Jump to content

Bir erkek ve bir kadının asansörde başbaşa olmasına ateistler ne der?

Recommended Posts

10 dakika önce, Hasan Akçay yazdı:

dediğim gibi,

benim sizin DE ister göründüğünüz kayıkçı kavgasında  yokum.

Başka deist ya da ateist kardeşlerim lütfederlerse konuşuruz.

Nûr 58'in ilgili bölümünü bir daha yazayım:

Mü'minler! (Ya eyyüh ellezîne émenû!)

sizden izin alsın (liyeste'zin kum)

sözleşmenizin size bağladığı kimseler (ellezîne meleket eymân ukum), 

ihtilama ermemiş olanlarınız (ve ellezîne lem yebluğul hulume minkum)

Üç kez (selése merrat).

-Sabah namazından önce (min kabli salâtil fecr)

-Öğlenin giysilerinizi attığınız vaktinde (ve hîne teza'ûne siyabekum min es zâhireh)

-ve akşam namazından sonra (ve min ba'di salâtil îşâ)

Üç avretiniz (selésu avrât)...

Ne demiştik...

Bana gazel okuma yine...

...ne yapmak istediğin belli!

Kışa ve öz:

Sen buraya inandığın Arap dininin ve taptığın Arap tanrısının reklamını yapmaya geldin, yani bana iyilik emsali görüntü vermeye çalışma.

Ne de olsa, birbirimizi tanıyoruz, çünkü ikimiz de bu forumun kıdemlisi sayılırız.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 152
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Kendi seçimleriyse, zorlama, baskı yoksa normal deriz. Başka ne diyebiliriz? Doğru ya da yanlış, önemli değil.Onun sonucunu bırakın o eylemi yapan insanlar değerlendirsin, siz değil!

Ama esas problem sizin yaklaşımınız. Siz art niyetli olarak insanların aklının yetersiz olduğunu, doğruyu bulamayacağını düşünüyorsunuz. Bu yüzden dogmatik kavramlarla olan mevcut aklı daha da boşaltmaya, sıfırlamaya hayvandan daha aşağı konuma sokup onları kolayca gütmeyi düşünüyorsunuz. Kutsal kitap denen bu zırvalıklar da akıl iptali, kötü niyetin, doğayı anlamamanın sonucudur ve Tanrı eğer varsa ona da büyük bir küfürdür.

Bırakın insanlar aklını kullansın, gerçeği arasınlar, bir doğmanın peşine gitmesinler.Tanrı’yı insanlar aklıyla bulsun, siz insanlara hazır sunmayın, dogmalarla insan beynini zincirlemeyin, Eminim, eğer bir Tanrı varsa o da bundan büyük bir sevinç duyacaktır.

Dinler insan doğasıyla çok ters mı demek istiyorsun ? Evet doğru ters ama doğa anaya göre yaşasak nasıl bir ortam olurdu merak etmiyor değilim.Bana göre toplumun sağlığı için bir kural koyucu şart.Bu bir çip yardımıyla bile olabilir.Suçlar, hastalıklar engellenebilir.Yanlış anlaşılsın istemiyorum ben bir müslüman değilim ama batı toplumunu da yeterli medeniyet seviyesinde bulmuyorum.

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, silver123 yazdı:

Daha geçen sadece ingiltere de 2 ay içinde 7.500 kişi huzurevinde  öldü.Modern dediğiniz batı toplumları ahlaksızlıktan geçilmiyor,yaşlıları virüsün insafına bırakıp gittiler ahlaksızlar.Diğer ülkeleri söylemiyorum bak Kanada da daha beter şeylerde oluyor.

36 dakika önce, silver123 yazdı:

Bu olay Kanada da yaşanmış.

Yakınlarının durumunu soran aile bireylerine, bu bilgileri vermeyen merkez yönetiminin aile fertlerinin ziyaret taleplerini de Kovid-19 salgını nedeniyle yasakladıkları öğrenildi.

Tesiste, sağlık gönüllülerinin de katılımıyla genel bir temizlik başlatıldığı açıklanırken, temizliğe katılan ve bir televizyon kanalına konuşan kadın gönüllü, "Odadan odaya temizliğe başladık. Her odada, idrar ve dışkı kokusu bir atı öldürebilecek kadar ağırdı" dedi.

Huzurevinde ki yaşlıları bırakıp gitmişler.

Zıvalamışsın yine...

Müslüman ülkelerde müslüman yurtlarında bugünlere kadar kaç çocuğun ırzına geçtiler, haberin var mı?!

Boşuna demiyoruz:  "At çamuru, izi kalsın."

Sitelerde Paylaş

Gerici dediğimiz tayfanın sorunu cinsellik değil güvensizlik arkadaşlar.Maddi sorunlar ve zihinsel hastalıklar tamamen çözüldüğünde din ve gericilik te çözülücektir.

Dinlerin temel amacı özgürlüğü baskılamak,bunu çok iyi biliyoruz.Odaklanmamız gereken nokta dinciler bunu neden istiyorlar anlamak zorundayız.Bunun sebebi paylaşılmış psikoz ortamı ve güvensizlik bana göre.

Sitelerde Paylaş

Zina çipi,

bekaret kontrol çipi,

namaz oruç kontrol çipi

domuz eti alkol kontrol çipi :)

5 dakika önce, silver123 yazdı:

Dinler insan doğasıyla çok ters mı demek istiyorsun ? Evet doğru ters ama doğa anaya göre yaşasak nasıl bir ortam olurdu merak etmiyor değilim.Bana göre toplumun sağlığı için bir kural koyucu şart.Bu bir çip yardımıyla bile olabilir.Suçlar, hastalıklar engellenebilir.Yanlış anlaşılsın istemiyorum ben bir müslüman değilim ama batı toplumunu da yeterli medeniyet seviyesinde bulmuyorum.

Sitelerde Paylaş

Görüldüğü üzere Nûr 58'de yatak odası geçmiyor

ama giysilerin atılmasından söz ediliyor

Yani avretten kasıt apış arası ve memeler olduğuna göre

vücudunuzun oralarının açılabildiği ortam.

Elbet asansör de olur orası

çünk başbaşa olduğunuz kadının apışarasını

bir şekilde  (örneğin şalvarını dizlerine sıyırarak)

açık ve dokunulur hale getirirsiniz. 

Lütfen  doğru anlaşılsın, zinadan söz etmiyorum;

cinsel ilişkiye varmayan dokunmalardan söz ediyorum.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Magnesia yazdı:

Ruhunuz sapık, içiniz kirli olm sizin... Bu islam denen Arap zihniyeti insanlığınızı çürütmüş. İşiniz gücünüz milletin eteğinin altına kurcalamak...

Size bu diyanet işleri başkanı bile fazla...

Neyi kastettiğini anlat aydınlanalım.Özgürlük savunuculuğu yapıyorsan bu boş laflarla bir yere varamazsın.Jordan Peterson marksist bir meslektaşıyla yaptığı tartışmada bu konuyu gayet iyi açıkladı.Kadın ve erkek cinsel konum açısından bir değildir aynı şekilde değerlendiremezsin.Bahsettiğim kişi ünlü bir prof.psikolog bu arada.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Hasan Akçay yazdı:

Görüldüğü üzere Nûr 58'de yatak odası geçmiyor

ama giysilerin atılmasından söz ediliyor

Yani avretten kasıt apış arası ve memeler olduğuna göre

vücudunuzun oralarının açılabildiği ortam.

Elbet asansör de olur orası

çünk başbaşa olduğunuz kadının apışarasını

bir şekilde  (örneğin şalvarını dizlerine sıyırarak)

açık ve dokunulur hale getirirsiniz. 

Lütfen  doğru anlaşılsın, zinadan söz etmiyorum;

cinsel ilişkiye varmayan dokunmalardan söz ediyorum.

Kuru iftira ve zırva!

Sıkışında nasıl da gerçek yüzünü gösteriyorsun!

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, mirasyedi yazdı:

Zina çipi,

bekaret kontrol çipi,

namaz oruç kontrol çipi

Espri miydi şimdi bu ? Hiç güleceğim yoktu ha ha ha ha ha .

Dediklerimi iyi oku insanlardaki kaygının sebebini gayet iyi açıkladım.Dini bir gayesi yok anlattığım şeylerin.

tarihinde silver123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, silver123 yazdı:

Neyi kastettiğini anlat aydınlanalım.Özgürlük savunuculuğu yapıyorsan bu boş laflarla bir yere varamazsın.Jordan Peterson marksist bir meslektaşıyla yaptığı tartışmada bu konuyu gayet iyi açıkladı.Kadın ve erkek cinsel konum açısından bir değildir aynı şekilde değerlendiremezsin.Bahsettiğim kişi ünlü bir prof.psikolog bu arada.

Söylediğim ve kastetttiğim ne ve açık. Anlamıyorsan bir hocaya görün tükürüklü bir üfürük göndersin.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, mirasyedi yazdı:

Zina çipi,

bekaret kontrol çipi,

namaz oruç kontrol çipi

Dinden çıkma çipini de eklemek lazım...:D

Dini inançlar zayıflamaya baş gösterdiğinde, anında Arap tanrısına ışık hızından hızlı mesaj gitmeli!

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, kavak yazdı:

Dini inançlar zayıflamaya baş gösterdiğinde, anında Arap tanrısına ışık hızından hızlı mesaj gitmeli!

Sovyetler birliği bile aile kurumunu dağıtmanın toplumun yok oluşu demek olduğunu biliyordu ki özgür aşk denen saçma politikadan vazgeçti.Burada lalaluga yapan üç-beş kişiye cavap yazmayacağım daha fazla.Ben Cs Go ya gidiyorum size iyi forumlar akşama belki görüşürüz.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, silver123 yazdı:

Dinler insan beynini köreltmek, sıfırlamak için uydurulmuş şeylerdir. Tek bir amacı var o da insanları hayvanlardan daha kolay yönetebilmenin yolu olmasıdır.

Tabi ki kurallar olacak ama bu kurallar gelişmeye, evrimleşmeye açık olacak, benim doğru gördüğüm şey bu. Kurallar olacak ama bu aklın önüne set çekmeyecek. 
Bu yüzden aklın olmadığı yerde güzellik olmaz. Din olan yer her zaman için daha kötüdür. Çünkü akıl yoktur. Batı medeniyeti de şu an gelişiyor, Dinciler gibi aklın önüne yeteri kadar set çekmediği içinde daha güzeldir, sen dogmatik çevrede yetiştiğin için onları anlamıyor olman doğal.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, kavak yazdı:

Müslümanlar için bir program yaz.
Düşünceyi okuyacak.
Haram şeyler aklına gelince yapınca elektrik şoku verecek. :)

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, silver123 yazdı:

Sovyetler birliği bile aile kurumunu dağıtmanın toplumun yok oluşu demek olduğunu biliyordu ki özgür aşk denen saçma politikadan vazgeçti.Burada lalaluga yapan üç-beş kişiye cavap yazmayacağım daha fazla.Ben Cs Go ya gidiyorum size iyi forumlar akşama belki görüşürüz.

Yazmazsan yazma ancak bu konuda zırvaladıkların ortada!

Ve senin müslüman olmadığını da hiç zannetmiyorum!

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, mirasyedi yazdı:

Müslümanlar için bir program yaz.
Düşünceyi okuyacak.
Haram şeyler aklına gelince yapınca elektrik şoku verecek. :)

:D

Güzel fikir ancak tek bir müslümanın bu aygıtı alacağını zannetmiyorum, çünkü bunların da canı tatlıdır.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, kavak yazdı:

Yazmazsan yazma ancak bu konuda zırvaladıkların ortada!

Ve senin müslüman olmadığını da hiç zannetmiyorum!

Nerede zırvaladım ya ben !? 

Tabi ki beni bağlamaz ama bunu bir izle ondan sonra tartışalım.Ayrıca müslüman değilim bu forumda ki müslüman arkadaşlarda pek gerçek müslüman sayılmaz.

Aldatıldığı için cinsel takıntısı oluşmuş.Bu durum %75 biyolojik(gen,çevresel,epigenetik)olsada travmalarının da etkisi var.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, silver123 yazdı:

Nerede zırvaladım ya ben !? 

Tabi ki beni bağlamaz ama bunu bir izle ondan sonra tartışalım.Ayrıca müslüman değilim bu forumda ki müslüman arkadaşlarda pek gerçek müslüman sayılmaz.

Aldatıldığı için cinsel takıntısı oluşmuş.Bu durum %75 biyolojik(gen,çevresel,epigenetik)olsada travmalarının da etkisi var.

Yukarıdaki yazdıklarını tekrar oku, çünkü gözünü batı düşmanlığı bürümüş!

Ve ne idüğü belirsiz görselleri de kendine sakla.

Senin nikin kris123 değil miydi?

Yanılmıyorsam son iletilerinin birinde müslüman olduğunu yazmıştın.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, kavak yazdı:

Yukarıdaki yazdıklarını tekrar oku, çünkü gözünü batı düşmanlığı bürümüş!

Ve ne idüğü belirsiz görselleri de kendine sakla.

Senin nikin kris123 değil miydi?

Yanılmıyorsam son iletilerinin birinde müslüman olduğunu yazmıştın.

Üyeliğimi sildirdikten 2 gün sonra tekrar deist oldum,üç gün müslüman kaldım diyebilirim.Video attım ne görselinden bahsediyorsun anlayışsız herif.Gözükmüyorsa insan gibi gözükmüyor de aklını almayayım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...