Jump to content

NEDEN HIRİSTİYAN KADINLAR HIZLA MÜSLÜMAN OLUYORLAR?

Recommended Posts

41 dakika önce, kavak yazdı:

Sorması ayıp olsun...

Sen neden burada habire İslam misyonerliği yapıyorsun?

Hahaha yapma be kavak, adam senelerdir aynı şeyi yapıyor. Şimdi mi aklınıza geldi diye çıkışacak olsa haklı durumda kalacak.

Başlarda kendi blogunun reklamının derdindeydi hala öyle sanırım. 

Tartışmak için burada değil kısaca.

Altından kalkamayacağı soruları cevaplamanın zararına olacağını biliyor. 

tarihinde Sütlü Kase tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
21 saat önce, Sütlü Kase yazdı:

Hahaha yapma be kavak, adam senelerdir aynı şeyi yapıyor. Şimdi mi aklınıza geldi diye çıkışacak olsa haklı durumda kalacak.

Başlarda kendi blogunun reklamının derdindeydi hala öyle sanırım. 

Tartışmak için burada değil kısaca.

Altından kalkamayacağı soruları cevaplamanın zararına olacağını biliyor. 

Biliyorum,  bilmez olur muyum?

Hatta bir kaç kez küsüp gitmişti ancak bizleri çok özlediği için tekrar bön bön buraya geri geldi.

Sonra hiç bir şey olmamış gibi, kaldığı yerden İslam misyonerliğine devam etti ve bunu yapmaktan hălă bıkmadı.

Yine de hakkını vermek lazım, çünkü Nuh diyor peygamber demiyor. Kendisi  böyle kaşarlı birisi.:D

Galiba işi gücü de yok, bu nedenle dünyadaki din değiştirenlerin çetelesini yapıyor, bilhassa İslam´a damlayanların.

Eh...bilirsin...her forumun bir delisi olur!

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
10 saat önce, kavak yazdı:

Biliyorum,  bilmez olur muyum?

Hatta bir kaç kez küsüp gitmişti ancak bizleri çok özlediği için tekrar bön bön buraya geri geldi.

Sonra hiç bir şey olmamış gibi, kaldığı yerden İslam misyonerliğine devam etti ve bunu yapmaktan hălă bıkmadı.

Yine de hakkını vermek lazım, çünkü Nuh diyor peygamber demiyor. Kendisi  böyle kaşarlı birisi.:D

Galiba işi gücü de yok, bu nedenle dünyadaki din değiştirenlerin çetelesini yapıyor, bilhassa İslam´a damlayanların.

Eh...bilirsin...her forumun bir delisi olur!

yehova şahitlerinden beter bu @EK.

Onlar bile bu kadar ısrarcı olmuyorlar. :)

Sitelerde Paylaş

ista böyleee,

Benimde bu müslüman arkadasa birkac sorum olacak.

Fatih Sultan Mehmedin karisi kocasina dediki istanbula bir kilise yaptir.Fatin veziri cagirip benim Hanim bir kilise istiyor.Yarindanitibaren kiliseyi yaptirmaya basla deyince.Vezir,sultanim sen delirdinmi?Biz kilise yapmaya basladigimiz gün Halk isyan eder hepimizi öldürürler deyince.O Zaman kiliseyi GiRiT adasina yaptir der Fatih.Vezirde bak giritr kilise yaparsak halk ses cikarmaz dedi.

-

Simdi fatihin karisi ve Fatih müslümanmiydi?

Neden Fatih her cumartesi kiliseye giderdi?

Neden Fatihin torunlarinin Tümü HIRISTIYAN olmustu.

Neden Fatih dahil osmanli padisahlarinin ikisi disinda hepsi oglan kullaniyordu?PASALARI,sAiRLERiDE dahil?

FATMA sultani 2,5 yasinda pasasina kocaya verenhayki deyyus padisahdi.

Fatma Sultan babasinamektup yazar,baba beni bu adamdan al,bu Adam bir sürü oglan kullaniyor.Beni kapida köpek yapti.Bu sözde cok Sanli padisan kizinin hicbir mektubune yanit vermedi.Bu  osmanlinin en büyük 3 sultanindan biri olarak POFPOFLANIYORDU,Soruyorum sana, Senin Ünlü müslüman padisahlarin neden böyleydi.Kizini 2,5 yasinda evlendiren DEYYUS sulttan kimdi.

Cok müslüman osmanli padisahlari neden oglanlarinda merasimlerde askerler,marangozlar gibii RAP RAP geciriyorlardi

Hiristiyan kadinlar müslüman oluyormus?

PEKiiiiii,seninkilerin ne olduklarindan habarin yokta,nasil hiristiyan kadinlarin müslüman olduklarindan habarin var?;

Senin padisahlarindan HACI olan hic varmi.

Yoksa bu nedemektir.

Analari,garilari gavurlardan olanlarin kendileri ACABA  ne OLUR?

Hadi cevap bekliyorum.

Dedeniz

Neden sEYHULISLAMLARDAN 7 tanesi MASONDU?

Sitelerde Paylaş

Allahına şirk koşan şakirt müslümanlardan biri. 

İnandığı kitapta şöyle şeyler defalarca yazmasına rağmen '' Sen ne yaparsan yap çoğunluk iman etmeyecek ''  '' Çoğunluk cehennem için yaratılmıştır''  hala misyonerlik yaparak  bütün dünyayı islama inandırmaya çalışır. Bu yolda devam et umarım bir gün çoğunluk müslüman olur ve uzun süre öyle kalır. Böylece o putunda yalancı çıkmış olur !

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, dursun yazdı:

Çünkü kadınlar olmayan şeylere inanmayı daha çok seviyor. Mesela fal :)

Hah hah ha...hiç gülesim yoktu, güldürdün beni! Uçan Spagetti Canavarı da seni güldürsün.

Benim 4 baldızım var; dördü de fal meraklısı, iyi mi?!:D

Bunlar bir kaç sene evvel hep beraber Türkiye´ye izine gidiyorlar ve orada, artık ne düşündülerse, parayla fal baktırıyorlar.

Ancak çıkan falı da beğenmiyorlar ve falcıya veryansın ediyorlar!:D

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, kavak yazdı:

Hah hah ha...hiç gülesim yoktu, güldürdün beni! Uçan Spagetti Canavarı da seni güldürsün.

Benim 4 baldızım var; dördü de fal meraklısı, iyi mi?!:D

Bunlar bir kaç sene evvel hep beraber Türkiye´ye izine gidiyorlar ve orada, artık ne düşündülerse, parayla fal baktırıyorlar.

Ancak çıkan falı da beğenmiyorlar ve falcıya veryansın ediyorlar!:D

Kadınlar sıradan falları pek beğenmezler. Falcıları iyi sallayamamıştır. "Görümcen, eltin arkandan senin kuyunu kazıyor" filan deseydi bayılırlardı. İçinde entrika olan olaylar ilgilerini çekmektedir. Aslında peygamberimizin o pak eşlerinin, o tertemiz eşlerinin gruplaşarak, sevgili peygamberimize oynadığı küçük oyun dilden dile yayılsa, eskimo kadınlarının bile islamiyeti seçme olasılığı var.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, dursun yazdı:

Kadınlar sıradan falları pek beğenmezler. Falcıları iyi sallayamamıştır. "Görümcen, eltin arkandan senin kuyunu kazıyor" filan deseydi bayılırlardı. İçinde entrika olan olaylar ilgilerini çekmektedir. Aslında peygamberimizin o pak eşlerinin, o tertemiz eşlerinin gruplaşarak, sevgili peygamberimize oynadığı küçük oyun dilden dile yayılsa, eskimo kadınlarının bile islamiyeti seçme olasılığı var.

:D

Başka bir forumda, safkan dindarın birisi aşağı yukarı şöyle bir şeyler gevelemişti:

"Efendim, yörenin en gözde ve en güzel kadınları kendilerini peygamberimize hibe(!) etmelerine rağmen, peygamberimiz onlara hiç tenezzül etmemiştir."

Biliyor musun...bunlara bu devirde inananlar var.

Gel de gülme!

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, kavak yazdı:

"Efendim, yörenin en gözde ve en güzel kadınları peygamberimize kendilerini hibe(!) etmelerine rağmen, peygamberimiz onlara hiç tenezzül etmemiştir."

O gözde, güzide kadınların yalvarışlarını, yakarışlarını gözümün önünde canlandırdım bir an, duygulanmamak elde değil. Peygamberimiz nasıl da kıvırmıştır o mübarek burnunu. 

4 dakika önce, kavak yazdı:

Biliyor musun...bunlara bu devirde inananlar var.

Gel de gülme!

Ne yalan söyleyeyim, bir kaç sene öncesine kadar ben de inanıyordum ama, bir beyine sahip olduğumu anlayınca kurtuldum böyle saçmalıklardan. Yerimi galiba başlıktaki hristiyan kadınlardan birine devrettim farkında olmadan. Benim yerime cennete gidecek şanslı şey. Da, bi zilim yok ona orda :) tarak tarak diye dolanacak ortalıkta ama tarayacak kimse olmayacak. Tomurcuk memeli kızlar dururken, kim siler onları.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
On 09.08.2020 at 22:08, RadikalKemalist yazdı:

Kadınlar mazoşist olduğu için İslam'dan hoşlanıyor olabilir. Gerçi erkekler de hızla Müslüman olsa bir şey değişmez. Bir şeyin artıyor olması onu doğrulamaz. 

Bunu daha teknik olarak düşünürsek dediğiniz yanlış hristiyanlık daha çileci bir anlayışa sahipken aşırı fırkalar hariç islamda dünyevi hayat önemsenir, eğer din psikolojisi, tasavvuf ve islam tarihi üzerine okumalar yaparsanız tam olarak dediğimi anlarsınız, bu dediklerimin tamamı türkçe ulaşılabilir, kadınlar mazoşist demeniz de yanlış.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...