Jump to content

KAYIP KITA

Recommended Posts

iste böyleee,

Kayip kits Mu

•  
    •  
    •  
  •  

image.jpeg

8 kB

•  
    •  
  •  

image.jpeg

9 kB

•  
    •  

image.jpeg

Sitelerde Paylaş

Tabii ki başlangıçta Müslümandı Mu halkı. Ama sonra İslam'dan uzaklaşıp Tasavvufa/panteizme kaydılar ve felaket yaşadılar bu yüzden.

Ve hatta yok olurken "kurtar bizi Mu" dediler. Tabii çoğunluğunun  durumundan bahsediyorum....

Nuh Tufanı bu adada gerçekleşmiş olabilir.

http://emre1974tr.blogspot.com/2011/07/nuh-tufan-bolgesel-ve-tek-topluma.html

tarihinde EK tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Atatürk gibi  çok safsınız.Her anlatılana inanıyorsunuz.

çöp konu.

mu kıtası yoktur.mu halkıda yoktur.

1960 yıllarda dünyanın en  derin mariana çukuruna inildi.

siz hala olmayan kayıp kıta peşindesiniz.

Böyle bir kıta olsa ilk önce hazine avcıları keşfeder ve yağmalar. :)

Alıntı

23 Ocak 1960'ta, İsviçreli bilim insanı Jacques Piccard ile Amerika Birleşik Devletleri Donanması'ndan Teğmen Donald Walsh, Trieste Batiskapı içinde Mariana Çukuru'na inebilmeyi başaran ilk insanlar olmuşlardır. 

https://tr.wikipedia.org/wiki/Mariana_Çukuru

Sitelerde Paylaş

Bir konu nasıl katledilir, bunun uzmanı olmuşsunuz. Video linklerini doğru dürüst paylaşıp konuyu kendi sözlerinle desteklesene. Bunu zamanında ben yaptım. Müzeleri tek tek saydım. Bu forumdaki hödükler hepsini  yok saydılar. Çünkü bilmediği bir şey okuduğunda ilk tepki olarak yanlış, uydurma deyip çekiliyorlar. Anlamak emek ve bilgi ister.

Sitelerde Paylaş

iste böyleee,

Demekki mu kitasi müslümandi.

islam, daha dün cikti.1400 yil önce.Nasil oluyorda Mu kitasi müslüman oluyor.

Sonra demek Mu kitasiislamdan vaz gecince Allah batirdi onlari.EK,öyle salliyorsunuzki sanki ALLAH isini gücünü birakmis sizin icin calisiyor.

Ulan 520 milyondur ortadogu müslümanlari isreil kuruldu kurulali 8 milyon nufusla her savasda müsslümanlarin kirmadik yerrini birakmadi.Bu sizin Allah ne yapiyor seyrediyor müslümanlarin sopa yemesini,Su anda afganistan, Irakistan,suriyeistan,Yemenistan,Libyaistan yerle birdir.Nerde yahu sizin bu Rabbiniz?Neden size hic yardim etmiyor.Madem bukadar sizi seviyor.Yoksa siz seviyorsaniyorsanizda o sizden uzak durmasin.Müslümanlar igneyide ipligide gavurlardan aliyorsunuz.

Bugün dünyanin para piyasalari yahudularin elinde.Müslümanlarin elinde na var biliyormusunuz.Tabiki bilirsiniz:-)))

Bu durumda Allahi müslümanlarin yaninda demir direge demür zincirlerle baglasak bile durmaz yaninizda, kirar zincirleri valla gider..

Gecen yil, Filistinli coh gehremen adamlar 3 isreil askerini yakalayip öldürünce isreil ne yapti biliyonuzmu?Karadan ,havadan filistine saldirdi filistinin 3/1 ini yikti,2,000 binde filistinliyi öldürdüler.Hadi bakiyim bir daha isreilliye dokunsunlar SIKIYSA.

Benim Filiistinlilerin adlarini duydugumda kusmam geliyor.Niye biliyonuzmu?PKKya yataklik yapti ve besledi PKK yi büyüttüler.Sonra araplar gagurun dostudurr,Türkede düsmandir.Osmanli onlari okadar yedirip icirdi,askerede almadi onlari.Onlar ne yaptilar gagurlarla dostluk kurup Türke hep düsman oldular hala fikirleri degismedi.Kibris olaylarinda oylari rumlara kullandilar.Suudu Ermenistana gidince Ermenilerin Türkler aleyhine yaptiklari anita suudular CELENK  koydular.Bizde öyle yapacagiz ne bulduksa koyacagiz.Madem Suudular celenk koyuyorlar,Biz neden koymiyalimkii.

Her yaz araplara kervanlar bintürlü hediyeler götürürdü osmanlida.Cöldeki osmanli ordusu araplari korurdu.En sonunda osmanli cökünce araplari koruyan ordunun yarisindan fazlasini kirdilar askerlerimizin,parasiz,sahipsiz kalinca.Avlarca parasizliktan CEKiRGE yedii osmanli askerleri.BiZ  UNUTMADIK ONLARI.SSahipsiz Askerlerimizin KARINLARINI  yarip altin aradilar karinlarinda.Kahirede 15,000 osmanli askeri zehirli suda banyo zorla yaptirilarak gözzleri kör edildi zavalli askerlerimizin.Biz bunlari unutmadik,unitmiyacagizda.

Neymis Mu kitasindaki Türkler müslümanmis.YOK  DEVENiN  NALI.Müslümanlih cihali 1400 yil.MU kitasi batali en azindan 10,000 yildan fazladir.Efendim MU halki müslümanmista sora islami birakmislarmisda Allahda onlari batirmis.Pekiiiii Allah dünyada 10 kadar müslüman ülkeyi müslüman olduklari halda niye yerle bir etti ?yüzbinler öldürüldü,tecavüz edildi, milyonlar baska ülkelere kactilar, ülkelerde yerle bir oldu. Ama  gagur ülkelerde böyle birsey yok desek  yeri var.simdi de bakalim ALLAH kimden yana, müslümandan yanami,hiristiyan yahutta yahududan yanami.Eeeeeeeee,8 milyon yahudu 520 milyonun agzini burnunu kirarsa demekki Allah Yahududan yana.Olmasa 8 milyon nasil 520 milyonun agzini burnunu kirabilirmi?Aslina bakarsak Allah hic kimseden yana degildir.Bu dincilerin uydurmasidir.Yok namaz kilarsak yok oruc tutarsak yok haccada gidersek Allah bizi sever ve bizden yana olur.Isterseniz günde bin dafa GÖBEK atin Allahin kili kipirdamaz.Allah sistemini kurmustur.Kellemizede USU koymustur,usunu yeterince calistiranlar önde calistirmayipda arabin dedigini yapanlarsa SURiYEiSTANA döner.Neymis efendim MU kitasi müslümanmisda müslümanligi birakinca Arabin Rabbi batirmis mu kitasini.Dünya halklarina bir sorsak enfazla iskembeden atanlar kimler deye,eminimki birincilik müslümanlarda kalir.Yahuuuuuuuuuu eccik DÜRÜST olalim.Bize yaptiginiz iftiralar yetmiyorda Allahada iftira ediyorsunuz.Allahinda yapmadigi seyleri yapti diyorsunuz.Vallada ,billada,tallaada sizi öteki dünyada nar gibi sacin üstüne cibildah gitla oturtturursa izgara olursa seyiniz o zaman görürsünüz anyaynan gonyayi:-)))

Müslümanlarin gücü zayifkana  dedilerdiki------Senin dinin sana ,benim dinim bana---- ne güzel dimi.Ama müslümanlar güclenince Allah söyle tehditt edici bir ayat göndermismis. Eyyy müslümanlar 3 aylar gecinceye geder rahat durun savasmayin(bu 3 aylardada eski putperest araplarda savasmazdi)bu 3 aylar gecince yüksek biryerden gözetleyin gelen kafirleri yakalayin öldürün hapsedin.

-Haniiii gücün yokken demistinki senin dinin sana benimm dinim bana demistin.simdi guvvetlenince neden guyrugu kaldirdinki,senden olmayanlari yakala öldür deyebiliyon.Eeeeeeeee sen öyle deyince karsindakininde sana iyi gözle bakmasini bekliyemesin herhalde.

Bir arap ata sözünde arap söyle demis.VURMA  KAPIMAKI,BENDE VURMAYIM SENiN  KAPINA.Bu ata sözünü okumamismi bu ayati yazanlar acaba.

Agabeyime köylü kadinlar anamdan sikeyetci olmuslar.Demislerki Burhan efendi senin anan bi söyle diyoor birde böyle.Söylede ona o huyu biraksin.Agabeyim eve gelince anama dediki köylü kadinlar senden sikeyetcii bir dedigin digerini tutmuyormus.Agebeyimin bu LAFI üstüne anam söyle dedi karadeniz lehcesiyle.

PPenum pir AGiZUM vardur,agizumdada 40 tane SAKiZUM vardur.Pr sakizlari ister soyle ceynerum,istersamda poyle,bu köyli kadunlari elekadar etmez dedi anacugum.Görülüyorki müslümanlar genelde ayni düsünüyorlar:-))) oy talayim olara.Dedeniz.

Sitelerde Paylaş

İslam ilk insandan beri hatta ilk kullardan beri evrende var.

Adem'den İsa'ya, Musa'dan Muhammed'e kadar tüm peygamberler Müslümandı. Zaten tek bir ilahi din var evrende.

Hem aklını iptal etmişsin hem de bildiklerini de unutmuşsun kepçe bey.

Bol kepçe us(akıl) sana.

Selam

Emre Karaköse

Sitelerde Paylaş

iste böyleee,

Yok ,yok,yok,en iyi din LUTUN dini ve Lut peygamberde pegamberlerin en iyisi.KIZLARINI hamile biraktiki islam nusufu cogalsin dimi?Adeemde kizlariyla oglanlarini evlendirdi nufus artsin deye.Ama Ademin Tanrinin koydugu kuraldan habari yoktu nasil peygamberdiyse.Tanri yaradilisdan su kurali koymustur.Akraba evliligi yapmayin yaparrsaniz sakat cocuk yapmanizin intimali yüksdektir.

Müslümman ülkelerdeki sakat insanlarin fazla olmasi bu kurala uymadiklarindandir.Muhammedin Fadimenin disindakilerin daha cocukken ölmeleride yakin akraba evliliklerindendir.Fadimede cok yasayamamis oda  28 yasinda ölmüstür.

Hani Allah kainati muhammet icin yaratmisti.Bukadar cok sevdigi insanin canini 63 yasinda alirmiydi?..COBANI,HAMALI 70-80-90-100 hatta 140 yasatirkan acaba cok sevdigi Muhammede niye uzun ömür vermedi?Cocuklarinada öyle.Böyle sevgimi olur.

Ne deyonuz bir yapragin sallanmasi bile ALLAHDANDIR deyonuz.o zaman,bütün KÖTÜLÜKLERDE Allahtan demek olmuyormu?Valla öyle sallamisiniz ve salliyorsunuzki,Allahin verdigi USU hic kullanmadan yapiyorsunuz bunu.

Bakin ALLLAH ne diyor ayatinda:AKLINI KULLANMAYANLARIN  BASINA  PISLIK YAGDIRIRIM,Allah böyle deye dursun bakin FELLAH ne diyor Allahin bu ayatinaa karsilik.---DiN ,AKIL  isi degil,NAKILL isidir.ALLAH diyorki AKLINI KULLAN,FELLAHDA diyorki DiNDE  akil kullanilmaz.Din tuvalette bile ne yapacagimizi yazdigina göre demekki AALLAH bos yere koymus AKLIMIZI kafamiza.Yani ALLAH bilmiyorda FELLAH dogrusunu biliyür.Dünyanin güye en akilli 3 din adamindan biri olan GAZALi ki ben buna ÖRDEK ALi diyorum.Ne diyor biliyormusunuz.Müslümanin fazla akla ihtiyaci yoktur.Cünkü kuranda hersey vardir.Medemki kuranda hersey vardi hala DiKiS iGNESiYLE si.......is hapi wiyagrayi neden gavurlardan aliyorsunuz?Söyleyin bakiyim nee imal edebiliyorsunuz?Isiniz gücünüz insanlara,Allaha iftira.

Eski diyenet isleri baskanina üleyman Atasa sorarlar.Hocam su ayatta böyle yaziyor amam ben bu anlama karsiyim.Cünkü Allah böyle birsey yapmaz.Ates sorana söyle yanit verir.Burda ne deniyorsaa ya buna inanir müslüman kalirsin yada inanmaz dinden cikarsin.Adam ayet üstünde düsünmeyi bile kabul edemiyor.

Pekiiiii NUR suresi 31 inci aytte bas örtüsü gecmiyor,sac gecmiyor.Nerden cikiyor bu bas örtüsü.

Almanyada müslümanken bir gece teravi namazina gittik.Hoca vazinda gene bass örtüsünden bahsedinde dedimkibasinizi örtün de ye bir söz saclariniz görünmesin deye birsöz geciyormu  onlarin arapcasini türkcesini acikla bana deyince ortalik karisti.Dedimki ayatta olmayanlarida ayatta varmis gibi konusuyorsunuz.Neyse camaattan bazi kisiler ortaligi sakinlestirdi.Aradan iki hafta gecti arkadasim fabrikada yanima geldi dediki gözün aydin senin hocayi cami heyeti hocaliktan atti.Hocada türkiyeye döndü.Niye deyince,kizlara kuran okuturkan gizlarin memelerini ellemis.O yüzden siktir git türkiyeye demisler yoksa belediyeye söyleriz,belediye seni almanyadan kovar.Yaniiisenin camide takistigin imam kizlarin memelerini koyunlarinaa elini sokup tuttugunda KOVULDU dedi.

dedeniz.

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, EK yazdı:

Adem'den İsa'ya, Musa'dan Muhammed'e kadar tüm peygamberler Müslümandı. Zaten tek bir ilahi din var evrende.

Bol kepçe us(akıl) sana.

Selam

Emre Karaköse

Kısa ve öz:

Başta sona sallamasyon ve zırva!

Dipnot:

Evrenmiş...miş...mişşşş!

Olurda, uzaylıların yolu kazara bu dünyaya düşerse, senin bu boş beleş gazel okumalarına kesinlikle kıçları ile gülerler.:0_80cbc_37a71a73_L:

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
13 saat önce, EK yazdı:

Bol kepçe us(akıl) sana.

Selam

Emre Karaköse

"İbrahim ne bir Yahudi idi ne de bir Hıristiyan. O, sadece Hanîf bir müslümandı/Allah'a teslim olandı. O müşriklerden değildi." Âl-i İmrân Suresi 67. Ayet

Sitelerde Paylaş
45 dakika önce, EK yazdı:

"İbrahim ne bir Yahudi idi ne de bir Hıristiyan. O, sadece Hanîf bir müslümandı/Allah'a teslim olandı. O müşriklerden değildi." Âl-i İmrân Suresi 67. Ayet

Zırva!

Adama bak ya... bu tipler  işemeye bile Arabın kitabına bakmadan gidemezler!

Sitelerde Paylaş
On 16.05.2020 at 13:10, EK yazdı:

Tabii ki başlangıçta Müslümandı Mu halkı. Ama sonra İslam'dan uzaklaşıp Tasavvufa/panteizme kaydılar ve felaket yaşadılar bu yüzden.

Ve hatta yok olurken "kurtar bizi Mu" dediler. Tabii çoğunluğunun  durumundan bahsediyorum....

Nuh Tufanı bu adada gerçekleşmiş olabilir.

http://emre1974tr.blogspot.com/2011/07/nuh-tufan-bolgesel-ve-tek-topluma.html

Varlığı bile kanıtlanmamış, varsa bile İslamdan önce var olmuş bir kıta ve topluluğun müslüman olduğunu iddia etmek direk tımarhanelik bir durum. Haa tımarhaneye gitsen, senin tedavinin olup olmadığı da Mu gibi meçhul...

Ulan bu "Arap dini İslam" sizin beyninizi düdüklemiş...

Sitelerde Paylaş

Hıristiyan misyonerlerin bu sayfa altında ağlaşmalarına bakmayın hiç sayın izleyiciler. Onlar ekmek parası peşinde , zihinlerini satmış garibanlar.

Onlar da biliyor ki tek bir ilahi din vardır evrende (ve de diğer evrenlerde) o da İslam'dır.

İsa'dan Muhammed'e, Adem'den Süleyman'a tüm peygamberler İslam peygamberidir.

Selam ve sevgiler

Emre Karaköse (Emre_1974tr)

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, EK yazdı:

Hıristiyan misyonerlerin bu sayfa altında ağlaşmalarına bakmayın hiç sayın izleyiciler. Onlar ekmek parası peşinde , zihinlerini satmış garibanlar.

Onlar da biliyor ki tek bir ilahi din vardır evrende (ve de diğer evrenlerde) o da İslam'dır.

Selam ve sevgiler

Misyonerlerin kralı sensin, yalancı sahtekăr. Bu kelimeyi hălă kullanmaya utanmıyor musun?!

Burada yıllardan beri İslam misyonerligi yapan, ebem mi?!

43 dakika önce, kavak yazdı:

Zırva!

Adama bak ya... bu tipler  işemeye bile Arabın kitabına bakmadan gidemezler!

Dipnot: Bir de çaktırmadan, kendi reklamını yapmayı da unutmamış bizim bu çok bilmiş!

Karaköse, Emre Karaköse; Bond, James Bond...gibi mi oldu ne?!:D

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, EK yazdı:

Selam ve sevgiler

Heeee bittabi de öyle...

Dedim ya bu herifin beynini düdüklemişlerler, düdüklendiği için de kafayı sıyırmış. Yani şu durumuna üzeleyim diyorum, sonra "siktir et kendi bokunda boğulsun" deyip siktir ediyorum...

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, EK yazdı:

Selam ve sevgiler

İyi kudurtmuş ve ağlatmış yukarıda yazdıklarım malum kişileri/zalimleri. Bu yüzden bir daha alıntılayayım ve bir kez daha gerçekleri suratlarına çarpayım dedim.

Selamlar

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, EK yazdı:

İyi kudurtmuş ve ağlatmış yukarıda yazdıklarım malum kişileri/zalimleri. Bu yüzden bir daha alıntılayayım ve bir kez daha gerçekleri suratlarına çarpayım dedim.

Selamlar

Aman aman, nasıl da kendi kendine gelin güveyi olmuş bizimkisi...:0_80cbc_37a71a73_L:

Salaksın ve salak kalacaksın ancak yine ne bu meydanı senin zırvalarına boş bırakmayacağım.

Vee yalancısın; anladın mı?

Evet; yalancısın ve kuru iftiracısın!

Tıksırıncaya kadar oku bir daha...

2 saat önce, kavak yazdı:

Misyonerlerin kralı sensin, yalancı sahtekăr. Bu kelimeyi hălă kullanmaya utanmıyor musun?!

Burada yıllardan beri İslam misyonerligi yapan, ebem mi?!

Dipnot: Bir de çaktırmadan, kendi reklamını yapmayı da unutmamış bizim bu çok bilmiş!

Karaköse, Emre Karaköse; Bond, James Bond...gibi mi oldu ne?!:D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...