Jump to content

FATiHiN TORUNLARI NEDEN HIRiSTiYAN OLDU?

Recommended Posts

iste böyleee,

Hiristiyan Fatihin haliyle torunlarrida hiristiyan olacaktir.Fatih söyle demistir.BEN  DOGuROMA iMMPARATORUYUM.

Nerde yatiyor biliyormusunuz istanbulu kuran kostantinin yaninda yatiyor.Ben ölünce beni kostantinin yanina koyacaniz TAPUTUMU.Pekki orasi neresiIstanbula yapilan ilk kilisenin 13 metre altindaki mahzen.O kilise yikilmisti onun yerine Fatih c

smissi yapildi.Yani hrm kostantin hemde Fatih yanyana fatih camisininn mahzeninde yatiyorlar.Burayi padisahlar bilmiyorrdu.Abdulhamit nerden duymussa duymus.Etvaiye müdürünü cagirip demistirki yanina  on kisi al.Kazmali küüreekli git Fatihcamisinin tabanini kazin bakin ordan ne cikacak.Ssakinha kimseye söylemiyceniz.Kazidan soonra durumu bana bildir.Kaziya baslanir merdivenlerciikar.Asagi inerlerki asagida bir oda iki kisi yatiyor.Biri Müslüman Fatih ötekideistanbulun temelini atan kostandin.

Etvaiye müdürü gelir durumu anlatir.Abdulhamit derki bu bilgi sende gizli kalacak.Adam bir gün carsiya gider.Namik Kemali sarap icerken görür.Namikkemal derki müdür bey gel benden birkac bardak sarap ic.Müdürde Namik gibi ickici oldugundan kemalida tanidigindan gidip yanina oturup baslarlarlar icmeye.Adam sarhos olur.Kazida gördüklerinin tümünü N.Kemala anlatir.Namikta ertesi gün gazatasina yazar vede giyamatlar kopar.Evet Fatih Kostantinle yatiyor GOTLARI ikisinede yardim etsin öte dünyada.Sizde DOGU  ROMA imparatorunun RUHUEKBERiNE kuran okuyun dualar edin.Sizede coh faydasi dokunur.Coh müslüman FATiH m,üslüman veziri REZil edeip ahrata cennete gönderip yerine bir RUMU sadrazam yapiyor.Etvaiye müdürü gibi bu sirri kebiri siz siz olun SAGGINHAAAA  SAGGIN KIMSEYE dimeyin,dirseniz 8 siddetinde ZELZELE olur.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...