Jump to content

Biyolog Ali Demirsoy "50 kişiyi katlederek koronavirüsü önleyebilirdik"

Recommended Posts

28 dakika önce, mirasyedi yazdı:

https://tr.wikipedia.org/wiki/T4_operasyonu

NAZİ Ali demirsoy'da yaşlandığı bunadığı için öldürülmeli. :)

Ben faşizmin dini bir oluşum olduğunu düşünüyorum.Hitler'in koyu katolik bir kişilik olduğu biliniyordu, savaşı kaybedeceklerini anlayınca insanları kamplarda kırmaya başladılar.Hitler ayrıca ağır bir bipolar bozukluğa ve psikoza sahipti.Yani "Führer" denilen makamında olmasaydı kendiside öjeni kurbanı olabilirdi.

tarihinde kris123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, kris123 yazdı:

Ben faşizmin dini bir oluşum olduğunu düşünüyorum.Hitler'in koyu katolik bir kişilik olduğu biliniyordu, savaşı kaybedeceklerini anlayınca insanları kamplarda kırmaya başladılar.Hitler ayrıca ağır bir bipolar bozukluğa ve psikoza sahipti.Yani "Führer" denilen makamında olmasaydı kendiside öjeni kurbanı olabilirdi.

Merhaba

Hitlerin ne oldugu belli değil, Hitler hakkında pagan olduğunu söyleyenler var. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, geldimgördümyendim yazdı:

Merhaba

Hitlerin ne oldugu belli değil, Hitler hakkında pagan olduğunu söyleyenler var. 

Merhaba

Ben Hitler'in dini inancını bilmem de nazilerin muhafazakar olduğunu  biliyorum.Savaş döneminde Alman halkının çoğunluğu da bu savaşı bir "Haçlı Seferi"olarak görüyordu.Ayrıca Hitler de muhafazakar bir adamdı.Bak bu Hitler'in  seçim sloganlarından biri.

"Liderimiz Adolf Hitler Sigara ve İçki İçmez."

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...