Jump to content

MENi kurana göre bel kemigiyle göyüs kafesinden cikar, eferim sene CIKAR

Recommended Posts

iste böyleee,

Derlerki KURANIN sahabi ALLLAHDIR.

Pekiiii bu nasil Allahkii yarattigi vucutta MENiNiN nerden ciktiginni bilmiyor.

Hayir hayir ALLAH biliyorda kitabi yazan FELLLAH bilmiyor.

Birde Allaha hem iftira ediyor hem Allahdan korkmuyor birde bize ALLAHDAN korkun diyor.Peki sen Allaha iftira ettigine göre sen ondaan korkmuyorsunda bize niye diyorsunki ondan korkun.Önce sen kork.

Evettt ,MENi erkegin TASSAKLARRINDAN cikar.

Evet benim dinden cikmama neden bu ve bunun gibi TIIP ve BiLiME ters düsen ayetlerdir.BEL  KEMiGiNDEN ve GÖYÜS KAFESiNDEN meni cikar dersen sen insan vucudunu tanimiyorsun demektir.Daha basit insan vucudunu taniyamiyan MUAZZAMLAR  MUAZZAMI TANRIYI  nasil taniyacakki.Birde bu gercekleri evirip,kivirip saklamak isteyen TANRI  TANIMAZLAR var.

OSMANLI sarayinda padisahin kadinlarina,cariyelerine bakan erkekleri HADIM ederlerdi.Kadinlari,cariyeleri beceremesin deye.Nasil yaparlardi bunu..TASAKTAN cüke gelen iki meni kanali varbu kanal yani damar tahtanin üstüne korupda cekicin ince tarafiyla hafif bir tikladinmi damarlar koparilir böyle, vede o adam hadim olur.Bel kemigiyle göyüs kafasiyle alakasi yok.Eger var diyen varsa o kisi bize tasaklarin görevini aciklasin LUTUFEN vede acilen.

Hadiiiii o devrin insani mektep medrese görmediginden bu yanlislara düsebilirde bugün ilahiyatlar bitirenler bu yanlislari bize dogru deye yutturmaya kalkanlara ne dersek hakliyizdir.Gelin bu kafayi terk edin.Bakarsiniz bu cehennem olayi dogru olurda nar gibi sacin üstüne  cibildah sizi oturturlarda yanarda yanarsiniz valla.Nolur TOLON dede bir kova su dök desen dökmem vallaaa.Ahilli olun.TANRININ kafaniza KODUGU AKLI kullanin,ALLAHI dinleyin FELLAHI  degil.Benden uyarmasi genede siz bilirsiniz.Ama nar gibi sac ahlinizdan cihmasin:-)))

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...