Jump to content

Tayyibe neden oy veriyor sunuz?

Recommended Posts

1 saat önce, kavak yazdı:

Ha siktir!

İt gibi bir daha tıksırıncaya kadar oku...

Boş boş konuşuyorsun...

Sen HATEM´in nasıl birisi olduğunu biliyor musun?

Elbette bilmiyorsun ancak bizler biliyoruz!

HATEM, burada kendinden olmayanları öldürmekle tehdit etmiştir.

HATEM, üstüne vazife olmadan ve izin almadan buradaki başkasının iletisini/yorumunu kendi şahsi facebook sayfasına taşımıştır.

Daha yazayım mı?!

Seviyenden beri nasıl bir enik olduğun. Neden hemen it,eşek,siktir yazıyorsun. Sen bize zırva yazınca biz sana siktir eşek,enik diyormuyuz ? 

Demek ki neymiş ? Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapmayacakmışsın.

tarihinde kabara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 95
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 dakika önce, kabara yazdı:

Seviyenden beri nasıl bir enik olduğun. Neden hemen it,eşek,siktir yazıyorsun. Sen bize zırva yazınca biz sana siktir eşek,enik diyormuyuz ? 

Demek ki neymiş ? Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapmayacakmışsın.

Ha siktir!

Öküz gibi bir daha möleyinceya kadar oku...

Boş boş konuşuyorsun...

Sen HATEM´in nasıl birisi olduğunu biliyor musun?

Elbette bilmiyorsun ancak bizler biliyoruz!

HATEM, burada kendinden olmayanları öldürmekle tehdit etmiştir.

HATEM, üstüne vazife olmadan ve izin almadan buradaki başkasının iletisini/yorumunu kendi şahsi facebook sayfasına taşımıştır.

Daha yazayım mı?!

Sitelerde Paylaş

Ne kadar sığırsın robot otomatik bot .

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, deadanddark yazdı:

Kavak'in dedikleri dogru,

Hatem dedikoducuydu.

Ölümle tehtit etmisti beni.

Kendisi seriat istiyor yasadigi ülke icin.

Tehdit olaylarını bilmiyordum. Sen dinsizlik istiyorsan oda şeriat ister.

Arasında ne fark var. Diğer kavak denen bota yazdıklarım ise her konuya zırva yazması ve bot gibi aynı cümleleri kopyaladığı için o cevabı verdim.

Burada Müslümanlık eleştiriliyorsa ateistlikte eleştirilecek. Diğer bütün dinler eleştirilebilir de sadece ateistlik mi eleştirilemez dokunmazlığı mı var.?

Onun gibi düşünmediğim için beni çöp olarak gören Türk ateist ise zaten ne kadar çöp bir düşünceye sahip olduğunu gösteriyor.

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Halbuki CHP veya İyi Parti veya merkeze yakın herhangi bir parti gelse de çok şey değişir.

Çok değiştirir evet mesela ne yapar türbanı mı yasaklar,insanların inançlarını öğrenmesini mi yasaklar camileri basarak insanları içerimi alır.

Geçmişte bunları yapmadılar mı ?

Sadece kendi kitlesinin özgürlük alanı meşru diğer herkesi dışlamadı mı ?

Bunları yaşamadık mı ?

Bana masal okuma ben bunların yaşandığını gördüm. Kendi savunduğun partinin ne olduğu ortada. Şu an daha kendi haklarına sahip çıkacak dirayeti olmayan oy kaybedeceğim diye sesini çıkarmayan partimi bizi kurtaracak. Bravoo

Getir bakalım dediğin partiyi iktidara sadece senin gibi düşünenlerin düşüncelerini savunacak.

Diğer partide malum şu an ortada. Bu insanlar kime oy versin? Çıkarın kaliteli her kesime eşit gerçek anlamda demokrasiyi getirecek bir parti ona oy verelim.

Her gelen parti kendi kitlesini mutlu etmeye çalışıyor.

Ben şu ana kadar bir kere oy verdim dediğiniz partiye o da 2014 lerde olması lazım. 

Ama sonra fark ettim ki yanlış seçim yapmışım. Diğer partilerden bir farkı olmadığını anladım.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, kabara yazdı:

Tehdit olaylarını bilmiyordum. Sen dinsizlik istiyorsan oda şeriat ister.

Arasında ne fark var. Diğer kavak denen bota yazdıklarım ise her konuya zırva yazması ve bot gibi aynı cümleleri kopyaladığı için o cevabı verdim.

Burada Müslümanlık eleştiriliyorsa ateistlikte eleştirilecek. Diğer bütün dinler eleştirilebilir de sadece ateistlik mi eleştirilemez dokunmazlığı mı var.?

Onun gibi düşünmediğim için beni çöp olarak gören Türk ateist ise zaten ne kadar çöp bir düşünceye sahip olduğunu gösteriyor.

Ateistligi elestirebilirsin ama ateistten kafese girmesini isteyemessin. Seriatin oldugu yerde ateist olmak risklidir. Ateistligin oldugu yerde herhangi bi dini secmekte özgürsündür. 

Hatem buradaki yorumu baska bir platforma tasiyarak kirletti. Orada Cevap verme sansin ds olmayabilir. 

Bu arkandan konusmak gibi olur. Dedikodudur.

Annesinin kizkardesinin tek basina bakkala gitmesini istemiyordu.

Kadin ve özgürlük düsmaniydi.

Sanki yine cok kati ama yeni adi hatem olan bir islam dini tasarliyor ve onun kurucu lideri halifesi olmak istiyor gibiydi. 

Nesini sevdin anlamiyorum.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, deadanddark yazdı:

Ateistligi elestirebilirsin ama ateistten kafese girmesini isteyemessin. Seriatin oldugu yerde ateist olmak risklidir. Ateistligin oldugu yerde herhangi bi dini secmekte özgürsündür. 

Hatem buradaki yorumu baska bir platforma tasiyarak kirletti. Orada Cevap verme sansin ds olmayabilir. 

Bu arkandan konusmak gibi olur. Dedikodudur.

Annesinin kizkardesinin tek basina bakkala gitmesini istemiyordu.

Kadin ve özgürlük düsmaniydi.

Sanki yine cok kati ama yeni adi hatem olan bir islam dini tasarliyor ve onun kurucu lideri halifesi olmak istiyor gibiydi. 

Nesini sevdin anlamiyorum.

Kendisini çok tanıma fırsatım olmadı ama yazdığı bazı yazıları okuyunca güzel konulara değinmişti bazı yerlerde ve hoşuma gitti.Bazı soru işaretlerim vardı onlara cevap oldu diyelim.

Emin ol atesitliğin olduğu yerde de şeriatı yaşayamazsın. Bakın bu foruma bakmanız yeter çok uzağa bakmanıza gerek yok.

Tarihe bakarsan hep dinler bir birini tehdit etmiştir. Aynı şekilde ateistler de dini tehdit edecektir. Taki insanlar arasında huzursuzluk çıkıp hata bazı savaşlar yapıldıktan sonra bir anlaşma yapılarak orta yol  bulunur. Tarihe bakınca görebilirsiniz.

Eğer İslam ateistliğe yaşam alanı bırakmıyorsa ateistlikte İslama yaşam alanı bırakmayacaktır. Çünkü sen kendi pencerenden bakıyorsun sadece.

Neyse kaç gündür izleyeceğim deyip izlemediğim bir film vardı izleyeyim. İzlemek isteyen varsa buyursun https://filmizlevip.net/cesur-savascilar-izle/2/

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, kabara yazdı:

Evet çok değişir .

Geçmişte canlı örnekleri var.

Al birini vur ötekine hepsinin derdi insanları gütmek.

Ben topluma baktığımda bunu görüyorum. Azınlık hiç bir değişim yapamaz.

Değiştirmek isteyen ve konuşan insanların nerede olduğu belli.

Muhalefet partiye bak daha adamın bir vizyonu yok ne yapmak istediği belli değil O mu değiştirecek ülkeyi.

Bazı insanlar çıkıp herkesin hakkını savunuyor ve karşılığında kendi hakkından oluyor ama buna değecek insanlar mı acaba ? 

Çık sokağa insanlara sor herkes halinden memnun. Herkes halinden memnunsa alan razı veren razı ise biz ne yapabiliriz. Onlar için gidip mücadele mi edelim.

Ben sizler gibi takım tutar gibi parti tutmam. Bütün partiler benim için eşit mesafededir. Bu parti yanlış yapıyor benim partim ama vardır bir bildiği demem.

Geçmişte yaşananlar sizin ne kadar yanlış bir bakış açısı ile konuya yaklaştığınızı gösteriyor.

Sistem değişmediği sürece ve insanların düşünce yapıları değişmediği sürece idda ediyorum a-b-c partisi kim iktidar olursa olsun değişen bir şey olmaz.

Fakir geçmişte de açtı hala aç. Zengin ise geçmişte de tok ve ferahtı ve hala tok ve ferah.

Olan asıl oy veren kitleye oluyor kendisi öyle yönetilmek isteniyorsa benim düşüncem mi onu kurtaracak. Tartışmaya girince adam gayet güzel şekilde sebeplerini inanarak anlatıyor neden oy verdiğini. 

Bırak mevcut muhalefet partileri, sokaktan çevirdiğin herhangi birini getirsen bile çok şey düzelir. Yeni ve daha iyi birine ihtiyaç bile yok şu anda, musluğun başındaki hırsız çeteyi oradan çeki aldığında kendiliğinden bile değişir. 

Geç bu arabesk masalları. Aman da particisiniz de bilmem ne hikayelerini geç. 

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, kabara yazdı:

Evet sadece senin gibi süper insanların olması gereken bir forum.Sadece kendi düşüncen doğru diğerleri boş.

Konu ben değilim, hiç öyle hedef şaşırtıp konu benmişim gibi yazma. Hatem nickli şeriatçı yobazı takip ediyormuşsun, ondan daha fazla yararlanmak için üye olmuşsun, atıldığı için de yönetimi suçlayıp duruyorsun. Ben buna cevap yazdım.

Ne dedim sana? Şeriatçı bir yobazdı, ateistlere durmaksızın hakaret ediyordu, bu da yetmiyor gibi azılı bir AKP'liydi ve Atatürk düşmanıydı.

Eh... Atılması için bin tane sebep sana...  Kaldı ki bütün bu sebeplerden mi atıldı, onu bilmiyorum, muhtemelen bir başlıkta acayip şeyler yazmıştır da atılmıştır. Kim attıysa eline sağlık.

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, kabara yazdı:

Çok değiştirir evet mesela ne yapar türbanı mı yasaklar,insanların inançlarını öğrenmesini mi yasaklar camileri basarak insanları içerimi alır.

Sadece kendi kitlesinin özgürlük alanı meşru diğer herkesi dışlamadı mı ?

Bunları yaşamadık mı ?

Bana masal okuma ben bunların yaşandığını gördüm. Kendi savunduğun partinin ne olduğu ortada. Şu an daha kendi haklarına sahip çıkacak dirayeti olmayan oy kaybedeceğim diye sesini çıkarmayan partimi bizi kurtaracak. Bravoo

Getir bakalım dediğin partiyi iktidara sadece senin gibi düşünenlerin düşüncelerini savunacak.

Diğer partide malum şu an ortada. Bu insanlar kime oy versin? Çıkarın kaliteli her kesime eşit gerçek anlamda demokrasiyi getirecek bir parti ona oy verelim.

Her gelen parti kendi kitlesini mutlu etmeye çalışıyor.

Ben şu ana kadar bir kere oy verdim dediğiniz partiye o da 2014 lerde olması lazım. 

Ama sonra fark ettim ki yanlış seçim yapmışım. Diğer partilerden bir farkı olmadığını anladım.

Tükürürüm senin türbanına da camine de. Her yer camiyle dolup taşmış, küçücük çocuklar türbana sokulmuş, ülke İmam Hatip'ten geçilmiyor, adamlar dindar ve kindar nesiller yetiştireceğiz diyor, sen ahlaksız yobaz veya ahlaksız liberal kafasıyla gelmiş burada "demokrasi" satıyorsun. Ahlaksıza bak sen.

Seni tanımam etmem, politik düşüncelerin hakkında da bir fikrim yoktu ama "Hatem nickli şeriatçı yobaz atılmış diye yönetime laf eden, onu okuyup bilgilendiğini söyleyen ve yine onu takip etmek için foruma üye olmuş biri de çöptür" dedim.

Al işte...

Ülke bitmiş gitmiş, beyimiz parti beğenmiyor, yobaz ve hırsızların özgürlük teranesini burada bir Atatürkçüye, ateiste satıyor...

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, kabara yazdı:

Kendisini çok tanıma fırsatım olmadı ama yazdığı bazı yazıları okuyunca güzel konulara değinmişti bazı yerlerde ve hoşuma gitti.Bazı soru işaretlerim vardı onlara cevap oldu diyelim.

Emin ol atesitliğin olduğu yerde de şeriatı yaşayamazsın. Bakın bu foruma bakmanız yeter çok uzağa bakmanıza gerek yok.

Tarihe bakarsan hep dinler bir birini tehdit etmiştir. Aynı şekilde ateistler de dini tehdit edecektir. Taki insanlar arasında huzursuzluk çıkıp hata bazı savaşlar yapıldıktan sonra bir anlaşma yapılarak orta yol  bulunur. Tarihe bakınca görebilirsiniz.

Eğer İslam ateistliğe yaşam alanı bırakmıyorsa ateistlikte İslama yaşam alanı bırakmayacaktır. Çünkü sen kendi pencerenden bakıyorsun sadece.

Neyse kaç gündür izleyeceğim deyip izlemediğim bir film vardı izleyeyim. İzlemek isteyen varsa buyursun https://filmizlevip.net/cesur-savascilar-izle/2/

Cahil kere cahil... Ateist bir sistem, ateistlikle yönetme diye bir şey mi var? Bunun bir modelini gördün mü ki böyle abuk sabuk hayaller üstünden değerlendirme yapıp sonuca varıyorsun?

Ateistler laik sistemler isterler. Dindar dinini yaşasın, ateist bildiği gibi yaşasın, kim neye inanıyorsa ona inansın, istiyorsa ibadetini etsin, ama kimse kimseyi bir şeye zorlamasın, zorlayamasın, devlet kimseye din belletmeye yeltenmesin istiyoruz. Laiklik olmazsa demokrasi olmaz çünkü.

Bir ateistin değil, laikliğin ne olduğunu biraz bilen herhangi birinin de şeriatı yaşatmak istememesi doğal, çünkü şeriat başlı başına sapıklıktır. Görüyoruz ne olduğunu, iyi biliyoruz.

Şeriat demokratik hak falan değildir, böyle zeka gerisi değerlendirmeler yaparsan kötü yanıtlar alırsın. Şeriat dediğin sapıklığın dünya üstünden kazınması lazım zaten, bu da yeni bir fikir değil.

Sen harbi çöp çıktın. Bu kadarını ben bile beklemiyordum.

deadanddark diyor ki "Hatem beni öldürmekle tehdit etti, kız kardeşinin bakkala tek başına gitmesine izin vermeyeceğini söyleyecek kadar yobazdı, şeriatçıydı, buradaki yazıları başka mecralarda kullandı vs" sen daha" aman da ateizm gelirse şeriatçılara özgürlük vermez" de bilmem ne...

Arsıza bak sen...

Sitelerde Paylaş

Tarih şunu söyler. 
Tarım toplumu sonrası asıl olan mal, mülk, iktidar, ganimet, vergi, para mücadelesidir. Savaşlar, satışlar, isyanlar ne din, ne de milliyet uğruna yapılmamıştır. Tarihteki bütün savaşların gerçek amacı paradır, çıkar meselesidir. Tarihte bir savaş gösterin ki kazanan kaybedene ekonomik baskı, ekonomik nefret kusmasın.

Türkiye’de ki islamcı denen zerzevatın mücadelesi de para ve kaynaklara sahip olabilmektir. Din bu kaynağa gitmek için çok güzel bir araçtır. Götünden atarak ölüm ve ötesine seslenir. İnsanları bu zaafları dolayısıyla kullanır. Cehaleti erdem, kişiliksizliği ilah’a itaat, dini dogmaları çok yüksek, aşılamaz beton gibi öne yığar, ve insanları SÖMÜRÜR. Tabi daha fazla sömürmek için bu halkın yaşaması lazımdır. Sadakası da unutulmaz.

Bu Tayyib’in başarısı değildir. Tayyip ne dini ne de parayı icat etti. Bu başarıyı icat edenler eskinin adamlarıdır. Para meselesi ortaya çıkınca Tanrının da ortaya çıkması gibi. Tayyip dini kullanarak paraya hükmetmeye çalışan bir tüccardır. Başka da bir şey değildir.

Din konusu çözülmedikçe, bunu kullanıp, paraya, mala , mülke tamah edenler bitmeyecektir. Bir Tayyip gidecek, bin Tayyip gelecek. Din de bir cehalet meselesi olduğuna göre eğitim meselesini çözmeden Tayyipler’i yok edemeyiz!

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Cahil kere cahil... Ateist bir sistem, ateistlikle yönetme diye bir şey mi var? Bunun bir modelini gördün mü ki böyle abuk sabuk hayaller üstünden değerlendirme yapıp sonuca varıyorsun?

Ateistler laik sistemler isterler. Dindar dinini yaşasın, ateist bildiği gibi yaşasın, kim neye inanıyorsa ona inansın, istiyorsa ibadetini etsin, ama kimse kimseyi bir şeye zorlamasın, zorlayamasın, devlet kimseye din belletmeye yeltenmesin istiyoruz. Laiklik olmazsa demokrasi olmaz çünkü.

Bir ateistin değil, laikliğin ne olduğunu biraz bilen herhangi birinin de şeriatı yaşatmak istememesi doğal, çünkü şeriat başlı başına sapıklıktır. Görüyoruz ne olduğunu, iyi biliyoruz.

Şeriat demokratik hak falan değildir, böyle zeka gerisi değerlendirmeler yaparsan kötü yanıtlar alırsın. Şeriat dediğin sapıklığın dünya üstünden kazınması lazım zaten, bu da yeni bir fikir değil.

Sen harbi çöp çıktın. Bu kadarını ben bile beklemiyordum.

deadanddark diyor ki "Hatem beni öldürmekle tehdit etti, kız kardeşinin bakkala tek başına gitmesine izin vermeyeceğini söyleyecek kadar yobazdı, şeriatçıydı, buradaki yazıları başka mecralarda kullandı vs" sen daha" aman da ateizm gelirse şeriatçılara özgürlük vermez" de bilmem ne...

Arsıza bak sen...

Asıl sen çöp çıktın sadece benim düşüncemde olanlar iyi onların istediği olsun diye düşünen bir beynin var. Şu yazdıklarını tarafsızca oku bakalım sadece belli bir kesimin alanlarını savunuyorsun. Sen ve senin gibiler olduğu sürece bu ülke bir adım ileri gitmez. Kendini çok bilgili sanıp kibirlenme de cabası. Çok güzel edebiyat yapıyorsun ama inan boşsun.

Senin gibi zihniyetler gelmesin diye insanlar gidip o partiye oy veriyor.

Ben ateistlik sistemi ile yönetilen ülkemi var demişim uydurma bari. Şeriat beni kafeslemek istiyor deyince bende ateistlikte şeriatı kafeslemek ister anlamında yazdım bunu bre okumuş cahil.

Kibrini bir kenara bırak ve at gözlüklerini çıkar da duruma objektif bak. Küçük ve sığ bakış açın ile değil.

Bak işte sen bunu anlamayacak kadar cahilsin hadi diyelim hatem nickli kişinin bir çok yanlış ve hatası var. Yazdıklarının hepsi yanlıştır mı diyeceğiz. Doğru konulara değinememiştir diye ön yargılı mı olalım senin gibi ? Ben onun yazdıklarının bir kısmını faydalı buldum ve içinde önemli bilgiler vardı. Ama ret ettiğim ve inanmadığım yazıları da vardı. 

Sonuç olarak senin düşünce tarzın ve yazılarına bakıldığında küçük dağları sen yaratmışsın edası var.

Sen her konuda her koşulda haklı olacaksın diye bir dünya yok. Sen dediğin sistem o kadar başarılı ise geçmişte neden bu insanlara bu acıları çektirdi.

Sanki yeni bir şey bulmuş gibi gelip bize anlatıyorsun birde. 

6 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Buyur işte neden sadece bu ülkede sen ve senin gibiler mi yaşıyor onların yerine karar verebilecek kadar büyüyorsun. Sen hakla onların yerine karar  veriyorsun. Sen şeriatı yaşatmak istemesen de o da senin inancının veya inançsızlığını yaşatmak istemez az önce de bunu kast ettim. Bunu kendinde hak görüyorsan karşı taraf yapınca neden yaygara yaparsın.

Senin zihniyetin yıllarca insanların inançlarına müdahale etti ve bu duruma geldik. Bu durumda olmamızın en büyük nedenlerinden biri de sen ve senin gibilerin zihniyeti. Kırın artık şu çok bilmişlik zincirlerinizi. Teneke boş ama çok ses çıkarır.

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, kabara yazdı:

Bak işte sen bunu anlamayacak kadar cahilsin hadi diyelim hatem nickli kişinin bir çok yanlış ve hatası var. Yazdıklarının hepsi yanlıştır mı diyeceğiz. Doğru konulara değinememiştir diye ön yargılı mı olalım senin gibi ? Ben onun yazdıklarının bir kısmını faydalı buldum ve içinde önemli bilgiler vardı. Ama ret ettiğim ve inanmadığım yazıları da vardı. 

Bu beni bağlamaz, oturup da bir yobazın satırlarının arasında doğru üç beş cümle bulmak için uğraşacak kadar işsiz ve deli değilim. Ona bakarsak Kur'an'da da birkaç iyi madde bulabilmek mümkün. Bütün kutsal metinlerde bu kadarı var, ama bu onların deli saçması olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Biz burada Hatem'i tartışmıyoruz. O milleti öldürmekle tehdit etmiş bir ağır şeriatçı. Atılmış. Bitti konu. Sen istediğin kadar ağla zırla, yöneticileri suçla, bitti.

29 dakika önce, kabara yazdı:

Buyur işte neden sadece bu ülkede sen ve senin gibiler mi yaşıyor onların yerine karar verebilecek kadar büyüyorsun. Sen hakla onların yerine karar  veriyorsun. Sen şeriatı yaşatmak istemesen de o da senin inancının veya inançsızlığını yaşatmak istemez az önce de bunu kast ettim. Bunu kendinde hak görüyorsan karşı taraf yapınca neden yaygara yaparsın.

Senin zihniyetin yıllarca insanların inançlarına müdahale etti ve bu duruma geldik. Bu durumda olmamızın en büyük nedenlerinden biri de sen ve senin gibilerin zihniyeti. Kırın artık şu çok bilmişlik zincirlerinizi. Teneke boş ama çok ses çıkarır.

Ben seni ateist veya nonteist falan sanıyorum. Valla... Baktım ki sen ateistlere İslam anlatan, onu savunan, bu konuda tartışan bir Müslüman imişsin. Bunu bilseydim seninle başka tondan konuşur, açıklama yapmaya da uğraşmazdım. 

Şu yazdıklarından ne olduğun da safın da iyice belli oldu. Şeriat istemeyi doğal, normal bir hak gibi gören ve laik sistemin onlara zulmettiğine inanan biri benim için tehlikeli bir pislikten ötesi değildir. Bunu iddia eden ve senin gibi kinle, birikmiş nefretle politize ederek söyleyen biri hele, tümden iğrençtir.

Hatem'den en ufak bir farkın yok benim için. Azıcık kazıyınca, damarınıza azıcık basınca bütün kin ve düşmanlığınız çıkıyor ortaya. 

Evet, tükürürüm senin türbanına da dinine de camine de. 

Bu kadar açık. Sen, Atatürkçüler, laiklik yanlısı kitle iktidara gelmesin de kim gelirse gelsin kafasındaki bir yobazsın, başka da bir şey değilsin.

Bu arada, ben daha sana kendi fikirlerimden, politik görüşlerimden bahsetmedim ki. Ateistlerin genel bakış açısından ve sistem arzularından bahsettim. Dedim ki ateistler kim neye inanırsa inansın der, kimseye bir şey dikte etmezler, böyle sistemleri istemezler. O yüzden ateistin istediği şey laik bir devlet, seküler bir toplumdur.

Senin ona bile tahammülün yok, birikmiş kinini kusuyorsun.

Ahlaksız yobaz seni... 

Lafa bak lafa... Ben şeriatı yaşatmak istemezsen şeriatçı da benim istediğim sistemi yaşatmak istemezmiş. Tamam, oldu, bırakalım gelsin şeriat, biz hangi hakla şeriat isteyenleri engelleyebiliriz, di mi?

Deli falan değilsin. Ahlaksız bir yobazsın ve bunları cehaletinden söylüyor değilsin. Yani sana cahil demiştim ama bu cehalet değil. Bildiğin geri kafalılık, yobazlık, şeriat severlik. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, mirasyedi yazdı:

Ak parti programında ne yazıyor?

Muhalefet olan diğer parti programlarında ne yazıyor?

Karşılaştırma yapınca ne fark görüyorsunuz? 

Parti programı okumak ve partileri ona göre değerlendirmek eşiği çoktan aşıldı. Artık insanlar bunlara bakmıyor. AKP'li olmak ve olmamak şeklinde konumlanıyor insanlar. Millet şimdilerde cebine, ekonomisine bakıyor. Bu korkunç ekonomik buhranı değerlendirme şekline göre de oyunu verecek. Hep birlikte göreceğiz ama açıkça görünen o ki AKP'nin oyları, kendilerini paniğe sevkedecek kadar düştü.

Bakalım neler olacak...

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Parti programı okumak ve partileri ona göre değerlendirmek eşiği çoktan aşıldı. Artık insanlar bunlara bakmıyor. AKP'li olmak ve olmamak şeklinde konumlanıyor insanlar. Millet şimdilerde cebine, ekonomisine bakıyor. Bu korkunç ekonomik buhranı değerlendirme şekline göre de oyunu verecek. Hep birlikte göreceğiz ama açıkça görünen o ki AKP'nin oyları, kendilerini paniğe sevkedecek kadar düştü.

Bakalım neler olacak...

Denize düşen  yılana sarılır  misali gibi oldu bu.

Aynı ilacı değişik isimle satan dolandırıcılarda aynı şeyi yapıyorlar.

Akp ayrılıp ayrı parti kuranlara  yönelecek halk.Bugüne kadar hep böyle oldu.

Eski partiler denendiği için kimse onlara vermeyecek.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Türk Ateist yazdı:

Bu beni bağlamaz, oturup da bir yobazın satırlarının arasında doğru üç beş cümle bulmak için uğraşacak kadar işsiz ve deli değilim. Ona bakarsak Kur'an'da da birkaç iyi madde bulabilmek mümkün. Bütün kutsal metinlerde bu kadarı var, ama bu onların deli saçması olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Biz burada Hatem'i tartışmıyoruz. O milleti öldürmekle tehdit etmiş bir ağır şeriatçı. Atılmış. Bitti konu. Sen istediğin kadar ağla zırla, yöneticileri suçla, bitti.

Ben seni ateist veya nonteist falan sanıyorum. Valla... Baktım ki sen ateistlere İslam anlatan, onu savunan, bu konuda tartışan bir Müslüman imişsin. Bunu bilseydim seninle başka tondan konuşur, açıklama yapmaya da uğraşmazdım. 

Şu yazdıklarından ne olduğun da safın da iyice belli oldu. Şeriat istemeyi doğal, normal bir hak gibi gören ve laik sistemin onlara zulmettiğine inanan biri benim için tehlikeli bir pislikten ötesi değildir. Bunu iddia eden ve senin gibi kinle, birikmiş nefretle politize ederek söyleyen biri hele, tümden iğrençtir.

Hatem'den en ufak bir farkın yok benim için. Azıcık kazıyınca, damarınıza azıcık basınca bütün kin ve düşmanlığınız çıkıyor ortaya. 

Evet, tükürürüm senin türbanına da dinine de camine de. 

Bu kadar açık. Sen, Atatürkçüler, laiklik yanlısı kitle iktidara gelmesin de kim gelirse gelsin kafasındaki bir yobazsın, başka da bir şey değilsin.

Bu arada, ben daha sana kendi fikirlerimden, politik görüşlerimden bahsetmedim ki. Ateistlerin genel bakış açısından ve sistem arzularından bahsettim. Dedim ki ateistler kim neye inanırsa inansın der, kimseye bir şey dikte etmezler, böyle sistemleri istemezler. O yüzden ateistin istediği şey laik bir devlet, seküler bir toplumdur.

Senin ona bile tahammülün yok, birikmiş kinini kusuyorsun.

Ahlaksız yobaz seni... 

Lafa bak lafa... Ben şeriatı yaşatmak istemezsen şeriatçı da benim istediğim sistemi yaşatmak istemezmiş. Tamam, oldu, bırakalım gelsin şeriat, biz hangi hakla şeriat isteyenleri engelleyebiliriz, di mi?

Deli falan değilsin. Ahlaksız bir yobazsın ve bunları cehaletinden söylüyor değilsin. Yani sana cahil demiştim ama bu cehalet değil. Bildiğin geri kafalılık, yobazlık, şeriat severlik. 

Yahu şu yazıya bak baştan aşağı kin kusmuşsun birde beni bununla itam ediyorsun. Komiksin vesselam. 

Benim damarıma basan senin düşüncenin basitliği evet bu basit düşüncenle damarıma basıyorsun. 

Konuyu açan kişiye neden o partiye oy veriyorlar diyor ya işte sen ona cevap olmuşsun aslında. O partiyi siz iktidar ettiniz şimdi ağlamaya da hakkınız yok.

Benim için senin olmasını istediğin parti ile şu anda mevcut parti arasında bir fark yok. Çünkü sizler sana kendinize demokrasi istiyorsunuz diğeri ölsün umurunuzda değil. 

Ne zaman kendin için istediğini başkası için istersin o zaman gel tartışalım yoksa maval okumaktan bir adım ileri gidemezsin.

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, kabara yazdı:

Sizin derdiniz para. Türbanmış, inançmış bunlar bahane. Memleketi sata sata, cukkalaya cukkalaya anasını ... be.

tarihinde Türk Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...