Jump to content

Küçük şeyler...

Recommended Posts

5 saat önce, DreiMalAli yazdı:

Geçmiş olsun!

Karantina dönemi geçmiştir herhalde. Vücudun Antikörper oluşturmuştur umarım.

Sevgiler

Sen de sağ olasın dostum.

Ben ve oğlumda negatif ancak eşimde positif çıkmıştı.

Tabii bir haftadır hepimizin keyfi yerine yeniden geldi.

Zaten eşim olayı gayet ılıman bir şekilde atlattı.

Hepiniz sıhhatli kalın!

Sitelerde Paylaş
  • 4 months later...
  • 9 months later...

Neredeyse 2 sene oldu...

Salgın hastalık hălă kontrol altına alınamadı, bilakis 4. dalganın ayak seslerini duyuyoruz. Halbuki 2 sene evvel muhtemelen hiç kimse Çin´de hortlayan bu salgını önemsememişti. Küçük bir olay olduğu zannediliyordu ve yerel kalacağı bekleniyordu. Küçük, önemsiz, yerel, buralara kadar gelemez...diye diye...tüm dünyaya yayıldı.

Hayatımızda da bir çok şeyi zamanında önemsemediğimiz için, sonraları bir hayli başımızı ağrıtıyor. Hal ve hareketi çok garip ve çelişkilerle dolu olan bir canlı türüyüz galiba.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 29.08.2021 at 18:14, Asperger yazdı:

Insanlar rasyonel degil ki.

Evet, haklısın; insanların sağı solu pek belli olmuyor. Buna rağmen günümüze gelene kadar dünyayı dize getirmiş gibi bir görünüm veriyor ki son 100 yıldaki eylemleri yüzünden iklimin ısınmasında büyük bir payı olduğu aşikar. Tüm dağları ben yarattım edasında hălă. Halbuki bir deprem olduğunda, yanardağ patladığında veya sel bastığında hemencecik sesi soluğu kesiliyor.

Ancak insanların bu sessizliği fazla uzun sürmüyor, olanlardan ders çıkaracağına, kısa bir süre sonra hiçbir şey olmamış gibi devam etmeye çalışıyor. İlginç bir hayvan türüyüz.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...