Jump to content

Ateistforum'da en komik sözler

Ateistforum'da en komik sözleri seçelim  

96 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

AhmetBaha'nın imzasını da listeye eklesek mi?

"Ateizmin kökünü kazıyan web sitesi"ne girdim de arkadaşın demin...Abboovvv.

http://www.bizimwebsite.com/forum/showthread.php?tid=45

Gerizekalıya bak ya :D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 109
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yunus: "(namaz kılmanın egzersiz yararlarını bilmsel bir şekilde !!! uzunca anlattıktan sonra ) Peygamberimiz(sav) bu hareketleri o günün şartlarıyla bulması imkansızdır. yani bu hareketler ilham edilmiştir.Hala nasıl inanamıyorsunuz"

hahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahah

Sitelerde Paylaş

Focus: "Ayrıca dünyanın düz olmadığı ne malum. Amerikalıların televizyondan bize dünyayı yuvarlak gibi göstermediklerini nerden bilelim. Gidip gördük mü uzaya? Hayır..."

birde suna bakın yarıldım ya. 2 oy hakkı yok mu.Bu arada siz sahuramı kalktınız hehe

Sitelerde Paylaş
AhmetBaha'nın imzasını da listeye eklesek mi?

"Ateizmin kökünü kazıyan web sitesi"ne girdim de arkadaşın demin...Abboovvv.

http://www.bizimwebsite.com/forum/showthread.php?tid=45

Gerizekalıya bak ya :D

Abiii... O forumda bir başlık var... Bizim AhmetBaha yazmış...

Başlık şu şekilde; "Bir Atesitin 5 Önemli sorusu ve Tam İkna Edici Cevapları"

TAM ikna edici cevaplar diyor dikkat edin...

Bakıyoruz birinci soruya;

1.Allah neden hiçbirşeye ihtiyacı yok iken insan ve cinleri yaratmıştır?

Altında bir yanıt var ki... Off ki ne offf...

"nasıl ki bir sultan-ı zîşânın pek çok hazineleri ve o hazinelerde pek çok cevahirlerin envâı bulunsa, hem sanayi-i garibede çok mahareti olsa ve hesapsız fünun-u acibeye marifeti, ihatası bulunsa, nihayetsiz ulûm-u bediaya ilim ve ıttılaı olsa..."

Tam tatmin edici yanıt böyle oluyormuş....

Bundan sonra evrim hakkında soru soranlara ben de böyle yanıt verecem. :)

Sitelerde Paylaş

O başlık da beni benden aldı, gözümden kaçmış o...

2.Allah kendi yarattığı melek olan şeytanın herşeyini bildiği halde neden onu kovmuş ve onunla iddiaya girmiştir?

3.Allah yarattığı insanın herşeyini bildiği halde neden imtihan eder?

Elcevab:

Sual:Şerr-i mahz olan şeytanların icadı ve ehl-i imana taslitleri(tasallutları) ve onların yüzünden çok insanlar küfre girip Cehenneme girmeleri, gayet müthiş ve çirkin görünüyor.

Acaba Cemîl-i Alel'ıtlak ve Rahîm-i Mutlak ve Rahmân-ı Bilhakkın rahmet ve cemâli, bu hadsiz çirkinliğin ve dehşetli musibetin husulüne nasıl müsaade ediyor ve nasıl cevaz gösteriyor? Şu meseleyi çoklar sormuşlar ve çokların hatırına geliyor.

Elcevap: Şeytanın vücudunda cüz'î şerlerle beraber

birçok makasıd-ı hayriye-i külliye (külli geniş büyük hayırlra maksadlar) ve kemâlât-ı insaniye vardır.

Şimdi bir şey diyeceğim de mürteddd silmekle ve beni uzaklaştırmakla uğraşmasın diye demiyorum :)

Sitelerde Paylaş

Yunus: "(namaz kılmanın egzersiz yararlarını bilmsel bir şekilde !!! uzunca anlattıktan sonra ) Peygamberimiz(sav) bu hareketleri o günün şartlarıyla bulması imkansızdır. yani bu hareketler ilham edilmiştir.Hala nasıl inanamıyorsunuz"

Çok ilginç bir tespit bunu hiç birimiz düşünemedik...

Bahsi geçen vücut hareketlerinin bulunmasını sağlayan Muhammed insanlık için çok önemli bir olaya imza atmış...

Sanırım yorumu yazan arkadaşın ''Buluş'' kavramının neyi ifade ettiğinden haberi yok...

Ancak yine de tesellimiz var Muhammed bu hareketleri ''Keşfetti'' şeklinde bir ifade kullanmamış...

Beterin beteri var diye boşuna dememiş atalarımız... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

Bu, tam bir sanat eseri. :p :lol:

Kedi`nin ekmek yemesi evrime en büyük kanıttır.Bu nedenle, kesinlikle evrim var.
tarihinde Tatar Ramazan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Abiii... O forumda bir başlık var... Bizim AhmetBaha yazmış...

Başlık şu şekilde; "Bir Atesitin 5 Önemli sorusu ve Tam İkna Edici Cevapları"

TAM ikna edici cevaplar diyor dikkat edin...

Bakıyoruz birinci soruya;

1.Allah neden hiçbirşeye ihtiyacı yok iken insan ve cinleri yaratmıştır?

Altında bir yanıt var ki... Off ki ne offf...

"nasıl ki bir sultan-ı zîşânın pek çok hazineleri ve o hazinelerde pek çok cevahirlerin envâı bulunsa, hem sanayi-i garibede çok mahareti olsa ve hesapsız fünun-u acibeye marifeti, ihatası bulunsa, nihayetsiz ulûm-u bediaya ilim ve ıttılaı olsa..."

Tam tatmin edici yanıt böyle oluyormuş....

Bundan sonra evrim hakkında soru soranlara ben de böyle yanıt verecem. :)

Siteye girdim ikna OLAMADIM... Çünkü hiçbişey anlamadım yazılanlardan.

Bİlgisizliklerini yabancı terimlerin ardına saklanarak gizlemeye çalışan entelektüel kesim gibi, bilgisizliklerini arapça terimlerin ardına saklamaya çalışmışlar.

Sitelerde Paylaş
AhmetBaha: Cenabı Hak yırtıcı hayvanları diğer hayvanları yesin diye yaratmadı, ölmüş hayvanları yemeleri için yarattı.''

ben oyumu ahmet bahaya verdim.

demekki vahsi hayvanlarda imansizlik edip yaradilis futratinin disina cikip canlilarada saldiriyorsa, onlarinda kafirleri vardir.:rofl:

ahmet baha büyük adamsin valla sallarken sinir tanimiyorsun.

Sitelerde Paylaş

hala ekleme şansınız varsa niye sadece müslümanlar

castronun fizik dersi vermeye çalışırken rezil olduğu mesajları mesela

ben onları okurken oldukça gülmüştüm

hangi konuda olduğunu bulamazsam çıldırırım

ama konu hemen örtbas edildi tabii ki.

o lafları bir müslüman dese kıyamet kopardı burada.

neyse çifte standart olmazsa olmaz.

ankettekilerden ise uzay bir gökcismidir gayet güzeldi.

Sitelerde Paylaş
Yeni üye (??) :" Arkadaşlar siteni ze yeni üye oldum elbetteki sizden öğreneceğim çok şey var size bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim 1.allah boş zamanlarında ne yapar? 2.allahın kız arkadaşı varmı?? 3.allahın en sevdiği müzikler hangisi?"

Bu da yini ateist herhalde daha bişey öğrenmemiş ama çok hevesli gibi gözüküyor ateist olmaya.sorulara bak ya hiç bir normal insanın aklına gelmeyecek şeyler..komik değil,vahşet!!

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Evrimboz dediki: BİR ŞEYE YOK DEMEK VARLIĞININ EN BÜYÜK DELİLİDİR.

Bu bu adam evrim yok diyor. taopaipai sordu evrim varmı diye cevap bekliyoruz.

Veya sende gerizekalılık yok dersek ne der acaba?

Bir şeye yok demek varlığının en büyük delili ise var demek neyin delili desek ne der acaba?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...