akp nin kuzey iraktan gelen pkk lilari nerdeyse DAVULLA  ZURNAYLA karsilayip TÜRKiYE üzerinden Suriyeye gecirmelerine gördünüzmü CHP nekadar karsi cikti.Birakin chp nin bu konuda AKP ye pota koymasini,AKP  chp peyi pkk ci olarak ilan edebiliyor.Bu nasil mümkün oluyor? CHP kendini AKP ye SIRT vermezse yikilacagini saniyor.Yaniii REiSSiZ chp ninde yasiyamayacagina inaniyorlar.

Islam ülkelerindeki politikacilar icinde RTE Kadar müslünlarin damarlarina müslümanin sevecegi cinsden kann veren baska bir pollitikaci yoktur.

-                    Basin,yayin vs chp  dediki RTE ya,sen pkk ayla görüstün.

RTE da dediki ,ben görüsmedim.

Aradan birkac haftaa gecti PKKayla ben degil DEVLET  konustu dedi.

Aradan birkac hafta daha gecince söylenenlere kizan REiS dediki evet BEN  GÖRÜSTÜM istediginizi ardiniza koymayin.

-----VALLAHDA,BiLLAHDA,TALLAHADA iRECEBi AKPlilerden cok CHPliler alkisladilar,bu KÜLHAN beyi sözünden dolayi.Bizim halk külhan beylerden hoslanan bir millettir.

Eeeeeeeeeyt,ACILLIN ben geldim diyebilenden halkimiz coksey beklerler.CHP ninde inaninki onun icin sesi KISIK cikiyor sanirim.

Birde bir Sabah kalktigimizda CHP nin AKP ye iLTiCA  ettigini görürseniz sasirmayin.MHP lilerin iltica ettigi gibi.

Korkuyorum banada ÖRNEK olurlar(chp) deye:-)))

Baksaniza gazataci kadin ne diyor?

RTE beni cariye olarak Kabul etse iki cocugumu ,kocami elimin tersiyle iter gider cariyesi olurum.40 yasslarinda bir adamda diyorki bende onu cok seviyorum.

Demekki adamda bir cekicilik var.

Cekicilikleri olmayanlari yahutta az olanlari CEKEBiLiYOR.

Chp liler bu RTE nin Elektronik cekiciliginden kurtulmak icin baska bir elekronik sistem bulmalilar kendilerine,yoksaaaaaaa  CHP liler dahada cok yaklasacak RTE ye.

Gerci hemserim imamoglu ve Ankara belediye baskanlari ATATÜRK gibi halktan yana olduklarindan onlara sevgim fazladir.Umarim yanilmiyorum.

Gerci ATATÜRKTEN bu yana CHP den pek DERDE  DERMAN kimse  cikmadiya iki baskan DISINDA.

Dedeniz

,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 14.04.2020 at 23:53, bilgivehis yazdı:

Muhalefetin görevi iktidarın yalanını teşhir etmek ama bu ülkede muhalefet olmadığı için bu kolay kolay yalan atılabiliyor.

Acaba diyorum, yurt dışından muhalefet ithal etsek olmaz mı?

Muhalefetin, CHP'nin savunulabilecek hiçbir yanı kalmadı çoktandır. Al birini vur ötekine...

Tayyip hala politika dersi veriyor bunlara da anlayan yok. Kılıçdar gitmeden bir şey düzelmez, onun da gideceği yok. Silik, sönük, aptal adam işte. İyi niyetli de değil ayrıca.

Hiç düşünmüyorum artık...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Almanya'da covid-19 salgınının asıl yöneticisi Robert Koch Enstitüsü ve Enstitü'de çalışan bilim insanlarıdır. Daha doğrusu her zaman öyleydi. Enstitü sümulasyonlarla hangi önlemin ne kadar yardımcı olduğunu, olacağını belirler ve tavsiyelerde bulunur. Bu tavsiyeler de genellikle uygulanır. Enstitünün bütün çalışmaları, verileri, sonuçları yayınlanır herkese açıktır. Herkese açık olduğu için elbette tartışmaya da açıktır ve tartışılır. Ama bu tartışmalar bilim insanlarının verimli tartışmalarıdır.

Türkiye'de ise kitle katliamı yapıldığına eminim.

Sevgiler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 hours ago, Türk Ateist said:

Muhalefetin, CHP'nin savunulabilecek hiçbir yanı kalmadı çoktandır. Al birini vur ötekine...

Tayyip hala politika dersi veriyor bunlara da anlayan yok. Kılıçdar gitmeden bir şey düzelmez, onun da gideceği yok. Silik, sönük, aptal adam işte. İyi niyetli de değil ayrıca.

Hiç düşünmüyorum artık...

Tayyip ölene kadar ülkeyi yönetecek. Ondan kurtulmak imkansız. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, Kuranınizinde yazdı:

Öyle saçma şey olmaz. Kurtulmak kolay olmayacak ama öyle ölene de kalacak falan demek epeyce bir hayalperestlik.

Onu kendi taraftarları, oy verenleri gönderecek önce. Sonu hiç iyi değil, o yüzden gitmemek için ne gerekiyorsa yapacak. Yani Tayyip herhangi bir siyasetçi gibi kenara çekilip emeklilik falan yaşayamayacak. O da bunu gayet iyi bildiği ve tünelin sonu dipsiz karanlığa çıktığı için direnecek.

Ne olur, nasıl gider bilmiyorum ama böyle devam edemeyeceği çok açık. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iste böyleee,

AKP, REiSiN önderliginde ROTA degistirdi.

REiS gencliginde söyle demisti,BiZ  DEMOKRASI tirenine binip SERiAT istasyonunda inecegiz.Böyle demesi yaninda istanbull belediye baskaniykan DEMOKRASI kurallarina %100  uyarak chp li belediye baskaninin SICIP  BATIRDIGI istanbulu cennete cevirdiydi.Baykalin büyükk yardimiyla basbakanliga yükselen REiS hep demokrasi,atatürk,TÜRK milliyetciligi ,kapitalizm karsitligi yapti,Istanbulda izledigi yolu hükümette terk ettigi icin ilk yillarda cok oy kazanmasina karsin zamanla bu oylari kaybetti.Hatta  milliyetciligi ayaklarimin altina aldim cignadim bile dedi.Hatta aciktan aciga,CERKEZ,LAZ,ABAZA,ARAP,GÜRCÜ,KÜRT,arnagut toplantilari yapti ayri ayri.Sanirim bu hareketlerden büyük ümidi vardi .Istanbulda tuttugu yolu hükümette takip etmedi.Öte yolda AKP yi gittikce eritti.

Derin polikaci olan REiS görülüyorki yanlisini gördü ve düzeltti.Artik AKP lilerin yakalarindaa TÜRK bayragi rozeti görülmeye basladi.Milli bayramlara özel ilgi duyuluyor.AKP liler birden atatürkcü oldular.Dün atatürke sarhos denirken bugünlerde ATATÜRK övülmeye baslandi.Hele REiS bu KORONA ViRÜSÜNE herkesten cok önce önlem almasiyla milletin cok beyenisini kazandi.Cok varlikli görülen ülkeler nerdeyse dilenmeye baslayacagi sirada KORONADAN dolayi Türkiye bu ülkelere KORONA virüsüne karsi gereken yardimi gönderdi.Bu ülkeler basta amarika,ispanya,italya ,ingiltere ve dahalari.Aldigi önlemlerden dolayi dünyada en az zarar gören ülke TÜRKiYE oldu.

REiSE bundan dolayi tesekkürler.

Kabettigi BEGENiMiZi tekrar kazanacaga benziyor.

Ha GÖREM  seni  REiS.

ARABI biraktin,FiLiSTiNiDE birak.

Filistinin ne oldugunu bilmiyorsan TARiHiNE bak.

PKK nin bile besleyicilerinden biri Filistindir.

REiSCiGiM, araabin DERMANI olsa KEL basina sürer.

AYIDAN  POST,ARAPDAN  DOST  olmaz demis atalarimiz.Bu rast gele bir söz degil.Bu sözü atalarimiza söyletende araplardir.

DÜSMAN olmayalim ama,düsmanimizada dosluk yapmayalim.Onlar bize karsi neise bizde o olalim onlara karsi REiS.

Dedeniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Büyük ortadoğu projesinin eş başkanı ol, askerlerinin başına ırakta cuval geçirilsin, müzik notası mı! de dalga geç, terörü ve teröristi azdır, iktidar'a gelmek için CİA ajanı olan devletin her yanına sızmış fetöyle ortaklığa oval ofiste evet de, terörü ve teröristi azdır, ülke'nin kurumlarından Türkiye Cumhuriyeti ibarelerini kaldır millet, ulus kavramlarını aşağıla ve kürt Türk ümmetiz de kürtlere mavi boncuk ver, terörü teröristi azdır. Demokrasi de, eski Türkiye de, soldan sosyalistlerden yanına liboşları devşir, yetmez ama evet de anayasayı kendine ve fetöye göre değiştir, terörü teröristi azdır, ülkede satılmadık fabrika liman bırakma, adalarını yunanlılara avrupa birliği için sat, selçuklu ve osmanlının atasının mezarını ve Türk toprağını kürtlere petrol ve çıkar için sat ve sonra liboşları sat, sonra fetoşları sat, sonra bopoşları sat, şimdi vatan millet, din iman, yalan dolan, mal mülk, vebal cevval, fırsat hepsat!!! ya ne yaşadığınızı bilmiyor yada biliyor yalana başvurup kolaya kaçıyorsunuz, yada kafa uçmuş ne yaptığınızı bilmiyor, suçluluk duygusuyla bocalıyorsunuz. 2. Dünya Savaşı zamanı askeri mühümmat için, kullanılmayan 2 camiyi kapattı diye İnönü ve chp'ye iftira ettiniz, sizler salgında tüm camileri kapattınız,2. Dünya savaşı zamanı dünya açlıktan ölürken, ekmek karnesi dediniz, siz maskeyi değil karne dağıtmayı beceremediniz, 2. Dünya savaşı zamanı petrol yağ kuyruğu dediniz, siz salgın zamanı dünyada petrol fiyatları yerlerde sürünürken siz kuruş kuruş haftada bir zam yaptınız, ne devlet ne ülke ne millet bırakmadınız herkesi kendinize muhtaç zannedip ödeneğe bağladınız, zannediyorsunuz ki bu devran böyle gider dediniz büyük şehirleri kaybettiniz, 1. ve 2. Dünya savaşı sonrası devlet ve millet için yeni kurulan sisteme tek adamlık dediniz, beslendiniz, kullandınız demokrasiye geçildi, iktidar oldunuz menderes, iktidar oldunuz demirel, iktidar oldunuz mç koalisyon, iktidar oldunuz özal, iktidar oldunuz tansu, iktidar oldunuz mesut, 70 yıldır iktidar olan siz yine darbeleri yapan sizin oğlanlar olan askerler yani fetöcü, yani Türk islamcı, yani Amerikancı , geçin bu ağızları, darbe olursa yine sizin oğlanlar yapacak boşalan hapishanelerde de biz yatacaz planınız yine aynı ama zaman, teknoloji, durum, insanımız farklı birtek siz aynı noktadasınız ki, bir milim evrilmemiş milletide mal sanıyorsunuz. O kadar safsatana bu kadar gerçek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 17.04.2020 at 13:36, tolonbey yazdı:

chp  dediki RTE ya,sen pkk ayla görüstün.

RTE da dediki ,ben görüsmedim.

Aradan birkac haftaa gecti PKKayla ben degil DEVLET  konustu dedi.

Aradan birkac hafta daha gecince söylenenlere kizan REiS dediki evet BEN  GÖRÜSTÜM istediginizi ardiniza koymayin

Koyulaştırdığım yerden sonrası bende yok. 

Biri beni yeşillendirebilir mi tayip ne zaman dedi bunu? Link atarsanız sevinirim... (link yok ise olmamıştır kafasında bi yapım var) 

Uzun süredir rte yada damadı haberlere çıkınca alanen Alay edercesine yalanları sıralamalarına tahammülüm kalmadı diye kanalı değiştiriyordum. 

Son birkaç haftadır haber bile izlemiyorum. Düşünün sofranda yemek yok, borç içinde yüzüyorsun, iş bulamıyorsun filan. Ama bu kanallara çıkan Yeyip yeyip sıçmayan şişko göbekli hırsız sahtekar tipli herifler VE kadınlar Tiplerine yakışanı yapıp size "hadi yine iyisiniz haaa köftehorlar. En azından kuru ekmek yiyecek paranız var ALLAHIN izniyle Masallah inşallah buna da şükredin. Hem borç yiğidin kamçısıdır. Bakın sayemizde yiğit oldunuz" deyip pis pis sırıtıyorlar. Yanımda olsa Ölümüne dalarım da, işte TV de diye bişe de yapamıyorsun diye hiç haber izlemiyorum artık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ülkede hukuk var mı? diyenlere cevap verim, olmaz mı? 18 yıldır, (kek ve makarna hukuku-diktatör hukuku-arap sevici hukuku-bop projesi hukuku..eşittir: akkorona projesi)

sonuç: 2023 yaklaşıyor, ülke bağımsız olucakmış,aksine bana göre, ülke 2023'te daha kötü olucak..

adalet ve hukuk, tek adamın elinde, bu açıkça belli oldu, resmen bir khk ile kanun anaysaya işlenmediği halde

bu ülkede hukuk olarak adlandırılıyorsa, bu ülkedeki hukukun işgal edildiği ve yanlı olduğunu kanıtlar.

Sizce tesadüf mü?,bop projesi iddiaları!

1: 2002 de basın kontrol altına alındı.

2: 2010 da polisler kontrol altına alındı.

3: 2015 de ordu konrol altına alındı.

2017 de yargı kontrol altına alındı(tek adam rejimi)

tarihinde İgnostik Üye tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 19.04.2020 at 14:54, Kuranınizinde yazdı:

Başta olduğuna aldanma şuan bitti zaten onun hanedanlığı emin olabilirsin 

Bi dahaki seçime onlar olmayacak zaten

Şimdi ne yapıyorlar o zamana kadar cepi iyice dolduruyor olabilirler sonra tüyerler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...