Jump to content

HZ.OSMANIN ÖLDÜRÜLME NEDENLERi

Recommended Posts

iste böyleee,

Peygamberlik REJiMiNDE öldüren öldürene.

Muhammed öldürüldü

Ömer öldürüldü

Osman öldürüldü

Ali öldürüldü

Hüseyin öldürüldü

Hasan öldürüldü

Daha neler neler öldürüldü.

Eeeeeee,SERiAT bu.

Demek ecelle ölmek cok böyyük günah.

Demekki SERiATCILAR ecelleriyle ölmek istemeyenler.

Baksaniza adamlar damatlari peygamberi bile kizlarina zehirlettiler.

Burda ALLAHINDA cok gabahati var.

Sen nasil Allahsinki peygamberini öldürmeyi düsünenleri en azindan inan GABIZ yaparki bu öldürme islerine meyil etmesinler.

Eeeeeeee,sen dininin insanlarinin öldürülmesini seyr edersen,FELLAHU  EKBERLERDE biri birini bol bol öldürüvirirler.

Nasil olsa öteki dünyada hersey beless.

Huri beles

Nuri beles

Oglan beles

Giz beler

Sarap

Irahi

Votga beles

Alttin garyola

Ipekler

Atlaslar

Serbet irmahlari

Canin ne istese beles

Gizlihliklari

Oglanlihlari olanlardan bikarsan

8500 gizligi olmayan 16 lih TAZE GIZ

8500 denede oglanligi olmayan 16 lih Tüysüzler sizi bekliyor.

Böyle bir dünyaya kim gitmeek istemez.

Bir elin YAGDA

Digeri balda

Bahin bir dini kitapda bir din adami ne yaziyor 72 degül cennette Allah 450,000Hörü , 450,000 de TÜYSÜZ verecekmis 1 dakgalih ahrat sevismesi dünya zamanina göre bir yilmis.

Gelde deme Yalancinin..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................yeddi ZÜLELESiYLE BiRLiKTE.

Bu gede

SLAM TARİHİNDE İLK DARBE GİRİŞİMİ VE HZ. OSMAN'IN ...

Artan şikâyetler üzerine valilerin halife tarafından sıklıkla değiştirilmesi, ancak tercihin ... ortamını sağlamak bir yana dursun, sorunların artmasına neden olmuştur.
12.02.2014 - Selime adında birisiyle karşılaştılar.Bu şahıs Ümmü Külab'ın oğlu idi. Hz.Aişe “Neler oldu Medine'de?” diye sorunca Ubeyd; “Osman öldürüldü

r büyük yalan söyleyene bu az bile.

Neyse esas ana gonuya gelelim:

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
  • İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 dakika önce, Emrhnackgz yazdı:

konu nasıl açıyoruz

Yeni bir konu açmak için en azından 20 yorum yapmalısın ancak farkettiysen bu forumda 1 milyonun üzerinde ileti ve sayısız konular zaten var.

Dolayısıyla emin misin, yeni bir konunun açılması gerektiğine?

Sitelerde Paylaş

benim açacağım konu diğerlerine göre farklı, sana da atıyım https://drive.google.com/file/d/1LgtjQqO8OQmZRXmYy2CVv-_o1XFQf7uM/view 86  sayfalık kuran mucizesi bulunan bir dosya oluşturdum, 2 hafta sürdü. hepsine kaynak koymaya çalıştım, isteyen herkes araştırarak doğrulayabilir ancak hatalar olabilir, o kadar çok var ki bazılarının doğruluğunu araştırmayı unutmuş olabilirim.

Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, Emrhnackgz yazdı:

benim açacağım konu diğerlerine göre farklı, sana da atıyım https://drive.google.com/file/d/1LgtjQqO8OQmZRXmYy2CVv-_o1XFQf7uM/view 86  sayfalık kuran mucizesi bulunan bir dosya oluşturdum, 2 hafta sürdü. hepsine kaynak koymaya çalıştım, isteyen herkes araştırarak doğrulayabilir ancak hatalar olabilir, o kadar çok var ki bazılarının doğruluğunu araştırmayı unutmuş olabilirim.

https://www.ateistforum.org/index.php?/forum/15-ateistcafe/&do=add

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Emrhnackgz yazdı:

Ateistforum parmak saymasını yeni öğrenmiş bir mucize yalancısı daha kazandı.

Sevgiler

Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, Emrhnackgz yazdı:

senin bana yalancı diyebilmen için hepsini okuman, araştırman ve yalnış olduğunu bulman gerek.

Yooo! Ne hepsini okumam gerekir ne de araştırmam gerekir.

Senin bir yalancı olduğunu anlamam, bilmem için bir kaç genel ve basit prensip yeterlidir.
Mesel
- Her müslüman bir yalancıdır. Bu bir doğa kanunudur. Çünkü var olmayan bir Allah'ın reklamını yapar, yaşamamış bir peygamberin ahlaksızlığını yaşamaya çalışır. Üstelik de bunların varlığın yalancı şahitlik ederler.

- Mucizeden bahseden her insan bir yalancıdır. Bu da bir doğa kanunudur ve tek bir tane dahi istisnası yoktur!

- Yaklaşık 20 seneden beri bu foruma gerizekalı mucize yalancıları geldiler, reklamlarını yaptılar ve hepsinin yalancı oldukları anlaşıldı.

- ...

Sen bir istisna değilsin, sen de bir yalacısın. Hemen bir tahminde bulunayım: Sen aynı zamanda bir asalıksındır. Harun Yahya, Edip Yüksel vb. mucize sahtekarlarının mucizelerinin(!) reklamını yapmaya çalışan bir asalaksındır.

Sevgiler

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, tolonbey yazdı:

Bahin bir dini kitapda bir din adami ne yaziyor 72 degül cennette Allah 450,000Hörü , 450,000 de TÜYSÜZ verecekmis 1 dakgalih ahrat sevismesi dünya zamanina göre bir yilmis.

Bunu  bilmemiz iyi oldu. Orada sevisme imkanim olursa saat tutarim, eger 10 dakika sevismissem 10 dünya yili sevismisim , helal olsun bana derim.

4 saat önce, Emrhnackgz yazdı:

Seni bir kac hafta daha mesgul edecek birsey söyleyeyim.

Diger kutsal kitaplar icinde benzer calismalarini görmek isterim.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, DreiMalAli yazdı:

Yooo! Ne hepsini okumam gerekir ne de araştırmam gerekir.

Senin bir yalancı olduğunu anlamam, bilmem için bir kaç genel ve basit prensip yeterlidir.
Mesel
- Her müslüman bir yalancıdır. Bu bir doğa kanunudur. Çünkü var olmayan bir Allah'ın reklamını yapar, yaşamamış bir peygamberin ahlaksızlığını yaşamaya çalışır. Üstelik de bunların varlığın yalancı şahitlik ederler.

- Mucizeden bahseden her insan bir yalancıdır. Bu da bir doğa kanunudur ve tek bir tane dahi istisnası yoktur!

- Yaklaşık 20 seneden beri bu foruma gerizekalı mucize yalancıları geldiler, reklamlarını yaptılar ve hepsinin yalancı oldukları anlaşıldı.

- ...

Sen bir istisna değilsin, sen de bir yalacısın. Hemen bir tahminde bulunayım: Sen aynı zamanda bir asalıksındır. Harun Yahya, Edip Yüksel vb. mucize sahtekarlarının mucizelerinin(!) reklamını yapmaya çalışan bir asalaksındır.

Sevgiler

cevabın tüme varım ve önyargı dolu.

50 lirasını feda edecek ama yine de yalan sölememeye çalışmış biriyim ve hayatımı yalan söylememe üzerine yaşarım.

benim hayatımı bilmeden önyargı ile yaklaşman çok yalnış.

neredeyse hepsine kaynak koymaya çalıştım ve isteyen kontrol edip araştırıp doğrusunu bulabilir diye bir iddia ortaya attım.

ama hiç hata yok demiyorum çünkü o kadar çok madde var ki doğruluğunu araştırmayı unutmuş olabileceğim maddeler var ve dosyayı ulaştırdığım insanlara hatalarımı düzeltirseniz diye bir talepde bulunuyorum

ayet mucizeleri başlığı altında belirtilen maddelerin bazıları yorumdur, bu kesin mucizedir demiyorum inanmak isteyen inanır.(toplam 5 başlık var)

özet şeklinde yazmama rağmen 86 sayfa tuttu ve hepsini tekrar tekrar kontrol ettim ve okudum.

senin o bahsettiklerin bana göre de gerizekalı 1 maddelik şeyi bulup burda ateistliği yalayıp yutmuş insanları inandırmaya çalışıyolar.

ben 1 madde değil saymaya üşendiğim kadar maddeyi tek bir dosyaya topladım ve hepsine veya gerekenlere kaynak koydum, bu yaptığım derleme dünyada bir ilktir ve buraya gelmiş olanlar arasında istisnayımdır.

eğer okuyacaksan aç kapa yapmamanı temenni ediyorum.

söylemediğin şey kalmayıp sevgiler demende tuhaf açıkçası

tarihinde Emrhnackgz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ek olarak bir insan doğrusunu bildiği halde yalnışını millete dayatmaya çalışıyosa sen ona yalancı diyebilirsin, ön yargı ile söylersen bu iftiraya girer. 

Doğrusunu bilmezse bu onu bilgisiz yapar ki bilgisiz demende sakınca yok çünkü bu bir görüştür saygı duyarım. 

Benim araştırmalarıma göre kuran mucizesi vardır ve bunu böyle söylememde yalancılık değildir. 

Aynı şekilde saygı beklerim. 

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, bilgivehis yazdı:

Evet bunda yalan söylemiyorsun, gerçekten kuran mucizesi vardır, olmayan şeylere inanan milyarlarca geri zekalı bir mucizedir.

Şimdi sana bir soru sorayım, inanmazsan ne olur?

Attığım linkin hepsini sende okumamışsın belkide girmemişsin. 

Öyle basit şeylerden bahsetmiyorum, hepsini tek tek kontrol ettim diyorum, yetmiyormu acaba. 

Direk ctrl c ctrl v değil yani

Defalarca okumama rağmen şimdi bidaha okuyacam

Sitelerde Paylaş

iste böyleee,

Araplarin,araplasmislarin her seyi YALAN üzerine kurulmustur.SIKIYSA biri ciksinda SUDA mucize desin.Ben ona gösteriyim MUCiZE olmadigini.

Fellahin fistanli Allahi diyorki ---Eyyyyy beyinsizler siz fazla cocuk yaptiginizdan korkmayin,her soktugunuzda bir cocuk cikarin RABBINIZ benim herseye gücüm yeter.Her dogan canlinin RIZGININIDA birlikte yaratirim.

Bu yalani uyduran Gercekten evrenleri yaratan gücc degil kendini evrenleri var eden gücün yerine koyanFellahdir.

Bu cocuklari habar alan firansiz gavurlari taaaaaa Fransadan kalkip cöle gelip bu cocuklari gören gavur kadin HÜNGÜR HÜNGÜR baslar aglamaya.Tabiatin petroluyla trilyoner ollarak gecinen Allahin Fellahlari yanlarindaki din gardaslarinin cocuklari aclarindan ölürken bu muhtesem FELLAHU MÜZELMANLAR paralarii kücük kafalari icin yabanci ülkelerden getirtigi binlarce avratlara yedirmekttedirler.Yemen acindan ,hastaliktan kiriliyor ne fellahin ALLAHI nede AllAHIN fellahi bu insanlara bes kurus vermemektedirler.

iste cöh dinli bir sair.

RIZK icin cekme teessür

HAYI birak huya ulas

iki LEVHiNarasind

Halikim besler seni

Türkcece cevirelim

Ihtiyaclarin icin üzülme

Calismayi birak ibadet et

iki tahta arasinda bile olsan

Halikim besler seni.

Bakalim Fellahin allahi besliyormu?M

image.jpeg.2199a3cdaaf6c35628b857ea43ef60e3.jpeg

Yeni Şafak
YouTube - 24.01.2017
image.jpeg.429d7466df5b8ae53a6626e8b1b2a317.jpeg

DiyanetTV
YouTube - 17.10.2018
mqdefault.jpg?sqp=-oaymwEFCNQBEHY&rs=AMz

Al Jazeera Turk
YouTube - 19.02.2016

DiyanetTV
YouTube - 17.04.2017
images?q=tbn:ANd9GcT9jtoQL7cgOw1Is74aWpe

CNN Türk - 16.0Soner Yalçın: Çektiği çocuk fotoğrafı intiharına neden olan ...
www.sozcu.com.tr Diese Seite übersetze06.09.2015 - Küçük kız çocuğu kampa doğru gelirken yığılıp kalmıştı ve hemen arkasında ölmesini bekleyen yırtıcı bir kuş/akbaba vardı. Kevin Carter ...
Es fehlt: Cölde ‎| Muss Folgendes enthalten: CöldeAçlıktan ölmek üzere olan Kız Çocuğu ve Onu yemek üzere ...
blog.milliyet.com.tr › BlDiese Seite übersetzen21.12.2012 - Fotoğrafda göreceğiniz gibi açlıktan kemikleri derisine yapışmış ve ölmek üzere olan küçük bir kız çocuğu ve arkada onun ölmesini bekleyen ...
Es fehlt: Cölde ‎| Muss Folgendes enthalten: Cölde

image.jpeg.2f8e98ba557a614f87544338e8e59fcd.jpeg
image.jpeg.4a4de9d70f5caba87c7aef6ae5f39cb2.jpeg
image.jpeg.2beef85a3bfe3fec7aa444f61f531cf6.jpeg
image.jpeg.1cc3daf0c7c87a53b4fc02166a6d54f7.jpeg
image.gif.c27c230f9accec13af0ae3264596d5c4.gif
image.gif.20c0ebc9856be5a03a694b6580298410.gifAlle anzeigen

WebergebnisseHz. Hatice: Cennet Kadınlarının Efendisi - Google Books-Ergebnisseite

... inananlarındünya ile bağlarını kesecek, kız alıp vermeyecek, yiyecek temin edebilecekleri bütün yolları kapatarak çölde ölümle baş başa bırakacaklardı. ... bir yerde, çoluk–çocuk, hasta–yaşlı demeden açlık, susuzlukve sefalete mahkûm ettiler. ... inleyen inananların kendiliğinden ölüp birerbirer yok olmalarını beklediler.
Hilal Çelikkol Kara, ‎Abdullah Kara - 2013 - ‎Religion
El Nino Kıtlıkları ve Üçüncü Dünyanın Açlıkla İnşası Mike Davis ... başvuran bir kız çocuğu, en küçük kardeşini yiyen ve kendisini de aynı sonun beklediğini ... Bu lanet kadın hapse atıldı ve birkaç gün sonra da çıldırarak öldü. ... ve başka kabileler tümden ortadan kalktı ve eskinin kalabalık diyarı, terk edilmiş bir çöle döndü.
Mike Davis - 2012 - ‎Nature
... inananların dünyayla bağlarını kesecek, onlardan kız alıp vermeyecek, yiyecek temin edebilecekleri bütün yolları kapatarak çölde ölümle baş başa bırakacaklardı. ... çoluk–çocuk, hasta–yaşlı demeden açlık, susuzluk ve sefalete mahkûm ettiler. ... inleyen inananların kendiliğinden ölüp birer birer yok olmalarını beklediler.
Hilal Kara, ‎Abdullah Kara - Religion
27.12.2015 - Al Jazeera Turk 1,170,257 views · 1:13 · Afrika'da 15 milyondan fazla insan açlıktan ölebilir - Duration: 1:08. euronews (Türkçe) 169,696 views.
02.09.2011 - Açlıktan “bir deri, bir kemik” kalan Afrikalı kız çocuğu, “ölümün eşiğinde”dir. ... onlara yardım için gelen BM yetkilileri, kendilerine çöl ortasında lüks evler ... BM'nin ve Batı ülkelerinin, “çocuğun ölmesi”ni bekleyen “akbaba”dan ...

Pekiiiiiiii Fellahin ALLAHI su yavrularin rizgini neden vermiyorsun.Bugüne kadar hergün buralarda 1000 cocuk acliktan ölüyorduda AKBABALARA yem oluyordu.Yoksa senin gibi bizimde körmü oldugumuzu saniyorsun

image.gif

image.gif

image.gif

image.gif

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, tolonbey yazdı:

iste böyleee,

Araplarin,araplasmislarin her seyi YALAN üzerine kurulmustur.SIKIYSA biri ciksinda SUDA mucize desin.Ben ona gösteriyim MUCiZE olmadigini.

Fellahin fistanli Allahi diyorki ---Eyyyyy beyinsizler siz fazla cocuk yaptiginizdan korkmayin,her soktugunuzda bir cocuk cikarin RABBINIZ benim herseye gücüm yeter.Her dogan canlinin RIZGININIDA birlikte yaratirim.

Bu yalani uyduran Gercekten evrenleri yaratan gücc degil kendini evrenleri var eden gücün yerine koyanFellahdir.

Bu cocuklari habar alan firansiz gavurlari taaaaaa Fransadan kalkip cöle gelip bu cocuklari gören gavur kadin HÜNGÜR HÜNGÜR baslar aglamaya.Tabiatin petroluyla trilyoner ollarak gecinen Allahin Fellahlari yanlarindaki din gardaslarinin cocuklari aclarindan ölürken bu muhtesem FELLAHU MÜZELMANLAR paralarii kücük kafalari icin yabanci ülkelerden getirtigi binlarce avratlara yedirmekttedirler.Yemen acindan ,hastaliktan kiriliyor ne fellahin ALLAHI nede AllAHIN fellahi bu insanlara bes kurus vermemektedirler.

iste cöh dinli bir sair.

RIZK icin cekme teessür

HAYI birak huya ulas

iki LEVHiNarasind

Halikim besler seni

Türkcece cevirelim

Ihtiyaclarin icin üzülme

Calismayi birak ibadet et

iki tahta arasinda bile olsan

Halikim besler seni.

Bakalim Fellahin allahi besliyormu?M

image.jpeg.2199a3cdaaf6c35628b857ea43ef60e3.jpeg

Yeni Şafak
YouTube - 24.01.2017

euronews (Türkçe)
YouTube - 25.04.2012
image.jpeg.429d7466df5b8ae53a6626e8b1b2a317.jpeg

DiyanetTV
YouTube - 17.10.2018

Al Jazeera Turk
YouTube - 19.02.2016

DiyanetTV
YouTube - 17.04.2017
images?q=tbn:ANd9GcT9jtoQL7cgOw1Is74aWpe

CNN Türk - 16.0Soner Yalçın: Çektiği çocuk fotoğrafı intiharına neden olan ...
www.sozcu.com.tr Diese Seite übersetze06.09.2015 - Küçük kız çocuğu kampa doğru gelirken yığılıp kalmıştı ve hemen arkasında ölmesini bekleyen yırtıcı bir kuş/akbaba vardı. Kevin Carter ...
Es fehlt: Cölde ‎| Muss Folgendes enthalten: CöldeAçlıktan ölmek üzere olan Kız Çocuğu ve Onu yemek üzere ...
blog.milliyet.com.tr › BlDiese Seite übersetzen21.12.2012 - Fotoğrafda göreceğiniz gibi açlıktan kemikleri derisine yapışmış ve ölmek üzere olan küçük bir kız çocuğu ve arkada onun ölmesini bekleyen ...
Es fehlt: Cölde ‎| Muss Folgendes enthalten: Cölde

image.jpeg.2f8e98ba557a614f87544338e8e59fcd.jpeg
image.jpeg.4a4de9d70f5caba87c7aef6ae5f39cb2.jpeg
image.jpeg.2beef85a3bfe3fec7aa444f61f531cf6.jpeg
image.jpeg.1cc3daf0c7c87a53b4fc02166a6d54f7.jpeg
image.gif.c27c230f9accec13af0ae3264596d5c4.gif
image.gif.20c0ebc9856be5a03a694b6580298410.gifAlle anzeigen

WebergebnisseHz. Hatice: Cennet Kadınlarının Efendisi - Google Books-Ergebnisseite

... inananlarındünya ile bağlarını kesecek, kız alıp vermeyecek, yiyecek temin edebilecekleri bütün yolları kapatarak çölde ölümle baş başa bırakacaklardı. ... bir yerde, çoluk–çocuk, hasta–yaşlı demeden açlık, susuzlukve sefalete mahkûm ettiler. ... inleyen inananların kendiliğinden ölüp birerbirer yok olmalarını beklediler.
Hilal Çelikkol Kara, ‎Abdullah Kara - 2013 - ‎Religion
El Nino Kıtlıkları ve Üçüncü Dünyanın Açlıkla İnşası Mike Davis ... başvuran bir kız çocuğu, en küçük kardeşini yiyen ve kendisini de aynı sonun beklediğini ... Bu lanet kadın hapse atıldı ve birkaç gün sonra da çıldırarak öldü. ... ve başka kabileler tümden ortadan kalktı ve eskinin kalabalık diyarı, terk edilmiş bir çöle döndü.
Mike Davis - 2012 - ‎Nature
... inananların dünyayla bağlarını kesecek, onlardan kız alıp vermeyecek, yiyecek temin edebilecekleri bütün yolları kapatarak çölde ölümle baş başa bırakacaklardı. ... çoluk–çocuk, hasta–yaşlı demeden açlık, susuzluk ve sefalete mahkûm ettiler. ... inleyen inananların kendiliğinden ölüp birer birer yok olmalarını beklediler.
Hilal Kara, ‎Abdullah Kara - Religion
27.12.2015 - Al Jazeera Turk 1,170,257 views · 1:13 · Afrika'da 15 milyondan fazla insan açlıktan ölebilir - Duration: 1:08. euronews (Türkçe) 169,696 views.
02.09.2011 - Açlıktan “bir deri, bir kemik” kalan Afrikalı kız çocuğu, “ölümün eşiğinde”dir. ... onlara yardım için gelen BM yetkilileri, kendilerine çöl ortasında lüks evler ... BM'nin ve Batı ülkelerinin, “çocuğun ölmesi”ni bekleyen “akbaba”dan ...

Pekiiiiiiii Fellahin ALLAHI su yavrularin rizgini neden vermiyorsun.Bugüne kadar hergün buralarda 1000 cocuk acliktan ölüyorduda AKBABALARA yem oluyordu.Yoksa senin gibi bizimde körmü oldugumuzu saniyorsun

image.gif

image.gif

image.gif

image.gif

bu videoları arayacağına sorularına yanıt alabileceğin videoları arasan bütün sorularına cevap bulursun emin ol.

başka soruların varsa sorabilirsin yardımcı olmaya çalışırım.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Emrhnackgz yazdı:

bu videoları arayacağına sorularına yanıt alabileceğin videoları arasan bütün sorularına cevap bulursun emin ol.

başka soruların varsa sorabilirsin yardımcı olmaya çalışırım.

Onun bunun görsellerini kendine sakla, çünkü yazacak bir şeyin varsa bir zahmet kendin yaz.

Başka sorularmışş...mışşş...yardımcı olacakmış....mış!

Yahu burada damlayan her yeni safkan müslüman, neden böyle çok bilmişlik taslar...hălă anlamış değilim.

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, kavak yazdı:

Onun bunun görsellerini kendine sakla, çünkü yazacak bir şeyin varsa bir zahmet kendin yaz.

Başka sorularmışş...mışşş...yardımcı olacakmış....mış!

Yahu burada damlayan her yeni safkan müslüman, neden böyle çok bilmişlik taslar...hălă anlamış değilim.

Mucize ile alakalı yazacağım şeyleri linkteki dosyaya topladım. 

Bazı konuların anlatımı çok çok uzun süreceği için video atmamda bir sakınca görmüyorum. 

Tavsiye veriyorum sonuçta. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...