Jump to content

Bir erkek ve bir kadının asansörde başbaşa olmasına ateistler ne der?

Recommended Posts

5 dakika önce, silver123 yazdı:

Üyeliğimi sildirdikten 2 gün sonra tekrar deist oldum,üç gün müslüman kaldım diyebilirim.Video attım ne görselinden bahsediyorsun anlayışsız herif.Gözükmüyorsa insan gibi gözükmüyor de aklını almayayım.

Hah hah ha...

Ben videolara görsel kelimesini kullanırım, belki yanlış olabilir.

Peki neden müslüman kalmaya devam edemedin?:D

Yaz şuraya da, konu sahibi de görsün çünkü kendisi safkan müslümandır ve kiminle muhatap olduğunu bilsin.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 152
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

5 dakika önce, kavak yazdı:

Hah hah ha...

Peki neden müslüman kalmaya devam edemedin?:D

Yaz şuraya da, konu sahibi de görsün çünkü kendisi safkan müslümandır ve kiminle muhatap olduğunu bilsin.

Arkadaşım din öyle her insanın kaldırabileceği bir şey değil.Onun da inandığını zaten pek sanmıyorum.

Ben dini inançları toplumsal histeri olarak görüyorum ve buradaki konumuzda din değil.Tartışmayı başka yere çekip toxic yapmana hiç gerek yoktu.

Biz burada dini inançların sebeplerini tartışmıyormuyuz.Ateistforum değil mi burası ? Attığım video da gözüküyorsa eğer histeri ve bazı hastalıkların travma kaynaklı olabileceği gayet iyi özetlenmiş.

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, silver123 yazdı:

Arkadaşım din öyle her insanın kaldırabileceği bir şey değil.Onun da inandığını zaten pek sanmıyorum.

Ben dini inançları toplumsal histeri olarak görüyorum ve buradaki konumuzda din değil.Tartışmayı başka yere çekip toxic yapmana hiç gerek yoktu.

Biz burada dini inançların sebeplerini tartışmıyormuyuz.Ateistforum değil mi burası ? Attığım video da gözüküyorsa eğer histeri ve bazı hastalıkların travma kaynaklı olabileceği gayet iyi özetlenmiş.

Benim konuyu başka yere çekmek gibi bir niyetim yok, olamaz da.

Sen müslüman değilim deyince, eski yazdıkların aklıma geldi.

Şimdi de konu sahibinin dindar olmadığından dem vuruyorsun ki bu da zırva bence, çünkü kendisi harbiden dini bütün bir müslümandır.

Konuya gelince, konu başlığındaki sorunun yanıtı teee ilk başlarda verildi.

Sitelerde Paylaş

Sadece toplumsal ve cinsel travmalar hastalıklara yol açmaz.

Dinide en az travmalar kadar zararlı buluyorum ama tek başına hastalık yapacağını da pek sanmıyorum.

Diyetlerle ilgili tavan arasında ki konum bu rahatsızlıkların ve dinin biyolojik kısmını aydınlatabilir.Örneğin kediden bulaşan bir parazitin

muhafazakarlığa yol açtığı kanıtlandı.

Sitelerde Paylaş

https://t24.com.tr/haber/kedinizden-bulasan-bu-parazit-olumcul-olabilir,320153

"Bulaş olan erkek ve kadın bireyler trafik kazalarına maruz kalmaya, kendine zarar vermeye ve ciddi bir biçimde şizofreni geliştirmeye daha yatkın hale geliyorlar." 

Müslümanların ve akıl hastalarının beyni bu parazit tarafından ele geçirilmiş olabilir mi ? Kafamda deli sorular...(Sadece espri kasıyorum)

Asıl konuya gelirsek ben özgürlüğe karşı değilim ama bir yandan da bu parazit olayı bile özgür iradenin gerçek olmadığını gösteriyor gibi.

Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, silver123 yazdı:

Sovyetler birliği bile aile kurumunu dağıtmanın toplumun yok oluşu demek olduğunu biliyordu ki özgür aşk denen saçma politikadan vazgeçti.Burada lalaluga yapan üç-beş kişiye cavap yazmayacağım daha fazla.Ben Cs Go ya gidiyorum size iyi forumlar akşama belki görüşürüz.

Ulan bu bilgiyi götünden mi uydurdun kelek? SSCB ve devamı Rusya özgür aşk'ın en yoğun yaşandığı ülkedir. Lagaluga yapanlara yazmayacakmış soytarı, çok skimdeydi yazıp yazmaman, sanki vaz geçilmez otorite lale...

Bilmem nereye gidiyormuş, ha sektör ne ceheneme gidersen git.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Magnesia said:

Ruhunuz sapık, içiniz kirli olm sizin... Bu islam denen Arap zihniyeti insanlığınızı çürütmüş. İşiniz gücünüz milletin eteğinin altına kurcalamak...

Size bu diyanet işleri başkanı bile fazla...

Güzel kardeşim,

Evindeki temizlikçi kadının etek altını kurcalayan

o emekli hakimdi; biz müminler değil, Kuran değil; örneğin Nûr 58 değil.

Kadını asansörde kendisiyle başbaşa bulunmaya o adam mecbur etti.

Ben, Nûr 58'e dayanarak,

o kadın ekmek parasını kazanmada da iffetli kalmada da 

özgür olsun diyorum.

Kadın madem asansörde o adamla başbaşa bulunmak istemedi

bırakın bulunmasın, bırakın adamdan ayrı insin.

Sanırım

en baştaki iletimi alıntılasam iyi olacak.

Lütfen okuyun ve doğru anlayın.

*

Tanıdığım bir adamın evinde

temizlik işlerini 

aileden olmayan bir kadın yapıyor. 40 yaşında. Dul. 

Adam, emekli hakim. 55 yaşında

Kadın 

adamın evine önce minibüsle gelip gidiyordu;

sonra adam, "corona günleri"nde bunu riskli bularak,  

onu arabasıyla götürüp getirmeye başladı. 

Tabii, yalnızca arabanın içinde değil,

asansörde de başbaşa idiler artık.

Adamın oturma odasında

bir dolap vardı; eskimiş.

Adam onu parçalayıp çöpe atmaya karar verdi.

Kendi gördüğümü anlatıyorum,

lütfen nasıl gördüğümü sorun etmeyin.

Adam ve kadın dolabı birlikte hallettiler;

bazan yere düşen bir parçaya birlikte uzanarak. 

İş bitti;

parçaları asansöre taşıdılar. Bazı uzun tahtalar dahil bildiğiniz moloz.

Adam tahtaları asansörün kenarına dikti, molozu onların önüne. 

Asansör 4 kişilik ama 3 kişi bile binse mutlaka birbirlerine sürtünürler. O kadar küçük.

Adam kadına "Hadi," dedi;

kadın: "Abi, ben ayrı geleyim."

"Hayır, hayır... gel."

Girdi.

Her zamanki gibi birlikte indiler.

ama bu kez kucak kucağa.

Ne dersiniz?

tarihinde Hasan Akçay tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Magnesia yazdı:

Ulan bu bilgiyi götünden mi uydurdun kelek? SSCB ve devamı Rusya özgür aşk'ın en yoğun yaşandığı ülkedir. Lagaluga yapanlara yazmayacakmış soytarı, çok skimdeydi yazıp yazmaman, sanki vaz geçilmez otorite lale...

Bilmem nereye gidiyormuş, ha sektör ne ceheneme gidersen git.

Senin bir bok bilmediğini zaten anlamıştım sayın gerizekalı.Bana yazacağına keşke biraz araştırsaydın.Sovyetler ailesiz toplum deneyleri bile yaptı ve başarısız oldular.

"the government of the Soviet Union first attempted to weaken the family and then to strengthen it."

"“Our demands grow day to day. We need fighters, they build this life. We need people.”[1] The wider campaign to encourage the family unit elevated motherhood to a form of Stakhanovite labor. During this time, motherhood was celebrated as patriotic and the joys of children and family were extolled by the country’s leaders."

https://en.wikipedia.org/wiki/Family_in_the_Soviet_Union#Family_Code_of_1926

"The Family Edict of 1944 would be a continuation of the conservative trending of the 1936 code. Citing the heavy manpower losses and social disruption following World War II, the Presidium of the Supreme Soviet enacted laws that would further encourage marriage and childbirth."

Sovyetler ailesiz toplum olamayacağını anladı ve aileyi yok etme planından vazgeçti.Daha özgür aşk ne demek onu bilmez sıçtımın cahili bunu yazar birde.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Hasan Akçay yazdı:

Güzel kardeşim,

Evindeki temizlikçi kadının etek altını kurcalayan o emekli hakimdi; biz müminler değil.

Kadını asansörde kendisiyle başbaşa bulunmak zoruda bıraktı.

Ben, Nûr 58'e dayanarak, o kadın ekmek parasını kazanmada da iffetli kalmada da özgür olsun diyoruz.

Hiç kimse kurcalamasın eteğinin altını

Sanırım en baştaki iletimi alıntılasam iyi olacak.

Lütfen okuyun ve doğru anlayın.

*

Tanıdığım bir adamın evinde temizlik işlerini aileden olmayan bir kadın yapıyor. 40 yaşında. Dul. 

Kadın adamın evine önce minibüsle gelip gidiyordu;

adam, sonra "corona günleri"nde bunu riskli bularak, onu arabasıyla götürüp getirmeye başladı. 

Tabii, yalnızca arabanın içinde değil, asansörde de başbaşa idiler artık.

Adamın oturma odasında bir dolap vardı; eskimiş.

Kendi gördüğümü anlatıyorum, lütfen nasıl gördüğümü sorun etmeyin, adam ve kadın dolabı birlikte hallettiler;

İş bitti; parçaları asansöre taşıdılar. Bazı uzun tahtalar dahil bildiğiniz moloz.

Asansör 4 kişilik ama 3 kişi bile binse mutlaka birbirlerine sürtünürler. O kadar küçük.

Adam kadına "Hadi,"dedi; kadın: "Abi, ben ayrı geleyim."

"Hayır, hayır... gel."

Girdi.

Her zamanki gibi birlikte indiler. ama bu kez kucak kucağa.

Ne dersiniz?

Neden aynı zımbırtıları çarçaf çarçaf yazıyorsun, çünkü ilk iletinde yazmıştın zaten.

Senin kafan basmıyor mu?

Ve anladığım kadarı ile hoşuna gitmeyen ve beğenmedigin  bir olaya resmen sadece seyirci kalmışsın.

Bir pok yapmamışsın ve sadece burada olayın dedikodusunu ve inancının reklamını yapmakla meşgulsün.

Veee..sorduğun sorunun yanıtı en başında verildi.

Sitelerde Paylaş

"1917 Ekim Devrimi’nden hemen sonra, aile kurumu parçalanır duruma geldi: Bir yandan, bütün baskıların ortadan kaldırılması ve özgür aşkı savunan bazı anarşistler; öte yandan toplumun içinde bulunduğu iktisadi ve sosyal koşullar, aileyi bir süre sarstı. Evlenme ve boşanma işleri yalınlaştırıldı. Çocuk aldırmak serbest bırakıldı. Zamanla, koşullar iyileştikçe, ailenin güçlendirilmesine önem verildi: 1936’da çocuk düşürmek yasaklandı ve aynı zamanda gebe kadınlara devletin ilgisi ve yardımı artmaya başladı. 1944 yılında aile ile ilgili olarak çıkarılan bir kanunla, evlenme kurumuna verilen değer arttı. Bunun dışında evlilik dışı olan çocuk ve anası maddi ve manevi olarak korundu ve yardım gördü."

Bu daha çok bir propaganda yazısı gibi hiç hoşuma gitmedi.Aile kurumunu parçalayanın bizzat marksistler olduğunu yazmayı unutmuşlar(mı yoksa?)

Komünizm marksizmin en üst aşamasıdır ve ulaşıldığında aile olmayacaktır.Bunu ben değil Marx söylüyor zaten.Ben bu konudan rahatsız değilim beni bağlamaz ki zaten buradaki üç beş kişi aydınlansın diye uğraşıyorum.Ben zaten hastalıklı bir insan değilim hastalıklı insanlar için ettiğimiz üç beş lafa da bu şekilde tepki aldık ya...

Sitelerde Paylaş

Ben bundan sonra orman kanunlarını savunacağım.

Güçsüze acımak doğaya ihanettir senin de dediğin gibi.Banane milletten , kafayı bulandırmaya gerek yok.

16 dakika önce, kavak yazdı:

Neden aynı zımbırtıları çarçaf çarçaf yazıyorsun, çünkü ilk iletinde yazmıştın zaten.

Senin kafan basmıyor mu?

Ve anladığım kadarı ile hoşuna gitmeyen ve beğenmedigin  bir olaya resmen sadece seyirci kalmışsın.

Bir pok yapmamışsın ve sadece burada olayın dedikodusunu ve inancının reklamını yapmakla meşgulsün.

Veee..sorduğun sorunun yanıtı en başında verildi.

Yetkin varsa konuyu tavan arasına at kurtulalım şu konudan.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, silver123 yazdı:

Ben bundan sonra orman kanunlarını savunacağım.

Güçsüze acımak doğaya ihanettir senin de dediğin gibi.Banane milletten , kafayı bulandırmaya gerek yok.

Yetkin varsa konuyu tavan arasına at kurtulalım şu konudan.

Ne yaparsan yap, çünkü üç beş günde bir inanç değiştirenden fazla bir şey beklememeli.

Ne yetkisi bre; yine zırvalıyorsun...

Hemencecik atarlanıyorsun, önce bu hastalığına bir çare bul, ondan sonra burada ahkăm kesmeye ve batıyı habire kötülemeye devam edersin.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, kavak yazdı:

Ne yaparsan yap, çünkü üç beş günde bir inanç değiştirenden fazla bir şey beklememeli.

Ne yetkisi bre; yine zırvalıyorsun...

Hemencecik atarlanıyorsun, önce bu hastalığına bir çare bul, ondan sonra burada ahkăm kesmeye ve batıyı habire kötülemeye devam edersin.

Batıyı kötülemiyorum batı medeniyeti Dünyada ki en iyi medeniyet.Ama onunda kendi içinde sorunları var demek istedim yanlış şeyler söylediğim için konu başka yerlere kaydı. @Abdülmalik in dediği gibi kafayı bulandırmaya gerek yok.Bu forumda cinsellik tartışması görmek istemiyorum bir daha canımı sıktı bu konu.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Hasan Akçay yazdı:

temizlik işlerini 

aileden olmayan bir kadın yapıyor.  40 yaşında. Dul. 

Kadın 

sonra "corona günleri"nde bunu riskli bularak,  

adam onu arabasıyla götürüp getirmeye başladı. 

Tabii

yalnızca arabada değil,

asansörde de başbaşa.

Adamın oturma odasında

lütfen nasıl gördüğümü sorun etmeyin, 

adam ve kadın dolabı birlikte hallettiler;

İş bitti;

parçaları asansöre taşdılar. Bazı uzun tahtalar dahil bilindik moloz.

Asansör 4 kişilik ama 3 kişi bile binse mutlaka birbirlerine sürtünürler. 

Adam kadına "Hadi,"dedi;

"hayır, hayır... gel."

Girdi.

bu kere kucak kucağa.

Ne dersiniz?

Bu konu oldukça yanlış yerde yanlış şekilde açılmış.Bir kere burası ateistforum ne arıyor burda .Tavan arasına taşıyın da bari adaletli olsun , benim diyet konum durduk yere tavan arasına taşındı.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Hasan Akçay yazdı:

temizlik işlerini 

Kadın 

Tabii

yalnızca arabada değil,

asansörde de başbaşa.

Adamın oturma odasında

İş bitti;

Adam kadına "Hadi,"dedi;

"hayır, hayır... gel."

Girdi.

bu kere kucak kucağa.

Ne dersiniz?

Sürtününce ne oluyor ?  Erkek erkeğe veya kadın kadına mecburiyetten sürtününce gay veya lezbiyen mi olacaklar ? Tabiki hayır, kadın erkek birbirine mecburiyetten sürtününce neden problem olsun ? 

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Hasan Akçay yazdı:

Sevgili silver123,

Şimdiki gençler zorunluktan değil,

tercih ettiklerileri için

yapıyorlar o yaptıklarını. 

Kadın ise bu işi bulmadan önce

çöplükten ayıkladığı artıklarla bastırıyordu açlığını;

adamın yaptığı karşısında susmak zorunda.

Yoksa baştan reddederdi

adamın arabasında onunla başbaşa olmayı.

Zaten bu ilk değildi asansörde onunla başbaşa kaldığı,

ve adam alıştıra alıştıra başladı kadını sıkıştırmaya.

Ama bu kez kucak kucağa idiler.

Kadın elbet adama hanımını hatırlatmıştır "O ne der?" diye. 

"Hanım nerden bilecek,

hem biz yalnızca dokunuyoruz,

cinsel ilişki yok ki, zararı yok ki."

İyi de bu iletinize bakınca işin içinde basbayağı istismar var. Kadın eve temizliğe gelmeye başlamadan önce neredeyse yarı aç yarı tok yaşayan bir gariban. İşini kaybetmemek için adamın tacizlerine göz yummuyorsa da pek ses çıkaramıyor. Karısı duyarsa işinden olacak falan...

Buradaki asıl mesele bu Hasan Bey.

Bunun dışında, hepimiz çeşitli adam ve kadınlarla asansörlere tek başımıza binip duruyoruz zaten, ama bazı durumlar oluyor ki binmeyi reddediyoruz bir bahaneyle. Adamın tipinden hoşlanmamak bile binmemeye yeter neden. Ama sizin bu senaryonuzda konu, bir adamla bir kadının asansöre yalnız binmesi değil. 

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, silver123 said:

O sitelere dinden bir haber İslam'ın münafık olarak tanımladığı cahil gençler ve sizin gibi süper bilgili ateistler dışında giren yok.Ne zaman ateist bir toplumda evlilik öncesi ilişki yasaklanır ve feminist kanunlar kaldırılır o zaman ateizmin insan hakları konusundaki samimiyetine inanırım.Donanımhaber de ateist bir üyenin çocukları başkasından çıktı ve adam intiharlık oldu.Adamın ne suçu var ? Gerçi zaten maddi problemler yok olacağı ve zihinsel olarak çiplere bağlı robotlar haline geleceğimiz için pek önemli olduğunu da sanmıyorum.

Kaz kafalı... Beyinsiz...

Ama daha önemlisi, rezil... Şerefsiz...

Evlilik öncesi, sornası ilişki neden ahlaksızlık oluyor, bunu hangi götünden uydurdun? Zira sende birden çok göt var anlaşılan uydurabilecek?

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Ama sizin bu senaryonuzda konu, bir adamla bir kadının asansöre yalnız binmesi değil. 

Sevgili @Türk Ateist , Hasan Bey doğruyu kendi aklında değil, kendine dikte ettirilmiş şeylerde arıyor. Düşünme kapasitesine sahip değil. Herşeye rağmen kadın o erkeği sevmiş ya da maddi çıkar bekliyor olabilir. Başka ne sebep olabilir? Kuran ayetleriyle buna çözüm bulunabilir mi? Kafa baştan sakat.
Sevmişse kadın haklıdır, sevmeyip maddi sebeplerle bunu yapıyorsa bunun geniş bir sosyal, ekonomik analizi yapılmalı, çözüm aranmalıdır. Dogma kafalarıyla bunlara çözüm bulunamaz.

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, Hasan Akçay said:

temizlik işlerini 

Kadın 

Tabii

yalnızca arabada değil,

asansörde de başbaşa.

Adamın oturma odasında

İş bitti;

Adam kadına "Hadi,"dedi;

"hayır, hayır... gel."

Girdi.

bu kere kucak kucağa.

Ne dersiniz?

Sanırım, senin anan, karın, kızın falan, alayı da, amanda bir tane yarak bulup üstüne atlasak diye düşünen, aklı fikri amında olan bir takım seks manyakları. Bu da bilinen bir şeydir, adına nemfomani denir. Merak etme, bunun tedavisi var, götür onları doktora, bir güzel tedavi ettir ki, günlük üç posta kendilerini becertmekten kurtulsunlar. 

Zira, nefes alsın yeter diyerek, o da olmadı mı damacanaya tecavüz edenlerin yaşadığı ülkemizde, emin ol ki, camdan, bacadan, duvarı delerek, tünel kazarak falan gelip, ananı, bacını, karını falan siken sürüyle eleman vardır, hiç şüphen olmasın.

Ha, ama senin nemfomanik anan, bacın vs. dışındakilere bakarsak... Bakarız tabi, bu kadarı bir arada ise, bu kesin genetik bir vakadır ve sülalende tüm kadınlarında öyle olması beklenir, aklı amında birer yarak delisi.

Kusura bakma, ama gerçek bu. Bu mevzuları açık, apaçık yazıyoruz ki, gayet iyi anlaşılsın.

Velakin, diğer normal kadınlara bakarsak. Şu karantina devrini saymazsak, nerdeyse her gün, asansörde bir kadınla yalnız olmuşumdur. Her defasında, çok zaman başka başka kadınlarla. Eminim onlarda çok zaman başka başka erkeklerle asansörde yalnız kalmıştır. Bana çikolata ikram edeni, eşyalarını taşımaya yardım ettiğim vs. vs. her tür şey olmuştur. Ama bugüne kadar, amanda asansör, ahanda adam diye üstüme atlayanı hiç olmadı. Olacağını da sanmıyorum. Tabi, anan gibi nemfomanyağın biri olursa, o başka. 

Dağın başında, aynı çadırda, aynı yatakta beraber yatıp uyuduğumuz kadınlar oldu, ama aramızda hiç bir şey geçmedi. Ha, asansörde yada öyle çadırda mercimeği fırına verdiğim kadınlar da, çok oldu. Ama onların hepsi, bir şekilde daha önce o işleri yaptığımız kadınlardı.

Yani, kıssadan hisse, normal bir kadın, asansörde falan, bir erkekle yalnız kaldım diye erkeğin üstüne atlamaz. Asansör ancak bir fantazi olur ve devam eden bir cinselliğin parçası olur ki, aslen gayet iyi bir şeydir. Aman erkek, pekte kütür kütür diyen kızlar bile, emin ol ilk önce asansörde vermez. Tuvalette verir, merdiven boşluğunda verir, hatta masanın altında verenleri de görmüşümdür, ama asansörde değil. 

O halde, kadın ve kızları kendi sülalenin karıları gibi birer seks manyağı sanma. Onlar senin anan gibi, aklı fikri sikilmekte olan, tatminsiz şeyler olmuyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...