Jump to content

ERMENi KÖKENLi ÜNLÜLERiMiZ

Recommended Posts

Evet sosyal medya da orada burada insanları vatan severmiş gibi yapıp galyana getirenlerde sadece insanların vatan sevgisini kullanarak gaza getirmeye çalışanlardır.

Adamlar insanları birbirine düşürüp kenardan gülerek izliyordur eminim. Egolarını ve çıkarlarını tatmin etmeye çalışıyorlar. 

Daha önce örneğini gördük adam asker kaçağı askerliğini dahi yapmamış ama sorsan en büyük milliyetçi odur.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Iste böyleee,

Araplasmamis,bahcalilasmamis ülküdaslar BAHCALI sizi disari atmadan siz onu SEPETLEYiN.Demek istiyorki bana uymayanlarin gicina tekmeyi vuracam.Elinizi cabuh tutun o size tekmeyi vurmadan siz tekmeyi yapistirinki AYRILAN bizlerde geri dönelim.Basbugun mektubunu unutmayin..Internetlerde ERMENI asilli oldugu her tarafda yazmaktadir.Tabiki Ermeni asilli olmak suc degil ama hep aslini gizlemistir.Diyebilirdi ermeni asilliyim ama sapima Kadar Türk olmusum.Aslini inkar etmeyenlere diyecegimiz yoktur.Tüürk nufus kagidi olan herkes nazarimizda TÜRKTÜR.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

iste böyleee,

Almanyada Istanbul Ermenilerinden K...……..ya anlatiyor.Türklerin protesto yürüyüsüne üstüme gögsünde AYYILLDIZ olan gömlegi giyerek bende katildim.Haberlerde yürüyüsde benide gören YOGOSLAV olan kocam bozuk caldi bana.Niye Türklerle yürüyüse katildin deye.Bende ona dedimki bende TÜRKÜM ayni zamanda.Bana bu konuda birdaha karisirsan Vallahida bosarim seni dedim diye anlatmisti bana?

Bir baska Ermeni arkadasimiz vardi.Haftalarca ev bulana Kadar evimizde misafir etmistik onlari.Baska irklardan olmak SUC degil.Benimkisi HAK,seninkisi BOK demek suc sayilir.Kavga burdan cikar.

AArkadasim Ermeni KiRKORA dedimki,KiRKOR domuz eti yiyormusun?Dediki nasil yeyimki?ISTAHMI biraktiniz bizde.Domuz etini gördümmü aklima sizin domuz hakkinda söylediginiz laflar gelince igreniyorum domuz etinden.

Dedimki domuz eti Haram degilmis Hoca NACI CAKIR yaptigi uzun arastirma neticesinde bulmus.HARAM olan et KOKMUS etmis dedim.Kirkor dediki gec kaldiniz.Yüz tane sahit bile getirseniz artik domuz eti yiyemem.Birkere igrendim domuz etinden dedi.

Bende domuz etinin HARAM olmadigina inandigim halda önüne konsa yiyemem.Cünkü bizimkilerdomuzu kötülemekte birbirleriyle yarisiyorlar.Neymis BOK yiyormus.Tavukta bok yiyor onun etini,yumurtasini neden yiyorsun?Efendim disisini kiskanmiyormus ,Hayvanlarin bir cogu disisini kiskanmiyor.Oküz kiskaniyormu?Sürüde 50 öküz olsa Azmis inege biri iniyor öteki biniyor.Sigirlarin etini neden yiyorsun.Müslüman kafasi.DÜSÜNMEDEN SALLADA  BABA  salla.

Biz TÜRKLERDE irk ayrimi yoktur.Ama gecmisde yasamis oldugumuz bazi ACI olaylar bizi süpheye düsürmüstür.Bu nedenle TEDBiRLi olmayi yeyliyoruz.

Anadoluda TÜRKLERLE yüzyillar böyunca birlikte yasayan arkadasim YORGO anlatiyor.TÜRKLERLE,RUMLAR yüzyillar boyunca birlikte yasadik bizi ötekilestiren hicbir TÜRKÜ görmedik.Yunanistana göcünce Yunanistandaki Yunanlilar bile bize hayranlikla bakiyorlardi bu yasantiyi TÜRKLERDENMI ögrendiniz deye bizi kiskaniyorlardi deye anlatmisti YORGO.

Eger TÜRKLERDE öte irklara karsi bir süphe olusmussa,varsa bu suc bizim TÜRKLERIN degil bazi irklara mensup bazi kisilerin IRKCILIGINDANDIR.

Türklerde bir yerde irkciligi gayri müslimlere karsi körükleyen Dindir.Almanyada cok dindar gecinen bir Bayburtlu ayle vardi.Birde Yunanli genc bir ayle.Yunanli ayle bizimle BACI  GARDAS gibiydi.Ama bayburtlularla selamlasmiyorlardi bile.Birgün komsu bayburtlu kadin bana dediki bu yunanli gagurlarla bu dostlugunuz niye.

Dedimki onlarda DiNSiZ degiller,onlarinda dinleri var.Onlarin dinleri onlara bizimkisi bize.Bizimle Samimi olmak istediklerinden bizde onlaraa samimiyet gösteriyoruz.Ondan sonra komsumuz bayburtlular birdaha kapimizi acmadilar.

Yani bizim TÜRKLERDEKi IRKCILIGI bir yerde SÜPHEDEN gecmisdeki olaylardan baska tetikleyen dindir.

Is yerinde italyan arkadasa sakadan GAVUR deyince bozuldu.Ben GAVUR degilim,hem ALLAHIM var ,Hemde peygamberim demisti.Hakliydi italyan.SAKA söyledim deyince,yapma böyle saka dedi.Eeeeeeee bizim müslümanlarin pek coguna göre müslüman olmayan herkes DiNSiZ,ALLAHSIZ.Öyle degilmi?

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

iste böyleee,

ALPASLAN TÜRKESiN  gecmisi hakkinda bir yazi buldum.Sizde okuyun bakalim ne diyeceksiniz?Bana pek inandirici gelmedi.Ama babam Kelkitin bir köyünde cami hocasiydi ,errziincanin büyük depreminden hemen sonra erzincanin bir köyüne tasindiik.Cünkü babam depremden hemen sonra kelkittin bir köyündeki imamligi birakip erzincanin bir köyünde imamlida baslamisti.Sonra bizde  o köye tasindik.O köyde bir HÜSEYIN adli evli coluk cocuk sahini bir adam vardi.Komsulari SIK SIK bununla kavga eder NE olacak ERMENI iste derlerdi.Sorduk buu adama niye ERMENi diyorsunuz.Komsulari dediki buu adamin ana babasida ermeniydi ERMENI  TÜRK CATISMASINDA aana babasi diger ermenilerle birlikte kactilar.Cocuk o catismalarda köyde kaldi bütün ermeniler köyü carcabuk terk ettiler.Bu cocuk  köyü alel acele terk eden ermenilerden kalir.Türklerden birii alir bu cocugu evlatlik edinir.Besler büyütür ve evlendirir.Ama köylüden biri bununla kavga edince,NOOLACAK ERMENI diye adama hakaret ederdiler.Oda sizden cokk daha iyi TÜRK olmayanin anasini avradini deye basardi küfürü. O yillarr TÜRKLERLE ERMENILER arasinda cok büyük catismalar oluyordu.Türkesde bu cocuklardan biri olsbilir deye düsünüyorum.Cünkü Erzincan ve köylerinde cok ermeni vardi.Köyümüzde koskoca bir ermeni kilisesi hala ayaktadir.Evet, bu catismalar türkiyenin heryerinde yasanmisti.Eger gercekse Türkeste kacan Ermenilerden kalan cocuklardan biri olabilir köyümüzdeki ERMENi HÜSEEYiN gibi.Cankiri atis okulumuzda yarbay bir hocamiz vardi.Her sinifa girince olmaz olmaz derdi,sonrada eklerdi HERSEY OLABILIR diye eklerdi..Yasamda gercekten olmayan hicbirsey yoktur.

Evettt,bakalim TÜRKESIN hakkinda yazilanlara:

peki bu olay neden bu kadar problem oldu? çünkü bu konu zülfi yare dokunan bir konu. kitapta ya da mahkeme gerekçesinde isim verilmese de aslında bu tartışma alparslan türkeş'in etnik kökeni üzerinden yürüyen bir tartışma. çünkü 27 mayıs darbesini yapan önemli isimlerden olan türkeş'in kökeni hakkında da net bir bilgi yok ve öteden beri, tıpkı sabiha gökçen gibi ...

Dedeniz Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...