Jump to content

Enerji devrimi başlasın! Ciao Bella, Ciao Bella, Ciao, Ciao, Ciao

Recommended Posts

Daha önce akıllı bir adamın pek yapmayacağı (yapamayacağı) bir paylaşım yaptım. Zaten yüzyıllar boyu kolay kolay anlaşılamayacak derin sınır bilim çalışmalarının sonuçlarının meyveleri ve çoktandır yanlış bilinen konularla ilgili bu gönderiler beni bir deli gibi gösterdiği için kendimi akıllı olarak gösterme çabasından kendimi azad ediyorum ve ana konunun enerji olduğu ve bu konuda yanlış bildiğimiz konuları aydınlatacak enerji devrimini başlatacak olan örgütümüzün ilk tohumlarını atıyorum ve örgütün liderliğini üstlendiğimi bildiriyorum.

Enerji Devrimi Başlıyor!
Örgütümüze üye olacak partizanlar ve enerji neferlerinin çeşitli amaçları olacak. Bildiğiniz gibi sağlıktan sonra bizim için elzem olan konu enerjidir ve sınır bilim, çalışmalarının ulaşabildiği bilgiler ışığında enerji elde etmesi çok daha kolay olan yöntemler geliştirdi. Tüm bu gelişmeleri hayata geçirebileceğimiz partizanlara ve enerji neferlerine ihtiyacımız vardır.

Fakat herkesi kabul edemeyiz bu kişiler bazı eğitimleri aldıktan sonra çeşitli özelliklere sahip olmalıdır.

Nasıl partizan olunur?

1. Her bir yanımızın enerjiyle dolu olduğunu anlayabildiğimizde

2. Enerji üretmek için bir şeyleri yakmak, parçalamak zorunda olmadığımızı anladığımızda

3. Evrenin ve dünyanın enerji yoğunluğunun çok daha fazla olduğunu anlayıp havadaki elektriğin sadece bazı FM, TV, Wifi vericilerinin sinyallerden kaynaklı olmadığını, bundan çok daha fazlasının olduğunu anladığımızda (Radyan enerji)

4. Termodinamik yasalarını referans gösterip bildiklerimiz dışında enerji üretmenin mümkün olmadığını söylemeyi bıraktığımızda

5. Bilmediğimiz enerji kaynaklarını öğrenmeye başladığımızda (buna kütleçekimi de dahil)

6. Bildiklerimizin bilmediklerimiz karşısında evren ölçeğinde bir elektron kadar bile olmadığını anladığımızda

7. Sistemleri üretirken başarabildiğimiz verimliliğin çok daha iyisini yapabileceğimizi ve tedavüldekilerden çok daha başarılı şekilde uygulayabileceğimizi yüzyıllar öncesinden anladığımız halde halen neden uygulamaya geçmediğimizi fark ettiğimizde

8. Sistemleri çalıştırmak için nakledilen ya da depolanan bir enerji kaynağına ihtiyacımızın olmadığını anlayabildiğimizde, Çünkü ihtiyaç duyulan enerjinin zaten dünyanın etrafında görünür ışık olarak ya da görünmeyen radyan enerji olarak bulunduğunu anlayıp sistemlerimizi bu enerjiyle beslemeyi öğrendiğimizde

9. Uçmak için araçların aerodinamik prensipleri kullanmak zorunda olmayıp, kütle bazlı propulsiyon ile de bunun yapılabileceğini anladığımızda

10. Nasıl ki korona günlerinde hayatımız için elzem olan konuların farkındalığını yaşıyorsak, bunu her zaman için hatırlayabildiğimizde

partizan olabiliriz.

Bu on maddeyi özümsemek partizan olmanın ilk koşuludur. Diğer konular zamanla açıklanacaktır.

Not: Arkadaşlar biliyorum, bu konuların çoğu size çok uzak ve anlamsız gelecek ancak sağlıktan sonra bizim için en önemli konu nedir sorusuna cevap ararsanız yazdıklarım anlam bulabilir. Ayrıca buradaki her madde için ayrı başlıklar oluşturup tüm bilimsel örneklerle gerçekte ne söylemek istediğimi paylaşabilirim. Bunu yapmayı çok arzuluyorum ancak küfürbaz arkadaşlardan forumu temizlerseniz forumu cennete çevirebilirim.

Örgütün Finans Kaynakları
Henüz ikna olmasanız da partizan olduğunuzda anlayacağınız gibi çok kolay şekilde enerji üretebildiğimizi göreceksiniz ve biz "La Casa De Papel" dizisinde olduğu gibi derpanedeki paraları çalmayacağız ya da merkez bankasının altınlarına el koymayacağız. Öncelikle ürettiğimiz elektriği çeşitli kurumlara satmayı deneyeceğiz bunu başaramazsak ürettiğimiz elektrikle bitcoin ve alt coin madenciliği yapacağız. Biliyorsunuz bu türden bir madenciliğin işletme maliyeti elektrikten kaynaklanıyor. Bu da bizde en bol olan likidite olacak.

Örgütün Marşı
Örgütümüzün marşı tahmin edebileceğiniz üzere İtalyan halk şarkısı "Bella Ciao" dur.

İlk olarak birini insan kaynakları sorumlusunu partizan olarak kabul etmeyi düşünüyorum. Bu kalibrede konuyu özümseyecek biri varsa bana özelden ulaşsın.

Burada anlattıklarım bir şaka ya da trolleme amaçlı değildir. Sınır bilimin ulaştığı bilgiler ışığında enerji konusunda ulaştığımız noktayı ve bu konudaki insanların %99.999'unun cehaletini gidermek için öncelikle akademisyenlere ve sonrasında gerekli kurumlara sistemli şekilde bilgi aktarırken bu konuda hazırlayacağımız ürünlerin satışı için insanları bu yeni devrime hazırlayacağız.

Sizi şaşkınlığa uğratacak tüm bilgiler zamanla forum içerisinde sistemli şekilde duyurulacaktır.

Haydi şimdi hep birlikte örgüt marşımızı dinleyelim.

Stamattina mi sono alzato,
o bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao,
Stamattina mi sono alzato
E ho trovato l'invasor.

O partigiano portami via
O partigiano portami via
Che mi sento di morir.

E se io muoio da partigiano
E se io muoio da partigiano
Tu mi devi seppellir.

E seppellire lassù in montagna,
E seppellire lassú in montagna
Sotto l'ombra di un bel fior.

E le genti che passeranno
E le genti che passeranno
Mi diranno o che bel fior.

E' questo il fiore del partigiano
E' questo il fiore del partigino
Morto per la libertà.

E' questo il fiore del partigiano
Morto per la libertà.

tarihinde John_Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...